1. Kattepass
  2. Bergen

Kattepass, Bergen

Drop-in kattepass hjemme hos deg

Tjeneste
Sted
Datoer
Pris (NOK)
Hvor mange kjæledyr?
Liten hund0-8 kg
Medium hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Kjempestor hund+45 kg
KattAlle
Små kjæledyrFugl, kanin, marsvin e.l.
Avanserte filtre
BrittB

1. Britt

0.9 km
fra
180 kr
/dag
52 omtaler
27
Stamkunder

Cat Sitter For Bergen City Center

Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist booket 2 dager siden
BrittB

1. Britt

Cat Sitter For Bergen City Center0.9 km
(52 omtaler)
27 Stamkunder
Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist booket 2 dager siden
"Britt is a very attentive cat-sitter. She provided daily updates on how my cat was doing, and also sent several lovely photos. Britt made everything very easy, from the first communication. I’m really pleased and will definitely request her again!"
-anonymized--
Dyreeier -anonymized-
fra
180 kr
/dag
CamillaC

2. Camilla

3.4 km
fra
200 kr
/dag
161 omtaler
65
Stamkunder

Dyrepasning

Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist booket i dag
CamillaC

2. Camilla

Dyrepasning3.4 km
(161 omtaler)
65 Stamkunder
Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist booket i dag
"Camilla har passet kattene mine flere ganger årlig siste 4 årene og det har jeg satt veldig pris på. Vi må dessverre flytte nå, men jeg og kattene vil savne Camillas engasjement for kattepass! "
SanneS
Dyreeier Sanne
fra
200 kr
/dag
Du og kjæledyret ditt er i trygge hender når du bestiller og betaler på Pawshake.
AngelaA

3. Angela

0.6 km
fra
180 kr
/dag
Ny dyrepasser

Sist aktiv i går
AngelaA

3. Angela

Ny dyrepasser
0.6 km
Sist aktiv i går
fra
180 kr
/dag
AmalieA

4. Amalie

1.8 km
fra
150 kr
/dag
1 omtale
1
Stamkunde

Erfaren dyrepasser med stort hjerte for hunder og katter

Bor med 1 katt
AmalieA

4. Amalie

Erfaren dyrepasser med stort hjerte for hunder og katter1.8 km
(1 omtale)
1 Stamkunde
Bor med 1 katt
"Kjempehyggelig og pålitelig! Kattene elsker henne. "
SiriS
Dyreeier Siri
fra
150 kr
/dag
Trude RønvågT

5. Trude Rønvåg

5.9 km
fra
250 kr
/dag
Ny dyrepasser

Aktiv og positiv dame!

Sist aktiv i går
Trude RønvågT

5. Trude Rønvåg

Ny dyrepasser
Aktiv og positiv dame!5.9 km
Sist aktiv i går
fra
250 kr
/dag
ElisabethE

6. Elisabeth

5 km
fra
240 kr
/dag
15 omtaler
5
Stamkunder

Passer dine hunder/katter/gnagere!

Svarer normalt innen noen timer
ElisabethE

6. Elisabeth

Passer dine hunder/katter/gnagere!5 km
(15 omtaler)
5 Stamkunder
Svarer normalt innen noen timer
"Elisabeth er ein finfin person og ein samvitsfull og dyktig kattepassar. Både katten min og eg liker henne godt og me nyttar henne gjerne igjen ved eit seinare høve. "
IngvildI
Dyreeier Ingvild
fra
240 kr
/dag
VanjaV

7. Vanja

6.2 km
fra
250 kr
/dag
4 omtaler
2
Stamkunder

Trygge poter i gode hender

Bor med 1 katt
Svarer normalt innen noen timer
VanjaV

7. Vanja

Trygge poter i gode hender6.2 km
(4 omtaler)
2 Stamkunder
Bor med 1 katt
Svarer normalt innen noen timer
"Vi var de første som fikk gleden av å benytte Vanja gjennom denne appen. Og vi er rett og slett veldig fornøyd. Vanja er ikke bare veldig trivelig, men er pålitelig, enkel å kommunisere med, samvittighetsfull og har sist men ikke minst utvilsomt dyretekke. Vi følte oss veldig trygge på å slippe henne inn i hjemmet vårt og via bilder og videoer underveis fikk vi bekreftet at pusen var i gode hender! Alt i alt en veldig god opplevelse. Vi kan med trygghet anbefale Vanja videre til den neste som trenger dyrepass. "
Annette SandøyA
Dyreeier Annette Sandøy
fra
250 kr
/dag
ElisabethE

