1. Kattepass
  2. Rasta

Kattepass, Rasta

Drop-in kattepass hjemme hos deg

Tjeneste
Sted
Datoer
Pris (NOK)
Hvor mange kjæledyr?
Liten hund0-8 kg
Medium hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Kjempestor hund+45 kg
KattAlle
Små kjæledyrFugl, kanin, marsvin e.l.
Avanserte filtre
Solveig HelenS

1. Solveig Helen

4.8 km
fra
150 kr
/dag
3 omtaler
2
Stamkunder

Erfaren dyrepasser – Et varmt og trygt hjem for katten din

Svarer normalt innen en dag
Solveig HelenS

1. Solveig Helen

Erfaren dyrepasser – Et varmt og trygt hjem for katten din4.8 km
(3 omtaler)
2 Stamkunder
Svarer normalt innen en dag
"Hadde en veldig god opplevelse med Solveig Helen som passer for min katt! Jeg fikk bildeoppdateringer ved hvert besøk. Katten var fornøyd og leiligheten var i skjønneste orden da jeg kom hjem! 👍🏻 "
lineL
Dyreeier line
fra
150 kr
/dag
MarzenaM

2. Marzena

3.8 km
fra
175 kr
/dag
Ny dyrepasser

Caring Pet Sitter around Oslo

Sist aktiv i går
Bor med 1 katt
MarzenaM

2. Marzena

Ny dyrepasser
Caring Pet Sitter around Oslo3.8 km
Sist aktiv i går
Bor med 1 katt
fra
175 kr
/dag
Du og kjæledyret ditt er i trygge hender når du bestiller og betaler på Pawshake.
AzraA

3. Azra

3.3 km
fra
175 kr
/dag
6 omtaler
3
Stamkunder

Erfaren og klar for å gå fine turer med kjæledyret ditt!

Sist aktiv 2 dager siden
AzraA

3. Azra

Erfaren og klar for å gå fine turer med kjæledyret ditt!3.3 km
(6 omtaler)
3 Stamkunder
Sist aktiv 2 dager siden
"Azra ble fort venn med vår katt og passet veldig godt på henne mens familien var på ferie. Azra er en omsorgsfull og pliktoppfyllende dyrepasser jeg varmt kan anbefale."
AsbjørnA
Dyreeier Asbjørn
fra
175 kr
/dag
DieaD

4. Diea

0.9 km
fra
210 kr
/dag
6 omtaler
2
Stamkunder

Animalwhisperer 🐾❤️

Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist kontaktet 5 dager siden
DieaD

4. Diea

Animalwhisperer 🐾❤️0.9 km
(6 omtaler)
2 Stamkunder
Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist kontaktet 5 dager siden
"Ei helt fantastisk dyrepasser, har hatt godeste katten min i hennes omsorg, og kom tilbake til ett kjempe glad og fornøyd katt. kunne aldri hatt ett bedre dyrepasser enn Diea. takk kjempe god vare på katten, og kommet med masse tilbakemeldingen og oppdateringer, er nesten som katten savner henne nå😊😊 anbefales sterkt!💪"
ArturA
Dyreeier Artur
fra
210 kr
/dag
NataliaN

5. Natalia

3.3 km
fra
300 kr
/dag
20 omtaler
4
Stamkunder

Trygg, fleksibel og erfaren dyrepass for katter og hunder.

Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist aktiv 2 dager siden
NataliaN

5. Natalia

Trygg, fleksibel og erfaren dyrepass for katter og hunder. 3.3 km
(20 omtaler)
4 Stamkunder
Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist aktiv 2 dager siden
"Natalia har utført en nydelig jobb! Vi er veldig knyttet kattene våre, og var så bekymret på hvordan de skulle takle vårt fravær. Natalia gjorde oss trygge. Hun kom til avtalt tid hver dag, utførte de planlagte aktivitetene og sendte oss en rapport med bilder. Pusene var i gode hender, og vi er veldig glade at de fikk en så profesjonell passer mens vi var borte:) "
NadyaN
Dyreeier Nadya
fra
300 kr
/dag
AlanaA

