1. Dyrepass
  2. Fjellhamar

Dyrepass, Fjellhamar

Drop-in dyrepass hjemme hos deg

Tjeneste
Sted
Datoer
Pris (NOK)
Hvor mange kjæledyr?
Liten hund0-8 kg
Medium hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Kjempestor hund+45 kg
KattAlle
Små kjæledyrFugl, kanin, marsvin e.l.
Avanserte filtre
AzraA

1. Azra

3.5 km
fra
200 kr
/dag
6 omtaler
3
Stamkunder

Erfaren og klar for å gå fine turer med kjæledyret ditt!

Sist aktiv 7 dager siden
AzraA

1. Azra

Erfaren og klar for å gå fine turer med kjæledyret ditt!3.5 km
(6 omtaler)
3 Stamkunder
Sist aktiv 7 dager siden
"Azra ble fort venn med vår katt og passet veldig godt på henne mens familien var på ferie. Azra er en omsorgsfull og pliktoppfyllende dyrepasser jeg varmt kan anbefale."
AsbjørnA
Dyreeier Asbjørn
fra
200 kr
/dag
NataliaN

2. Natalia

2.6 km
fra
300 kr
/dag
20 omtaler
4
Stamkunder

Trygg, fleksibel og erfaren dyrepass for katter og hunder.

Sist aktiv i går
Svarer normalt innen en time
NataliaN

2. Natalia

Trygg, fleksibel og erfaren dyrepass for katter og hunder. 2.6 km
(20 omtaler)
4 Stamkunder
Sist aktiv i går
Svarer normalt innen en time
"Jeg har kontaktet Natalia flere ganger allerede, og jeg kan si at hun alltid er imøtekommende hvis det er behov for å hente dyret sent eller tilbringe mer tid med det enn opprinnelig planlagt. Jeg er veldig takknemlig for hjelpen og den fantastiske omsorgen for mitt kresne kjæledyr. Hver dag fikk jeg glade bilder av katten min, og det er virkelig uvurderlig 🌟"
RomanR
Dyreeier Roman
fra
300 kr
/dag
Du og kjæledyret ditt er i trygge hender når du bestiller og betaler på Pawshake.
AlanaA

3. Alana

4.8 km
fra
150 kr
/dag
17 omtaler
10
Stamkunder

Hi, I‘m Alana and I love all animals

Sist booket 12 dager siden
Sist aktiv 7 dager siden
AlanaA

3. Alana

Hi, I‘m Alana and I love all animals4.8 km
(17 omtaler)
10 Stamkunder
Sist booket 12 dager siden
Sist aktiv 7 dager siden
"Alana har passet katten vår en uke mens vi var på ferie. Selv om katten bare var innom og hun ikke så han, har jeg hele tiden følt meg trygg på at hun gjorde alt hun kunne for å ivareta katten. Har fått grundige statusrapporter for hvert besøk. Anbefaler Alana på det varmeste:) "
MarenM
Dyreeier Maren
fra
150 kr
/dag
FrankF

4. Frank

4.1 km
fra
250 kr
/dag
8 omtaler
3
Stamkunder

en dyrevenn for dine små og store kjæledyr

Bor med 1 katt
Svarer normalt innen noen timer
FrankF

4. Frank

en dyrevenn for dine små og store kjæledyr4.1 km
(8 omtaler)
3 Stamkunder
Bor med 1 katt
Svarer normalt innen noen timer
"Frank er pålitelig og flink med katter. Han kommer til avtalt tid, og gir både mat, lek og pelsstell. Jeg er veldig fornøyd med Frank som dyrepasser. Han sendte også svært flotte bilder av katten vår under hjemmebesøkene. Anbefaler Frank på det varmeste."
Hanne ElisabethH
Dyreeier Hanne Elisabeth
fra
250 kr
/dag
Anne GroA

5. Anne Gro

4.4 km
fra
190 kr
/dag
28 omtaler
11
Stamkunder

Dyrevenn tilbyr tilsyn av katt/hund/gnager/akvariefisk

Sist aktiv 14 dager siden
Bor med 4 katter
Anne GroA

5. Anne Gro

Dyrevenn tilbyr tilsyn av katt/hund/gnager/akvariefisk4.4 km
(28 omtaler)
11 Stamkunder
Sist aktiv 14 dager siden
Bor med 4 katter
"Det var andre gang vi benyttet oss av Anne Gro til kattepass, og både vi og katten vår er strålende fornøyd. Uten tvil dyrekjær, som gir oss trygghet om at katten vår er i de beste hender. "
JarleJ
Dyreeier Jarle
fra
190 kr
/dag
ThereseT

