1. Huspass
  2. Slemmestad

Huspass, Slemmestad

En dyrepasser overnatter hjemme hos deg og tar vare på ditt kjæledyr

Tjeneste
Sted
Datoer
Pris (NOK)
Hvor mange kjæledyr?
Liten hund0-8 kg
Medium hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Ekstra stor hund+45 kg
KattAlle
Små kjæledyrFugl, kanin, marsvin e.l.
Avanserte filtre
NatalieN

1. Natalie

19.8 km
fra
450 kr
/natt
2 omtaler
1
Stamkunde

Experienced Pet Sitter | Cats, Dogs, Kittens & Puppies

Sist aktiv 9 dager siden
NatalieN

1. Natalie

Experienced Pet Sitter | Cats, Dogs, Kittens & Puppies19.8 km
(2 omtaler)
1 Stamkunde
Sist aktiv 9 dager siden
"Natalie was able to show up on short notice to petsit our two cats, and what a wonderful time they had with her! She really gives the most in both attentiveness to our cats needs and the communication to us so we really had no worries at all. We will book again, and reccomend Natalie 100% !"
Aleksandra MarcelaA
Dyreeier Aleksandra Marcela
fra
450 kr
/natt
AnnikenA

2. Anniken

19.1 km
fra
300 kr
/natt
2 omtaler

hundepass!

Sist aktiv i går
Svarer normalt innen en dag
AnnikenA

2. Anniken

hundepass!19.1 km
(2 omtaler)
Sist aktiv i går
Svarer normalt innen en dag
"Anikken har passet på våre to katter i ca. to uker mens vi var bortreist. Vi er veldig fornøyde med hvordan hun tok vare på kattene våre og følte oss trygge mens vi var på ferie. Da vi kom hjem, virket de rolige, fornøyde og hadde det bra. Alt som var avtalt ble fulgt opp. Takk for at du tok godt vare på kattene våre!"
LeilaL
Dyreeier Leila
fra
300 kr
/natt
Du og kjæledyret ditt er i trygge hender når du bestiller og betaler på Pawshake.
YulyanaY

3. Yulyana

11.1 km
fra
250 kr
/natt
Ny dyrepasser

Med kjærlighet for dyr, store og små

Sist aktiv 3 dager siden
Bor med 1 katt
YulyanaY

3. Yulyana

Ny dyrepasser
Med kjærlighet for dyr, store og små 11.1 km
Sist aktiv 3 dager siden
Bor med 1 katt
fra
250 kr
/natt
IrisI

4. Iris

14.3 km
fra
490 kr
/natt
9 omtaler
2
Stamkunder

Experienced dog/cat sitter and walker 🐶🐱

Sist booket 10 dager siden
Sist aktiv i går
IrisI

4. Iris

Experienced dog/cat sitter and walker 🐶🐱14.3 km
(9 omtaler)
2 Stamkunder
Sist booket 10 dager siden
Sist aktiv i går
"Iris is absolutely wonderful! From the moment we contacted her, she responded quickly and professionally to our booking request. It's clear that she has a deep knowledge and love for animals. During her time caring for our dog and cat, the communication was fantastic—she kept us updated with lots of pictures, and we always felt at ease knowing our pets were in such good hands. Iris is patient, caring, punctual, and reliable. Thanks to her, we were able to fully enjoy our vacation without worrying about our furry friends. I highly recommend Iris to anyone in need of a trustworthy and caring pet and house sitter!"
BirgitB
Dyreeier Birgit
fra
490 kr
/natt
AnzelikaA

5. Anzelika

17.8 km
fra
350 kr
/natt
40 omtaler
17
Stamkunder

Kattens Beste Venn

Bor med 1 katt
AnzelikaA

5. Anzelika

Kattens Beste Venn17.8 km
(40 omtaler)
17 Stamkunder
Bor med 1 katt
"Anzelika var en helt utrolig flink kattepasser . Siden det var første gang vi skulle reise fra Katten vår var vi veldig nøye på og velge den personen vi følte oss tryggest på . Takket være denne siden kom vi i kontakt med Anzelika. Emma fikk bo hos henne og hennes herlige Boca i nesten to uker . Vi fikk beroligende meldinger med bilder og info om hvordan dagen hadde vært . Dette varmet! Før valget var vi også på besøk hos Anzelika for og se om kattene våres gikk sammen . Anzelika var utrolg profesjonell og ikke minst flink med kattene ! Hun lærte oss mye.♥️ Tusen tusen takk for at du tok så godt vare på Emma ! Vi kunne ikke ha funnet en bedere kattepasser en henne ! Anbefales varmt ♥️"
TineT
Dyreeier Tine
fra
350 kr
/natt
SukunyaS

