1. Huspass
  2. Drammen

Huspass, Drammen

En dyrepasser overnatter hjemme hos deg og tar vare på ditt kjæledyr

Tjeneste
Sted
Datoer
Pris (NOK)
Hvor mange kjæledyr?
Liten hund0-8 kg
Medium hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Kjempestor hund+45 kg
KattAlle
Små kjæledyrFugl, kanin, marsvin e.l.
Avanserte filtre
YulyanaY

1. Yulyana

7.1 km
fra
250 kr
/natt
Ny dyrepasser

Med kjærlighet for dyr, store og små

Sist aktiv 7 dager siden
Bor med 1 katt
YulyanaY

1. Yulyana

Ny dyrepasser
Med kjærlighet for dyr, store og små 7.1 km
Sist aktiv 7 dager siden
Bor med 1 katt
fra
250 kr
/natt
AmandaA

2. Amanda

12.6 km
fra
300 kr
/natt

En dyrevenn🫶

Svarer normalt innen noen timer
AmandaA

2. Amanda

En dyrevenn🫶12.6 km
Svarer normalt innen noen timer
fra
300 kr
/natt
Du og kjæledyret ditt er i trygge hender når du bestiller og betaler på Pawshake.
ПолинаП

3. Полина

2.4 km
fra
450 kr
/natt

Loving & Experienced Pet Sitter for Your Furry Friends!

ПолинаП

3. Полина

Loving & Experienced Pet Sitter for Your Furry Friends!2.4 km
fra
450 kr
/natt
MalwinaM

4. Malwina

7.4 km
fra
400 kr
/natt

Trygg og omsorgsfull hundepasser med egen hund

Bor med 1 hund
Bor sammen med Golden Retriever Neo
MalwinaM

4. Malwina

Trygg og omsorgsfull hundepasser med egen hund7.4 km
Bor med 1 hund
Bor sammen med Golden Retriever Neo
fra
400 kr
/natt
BrookeB

5. Brooke

17.3 km
fra
800 kr
/natt
3 omtaler
1
Stamkunde

Your pets' best friend while you're away!

Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist aktiv i går
BrookeB

5. Brooke

Your pets' best friend while you're away!17.3 km
(3 omtaler)
1 Stamkunde
Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist aktiv i går
fra
800 kr
/natt
LauraL

6. Laura

13.6 km
fra
600 kr
/natt
2 omtaler

Animal lover, here to help

Sist aktiv 2 dager siden
Bor med 1 hund
LauraL

6. Laura

Animal lover, here to help13.6 km
(2 omtaler)
Sist aktiv 2 dager siden
Bor med 1 hund
fra
600 kr
/natt
Vanessa MarieV

7. Vanessa Marie

4.3 km
fra
500 kr
/natt

Jeg drives av min genuine kjærlighet for dyr

Sist kontaktet 7 dager siden
Sist aktiv 6 dager siden
Vanessa MarieV

7. Vanessa Marie

Jeg drives av min genuine kjærlighet for dyr4.3 km
Sist kontaktet 7 dager siden
Sist aktiv 6 dager siden
fra
500 kr
/natt
LineL

8. Line

18 km
fra
600 kr
/natt
1 omtale

Hundeelsker!

Sist aktiv 8 dager siden
Svarer normalt innen en dag
LineL

8. Line

Hundeelsker!18 km
(1 omtale)
Sist aktiv 8 dager siden
Svarer normalt innen en dag
fra
600 kr
/natt
VictorV

9. Victor

16.3 km
fra
300 kr
/natt
1 omtale

La oss ta frisk luft!

Svarer normalt innen noen timer
VictorV

9. Victor

La oss ta frisk luft!16.3 km
(1 omtale)
Svarer normalt innen noen timer
fra
300 kr
/natt
Johanne DahlJ

10. Johanne Dahl

10.6 km
fra
500 kr
/natt

Turer, lek og nye venner

Johanne DahlJ

10. Johanne Dahl

Turer, lek og nye venner10.6 km
fra
500 kr
/natt

Hvorfor velge huspass?

Skal du bort, men har et kjæledyr som foretrekker å bo hjemme? Eller kanskje har du flere forskjellige dyr og det er lite praktisk for deg å organisere for at de skal bo på forskjellige steder. Da kan det være lurt å vurdere å finne en Pawshake-huspasser som kan komme og bo hjemme hos deg i Drammen mens du er borte.

Huspass (heretter "House Sitting") er et praktisk og rimelig alternativ når du har flere kjæledyr og også vil at huset ditt skal bli passet på mens du er borte. Mange av våre dyrepassere har veldig rimelige priser på House Sitting fordi de liker å bo og utforske forskjellige lokale nabolag i Drammen.

På Pawshake forstår vi at det kan være litt skremmende å stole på en fremmed til å passe på huset ditt, så vi har gjort alt det harde forarbeidet for å sikre at din Pawshake-huspasser er pålitelig og trygg. Alle våre dyrepasser-profiler blir sjekket individuelt av vårt dedikerte team (mennesker, ikke roboter), og noen huspassere har også kopi av sitt rulleblad som de kan vise deg på forespørsel.

Det beste med å booke House Sitting på Pawshake er at du kan slappe av og vite at i tillegg til at dine kjæledyr er dekket av Pawshakes Kvalitetsløfte som inkluderer blant annet veterinærdekning, blir ditt hjem også ivaretatt og det er bebodd i ditt fravær.

I tillegg til å passe kjæledyrene dine, vil våre huspassere med glede hjelpe deg å hente posten, ta ut søpla og vanne plantene dine. Bare sørg for å snakke om alle krav og ønsker med den valgte huspasser før du booker, slik at alle forventninger er kartlagt og vi unngår misforståelser.

Dyreeiere booker hundepass i Drammen på Pawshake. Over 66 dyreeiere i Drammen har skrevet en omtale med en gjennomsnittsscore på 5/5. Alle bookinger betales trygt med Visa, Mastercard, American Express