1. Kattepass
  2. Bergen

Kattepass, Bergen

Drop-in kattepass hjemme hos deg

Tjeneste
Sted
Datoer
Pris (NOK)
Hvor mange kjæledyr?
Liten hund0-8 kg
Medium hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Kjempestor hund+45 kg
KattAlle
Små kjæledyrFugl, kanin, marsvin e.l.
Avanserte filtre
CamillaC

1. Camilla

3.4 km
fra
200 kr
/dag
162 omtaler
66
Stamkunder

Dyrepasning

Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist booket 9 dager siden
CamillaC

1. Camilla

Dyrepasning3.4 km
(162 omtaler)
66 Stamkunder
Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist booket 9 dager siden
"Camilla har passet kattene mine flere ganger årlig siste 4 årene og det har jeg satt veldig pris på. Vi må dessverre flytte nå, men jeg og kattene vil savne Camillas engasjement for kattepass! "
SanneS
Dyreeier Sanne
fra
200 kr
/dag
BrittB

2. Britt

0.9 km
fra
180 kr
/dag
54 omtaler
27
Stamkunder

Cat Sitter For Bergen City Center

Sist booket 12 dager siden
Sist kontaktet 7 dager siden
BrittB

2. Britt

Cat Sitter For Bergen City Center0.9 km
(54 omtaler)
27 Stamkunder
Sist booket 12 dager siden
Sist kontaktet 7 dager siden
"Britt is a very attentive cat-sitter. She provided daily updates on how my cat was doing, and also sent several lovely photos. Britt made everything very easy, from the first communication. I’m really pleased and will definitely request her again!"
-anonymized--
Dyreeier -anonymized-
fra
180 kr
/dag
Du og kjæledyret ditt er i trygge hender når du bestiller og betaler på Pawshake.
Thea BjerkemoT

3. Thea Bjerkemo

1.8 km
fra
200 kr
/dag
Ny dyrepasser

Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist aktiv 6 dager siden
Thea BjerkemoT

3. Thea Bjerkemo

Ny dyrepasser
1.8 km
Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist aktiv 6 dager siden
fra
200 kr
/dag
AmalieA

4. Amalie

1.8 km
fra
150 kr
/dag
1 omtale
1
Stamkunde

Erfaren dyrepasser med stort hjerte for hunder og katter

Bor med 1 katt
AmalieA

4. Amalie

Erfaren dyrepasser med stort hjerte for hunder og katter1.8 km
(1 omtale)
1 Stamkunde
Bor med 1 katt
"Kjempehyggelig og pålitelig! Kattene elsker henne. "
SiriS
Dyreeier Siri
fra
150 kr
/dag
Benedikte VelsvikB

5. Benedikte Velsvik

6.2 km - Laksevåg
fra
200 kr
/dag
Ny dyrepasser

Dyreglad familie og katteeier til to pusekatter

Sist kontaktet 7 dager siden
Sist aktiv 7 dager siden
Benedikte VelsvikB

5. Benedikte Velsvik

Ny dyrepasser
Dyreglad familie og katteeier til to pusekatter6.2 km - Laksevåg
Sist kontaktet 7 dager siden
Sist aktiv 7 dager siden
fra
200 kr
/dag
AngelaA

6. Angela

0.6 km
fra
180 kr
/dag
Ny dyrepasser

Sist aktiv 3 dager siden
AngelaA

6. Angela

Ny dyrepasser
0.6 km
Sist aktiv 3 dager siden
fra
180 kr
/dag
ElisabethE

7. Elisabeth

5 km
fra
240 kr
/dag
15 omtaler
5
Stamkunder

Passer dine hunder/katter/gnagere!

Sist aktiv i går
Svarer normalt innen noen timer
ElisabethE

7. Elisabeth

Passer dine hunder/katter/gnagere!5 km
(15 omtaler)
5 Stamkunder
Sist aktiv i går
Svarer normalt innen noen timer
"Elisabeth er ein finfin person og ein samvitsfull og dyktig kattepassar. Både katten min og eg liker henne godt og me nyttar henne gjerne igjen ved eit seinare høve. "
IngvildI
Dyreeier Ingvild
fra
240 kr
/dag
VanjaV

