1. Hundelufting
  2. Sandefjord

Hundelufting, Sandefjord

En erfaren hundepasser plukker opp din hund hjemmefra og tar den med på en 30 minutters tur

Tjeneste
Sted
Datoer
Pris (NOK)
Hvor mange kjæledyr?
Liten hund0-8 kg
Medium hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Ekstra stor hund+45 kg
KattAlle
Små kjæledyrFugl, kanin, marsvin e.l.
Avanserte filtre
CarmenC

1. Carmen

4.3 km
fra
250 kr
/luftetur
Ny dyrepasser

Hundelufter som passer trygt på din dyrevenn

Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist aktiv 2 dager siden
CarmenC

1. Carmen

Ny dyrepasser
Hundelufter som passer trygt på din dyrevenn4.3 km
Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist aktiv 2 dager siden
fra
250 kr
/luftetur
AmberA

2. Amber

0.1 km
fra
180 kr
/luftetur
3 omtaler
2
Stamkunder

Erfaren Dyrevenn og Hundelufter – Sandefjord

Sist aktiv 2 dager siden
AmberA

2. Amber

Erfaren Dyrevenn og Hundelufter – Sandefjord0.1 km
(3 omtaler)
2 Stamkunder
Sist aktiv 2 dager siden
fra
180 kr
/luftetur
Du og kjæledyret ditt er i trygge hender når du bestiller og betaler på Pawshake.
MaikenM

3. Maiken

2.9 km
fra
200 kr
/luftetur

Fleksibel dyrepasser

Svarer normalt innen en time
MaikenM

3. Maiken

Fleksibel dyrepasser2.9 km
Svarer normalt innen en time
fra
200 kr
/luftetur

Hvorfor velge hundelufting?

Noen ganger kan livet bli travelt og det kan være vanskelig å finne tid til å gå tur med hunden din. Heldigvis er det enkelt å få kontakt med tusenvis av dyreelskere og finne en hundelufter i Sandefjord som er tilgjengelig og som ønsker å hjelpe deg - takket være Pawshake.

Alle våre hundeluftere blir vurdert individuelt og alle bookinger dekkes av Pawshakes Kvalitetsløfte slik at du kan slappe av mens de tilbringer tid med hunden din. I tillegg, kommer din Pawshake-hundelufter fra Sandefjord -området, og profilen deres inkluderer omtaler fra andre dyreeiere som har booket hundelufteren tidligere.

Å booke en hundelufter mens du er på jobb er en rimelig og flott måte å gjøre hundens dag litt mer interessant. Noen av hundelufterne våre går med flere hunder på en gang, så denne tjenesten er en fin måte for hunden din å sosialisere seg på og å møte andre lignende hunder på. Hvis hunden din foretrekker å bli luftet alene, kan du også finne hundeluftere i Sandefjord som bare går med én hund om gangen. På den måten kan turene være 100 % dedikerte til det hundene dine vil ha - enten det er en rolig tur rundt blokka eller en litt raskere fartsfylt spasertur; våre Pawshake hundeluftere vil gjerne hjelpe deg.

Dyreeiere booker hundelufting i Sandefjord på Pawshake. Over 17 dyreeiere i Sandefjord har skrevet en omtale med en gjennomsnittsscore på 5/5. Alle bookinger er trygt betalt med Visa, Mastercard, American Express.