6. Sukunya

11.2 km
fra
630 kr
/natt
7 omtaler
2
Stamkunder

Pets friendly 🤗

Sist kontaktet 2 dager siden
Sist aktiv i dag
SukunyaS

6. Sukunya

Pets friendly 🤗11.2 km
(7 omtaler)
2 Stamkunder
Sist kontaktet 2 dager siden
Sist aktiv i dag
"Very happy with Sukunya's stay at our house with our two cats! She has excellent communication, gave us timely updates, and left the house in perfect condition. Our cats were happy and well looked after :) We are looking forward to Sukunya staying again in the future! "
LisaL
Dyreeier Lisa
fra
630 kr
/natt
UrszulaU

7. Urszula

10.4 km
fra
450 kr
/natt
Ny dyrepasser
1 omtale

Erfaren,aktiv hundepasser som elsker hunder og friluftsliv

Sist booket 14 dager siden
Sist kontaktet 6 dager siden
UrszulaU

7. Urszula

Ny dyrepasser
Erfaren,aktiv hundepasser som elsker hunder og friluftsliv10.4 km
(1 omtale)
Sist booket 14 dager siden
Sist kontaktet 6 dager siden
fra
450 kr
/natt
KatrineK

8. Katrine

9.9 km
fra
600 kr
/natt
17 omtaler
7
Stamkunder

Dyrepasser - fordi hvert dyr er så unikt og viktig

Sist aktiv 10 dager siden
Bor med 1 katt
KatrineK

8. Katrine

Dyrepasser - fordi hvert dyr er så unikt og viktig9.9 km
(17 omtaler)
7 Stamkunder
Sist aktiv 10 dager siden
Bor med 1 katt
"Jeg kan anbefale Katrine på det varmeste! Hun var virkelig opptatt av å gjøre det beste for katten min, og var veldig engasjert i alle aspekter av å ta vare på henne. Og ikke minst er hun pålitelig, som er betryggende. Fått fine bilder og oppdateringer underveis. Kommer til å booke Katrine igjen! "
StineS
Dyreeier Stine
fra
600 kr
/natt
FranF

9. Fran

19.7 km
fra
600 kr
/natt
6 omtaler
1
Stamkunde

Frans

Svarer normalt innen en dag
FranF

9. Fran

Frans19.7 km
(6 omtaler)
1 Stamkunde
Svarer normalt innen en dag
"Fran tok veldig godt vare på både hus og pus i de dagene vi var borte 😊 Lett å kommunisere med, trivelig, samvittighetsfull og sendte fine oppdateringer underveis. Ønsker henne gjerne velkommen tilbake! 🐈‍⬛"
JulieJ
Dyreeier Julie
fra
600 kr
/natt
NataliaN

10. Natalia

19 km
fra
300 kr
/natt

Loving and Caring Dog Sitter

Sist aktiv 12 dager siden
NataliaN

10. Natalia

Loving and Caring Dog Sitter 19 km
Sist aktiv 12 dager siden
fra
300 kr
/natt
SiljeS

11. Silje

19.9 km
fra
400 kr
/natt
11 omtaler
3
Stamkunder

Erfaren og omsorgsfull dyrepasser for kjæledyret ditt!

Sist kontaktet i dag
Sist aktiv i dag
SiljeS

11. Silje

Erfaren og omsorgsfull dyrepasser for kjæledyret ditt!19.9 km
(11 omtaler)
3 Stamkunder
Sist kontaktet i dag
Sist aktiv i dag
"Både katter og leilighet ble tatt godt vare på i mitt fravær! 😊"
EspenE
Dyreeier Espen
fra
400 kr
/natt
DianaD

12. Diana

19.1 km
fra
700 kr
/natt
4 omtaler
1
Stamkunde

Livslang dyreelsker - passer din beste venn

Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist kontaktet i dag
DianaD

12. Diana

Livslang dyreelsker - passer din beste venn 19.1 km
(4 omtaler)
1 Stamkunde
Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist kontaktet i dag
fra
700 kr
/natt
MariM

13. Mari

18.6 km
fra
250 kr
/natt

Ansvarsfull dyrepasser : erfaring med katt og hundelufting

Sist kontaktet 4 dager siden
Sist aktiv i dag
MariM

13. Mari

Ansvarsfull dyrepasser : erfaring med katt og hundelufting18.6 km
Sist kontaktet 4 dager siden
Sist aktiv i dag
fra
250 kr
/natt
AmandaA

14. Amanda

7.6 km
fra
300 kr
/natt

En dyrevenn🫶

Sist aktiv i går
Svarer normalt innen noen timer
AmandaA

14. Amanda

En dyrevenn🫶7.6 km
Sist aktiv i går
Svarer normalt innen noen timer
fra
300 kr
/natt
Kari KleppaK