8. Vanja

6.2 km
fra
250 kr
/dag
4 omtaler
2
Stamkunder

Trygge poter i gode hender

Bor med 1 katt
Svarer normalt innen noen timer
VanjaV

8. Vanja

Trygge poter i gode hender6.2 km
(4 omtaler)
2 Stamkunder
Bor med 1 katt
Svarer normalt innen noen timer
"Vi var de første som fikk gleden av å benytte Vanja gjennom denne appen. Og vi er rett og slett veldig fornøyd. Vanja er ikke bare veldig trivelig, men er pålitelig, enkel å kommunisere med, samvittighetsfull og har sist men ikke minst utvilsomt dyretekke. Vi følte oss veldig trygge på å slippe henne inn i hjemmet vårt og via bilder og videoer underveis fikk vi bekreftet at pusen var i gode hender! Alt i alt en veldig god opplevelse. Vi kan med trygghet anbefale Vanja videre til den neste som trenger dyrepass. "
Annette SandøyA
Dyreeier Annette Sandøy
fra
250 kr
/dag
ElisabethE

9. Elisabeth

5.9 km
fra
200 kr
/dag
13 omtaler
3
Stamkunder

Tilgengeleg dyreelsker

Sist booket i går
Sist aktiv i går
ElisabethE

9. Elisabeth

Tilgengeleg dyreelsker5.9 km
(13 omtaler)
3 Stamkunder
Sist booket i går
Sist aktiv i går
"Elisabeth is a really good communicator and pet sitter, you feel very safe leaving your pet in her hands ❤️"
Aurélie & DanielA
Dyreeier Aurélie & Daniel
fra
200 kr
/dag
AasaA

10. Aasa

5.8 km
fra
230 kr
/dag
38 omtaler
9
Stamkunder

Kattepass i ferien!

Bor med 1 katt
Svarer normalt innen en time
AasaA

10. Aasa

Kattepass i ferien! 5.8 km
(38 omtaler)
9 Stamkunder
Bor med 1 katt
Svarer normalt innen en time
"Aasa har passet katten vår før og vi er like fornøyd denne gangen. Hun er lett å kommunisere med, på tilbudsiden og til å stole på. Vi føler oss veldig trygg på å reise fra katten vår når Aasa passer på. Vår varmeste anbefaling og spør henne gjerne igjen 😍"
EvaE
Dyreeier Eva
fra
230 kr
/dag
LisaL

11. Lisa

1.5 km
fra
180 kr
/dag
21 omtaler
7
Stamkunder

Dyrepasser Sentralt I Bergen

Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist aktiv i går
LisaL

11. Lisa

Dyrepasser Sentralt I Bergen1.5 km
(21 omtaler)
7 Stamkunder
Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist aktiv i går
"Lisa er en pålitelig dyrepasser som jeg anbefaler til andre! Hun sendte daglige oppdateringer og passet godt på at katten min hadde det bra de dagene hun passet den:)"
CecilieC
Dyreeier Cecilie
fra
180 kr
/dag
SunnivaS

12. Sunniva

5 km
fra
300 kr
/dag
6 omtaler

Trenger du kattepass? Eller kaninpass? Jeg kommer gjerne

Sist aktiv 2 dager siden
Svarer normalt innen en time
SunnivaS

12. Sunniva

Trenger du kattepass? Eller kaninpass? Jeg kommer gjerne 5 km
(6 omtaler)
Sist aktiv 2 dager siden
Svarer normalt innen en time
"Sunniva er utrolig hyggelig og dyktig kattepasser! Anbefales på det sterkeste 😊"
Aud LineA
Dyreeier Aud Line
fra
300 kr
/dag
SashaS

13. Sasha

0.3 km
fra
350 kr
/dag
3 omtaler
1
Stamkunde

Erfaren og fleksibel Hundepasser i centrum af Bergen :)

Sist kontaktet 9 dager siden
Sist aktiv 7 dager siden
SashaS

13. Sasha

Erfaren og fleksibel Hundepasser i centrum af Bergen :) 0.3 km
(3 omtaler)
1 Stamkunde
Sist kontaktet 9 dager siden
Sist aktiv 7 dager siden
"Sasha er en veldig snill og fin dyrepass jeg absolutt kan anbefale! Hun vennet seg veldig fort med katten min som er ganske sjenert, oppdaterte meg hverdag med bilde og melding. Vi var veldig fornøyde og kommer sikkert tilbake til Sasha når vi trenger dyrepass. "
Chien-YuC
Dyreeier Chien-Yu
fra
350 kr
/dag
EliasE

14. Elias

2.6 km
fra
200 kr
/dag

Katteglad par tilbyr trygt og omsorgsfullt kattepass

Sist booket 8 dager siden
Sist kontaktet 8 dager siden
EliasE

14. Elias

Katteglad par tilbyr trygt og omsorgsfullt kattepass2.6 km
Sist booket 8 dager siden
Sist kontaktet 8 dager siden
fra
200 kr
/dag
CamilaC