6. Alana

4.7 km
fra
150 kr
/dag
17 omtaler
10
Stamkunder

Hi, I‘m Alana and I love all animals

Sist booket 5 dager siden
Sist aktiv 3 dager siden
AlanaA

6. Alana

Hi, I‘m Alana and I love all animals4.7 km
(17 omtaler)
10 Stamkunder
Sist booket 5 dager siden
Sist aktiv 3 dager siden
"Alana har passet katten vår en uke mens vi var på ferie. Selv om katten bare var innom og hun ikke så han, har jeg hele tiden følt meg trygg på at hun gjorde alt hun kunne for å ivareta katten. Har fått grundige statusrapporter for hvert besøk. Anbefaler Alana på det varmeste:) "
MarenM
Dyreeier Maren
fra
150 kr
/dag
FrankF

7. Frank

2.6 km
fra
250 kr
/dag
8 omtaler
3
Stamkunder

en dyrevenn for dine små og store kjæledyr

Bor med 1 katt
Svarer normalt innen noen timer
FrankF

7. Frank

en dyrevenn for dine små og store kjæledyr2.6 km
(8 omtaler)
3 Stamkunder
Bor med 1 katt
Svarer normalt innen noen timer
"Frank er pålitelig og flink med katter. Han kommer til avtalt tid, og gir både mat, lek og pelsstell. Jeg er veldig fornøyd med Frank som dyrepasser. Han sendte også svært flotte bilder av katten vår under hjemmebesøkene. Anbefaler Frank på det varmeste."
Hanne ElisabethH
Dyreeier Hanne Elisabeth
fra
250 kr
/dag
Anne GroA

8. Anne Gro

1.8 km - Lørenskog
fra
190 kr
/dag
28 omtaler
11
Stamkunder

Dyrevenn tilbyr tilsyn av katt/hund/gnager/akvariefisk

Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist aktiv 7 dager siden
Anne GroA

8. Anne Gro

Dyrevenn tilbyr tilsyn av katt/hund/gnager/akvariefisk1.8 km - Lørenskog
(28 omtaler)
11 Stamkunder
Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist aktiv 7 dager siden
"Det var andre gang vi benyttet oss av Anne Gro til kattepass, og både vi og katten vår er strålende fornøyd. Uten tvil dyrekjær, som gir oss trygghet om at katten vår er i de beste hender. "
JarleJ
Dyreeier Jarle
fra
190 kr
/dag
ThereseT

9. Therese

3.2 km
fra
250 kr
/dag
4 omtaler
2
Stamkunder

Pålitelig og erfaren hunde og kattepasser

Sist booket 12 dager siden
Sist kontaktet 13 dager siden
ThereseT

9. Therese

Pålitelig og erfaren hunde og kattepasser3.2 km
(4 omtaler)
2 Stamkunder
Sist booket 12 dager siden
Sist kontaktet 13 dager siden
"Therese did a great job taking care of our cat. She was great at communicating with us and sending pictures. "
RashdaR
Dyreeier Rashda
fra
250 kr
/dag
RazzleR

10. Razzle

6.9 km
fra
280 kr
/dag
10 omtaler

Din kjæledyrs venn

Bor med 1 katt
Svarer normalt innen en time
RazzleR

10. Razzle

Din kjæledyrs venn6.9 km
(10 omtaler)
Bor med 1 katt
Svarer normalt innen en time
"Når skal dere reise bort igjen? spurte katten vår da vi kom hjem. Razzle er en super kattepasser som jeg absolutt vil anbefale. Hun er kjempehyggelig og lett å snakke og gjøre avtaler med, og sender gode oppdateringer mange fine bilder av katten som leker og koser seg :) "
ØivindØ
Dyreeier Øivind
fra
280 kr
/dag
AliceA