8. Elisabeth

5.9 km
fra
200 kr
/dag
12 omtaler
3
Stamkunder

Tilgengeleg dyreelsker

Sist booket 5 dager siden
Sist kontaktet 6 dager siden
ElisabethE

8. Elisabeth

Tilgengeleg dyreelsker5.9 km
(12 omtaler)
3 Stamkunder
Sist booket 5 dager siden
Sist kontaktet 6 dager siden
"Elisabeth is a really good communicator and pet sitter, you feel very safe leaving your pet in her hands ❤️"
Aurélie & DanielA
Dyreeier Aurélie & Daniel
fra
200 kr
/dag
AasaA

9. Aasa

5.8 km
fra
230 kr
/dag
38 omtaler
9
Stamkunder

Kattepass i ferien!

Bor med 1 katt
Svarer normalt innen en time
AasaA

9. Aasa

Kattepass i ferien! 5.8 km
(38 omtaler)
9 Stamkunder
Bor med 1 katt
Svarer normalt innen en time
"Aasa har passet katten vår før og vi er like fornøyd denne gangen. Hun er lett å kommunisere med, på tilbudsiden og til å stole på. Vi føler oss veldig trygg på å reise fra katten vår når Aasa passer på. Vår varmeste anbefaling og spør henne gjerne igjen 😍"
EvaE
Dyreeier Eva
fra
230 kr
/dag
SunnivaS

10. Sunniva

5 km
fra
300 kr
/dag
5 omtaler

Trenger du kattepass? Eller kaninpass? Jeg kommer gjerne

Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist aktiv i dag
SunnivaS

10. Sunniva

Trenger du kattepass? Eller kaninpass? Jeg kommer gjerne 5 km
(5 omtaler)
Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist aktiv i dag
"Sunniva er utrolig hyggelig og dyktig kattepasser! Anbefales på det sterkeste 😊"
Aud LineA
Dyreeier Aud Line
fra
300 kr
/dag
SashaS

11. Sasha

0.3 km
fra
350 kr
/dag
3 omtaler
1
Stamkunde

Erfaren og fleksibel Hundepasser i centrum af Bergen :)

Sist kontaktet i dag
Sist aktiv i dag
SashaS

11. Sasha

Erfaren og fleksibel Hundepasser i centrum af Bergen :) 0.3 km
(3 omtaler)
1 Stamkunde
Sist kontaktet i dag
Sist aktiv i dag
"Sasha er en veldig snill og fin dyrepass jeg absolutt kan anbefale! Hun vennet seg veldig fort med katten min som er ganske sjenert, oppdaterte meg hverdag med bilde og melding. Vi var veldig fornøyde og kommer sikkert tilbake til Sasha når vi trenger dyrepass. "
Chien-YuC
Dyreeier Chien-Yu
fra
350 kr
/dag
EliasE

12. Elias

2.6 km
fra
200 kr
/dag

Katteglad par tilbyr trygt og omsorgsfullt kattepass

Sist aktiv 12 dager siden
Svarer normalt innen en dag
EliasE

12. Elias

Katteglad par tilbyr trygt og omsorgsfullt kattepass2.6 km
Sist aktiv 12 dager siden
Svarer normalt innen en dag
fra
200 kr
/dag
MiaM

13. Mia

2.3 km
fra
350 kr
/dag
Ny dyrepasser

Dyreglad og ansvarsfull student 🐾

Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist kontaktet i dag
MiaM

13. Mia

Ny dyrepasser
Dyreglad og ansvarsfull student 🐾2.3 km
Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist kontaktet i dag
fra
350 kr
/dag
CamilaC

14. Camila

2.3 km
fra
200 kr
/dag
1
Stamkunde

Caring & Reliable Pet Sitter | Dog walks & Cat Care

Sist booket 8 dager siden
Sist kontaktet 5 dager siden
CamilaC

14. Camila

Caring & Reliable Pet Sitter | Dog walks & Cat Care2.3 km
1 Stamkunde
Sist booket 8 dager siden
Sist kontaktet 5 dager siden
fra
200 kr
/dag
SaraS

