1. Kattepass
  2. Hagan

Kattepass, Hagan

Drop-in kattepass hjemme hos deg

Tjeneste
Sted
Datoer
Pris (NOK)
Hvor mange kjæledyr?
Liten hund0-8 kg
Medium hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Kjempestor hund+45 kg
KattAlle
Små kjæledyrFugl, kanin, marsvin e.l.
Avanserte filtre
AliceA

1. Alice

5.2 km
fra
250 kr
/dag
12 omtaler
4
Stamkunder

I love animals

Bor med 2 hunder, 2 katter
AliceA

1. Alice

I love animals5.2 km
(12 omtaler)
4 Stamkunder
Bor med 2 hunder, 2 katter
"Veldig hyggelig og kompetent dyrepasser! Våre katter, Ellie og Baloo, var veldig fornøyd. Vi vil gjerne bruke Alice sine tjenester igjen neste gang vi er borte☺️"
NadyaN
Dyreeier Nadya
fra
250 kr
/dag
AyushiA

2. Ayushi

3.6 km
fra
200 kr
/dag
1 omtale

Mor til 3 katter, 2 barn og 1 hamster

Bor med 3 katter
AyushiA

2. Ayushi

Mor til 3 katter, 2 barn og 1 hamster3.6 km
(1 omtale)
Bor med 3 katter
"Excellent service. My cats looked like they had a good time and they felt safe during the visits. All of the practical stuff and instructions were handled good as well."
JonasJ
Dyreeier Jonas
fra
200 kr
/dag
Du og kjæledyret ditt er i trygge hender når du bestiller og betaler på Pawshake.
AlexA

3. Alex

6.3 km
fra
250 kr
/dag
4 omtaler
3
Stamkunder

An animal friend that will look at your pet when you can't.

AlexA

3. Alex

An animal friend that will look at your pet when you can't.6.3 km
(4 omtaler)
3 Stamkunder
"Very nice and passionate about many different animals. She was very curious and interested in my reptile, and I got lots of pictures and videos of him while I was away =)"
RobinR
Dyreeier Robin
fra
250 kr
/dag
JulianneJ

4. Julianne

6.5 km
fra
150 kr
/dag

Ei dame som er over gjennomsnittet glad i de firbeinte!

Sist kontaktet i går
Sist aktiv i dag
JulianneJ

4. Julianne

Ei dame som er over gjennomsnittet glad i de firbeinte! 6.5 km
Sist kontaktet i går
Sist aktiv i dag
fra
150 kr
/dag
EvaE

5. Eva

3.9 km
fra
200 kr
/dag

Erfaren dyreelsker med hjerte for hunder og katter

Sist aktiv 6 dager siden
EvaE

5. Eva

Erfaren dyreelsker med hjerte for hunder og katter3.9 km
Sist aktiv 6 dager siden
fra
200 kr
/dag
IbtissamI

6. Ibtissam

6.6 km
fra
200 kr
/dag

Trygg og omsorgsfull hundepasser med egen hund

Sist aktiv 12 dager siden
Bor med 1 hund
IbtissamI

6. Ibtissam

Trygg og omsorgsfull hundepasser med egen hund6.6 km
Sist aktiv 12 dager siden
Bor med 1 hund
fra
200 kr
/dag
BhekiB

7. Bheki

6.8 km
fra
200 kr
/dag

Rolig hundepasser med 3 års efaring

Bor med 1 hund
Bor sammen med Fransk bulldog Pash
BhekiB

7. Bheki

Rolig hundepasser med 3 års efaring 6.8 km
Bor med 1 hund
Bor sammen med Fransk bulldog Pash
fra
200 kr
/dag

Hvorfor velge kattepass?

Mange katteeiere vet at katter ofte kan være litt sære og foretrekker gjerne å være i sitt eget kjente miljø i stedet for på et ukjent sted. Selv om noen katter kan tilpasse seg hvis de må, kan mange bli stresset av å bli transportert til et nytt sted. Det er her en pålitelig Pawshake-kattepasser i Hagan kan hjelpe!

Våre kattepassere i Hagan kan komme hjem til deg og besøke katten din mens du er på ferie eller på jobb. Noen kan til og med bo hjemme hos deg hvis det er nødvendig. Kattepasserne våre er imøtekommende og rimelige, og det er lett å finne et alternativ som vil passe deg. Enten du trenger en kattepasser i et par timer én bestemt dag eller noen som besøker katten(e) din(e) hver dag i en uke, kan kattepassere i Hagan skreddersy tjenesten sin slik at den passer deg og pusen din.

Mange katter kan være alene hjemme uten problemer, men å ha en kattepasser for tilsyn har mange fordeler. Din valgte Pawshake-kattepasser kan fylle opp vann- og matskål med nytt, ferskt innhold, tømme kattedoen, leke og tilbringe kvalitetstid med katten din. Mye mer personlig enn et kattepensjonat. \n\nHver booking hos Pawshake inkluderer også Pawshakes Kvalitetsløfte som betyr veterinærdekning hvis uhellet er ute, så du har ingenting å bekymre deg for når det gjelder din pelskling!

Dyreeiere booker kattepass i Hagan på Pawshake. Over 2313 dyreeiere i Hagan har skrevet en omtale med en gjennomsnittsscore på 4.97/5. Alle bookinger er trygt betalt med Visa, Mastercard, American Express.