6. Therese

3.9 km
fra
250 kr
/dag
4 omtaler
2
Stamkunder

Pålitelig og erfaren hunde og kattepasser

Bor med 2 hunder
Bor sammen med Engelsk toy terrier Bond
ThereseT

6. Therese

Pålitelig og erfaren hunde og kattepasser3.9 km
(4 omtaler)
2 Stamkunder
Bor med 2 hunder
Bor sammen med Engelsk toy terrier Bond
"Therese did a great job taking care of our cat. She was great at communicating with us and sending pictures. "
RashdaR
Dyreeier Rashda
fra
250 kr
/dag
AliceA

7. Alice

0.3 km
fra
250 kr
/dag
12 omtaler
4
Stamkunder

I love animals

Bor med 2 hunder, 2 katter
AliceA

7. Alice

I love animals0.3 km
(12 omtaler)
4 Stamkunder
Bor med 2 hunder, 2 katter
"Veldig hyggelig og kompetent dyrepasser! Våre katter, Ellie og Baloo, var veldig fornøyd. Vi vil gjerne bruke Alice sine tjenester igjen neste gang vi er borte☺️"
NadyaN
Dyreeier Nadya
fra
250 kr
/dag
OliverO

8. Oliver

4.2 km
fra
400 kr
/dag
2 omtaler

Tur, kos og trygghet for din beste venn

Svarer normalt innen en dag
OliverO

8. Oliver

Tur, kos og trygghet for din beste venn4.2 km
(2 omtaler)
Svarer normalt innen en dag
"Vi er veldig fornøyd med Oliver! Han tok ansvaret på alvor og hadde god kommunikasjon og samarbeid. Han sendte masse bilder og ringte når det var noe han lurte på. Han passet på at kattene våre fikk mat, vann og renset kattesanden hver dag. I tillegg ordnet han med bytte av kattefontene filter så kattene skulle ha friskt vann hele perioden. Og han tok seg god tid og tilbragte tid med dem så de fikk masse lek og kos. Da ene katten vår hadde uhell med bæsj i pelsen og trengte en vask, tok han utfordringen på strak arm og fikk henne i dusjen. Det har vært veldig betryggende å ha Oliver til å passe kattene våre og vi kommer til å spørre han neste gang vi skal reise bort også!"
CarolineC
Dyreeier Caroline
fra
400 kr
/dag
MarzenaM

9. Marzena

4.6 km
fra
175 kr
/dag
Ny dyrepasser

Caring Pet Sitter around Oslo

Sist aktiv 4 dager siden
Bor med 1 katt
MarzenaM

9. Marzena

Ny dyrepasser
Caring Pet Sitter around Oslo4.6 km
Sist aktiv 4 dager siden
Bor med 1 katt
fra
175 kr
/dag
ElsaE

10. Elsa

4.4 km
fra
250 kr
/dag
1 omtale

Erfaren, trygg og omsorgsfull dyrepasser

Sist aktiv 3 dager siden
ElsaE

10. Elsa

Erfaren, trygg og omsorgsfull dyrepasser 4.4 km
(1 omtale)
Sist aktiv 3 dager siden
"Flink, rask kommunikasjon, kattene var veldig glade for besøk. Anbefaler henne sterkt. "
Reza FahlefiR
Dyreeier Reza Fahlefi
fra
250 kr
/dag
AyushiA

11. Ayushi

1.3 km
fra
200 kr
/dag
1 omtale

Mor til 3 katter, 2 barn og 1 hamster

Bor med 3 katter
AyushiA

11. Ayushi

Mor til 3 katter, 2 barn og 1 hamster1.3 km
(1 omtale)
Bor med 3 katter
"Excellent service. My cats looked like they had a good time and they felt safe during the visits. All of the practical stuff and instructions were handled good as well."
JonasJ
Dyreeier Jonas
fra
200 kr
/dag
AlexA

12. Alex

2.2 km
fra
250 kr
/dag
4 omtaler
3
Stamkunder

An animal friend that will look at your pet when you can't.

AlexA

12. Alex

An animal friend that will look at your pet when you can't.2.2 km
(4 omtaler)
3 Stamkunder
"Very nice and passionate about many different animals. She was very curious and interested in my reptile, and I got lots of pictures and videos of him while I was away =)"
RobinR
Dyreeier Robin
fra
250 kr
/dag
RomanR

13. Roman

2.6 km
fra
350 kr
/dag

Jeg besøker gjerne katten eller hunden din hjemme hos deg

Sist aktiv i går
Bor med 1 katt
RomanR

13. Roman

Jeg besøker gjerne katten eller hunden din hjemme hos deg2.6 km
Sist aktiv i går
Bor med 1 katt
fra
350 kr
/dag
EvaE

14. Eva

2.8 km
fra
200 kr
/dag

Erfaren dyreelsker med hjerte for hunder og katter

Sist aktiv 6 dager siden
EvaE

14. Eva

Erfaren dyreelsker med hjerte for hunder og katter2.8 km
Sist aktiv 6 dager siden
fra
200 kr
/dag
IbtissamI

15. Ibtissam

2.1 km
fra
200 kr
/dag

Trygg og omsorgsfull hundepasser med egen hund

Sist aktiv 12 dager siden
Bor med 1 hund
IbtissamI

15. Ibtissam

Trygg og omsorgsfull hundepasser med egen hund2.1 km
Sist aktiv 12 dager siden
Bor med 1 hund
fra
200 kr
/dag
CarolineC

16. Caroline

3.7 km
fra
400 kr
/dag

Din pålitelige kattepasser!