11. Alice

4.6 km
fra
250 kr
/dag
12 omtaler
3
Stamkunder

I love animals

Sist kontaktet 14 dager siden
Sist aktiv 14 dager siden
AliceA

11. Alice

I love animals4.6 km
(12 omtaler)
3 Stamkunder
Sist kontaktet 14 dager siden
Sist aktiv 14 dager siden
"Veldig hyggelig og kompetent dyrepasser! Våre katter, Ellie og Baloo, var veldig fornøyd. Vi vil gjerne bruke Alice sine tjenester igjen neste gang vi er borte☺️"
NadyaN
Dyreeier Nadya
fra
250 kr
/dag
SamanthaS

12. Samantha

6.5 km
fra
340 kr
/dag
14 omtaler
4
Stamkunder

Patient & Loving Pet-sitter for Oslo and Surrounding Areas

Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist aktiv 6 dager siden
SamanthaS

12. Samantha

Patient & Loving Pet-sitter for Oslo and Surrounding Areas6.5 km
(14 omtaler)
4 Stamkunder
Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist aktiv 6 dager siden
"Samantha took great care of my cat. She updated me every day, sent some photos and a short report. I will absolutely consider Samantha as a sitter again! ☺️🌸"
LisaL
Dyreeier Lisa
fra
340 kr
/dag
ElisabethE

13. Elisabeth

6.1 km
fra
180 kr
/dag
9 omtaler
5
Stamkunder

Ansvarlig dyrepasser som elsker hunder

Svarer normalt innen en time
ElisabethE

13. Elisabeth

Ansvarlig dyrepasser som elsker hunder6.1 km
(9 omtaler)
5 Stamkunder
Svarer normalt innen en time
"Elisabeth bodde i leiligheten med alle tre kattene, hele helga. En etter en smeltet de for Elisabeth. Selv primadonnaen Mitzi kom ned fra sitt høye tårn for å sitte med Elisabeth i sofaen. det er det ultimate beviset på at det er trygt og godt å ha Elisabeth som kattepasser. jJeg fikk flere bilder av pelsklingene underveis, så jeg følte meg så trygg på at de hadde det supert med Elisabeth. Elisabeth er også veldig enkel å kommunisere med og hun holder avtaler. Hadde det vært mulig å gi en ekstra stjerne på totalscore, hadde jeg gitt det til Elisabeth."
YvonneY
Dyreeier Yvonne
fra
180 kr
/dag
OliverO

14. Oliver

4 km
fra
400 kr
/dag
2 omtaler

Tur, kos og trygghet for din beste venn

Svarer normalt innen en dag
OliverO

14. Oliver

Tur, kos og trygghet for din beste venn4 km
(2 omtaler)
Svarer normalt innen en dag
"Vi er veldig fornøyd med Oliver! Han tok ansvaret på alvor og hadde god kommunikasjon og samarbeid. Han sendte masse bilder og ringte når det var noe han lurte på. Han passet på at kattene våre fikk mat, vann og renset kattesanden hver dag. I tillegg ordnet han med bytte av kattefontene filter så kattene skulle ha friskt vann hele perioden. Og han tok seg god tid og tilbragte tid med dem så de fikk masse lek og kos. Da ene katten vår hadde uhell med bæsj i pelsen og trengte en vask, tok han utfordringen på strak arm og fikk henne i dusjen. Det har vært veldig betryggende å ha Oliver til å passe kattene våre og vi kommer til å spørre han neste gang vi skal reise bort også!"
CarolineC
Dyreeier Caroline
fra
400 kr
/dag
VakarėV

15. Vakarė

6.5 km
fra
200 kr
/dag
2 omtaler

Caring & Dependable Sitter for Pets of All Personalities

VakarėV

15. Vakarė

Caring & Dependable Sitter for Pets of All Personalities6.5 km
(2 omtaler)
"Veldig hyggelig og veldig flink med pus. Hun brukte mer tid enn nødvendig med pus, og tok ut floker og koste. Kan ikke bli bedre 😺"
KristofferK
Dyreeier Kristoffer
fra
200 kr
/dag
Kaisa Kanutta HansenK

16. Kaisa Kanutta Hansen

5.3 km
fra
200 kr
/dag
1 omtale

Dyreglad og pålitelig. Jeg passer gjerne på din firbeinte.

