1. Huspass
  2. Drøbak

Huspass, Drøbak

En dyrepasser overnatter hjemme hos deg og tar vare på ditt kjæledyr

Tjeneste
Sted
Datoer
Pris (NOK)
Hvor mange kjæledyr?
Liten hund0-8 kg
Medium hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Kjempestor hund+45 kg
KattAlle
Små kjæledyrFugl, kanin, marsvin e.l.
Avanserte filtre
YulyanaY

1. Yulyana

18.5 km
fra
250 kr
/natt
Ny dyrepasser

Med kjærlighet for dyr, store og små

Sist aktiv 6 dager siden
Bor med 1 katt
YulyanaY

1. Yulyana

Ny dyrepasser
Med kjærlighet for dyr, store og små 18.5 km
Sist aktiv 6 dager siden
Bor med 1 katt
fra
250 kr
/natt
NargesN

2. Narges

7.8 km
fra
250 kr
/natt
Ny dyrepasser

Cat & Animal Lover

Sist aktiv i går
NargesN

2. Narges

Ny dyrepasser
Cat & Animal Lover 7.8 km
Sist aktiv i går
fra
250 kr
/natt
Du og kjæledyret ditt er i trygge hender når du bestiller og betaler på Pawshake.
JessicaJ

3. Jessica

16.3 km
fra
450 kr
/natt
1
Stamkunde

Experienced and reliable cat sitter

Sist booket 10 dager siden
Sist kontaktet 11 dager siden
JessicaJ

3. Jessica

Experienced and reliable cat sitter16.3 km
1 Stamkunde
Sist booket 10 dager siden
Sist kontaktet 11 dager siden
fra
450 kr
/natt
LinaL

4. Lina

12.7 km
fra
400 kr
/natt
1 omtale

snill og tålmodig hundevenn🥰🐾

Sist kontaktet 11 dager siden
Sist aktiv 3 dager siden
LinaL

4. Lina

snill og tålmodig hundevenn🥰🐾12.7 km
(1 omtale)
Sist kontaktet 11 dager siden
Sist aktiv 3 dager siden
fra
400 kr
/natt
MalinM

5. Malin

0.5 km - Drøbak
fra
300 kr
/natt
4 omtaler
1
Stamkunde

Trygg pass for ditt dyr i sommer

Sist kontaktet 6 dager siden
Sist aktiv 6 dager siden
MalinM

5. Malin

Trygg pass for ditt dyr i sommer0.5 km - Drøbak
(4 omtaler)
1 Stamkunde
Sist kontaktet 6 dager siden
Sist aktiv 6 dager siden
fra
300 kr
/natt
JohanneJ

6. Johanne

1.4 km - Drøbak
fra
300 kr
/natt
1 omtale

Hundeglad jente tilbyr turer og pass 😇

Sist kontaktet 13 dager siden
Sist aktiv 12 dager siden
JohanneJ

6. Johanne

Hundeglad jente tilbyr turer og pass 😇1.4 km - Drøbak
(1 omtale)
Sist kontaktet 13 dager siden
Sist aktiv 12 dager siden
fra
300 kr
/natt
MalwinaM

7. Malwina

19.1 km
fra
400 kr
/natt

Trygg og omsorgsfull hundepasser med egen hund

Bor med 1 hund
Bor sammen med Golden Retriever Neo
MalwinaM

7. Malwina

Trygg og omsorgsfull hundepasser med egen hund19.1 km
Bor med 1 hund
Bor sammen med Golden Retriever Neo
fra
400 kr
/natt
BrookeB

8. Brooke

18.2 km
fra
800 kr
/natt
3 omtaler
1
Stamkunde

Your pets' best friend while you're away!

Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist aktiv i går
BrookeB

8. Brooke

Your pets' best friend while you're away!18.2 km
(3 omtaler)
1 Stamkunde
Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist aktiv i går
fra
800 kr
/natt
VictorV

9. Victor

18.5 km
fra
300 kr
/natt
1 omtale

La oss ta frisk luft!

Svarer normalt innen noen timer
VictorV

9. Victor

La oss ta frisk luft!18.5 km
(1 omtale)
Svarer normalt innen noen timer
fra
300 kr
/natt
KasperK

10. Kasper

18.5 km
fra
500 kr
/natt
1 omtale

Trygg og pålitelig dyrevenn

Svarer normalt innen en dag
KasperK

10. Kasper

Trygg og pålitelig dyrevenn18.5 km
(1 omtale)
Svarer normalt innen en dag
fra
500 kr
/natt
Ingri MargreteI

11. Ingri Margrete

8.6 km
fra
300 kr
/natt
1
Stamkunde

Student som tilbyr lufting og pass hos deg☺️

Svarer normalt innen en time
Ingri MargreteI

11. Ingri Margrete

Student som tilbyr lufting og pass hos deg☺️8.6 km
1 Stamkunde
Svarer normalt innen en time
fra
300 kr
/natt

Hvorfor velge huspass?

Skal du bort, men har et kjæledyr som foretrekker å bo hjemme? Eller kanskje har du flere forskjellige dyr og det er lite praktisk for deg å organisere for at de skal bo på forskjellige steder. Da kan det være lurt å vurdere å finne en Pawshake-huspasser som kan komme og bo hjemme hos deg i Drøbak mens du er borte.

Huspass (heretter "House Sitting") er et praktisk og rimelig alternativ når du har flere kjæledyr og også vil at huset ditt skal bli passet på mens du er borte. Mange av våre dyrepassere har veldig rimelige priser på House Sitting fordi de liker å bo og utforske forskjellige lokale nabolag i Drøbak.

På Pawshake forstår vi at det kan være litt skremmende å stole på en fremmed til å passe på huset ditt, så vi har gjort alt det harde forarbeidet for å sikre at din Pawshake-huspasser er pålitelig og trygg. Alle våre dyrepasser-profiler blir sjekket individuelt av vårt dedikerte team (mennesker, ikke roboter), og noen huspassere har også kopi av sitt rulleblad som de kan vise deg på forespørsel.

Det beste med å booke House Sitting på Pawshake er at du kan slappe av og vite at i tillegg til at dine kjæledyr er dekket av Pawshakes Kvalitetsløfte som inkluderer blant annet veterinærdekning, blir ditt hjem også ivaretatt og det er bebodd i ditt fravær.

I tillegg til å passe kjæledyrene dine, vil våre huspassere med glede hjelpe deg å hente posten, ta ut søpla og vanne plantene dine. Bare sørg for å snakke om alle krav og ønsker med den valgte huspasser før du booker, slik at alle forventninger er kartlagt og vi unngår misforståelser.

Dyreeiere booker hundepass i Drøbak på Pawshake. Over 310 dyreeiere i Drøbak har skrevet en omtale med en gjennomsnittsscore på 4.98/5. Alle bookinger betales trygt med Visa, Mastercard, American Express