CarolineC

16. Caroline

Din pålitelige kattepasser!3.7 km
fra
400 kr
/dag
BhekiB

17. Bheki

4.1 km
fra
200 kr
/dag

Rolig hundepasser med 3 års efaring

Bor med 1 hund
Bor sammen med Fransk bulldog Pash
BhekiB

17. Bheki

Rolig hundepasser med 3 års efaring 4.1 km
Bor med 1 hund
Bor sammen med Fransk bulldog Pash
fra
200 kr
/dag

Hvorfor velge dyrepass?

Når du må bort, skal på ferie eller du må jobbe lange dager, ikke bekymre deg for å la kjæledyret ditt være hjemme alene. Har du noen gang tenkt "Er det en dyrepasser i Fjellhamar som kan hjelpe?".

Heldigvis, med Pawshake, kan du enkelt finne lokale og pålitelige dyrepassere i Fjellhamar for å gjøre hjemmebesøk for å se til kjæledyret ditt. Dette betyr at en dyrepasser vil komme og besøke kjæledyret ditt på et tidspunkt du begge er enige om og gi kjærlighet og personlig oppmerksomhet til din pelskling. Dette kan være i form av lek i hagen, en spasertur til den lokale parken, eller bare litt kjærlig kosetid. Våre dyrepassere kan også hjelpe til med å administrere medisiner, gi mat og friske opp vannskålen.

Hjemmebesøk er en fin måte å bryte opp dagen på og gjøre den mer berikende for kjæledyret ditt. Pawshake-dyrepassere har gjerne lang erfaring med å ta vare på en rekke kjæledyr, inkludert hunder, katter, kaniner, marsvin, fugler og andre typer dyr. Hvis du har flere kjæledyr, er hjemmebesøk også et flott alternativ for å sikre at de alle får besøk og oppmerksomhet i løpet av dagen.

Slike besøk er det minst stressende alternativet for kjæledyret ditt fordi kjæledyret da vil bo i sitt eget miljø - sitt eget hjem i Fjellhamar. Deres omgivelser vil være kjent for dem, og våre kjærlige og lidenskapelige dyrepassere kommer til å skjemme dem bort hver dag. Våre dyrepassere vil behandle hjemmet ditt med respekt og er som regel fleksible med tid, forespørsler og varighet. Alt dette må selvsagt diskuteres før du booker og betaler for hjemmebesøkene.

Om du bare trenger én dag, en hel uke eller til og med en måned, vil du kunne finne en erfaren dyrepasser som imøtekommer deg og ditt kjæledyrs behov i Fjellhamar. Det beste er at Pawshake-dyrepasseren som oftest er noen fra ditt lokale nabolag, så de er kjent med nærområdet.

Mange av våre dyrepassere har også erfaring med valper, eldre dyr, sjenerte dyr og hundetrening. Så hvis kjæledyret ditt har spesielle behov, vil du kunne finne en dyrepasser hos Pawshake som passer godt for deg.

Dyrets sikkerhet og velferd er en prioritering for oss og det er grunnen til at alle våre Pawshake-dyrepassere går gjennom en streng vurderingsprosess av vårt team. Hos Pawshake forstår vi at du kan føle deg litt urolig for at en dyrepasser skal ha tilgang hjemmet ditt. Dette er grunnen til at Pawshake-dyrepassere også har omtaler fra andre dyreeiere som er offentlige på profilen deres, slik at du kan lese dem.

Hvert hjemmebesøk som er betalt og booket gjennom Pawshake er også dekket av Pawshakes Kvalitetsløfte, som inkluderer veterinærdekning, 24-timers kundesupport for alle brukere og mye mer. Du kan uten tvil slappe godt av når kjæledyrene dine blir ivaretatt av en av våre dyrepassere i Fjellhamar.

Dyreeiere booker dyrepass i Fjellhamar på Pawshake. Over 2309 dyreeiere i Fjellhamar har skrevet en omtale med en gjennomsnittsscore på 4.97/5. Alle bookinger er trygt betalt med Visa, Mastercard, American Express.