Sist booket 12 dager siden
Sist aktiv 5 dager siden
Kaisa Kanutta HansenK

16. Kaisa Kanutta Hansen

Dyreglad og pålitelig. Jeg passer gjerne på din firbeinte.5.3 km
(1 omtale)
Sist booket 12 dager siden
Sist aktiv 5 dager siden
fra
200 kr
/dag
EvaE

17. Eva

6.8 km - Grorud
fra
200 kr
/dag

Erfaren dyreelsker med hjerte for hunder og katter

Sist aktiv 6 dager siden
EvaE

17. Eva

Erfaren dyreelsker med hjerte for hunder og katter6.8 km - Grorud
Sist aktiv 6 dager siden
fra
200 kr
/dag
ElsaE

18. Elsa

0.9 km
fra
250 kr
/dag
1 omtale

Erfaren, trygg og omsorgsfull dyrepasser

Sist aktiv 3 dager siden
ElsaE

18. Elsa

Erfaren, trygg og omsorgsfull dyrepasser 0.9 km
(1 omtale)
Sist aktiv 3 dager siden
"Flink, rask kommunikasjon, kattene var veldig glade for besøk. Anbefaler henne sterkt. "
Reza FahlefiR
Dyreeier Reza Fahlefi
fra
250 kr
/dag
AyushiA

19. Ayushi

6.2 km
fra
200 kr
/dag
1 omtale

Mor til 3 katter, 2 barn og 1 hamster

Bor med 3 katter
AyushiA

19. Ayushi

Mor til 3 katter, 2 barn og 1 hamster6.2 km
(1 omtale)
Bor med 3 katter
"Excellent service. My cats looked like they had a good time and they felt safe during the visits. All of the practical stuff and instructions were handled good as well."
JonasJ
Dyreeier Jonas
fra
200 kr
/dag
AlexA

20. Alex

4 km - Bydel Alna
fra
250 kr
/dag
4 omtaler
3
Stamkunder

An animal friend that will look at your pet when you can't.

Sist aktiv 9 dager siden
AlexA

20. Alex

An animal friend that will look at your pet when you can't.4 km - Bydel Alna
(4 omtaler)
3 Stamkunder
Sist aktiv 9 dager siden
"Very nice and passionate about many different animals. She was very curious and interested in my reptile, and I got lots of pictures and videos of him while I was away =)"
RobinR
Dyreeier Robin
fra
250 kr
/dag

Hvorfor velge kattepass?

Mange katteeiere vet at katter ofte kan være litt sære og foretrekker gjerne å være i sitt eget kjente miljø i stedet for på et ukjent sted. Selv om noen katter kan tilpasse seg hvis de må, kan mange bli stresset av å bli transportert til et nytt sted. Det er her en pålitelig Pawshake-kattepasser i Rasta kan hjelpe!

Våre kattepassere i Rasta kan komme hjem til deg og besøke katten din mens du er på ferie eller på jobb. Noen kan til og med bo hjemme hos deg hvis det er nødvendig. Kattepasserne våre er imøtekommende og rimelige, og det er lett å finne et alternativ som vil passe deg. Enten du trenger en kattepasser i et par timer én bestemt dag eller noen som besøker katten(e) din(e) hver dag i en uke, kan kattepassere i Rasta skreddersy tjenesten sin slik at den passer deg og pusen din.

Mange katter kan være alene hjemme uten problemer, men å ha en kattepasser for tilsyn har mange fordeler. Din valgte Pawshake-kattepasser kan fylle opp vann- og matskål med nytt, ferskt innhold, tømme kattedoen, leke og tilbringe kvalitetstid med katten din. Mye mer personlig enn et kattepensjonat. \n\nHver booking hos Pawshake inkluderer også Pawshakes Kvalitetsløfte som betyr veterinærdekning hvis uhellet er ute, så du har ingenting å bekymre deg for når det gjelder din pelskling!

Dyreeiere booker kattepass i Rasta på Pawshake. Over 2280 dyreeiere i Rasta har skrevet en omtale med en gjennomsnittsscore på 4.97/5. Alle bookinger er trygt betalt med Visa, Mastercard, American Express.