1. Hundelufting
  2. Bekkestua

Hundelufting, Bekkestua

En erfaren hundepasser plukker opp din hund hjemmefra og tar den med på en 30 minutters tur

Tjeneste
Sted
Datoer
Pris (NOK)
Hvor mange kjæledyr?
Liten hund0-8 kg
Medium hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Kjempestor hund+45 kg
KattAlle
Små kjæledyrFugl, kanin, marsvin e.l.
Avanserte filtre
EdytaE

1. Edyta

5.1 km
fra
200 kr
/luftetur
Ny dyrepasser

Your Pet’s New Favourite Human 🐾Ullern 🐾

Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist kontaktet i går
EdytaE

1. Edyta

Ny dyrepasser
Your Pet’s New Favourite Human 🐾Ullern 🐾 5.1 km
Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist kontaktet i går
fra
200 kr
/luftetur
IrisI

2. Iris

0.2 km
fra
270 kr
/luftetur
9 omtaler
2
Stamkunder

Experienced dog/cat sitter and walker 🐶🐱

Sist booket 4 dager siden
Sist kontaktet 9 dager siden
IrisI

2. Iris

Experienced dog/cat sitter and walker 🐶🐱0.2 km
(9 omtaler)
2 Stamkunder
Sist booket 4 dager siden
Sist kontaktet 9 dager siden
"Iris er hyggelig, lett å kommunisere med og hundevant."
CecilieC
Dyreeier Cecilie
fra
270 kr
/luftetur
Du og kjæledyret ditt er i trygge hender når du bestiller og betaler på Pawshake.
RikkeR

3. Rikke

1.9 km
fra
200 kr
/luftetur
4 omtaler

Hundeelsker På Haslum I Bærum

Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist aktiv 3 dager siden
RikkeR

3. Rikke

Hundeelsker På Haslum I Bærum1.9 km
(4 omtaler)
Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist aktiv 3 dager siden
"Kan anbefale Rikke på det sterkeste, der hun har vært helt herlig for meg og min familie over en lenge periode. Rikke har møtt oss med et smil rundt munnen og vist at hun virkelig er et hunde menneske som bryr som om Bob (hunden) som har blitt veldig glad i henne gjennom turene. "
JonathanJ
Dyreeier Jonathan
fra
200 kr
/luftetur
ThoreT

4. Thore

4.3 km
fra
350 kr
/luftetur
4 omtaler
3
Stamkunder

Erfaren hundeeier og turkamerat med gode referanser

Bor med 1 hund
Bor sammen med Olde English Bulldog Boris
ThoreT

4. Thore

Erfaren hundeeier og turkamerat med gode referanser4.3 km
(4 omtaler)
3 Stamkunder
Bor med 1 hund
Bor sammen med Olde English Bulldog Boris
"Thore har gått tur med hunden vår fast 2-3 ganger i uken over lengre tid. Han møter alltid opp som avtalt, og vi får en veldig fornøyd hund hjem etter tur. Vi får fine oppdateringer fra turen på SMS, hunden vår viser stor glede når hun møter Thore, og vi kunne ikke vært mer fornøyd og trygg med han som hundepasser."
IngvildI
Dyreeier Ingvild
fra
350 kr
/luftetur
UrszulaU

5. Urszula

5 km
fra
250 kr
/luftetur
Ny dyrepasser
1 omtale

Erfaren,aktiv hundepasser som elsker hunder og friluftsliv

Sist booket 8 dager siden
Sist kontaktet i dag
UrszulaU

5. Urszula

Ny dyrepasser
Erfaren,aktiv hundepasser som elsker hunder og friluftsliv5 km
(1 omtale)
Sist booket 8 dager siden
Sist kontaktet i dag
fra
250 kr
/luftetur
Lilli MjeldeL

6. Lilli Mjelde

4.7 km
fra
200 kr
/luftetur
1 omtale
1
Stamkunde

Min erfaring

Svarer normalt innen noen timer
Lilli MjeldeL

6. Lilli Mjelde

Min erfaring 4.7 km
(1 omtale)
1 Stamkunde
Svarer normalt innen noen timer
"Kom til avtalt tid og tok Flora med på en god luftetur. Fornøyd hund som kom tilbake fra tur🐶😁"
VictoriaV
Dyreeier Victoria
fra
200 kr
/luftetur
SophieS

7. Sophie

1.1 km
fra
165 kr
/luftetur

Omsorgsfull og pålitelig dyrepasser

Svarer normalt innen en dag
SophieS

7. Sophie

Omsorgsfull og pålitelig dyrepasser1.1 km
Svarer normalt innen en dag
fra
165 kr
/luftetur
SukunyaS

