1. Hundelufting
  2. Hinna

Hundelufting, Hinna

En erfaren hundepasser plukker opp din hund hjemmefra og tar den med på en 30 minutters tur

Tjeneste
Sted
Datoer
Pris (NOK)
Hvor mange kjæledyr?
Liten hund0-8 kg
Medium hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Ekstra stor hund+45 kg
KattAlle
Små kjæledyrFugl, kanin, marsvin e.l.
Avanserte filtre
JulieJ

1. Julie

5.2 km
fra
150 kr
/luftetur
3 omtaler
1
Stamkunde

Kan ikke ha egen, men passer din! Hatt hund, passet andres.

Sist aktiv 6 dager siden
JulieJ

1. Julie

Kan ikke ha egen, men passer din! Hatt hund, passet andres.5.2 km
(3 omtaler)
1 Stamkunde
Sist aktiv 6 dager siden
"Julia tok veldig godt vare på Orwell."
MarieM
Dyreeier Marie
fra
150 kr
/luftetur
RulaR

2. Rula

5.9 km
fra
400 kr
/luftetur
Ny dyrepasser

Loving dog care near Stavanger sentrum!

Sist aktiv i går
RulaR

2. Rula

Ny dyrepasser
Loving dog care near Stavanger sentrum!5.9 km
Sist aktiv i går
fra
400 kr
/luftetur
Du og kjæledyret ditt er i trygge hender når du bestiller og betaler på Pawshake.
IngvildI

3. Ingvild

2.2 km
fra
240 kr
/luftetur
7 omtaler
3
Stamkunder

Jeg ELSKER dyr <3

Sist kontaktet 3 dager siden
Sist aktiv i går
IngvildI

3. Ingvild

Jeg ELSKER dyr <32.2 km
(7 omtaler)
3 Stamkunder
Sist kontaktet 3 dager siden
Sist aktiv i går
fra
240 kr
/luftetur
NiandraN

4. Niandra

5.4 km
fra
300 kr
/luftetur
20 omtaler
6
Stamkunder

a friend for your pet

Sist aktiv 3 dager siden
Svarer normalt innen noen timer
NiandraN

4. Niandra

a friend for your pet5.4 km
(20 omtaler)
6 Stamkunder
Sist aktiv 3 dager siden
Svarer normalt innen noen timer
fra
300 kr
/luftetur
BrunaB

5. Bruna

4.2 km
fra
250 kr
/luftetur
9 omtaler
3
Stamkunder

Love for animals 🐾

Bor med 4 hunder
Bor sammen med Shitzu Bud
BrunaB

5. Bruna

Love for animals 🐾4.2 km
(9 omtaler)
3 Stamkunder
Bor med 4 hunder
Bor sammen med Shitzu Bud
fra
250 kr
/luftetur
ThomasT

6. Thomas

5.5 km
fra
175 kr
/luftetur

Omsorgsfull dyrepasser: Dine kjæledyr, min prioritet

ThomasT

6. Thomas

Omsorgsfull dyrepasser: Dine kjæledyr, min prioritet5.5 km
fra
175 kr
/luftetur
AmandaA

7. Amanda

4.9 km
fra
350 kr
/luftetur

Hundeelsker

Svarer normalt innen en dag
AmandaA

7. Amanda

Hundeelsker4.9 km
Svarer normalt innen en dag
fra
350 kr
/luftetur
AdiA

8. Adi

5.2 km
fra
220 kr
/luftetur
3 omtaler
1
Stamkunde

Pawesome

Svarer normalt innen en dag
AdiA

8. Adi

Pawesome5.2 km
(3 omtaler)
1 Stamkunde
Svarer normalt innen en dag
fra
220 kr
/luftetur
MarieM

9. Marie

1 km
fra
125 kr
/luftetur

Omsorgsfull dyrepasser med kjærlighet for alle dyr

MarieM

9. Marie

Omsorgsfull dyrepasser med kjærlighet for alle dyr 1 km
fra
125 kr
/luftetur
ClareC

10. Clare

3.1 km
fra
200 kr
/luftetur
6 omtaler

Lover of all animals!

Bor med 3 katter
Svarer normalt innen en dag
ClareC

10. Clare

Lover of all animals!3.1 km
(6 omtaler)
Bor med 3 katter
Svarer normalt innen en dag
fra
200 kr
/luftetur

Hvorfor velge hundelufting?

Noen ganger kan livet bli travelt og det kan være vanskelig å finne tid til å gå tur med hunden din. Heldigvis er det enkelt å få kontakt med tusenvis av dyreelskere og finne en hundelufter i Hinna som er tilgjengelig og som ønsker å hjelpe deg - takket være Pawshake.

Alle våre hundeluftere blir vurdert individuelt og alle bookinger dekkes av Pawshakes Kvalitetsløfte slik at du kan slappe av mens de tilbringer tid med hunden din. I tillegg, kommer din Pawshake-hundelufter fra Hinna -området, og profilen deres inkluderer omtaler fra andre dyreeiere som har booket hundelufteren tidligere.

Å booke en hundelufter mens du er på jobb er en rimelig og flott måte å gjøre hundens dag litt mer interessant. Noen av hundelufterne våre går med flere hunder på en gang, så denne tjenesten er en fin måte for hunden din å sosialisere seg på og å møte andre lignende hunder på. Hvis hunden din foretrekker å bli luftet alene, kan du også finne hundeluftere i Hinna som bare går med én hund om gangen. På den måten kan turene være 100 % dedikerte til det hundene dine vil ha - enten det er en rolig tur rundt blokka eller en litt raskere fartsfylt spasertur; våre Pawshake hundeluftere vil gjerne hjelpe deg.

Dyreeiere booker hundelufting i Hinna på Pawshake. Over 124 dyreeiere i Hinna har skrevet en omtale med en gjennomsnittsscore på 4.97/5. Alle bookinger er trygt betalt med Visa, Mastercard, American Express.