1. Huspass
  2. Vinterbro

Huspass, Vinterbro

En dyrepasser overnatter hjemme hos deg og tar vare på ditt kjæledyr

Tjeneste
Sted
Datoer
Pris (NOK)
Hvor mange kjæledyr?
Liten hund0-8 kg
Medium hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Kjempestor hund+45 kg
KattAlle
Små kjæledyrFugl, kanin, marsvin e.l.
Avanserte filtre
CelineC

1. Celine

19.5 km
fra
400 kr
/natt
8 omtaler
2
Stamkunder

Your Trusted Pet Care Partner

Sist aktiv 4 dager siden
Svarer normalt innen en time
CelineC

1. Celine

Your Trusted Pet Care Partner19.5 km
(8 omtaler)
2 Stamkunder
Sist aktiv 4 dager siden
Svarer normalt innen en time
"Super happy with Celine! She took excellent care of both our dog and cat (and our house). Our dog Mynte is scared to be home by herself and Celine made sure she took her with her everywhere. Celine also sent a lot of photos and videos of our pets while we were gone, which was really nice. We also appreciated that she was honest about Mynte being a little uneasy the first evening after we left, which we totally expected. Celine is trustworthy and caring, and we recommend booking her to take care of your pets."
Malene McCloskeyM
Dyreeier Malene McCloskey
fra
400 kr
/natt
NargesN

2. Narges

7.6 km
fra
250 kr
/natt
Ny dyrepasser

Cat & Animal Lover

Sist aktiv i går
NargesN

2. Narges

Ny dyrepasser
Cat & Animal Lover 7.6 km
Sist aktiv i går
fra
250 kr
/natt
Du og kjæledyret ditt er i trygge hender når du bestiller og betaler på Pawshake.
Anne-IngridA

3. Anne-Ingrid

15.8 km
fra
800 kr
/natt

Veldig dyreglad, har to katter, kan bistå med medisinering

Sist aktiv 2 dager siden
Bor med 2 katter
Anne-IngridA

3. Anne-Ingrid

Veldig dyreglad, har to katter, kan bistå med medisinering15.8 km
Sist aktiv 2 dager siden
Bor med 2 katter
fra
800 kr
/natt
LinaL

4. Lina

10.9 km
fra
400 kr
/natt
1 omtale

snill og tålmodig hundevenn🥰🐾

Sist kontaktet 12 dager siden
Sist aktiv 4 dager siden
LinaL

4. Lina

snill og tålmodig hundevenn🥰🐾10.9 km
(1 omtale)
Sist kontaktet 12 dager siden
Sist aktiv 4 dager siden
fra
400 kr
/natt
MalinM

5. Malin

10.9 km - Drøbak
fra
300 kr
/natt
4 omtaler
1
Stamkunde

Trygg pass for ditt dyr i sommer

Sist kontaktet 7 dager siden
Sist aktiv 7 dager siden
MalinM

5. Malin

Trygg pass for ditt dyr i sommer10.9 km - Drøbak
(4 omtaler)
1 Stamkunde
Sist kontaktet 7 dager siden
Sist aktiv 7 dager siden
fra
300 kr
/natt
JohanneJ

6. Johanne

9.2 km - Drøbak
fra
300 kr
/natt
1 omtale

Hundeglad jente tilbyr turer og pass 😇

Sist kontaktet 14 dager siden
Sist aktiv 13 dager siden
JohanneJ

6. Johanne

Hundeglad jente tilbyr turer og pass 😇9.2 km - Drøbak
(1 omtale)
Sist kontaktet 14 dager siden
Sist aktiv 13 dager siden
fra
300 kr
/natt
Marla & IkuM

7. Marla & Iku

19.9 km
fra
500 kr
/natt
13 omtaler
3
Stamkunder

Skilled animal parents for all ages and needs

Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist kontaktet 6 dager siden
Marla & IkuM

7. Marla & Iku

Skilled animal parents for all ages and needs 19.9 km
(13 omtaler)
3 Stamkunder
Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist kontaktet 6 dager siden
fra
500 kr
/natt
ChristopherC

8. Christopher

19.1 km
fra
300 kr
/natt
6 omtaler
3
Stamkunder

Your Pet's Ultimate Companion 🐶🐈🐾

Sist kontaktet 3 dager siden
Sist aktiv i går
ChristopherC

8. Christopher

Your Pet's Ultimate Companion 🐶🐈🐾19.1 km
(6 omtaler)
3 Stamkunder
Sist kontaktet 3 dager siden
Sist aktiv i går
fra
300 kr
/natt
BrookeB

9. Brooke

18 km
fra
800 kr
/natt
3 omtaler
1
Stamkunde

Your pets' best friend while you're away!

Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist aktiv i går
BrookeB

9. Brooke

Your pets' best friend while you're away!18 km
(3 omtaler)
1 Stamkunde
Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist aktiv i går
fra
800 kr
/natt
ChontichaC

10. Chonticha

15.7 km
fra
500 kr
/natt
6 omtaler
2
Stamkunder

New pet sitter in your area

Sist kontaktet 7 dager siden
Sist aktiv 6 dager siden
ChontichaC

10. Chonticha

New pet sitter in your area15.7 km
(6 omtaler)
2 Stamkunder
Sist kontaktet 7 dager siden
Sist aktiv 6 dager siden
fra
500 kr
/natt
AlessiaA

11. Alessia

20 km
fra
500 kr
/natt
16 omtaler
5
Stamkunder

Pålitelig og omsorgsfull dyrepasser

Sist aktiv 11 dager siden
Bor med 1 katt
AlessiaA

11. Alessia

Pålitelig og omsorgsfull dyrepasser20 km
(16 omtaler)
5 Stamkunder
Sist aktiv 11 dager siden
Bor med 1 katt
fra
500 kr
/natt
VictorV

12. Victor

18.8 km
fra
300 kr
/natt
1 omtale

La oss ta frisk luft!

Svarer normalt innen noen timer
VictorV

12. Victor

La oss ta frisk luft!18.8 km
(1 omtale)
Svarer normalt innen noen timer
fra
300 kr
/natt
ZenZ

13. Zen

19.1 km
fra
500 kr
/natt

Loving Pet Care/ Sitting/ Walking service

Svarer normalt innen noen timer
ZenZ

13. Zen

Loving Pet Care/ Sitting/ Walking service19.1 km
Svarer normalt innen noen timer
fra
500 kr
/natt
KasperK

14. Kasper

8.8 km
fra
500 kr
/natt
1 omtale

Trygg og pålitelig dyrevenn

Svarer normalt innen en dag
KasperK

14. Kasper

Trygg og pålitelig dyrevenn8.8 km
(1 omtale)
Svarer normalt innen en dag
fra
500 kr
/natt
DianaD

15. Diana

16.5 km
fra
700 kr
/natt
4 omtaler
1
Stamkunde

Livslang dyreelsker - passer din beste venn

Svarer normalt innen noen timer
DianaD

15. Diana

Livslang dyreelsker - passer din beste venn 16.5 km
(4 omtaler)
1 Stamkunde
Svarer normalt innen noen timer
fra
700 kr
/natt
Ingri MargreteI

16. Ingri Margrete

6.9 km
fra
300 kr
/natt
1
Stamkunde

Student som tilbyr lufting og pass hos deg☺️

Svarer normalt innen en time
Ingri MargreteI

16. Ingri Margrete

Student som tilbyr lufting og pass hos deg☺️6.9 km
1 Stamkunde
Svarer normalt innen en time
fra
300 kr
/natt
MarieM

17. Marie

19.3 km - Gamle Oslo
fra
300 kr
/natt
5 omtaler
3
Stamkunder

Trygg og turglad hundepasser💗

Sist kontaktet 6 dager siden
Sist aktiv 6 dager siden
MarieM

17. Marie

Trygg og turglad hundepasser💗19.3 km - Gamle Oslo
(5 omtaler)
3 Stamkunder
Sist kontaktet 6 dager siden
Sist aktiv 6 dager siden
fra
300 kr
/natt

Hvorfor velge huspass?

Skal du bort, men har et kjæledyr som foretrekker å bo hjemme? Eller kanskje har du flere forskjellige dyr og det er lite praktisk for deg å organisere for at de skal bo på forskjellige steder. Da kan det være lurt å vurdere å finne en Pawshake-huspasser som kan komme og bo hjemme hos deg i Vinterbro mens du er borte.

Huspass (heretter "House Sitting") er et praktisk og rimelig alternativ når du har flere kjæledyr og også vil at huset ditt skal bli passet på mens du er borte. Mange av våre dyrepassere har veldig rimelige priser på House Sitting fordi de liker å bo og utforske forskjellige lokale nabolag i Vinterbro.

På Pawshake forstår vi at det kan være litt skremmende å stole på en fremmed til å passe på huset ditt, så vi har gjort alt det harde forarbeidet for å sikre at din Pawshake-huspasser er pålitelig og trygg. Alle våre dyrepasser-profiler blir sjekket individuelt av vårt dedikerte team (mennesker, ikke roboter), og noen huspassere har også kopi av sitt rulleblad som de kan vise deg på forespørsel.

Det beste med å booke House Sitting på Pawshake er at du kan slappe av og vite at i tillegg til at dine kjæledyr er dekket av Pawshakes Kvalitetsløfte som inkluderer blant annet veterinærdekning, blir ditt hjem også ivaretatt og det er bebodd i ditt fravær.

I tillegg til å passe kjæledyrene dine, vil våre huspassere med glede hjelpe deg å hente posten, ta ut søpla og vanne plantene dine. Bare sørg for å snakke om alle krav og ønsker med den valgte huspasser før du booker, slik at alle forventninger er kartlagt og vi unngår misforståelser.

Dyreeiere booker hundepass i Vinterbro på Pawshake. Over 795 dyreeiere i Vinterbro har skrevet en omtale med en gjennomsnittsscore på 4.97/5. Alle bookinger betales trygt med Visa, Mastercard, American Express