8. Sukunya

4.3 km
fra
200 kr
/luftetur
7 omtaler
2
Stamkunder

Pets friendly 🤗

Sist aktiv 7 dager siden
Svarer normalt innen en dag
SukunyaS

8. Sukunya

Pets friendly 🤗4.3 km
(7 omtaler)
2 Stamkunder
Sist aktiv 7 dager siden
Svarer normalt innen en dag
fra
200 kr
/luftetur
AlessiaA

9. Alessia

3.2 km
fra
250 kr
/luftetur
16 omtaler
5
Stamkunder

Pålitelig og omsorgsfull dyrepasser

Bor med 1 katt
Svarer normalt innen noen timer
AlessiaA

9. Alessia

Pålitelig og omsorgsfull dyrepasser3.2 km
(16 omtaler)
5 Stamkunder
Bor med 1 katt
Svarer normalt innen noen timer
"Alessia har luftet hunden min to ganger. Kommunikasjonen var god, hun gir gode tilbakemeldinger etter turen og sender et bilde så jeg veit at Torvald har det bra. Hun har også stilt opp på kort varsel. Veldig fornøyd og kommer til å bruke Alessia igjen!"
ElliE
Dyreeier Elli
fra
250 kr
/luftetur
MariM

10. Mari

5.8 km
fra
150 kr
/luftetur

Ansvarsfull dyrepasser : erfaring med katt og hundelufting

Sist aktiv i dag
Svarer normalt innen en dag
MariM

10. Mari

Ansvarsfull dyrepasser : erfaring med katt og hundelufting5.8 km
Sist aktiv i dag
Svarer normalt innen en dag
fra
150 kr
/luftetur
MinéM

11. Miné

4.3 km
fra
125 kr
/luftetur
1 omtale

Happy and friendly dog walker near Lysaker!

Sist aktiv 3 dager siden
Svarer normalt innen en time
MinéM

11. Miné

Happy and friendly dog walker near Lysaker! 4.3 km
(1 omtale)
Sist aktiv 3 dager siden
Svarer normalt innen en time
fra
125 kr
/luftetur
CerenC

12. Ceren

5.3 km
fra
200 kr
/luftetur
34 omtaler
9
Stamkunder

Home visits for cats

Sist aktiv 14 dager siden
Bor med 2 katter
CerenC

12. Ceren

Home visits for cats5.3 km
(34 omtaler)
9 Stamkunder
Sist aktiv 14 dager siden
Bor med 2 katter
fra
200 kr
/luftetur
LindaL

13. Linda

4.9 km
fra
200 kr
/luftetur
4 omtaler
1
Stamkunde

Kattepass I Ditt Hjem

Bor med 1 katt
LindaL

13. Linda

Kattepass I Ditt Hjem4.9 km
(4 omtaler)
1 Stamkunde
Bor med 1 katt
fra
200 kr
/luftetur

Hvorfor velge hundelufting?

Noen ganger kan livet bli travelt og det kan være vanskelig å finne tid til å gå tur med hunden din. Heldigvis er det enkelt å få kontakt med tusenvis av dyreelskere og finne en hundelufter i Bekkestua som er tilgjengelig og som ønsker å hjelpe deg - takket være Pawshake.

Alle våre hundeluftere blir vurdert individuelt og alle bookinger dekkes av Pawshakes Kvalitetsløfte slik at du kan slappe av mens de tilbringer tid med hunden din. I tillegg, kommer din Pawshake-hundelufter fra Bekkestua -området, og profilen deres inkluderer omtaler fra andre dyreeiere som har booket hundelufteren tidligere.

Å booke en hundelufter mens du er på jobb er en rimelig og flott måte å gjøre hundens dag litt mer interessant. Noen av hundelufterne våre går med flere hunder på en gang, så denne tjenesten er en fin måte for hunden din å sosialisere seg på og å møte andre lignende hunder på. Hvis hunden din foretrekker å bli luftet alene, kan du også finne hundeluftere i Bekkestua som bare går med én hund om gangen. På den måten kan turene være 100 % dedikerte til det hundene dine vil ha - enten det er en rolig tur rundt blokka eller en litt raskere fartsfylt spasertur; våre Pawshake hundeluftere vil gjerne hjelpe deg.

Dyreeiere booker hundelufting i Bekkestua på Pawshake. Over 1451 dyreeiere i Bekkestua har skrevet en omtale med en gjennomsnittsscore på 4.97/5. Alle bookinger er trygt betalt med Visa, Mastercard, American Express.