1. Hundelufting
  2. Billingstad

Hundelufting, Billingstad

En erfaren hundepasser plukker opp din hund hjemmefra og tar den med på en 30 minutters tur

Tjeneste
Sted
Datoer
Pris (NOK)
Hvor mange kjæledyr?
Liten hund0-8 kg
Medium hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Kjempestor hund+45 kg
KattAlle
Små kjæledyrFugl, kanin, marsvin e.l.
Avanserte filtre
UrszulaU

1. Urszula

1.1 km
fra
250 kr
/luftetur
Ny dyrepasser

Erfaren,aktiv hundepasser som elsker hunder og friluftsliv

Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist booket i går
UrszulaU

1. Urszula

Ny dyrepasser
Erfaren,aktiv hundepasser som elsker hunder og friluftsliv1.1 km
Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist booket i går
fra
250 kr
/luftetur
Lilli MjeldeL

2. Lilli Mjelde

1.3 km
fra
200 kr
/luftetur
1 omtale
1
Stamkunde

Min erfaring

Svarer normalt innen noen timer
Lilli MjeldeL

2. Lilli Mjelde

Min erfaring 1.3 km
(1 omtale)
1 Stamkunde
Svarer normalt innen noen timer
"Kom til avtalt tid og tok Flora med på en god luftetur. Fornøyd hund som kom tilbake fra tur🐶😁"
VictoriaV
Dyreeier Victoria
fra
200 kr
/luftetur
Du og kjæledyret ditt er i trygge hender når du bestiller og betaler på Pawshake.
KatrineK

3. Katrine

0.6 km
fra
180 kr
/luftetur
17 omtaler
7
Stamkunder

Dyrepasser - fordi hvert dyr er så unikt og viktig

Sist aktiv 11 dager siden
Bor med 1 katt
KatrineK

3. Katrine

Dyrepasser - fordi hvert dyr er så unikt og viktig0.6 km
(17 omtaler)
7 Stamkunder
Sist aktiv 11 dager siden
Bor med 1 katt
fra
180 kr
/luftetur
SophieS

4. Sophie

4.8 km
fra
165 kr
/luftetur

Omsorgsfull og pålitelig dyrepasser

Svarer normalt innen en dag
SophieS

4. Sophie

Omsorgsfull og pålitelig dyrepasser4.8 km
Svarer normalt innen en dag
fra
165 kr
/luftetur
SukunyaS

5. Sukunya

1.7 km
fra
200 kr
/luftetur
7 omtaler
2
Stamkunder

Pets friendly 🤗

Sist aktiv 3 dager siden
Svarer normalt innen en dag
SukunyaS

5. Sukunya

Pets friendly 🤗1.7 km
(7 omtaler)
2 Stamkunder
Sist aktiv 3 dager siden
Svarer normalt innen en dag
fra
200 kr
/luftetur
HedvikaH

6. Hedvika

5.8 km
fra
150 kr
/luftetur
2 omtaler
1
Stamkunde

Animal Lover with Experience Caring for Dogs & Cats

Sist booket 4 dager siden
Sist kontaktet 5 dager siden
HedvikaH

6. Hedvika

Animal Lover with Experience Caring for Dogs & Cats5.8 km
(2 omtaler)
1 Stamkunde
Sist booket 4 dager siden
Sist kontaktet 5 dager siden
fra
150 kr
/luftetur
LineL

7. Line

4.7 km
fra
250 kr
/luftetur
1 omtale

Hundeelsker!

Sist aktiv 7 dager siden
Svarer normalt innen en dag
LineL

7. Line

Hundeelsker!4.7 km
(1 omtale)
Sist aktiv 7 dager siden
Svarer normalt innen en dag
fra
250 kr
/luftetur

Hvorfor velge hundelufting?

Noen ganger kan livet bli travelt og det kan være vanskelig å finne tid til å gå tur med hunden din. Heldigvis er det enkelt å få kontakt med tusenvis av dyreelskere og finne en hundelufter i Billingstad som er tilgjengelig og som ønsker å hjelpe deg - takket være Pawshake.

Alle våre hundeluftere blir vurdert individuelt og alle bookinger dekkes av Pawshakes Kvalitetsløfte slik at du kan slappe av mens de tilbringer tid med hunden din. I tillegg, kommer din Pawshake-hundelufter fra Billingstad -området, og profilen deres inkluderer omtaler fra andre dyreeiere som har booket hundelufteren tidligere.

Å booke en hundelufter mens du er på jobb er en rimelig og flott måte å gjøre hundens dag litt mer interessant. Noen av hundelufterne våre går med flere hunder på en gang, så denne tjenesten er en fin måte for hunden din å sosialisere seg på og å møte andre lignende hunder på. Hvis hunden din foretrekker å bli luftet alene, kan du også finne hundeluftere i Billingstad som bare går med én hund om gangen. På den måten kan turene være 100 % dedikerte til det hundene dine vil ha - enten det er en rolig tur rundt blokka eller en litt raskere fartsfylt spasertur; våre Pawshake hundeluftere vil gjerne hjelpe deg.

Dyreeiere booker hundelufting i Billingstad på Pawshake. Over 1387 dyreeiere i Billingstad har skrevet en omtale med en gjennomsnittsscore på 4.97/5. Alle bookinger er trygt betalt med Visa, Mastercard, American Express.