15. Camila

2.3 km
fra
200 kr
/dag
1
Stamkunde

Caring & Reliable Pet Sitter | Dog walks & Cat Care

Sist aktiv i går
Bor med 2 hunder
CamilaC

15. Camila

Caring & Reliable Pet Sitter | Dog walks & Cat Care2.3 km
1 Stamkunde
Sist aktiv i går
Bor med 2 hunder
fra
200 kr
/dag
HenrietteH

16. Henriette

1.9 km - Bergenhus
fra
150 kr
/dag
2 omtaler
2
Stamkunder

Omsorgsfull passer for alle hunder, store og små

Sist kontaktet 7 dager siden
Sist aktiv 2 dager siden
HenrietteH

16. Henriette

Omsorgsfull passer for alle hunder, store og små 1.9 km - Bergenhus
(2 omtaler)
2 Stamkunder
Sist kontaktet 7 dager siden
Sist aktiv 2 dager siden
fra
150 kr
/dag
MiaM

17. Mia

2.3 km
fra
350 kr
/dag

Dyreglad og ansvarsfull student 🐾

Sist kontaktet 8 dager siden
Sist aktiv 3 dager siden
MiaM

17. Mia

Dyreglad og ansvarsfull student 🐾2.3 km
Sist kontaktet 8 dager siden
Sist aktiv 3 dager siden
fra
350 kr
/dag
Trude RønvågT

18. Trude Rønvåg

5.9 km
fra
250 kr
/dag
Ny dyrepasser

Aktiv og positiv dame!

Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist aktiv 4 dager siden
Trude RønvågT

18. Trude Rønvåg

Ny dyrepasser
Aktiv og positiv dame!5.9 km
Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist aktiv 4 dager siden
fra
250 kr
/dag
SaraS

19. Sara

0.6 km
fra
200 kr
/dag
1 omtale
1
Stamkunde

Ny student I Bergen som savner dyrene hjemme

Sist booket 6 dager siden
Sist kontaktet 6 dager siden
SaraS

19. Sara

Ny student I Bergen som savner dyrene hjemme 0.6 km
(1 omtale)
1 Stamkunde
Sist booket 6 dager siden
Sist kontaktet 6 dager siden
fra
200 kr
/dag
LinnL

20. Linn

6.1 km
fra
200 kr
/dag

Omsorgsfull hundelufter og dyrepasser

Sist aktiv 11 dager siden
Bor med 2 katter
LinnL

20. Linn

Omsorgsfull hundelufter og dyrepasser 6.1 km
Sist aktiv 11 dager siden
Bor med 2 katter
fra
200 kr
/dag

Hvorfor velge kattepass?

Mange katteeiere vet at katter ofte kan være litt sære og foretrekker gjerne å være i sitt eget kjente miljø i stedet for på et ukjent sted. Selv om noen katter kan tilpasse seg hvis de må, kan mange bli stresset av å bli transportert til et nytt sted. Det er her en pålitelig Pawshake-kattepasser i Bergen kan hjelpe!

Våre kattepassere i Bergen kan komme hjem til deg og besøke katten din mens du er på ferie eller på jobb. Noen kan til og med bo hjemme hos deg hvis det er nødvendig. Kattepasserne våre er imøtekommende og rimelige, og det er lett å finne et alternativ som vil passe deg. Enten du trenger en kattepasser i et par timer én bestemt dag eller noen som besøker katten(e) din(e) hver dag i en uke, kan kattepassere i Bergen skreddersy tjenesten sin slik at den passer deg og pusen din.

Mange katter kan være alene hjemme uten problemer, men å ha en kattepasser for tilsyn har mange fordeler. Din valgte Pawshake-kattepasser kan fylle opp vann- og matskål med nytt, ferskt innhold, tømme kattedoen, leke og tilbringe kvalitetstid med katten din. Mye mer personlig enn et kattepensjonat. \n\nHver booking hos Pawshake inkluderer også Pawshakes Kvalitetsløfte som betyr veterinærdekning hvis uhellet er ute, så du har ingenting å bekymre deg for når det gjelder din pelskling!

Dyreeiere booker kattepass i Bergen på Pawshake. Over 381 dyreeiere i Bergen har skrevet en omtale med en gjennomsnittsscore på 4.99/5. Alle bookinger er trygt betalt med Visa, Mastercard, American Express.