15. Kari Kleppa

18.9 km
fra
500 kr
/natt
6 omtaler
2
Stamkunder

Dyrekjær og erfaren

Sist kontaktet 10 dager siden
Sist aktiv i går
Kari KleppaK

15. Kari Kleppa

Dyrekjær og erfaren 18.9 km
(6 omtaler)
2 Stamkunder
Sist kontaktet 10 dager siden
Sist aktiv i går
fra
500 kr
/natt
ErfanE

16. Erfan

18.6 km
fra
300 kr
/natt

Energisk og omsorgsfull dyrepasser med hjerte for dyr 🐾

Sist kontaktet 2 dager siden
Sist aktiv 2 dager siden
ErfanE

16. Erfan

Energisk og omsorgsfull dyrepasser med hjerte for dyr 🐾18.6 km
Sist kontaktet 2 dager siden
Sist aktiv 2 dager siden
fra
300 kr
/natt
IreneI

17. Irene

19.9 km
fra
700 kr
/natt
1 omtale

Home visit and boarding for cats 😽

Sist aktiv 2 dager siden
Svarer normalt innen en dag
IreneI

17. Irene

Home visit and boarding for cats 😽19.9 km
(1 omtale)
Sist aktiv 2 dager siden
Svarer normalt innen en dag
fra
700 kr
/natt
JohanneJ

18. Johanne

15.4 km
fra
300 kr
/natt
1 omtale

Hundeglad jente tilbyr turer og pass 😇

Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist aktiv 3 dager siden
JohanneJ

18. Johanne

Hundeglad jente tilbyr turer og pass 😇15.4 km
(1 omtale)
Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist aktiv 3 dager siden
fra
300 kr
/natt
MarysolM

19. Marysol

18.6 km
fra
250 kr
/natt
1 omtale

Experienced, patient and full-of-love pet sitter 🐶🐱

Sist aktiv 4 dager siden
Bor med 1 hund, 1 katt
MarysolM

19. Marysol

Experienced, patient and full-of-love pet sitter 🐶🐱18.6 km
(1 omtale)
Sist aktiv 4 dager siden
Bor med 1 hund, 1 katt
fra
250 kr
/natt
BrookeB

20. Brooke

3 km
fra
800 kr
/natt
3 omtaler
1
Stamkunde

Your pets' best friend while you're away!

Sist kontaktet 8 dager siden
Sist aktiv 7 dager siden
BrookeB

20. Brooke

Your pets' best friend while you're away!3 km
(3 omtaler)
1 Stamkunde
Sist kontaktet 8 dager siden
Sist aktiv 7 dager siden
fra
800 kr
/natt

Hvorfor velge huspass?

Skal du bort, men har et kjæledyr som foretrekker å bo hjemme? Eller kanskje har du flere forskjellige dyr og det er lite praktisk for deg å organisere for at de skal bo på forskjellige steder. Da kan det være lurt å vurdere å finne en Pawshake-huspasser som kan komme og bo hjemme hos deg i Slemmestad mens du er borte.

Huspass (heretter "House Sitting") er et praktisk og rimelig alternativ når du har flere kjæledyr og også vil at huset ditt skal bli passet på mens du er borte. Mange av våre dyrepassere har veldig rimelige priser på House Sitting fordi de liker å bo og utforske forskjellige lokale nabolag i Slemmestad.

På Pawshake forstår vi at det kan være litt skremmende å stole på en fremmed til å passe på huset ditt, så vi har gjort alt det harde forarbeidet for å sikre at din Pawshake-huspasser er pålitelig og trygg. Alle våre dyrepasser-profiler blir sjekket individuelt av vårt dedikerte team (mennesker, ikke roboter), og noen huspassere har også kopi av sitt rulleblad som de kan vise deg på forespørsel.

Det beste med å booke House Sitting på Pawshake er at du kan slappe av og vite at i tillegg til at dine kjæledyr er dekket av Pawshakes Kvalitetsløfte som inkluderer blant annet veterinærdekning, blir ditt hjem også ivaretatt og det er bebodd i ditt fravær.

I tillegg til å passe kjæledyrene dine, vil våre huspassere med glede hjelpe deg å hente posten, ta ut søpla og vanne plantene dine. Bare sørg for å snakke om alle krav og ønsker med den valgte huspasser før du booker, slik at alle forventninger er kartlagt og vi unngår misforståelser.

Dyreeiere booker hundepass i Slemmestad på Pawshake. Over 744 dyreeiere i Slemmestad har skrevet en omtale med en gjennomsnittsscore på 4.96/5. Alle bookinger betales trygt med Visa, Mastercard, American Express