15. Sara

0.6 km
fra
200 kr
/dag
1 omtale
1
Stamkunde

Ny student I Bergen som savner dyrene hjemme

Sist booket 11 dager siden
Sist kontaktet 12 dager siden
SaraS

15. Sara

Ny student I Bergen som savner dyrene hjemme 0.6 km
(1 omtale)
1 Stamkunde
Sist booket 11 dager siden
Sist kontaktet 12 dager siden
fra
200 kr
/dag
LinnL

16. Linn

6.1 km
fra
200 kr
/dag

Omsorgsfull hundelufter og dyrepasser

Sist aktiv i går
Bor med 2 katter
LinnL

16. Linn

Omsorgsfull hundelufter og dyrepasser 6.1 km
Sist aktiv i går
Bor med 2 katter
fra
200 kr
/dag
HildeH

17. Hilde

6.3 km
fra
400 kr
/dag

Har så mye kos og tur å gi!

Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist aktiv i går
HildeH

17. Hilde

Har så mye kos og tur å gi!6.3 km
Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist aktiv i går
fra
400 kr
/dag
HenrietteH

18. Henriette

1.9 km - Bergenhus
fra
150 kr
/dag
2 omtaler
2
Stamkunder

Omsorgsfull passer for alle hunder, store og små

Sist booket 12 dager siden
Sist kontaktet 13 dager siden
HenrietteH

18. Henriette

Omsorgsfull passer for alle hunder, store og små 1.9 km - Bergenhus
(2 omtaler)
2 Stamkunder
Sist booket 12 dager siden
Sist kontaktet 13 dager siden
fra
150 kr
/dag
KellyK

19. Kelly

2.4 km
fra
180 kr
/dag

Hola! Jeg er glad å hjelpe med katten din 😻

Sist aktiv 14 dager siden
Bor med 1 katt
KellyK

19. Kelly

Hola! Jeg er glad å hjelpe med katten din 😻2.4 km
Sist aktiv 14 dager siden
Bor med 1 katt
fra
180 kr
/dag
SynneS

20. Synne

0.2 km
fra
400 kr
/dag

Hundeglad og aktiv student i Bergen

Svarer normalt innen en dag
SynneS

20. Synne

Hundeglad og aktiv student i Bergen0.2 km
Svarer normalt innen en dag
fra
400 kr
/dag

Hvorfor velge kattepass?

Mange katteeiere vet at katter ofte kan være litt sære og foretrekker gjerne å være i sitt eget kjente miljø i stedet for på et ukjent sted. Selv om noen katter kan tilpasse seg hvis de må, kan mange bli stresset av å bli transportert til et nytt sted. Det er her en pålitelig Pawshake-kattepasser i Bergen kan hjelpe!

Våre kattepassere i Bergen kan komme hjem til deg og besøke katten din mens du er på ferie eller på jobb. Noen kan til og med bo hjemme hos deg hvis det er nødvendig. Kattepasserne våre er imøtekommende og rimelige, og det er lett å finne et alternativ som vil passe deg. Enten du trenger en kattepasser i et par timer én bestemt dag eller noen som besøker katten(e) din(e) hver dag i en uke, kan kattepassere i Bergen skreddersy tjenesten sin slik at den passer deg og pusen din.

Mange katter kan være alene hjemme uten problemer, men å ha en kattepasser for tilsyn har mange fordeler. Din valgte Pawshake-kattepasser kan fylle opp vann- og matskål med nytt, ferskt innhold, tømme kattedoen, leke og tilbringe kvalitetstid med katten din. Mye mer personlig enn et kattepensjonat. \n\nHver booking hos Pawshake inkluderer også Pawshakes Kvalitetsløfte som betyr veterinærdekning hvis uhellet er ute, så du har ingenting å bekymre deg for når det gjelder din pelskling!

Dyreeiere booker kattepass i Bergen på Pawshake. Over 355 dyreeiere i Bergen har skrevet en omtale med en gjennomsnittsscore på 4.99/5. Alle bookinger er trygt betalt med Visa, Mastercard, American Express.