1. Huspass
  2. Blomsterdalen

Huspass, Blomsterdalen

En dyrepasser overnatter hjemme hos deg og tar vare på ditt kjæledyr

Tjeneste
Sted
Datoer
Pris (NOK)
Hvor mange kjæledyr?
Liten hund0-8 kg
Medium hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Kjempestor hund+45 kg
KattAlle
Små kjæledyrFugl, kanin, marsvin e.l.
Avanserte filtre
EliasE

1. Elias

13.4 km
fra
300 kr
/natt

Katteglad par tilbyr trygt og omsorgsfullt kattepass

Sist booket 8 dager siden
Sist kontaktet 8 dager siden
EliasE

1. Elias

Katteglad par tilbyr trygt og omsorgsfullt kattepass13.4 km
Sist booket 8 dager siden
Sist kontaktet 8 dager siden
fra
300 kr
/natt
MarianneM

2. Marianne

18.7 km
fra
450 kr
/natt
23 omtaler
4
Stamkunder

Kjærlig Dyrepass I Deres Hjem

Sist aktiv 8 dager siden
Bor med 1 katt
MarianneM

2. Marianne

Kjærlig Dyrepass I Deres Hjem18.7 km
(23 omtaler)
4 Stamkunder
Sist aktiv 8 dager siden
Bor med 1 katt
"Vi er kjempefornøyde med Marianne og kommer helt sikkert til å booke neste gang vi trenger pass til katten vår. En innekatt som er skeptisk av natur fikk godt stell og vi kunne se på bildene vi fikk at den koste seg med Marianne! Gull verdt når familien skal på tur, vi fikk slappet av. Marianne er varm og omsorgsfull, og fikk god kontakt med både oss og katten ved første besøk."
HeidiH
Dyreeier Heidi
fra
450 kr
/natt
Du og kjæledyret ditt er i trygge hender når du bestiller og betaler på Pawshake.
HenrietteH

3. Henriette

15.3 km - Bergenhus
fra
300 kr
/natt
2 omtaler
2
Stamkunder

Omsorgsfull passer for alle hunder, store og små

Sist kontaktet 7 dager siden
Sist aktiv 2 dager siden
HenrietteH

3. Henriette

Omsorgsfull passer for alle hunder, store og små 15.3 km - Bergenhus
(2 omtaler)
2 Stamkunder
Sist kontaktet 7 dager siden
Sist aktiv 2 dager siden
fra
300 kr
/natt
MiaM

4. Mia

12 km
fra
500 kr
/natt

Dyreglad og ansvarsfull student 🐾

Sist kontaktet 8 dager siden
Sist aktiv 3 dager siden
MiaM

4. Mia

Dyreglad og ansvarsfull student 🐾12 km
Sist kontaktet 8 dager siden
Sist aktiv 3 dager siden
fra
500 kr
/natt
KellyK

5. Kelly

12.8 km
fra
300 kr
/natt

Hola! Jeg er glad å hjelpe med katten din 😻

Bor med 1 katt
KellyK

5. Kelly

Hola! Jeg er glad å hjelpe med katten din 😻12.8 km
Bor med 1 katt
fra
300 kr
/natt
VictoriaV

6. Victoria

8.6 km
fra
300 kr
/natt

Din hunds nye bestevenn – full av kjærlighet

VictoriaV

6. Victoria

Din hunds nye bestevenn – full av kjærlighet8.6 km
fra
300 kr
/natt
ElisabethE

7. Elisabeth

10.1 km
fra
650 kr
/natt
13 omtaler
3
Stamkunder

Tilgengeleg dyreelsker

Sist booket i går
Sist aktiv i går
ElisabethE

7. Elisabeth

Tilgengeleg dyreelsker10.1 km
(13 omtaler)
3 Stamkunder
Sist booket i går
Sist aktiv i går
fra
650 kr
/natt
AlejandraA

8. Alejandra

12.9 km
fra
400 kr
/natt
1 omtale

Loving care for your pets if you are away!

Sist kontaktet 8 dager siden
Sist aktiv 4 dager siden
AlejandraA

8. Alejandra

Loving care for your pets if you are away!12.9 km
(1 omtale)
Sist kontaktet 8 dager siden
Sist aktiv 4 dager siden
fra
400 kr
/natt
SashaS

9. Sasha

13.2 km
fra
450 kr
/natt
3 omtaler
1
Stamkunde

Erfaren og fleksibel Hundepasser i centrum af Bergen :)

Sist kontaktet 9 dager siden
Sist aktiv 7 dager siden
SashaS

9. Sasha

Erfaren og fleksibel Hundepasser i centrum af Bergen :) 13.2 km
(3 omtaler)
1 Stamkunde
Sist kontaktet 9 dager siden
Sist aktiv 7 dager siden
fra
450 kr
/natt
Lise LotteL

10. Lise Lotte

13.4 km
fra
800 kr
/natt
1 omtale

Erfaren hundelufter og hundepasser

Sist kontaktet 11 dager siden
Sist aktiv 10 dager siden
Lise LotteL

10. Lise Lotte

Erfaren hundelufter og hundepasser13.4 km
(1 omtale)
Sist kontaktet 11 dager siden
Sist aktiv 10 dager siden
fra
800 kr
/natt
HenningH

11. Henning

11.3 km
fra
900 kr
/natt
3 omtaler

Erfaren kjærlig og fleksibel

Svarer normalt innen en dag
HenningH

11. Henning

Erfaren kjærlig og fleksibel 11.3 km
(3 omtaler)
Svarer normalt innen en dag
fra
900 kr
/natt
SigridS

12. Sigrid

12.7 km
fra
900 kr
/natt
2 omtaler
1
Stamkunde

Trygg og aktiv hundepasser: lek, kos og tur

Svarer normalt innen en dag
SigridS

12. Sigrid

Trygg og aktiv hundepasser: lek, kos og tur12.7 km
(2 omtaler)
1 Stamkunde
Svarer normalt innen en dag
fra
900 kr
/natt
AmalieA

13. Amalie

5.5 km - Laksevåg
fra
500 kr
/natt

Ny student i Trondheim som savner å gå på tur med hund

Svarer normalt innen en dag
AmalieA

13. Amalie

Ny student i Trondheim som savner å gå på tur med hund5.5 km - Laksevåg
Svarer normalt innen en dag
fra
500 kr
/natt

Hvorfor velge huspass?

Skal du bort, men har et kjæledyr som foretrekker å bo hjemme? Eller kanskje har du flere forskjellige dyr og det er lite praktisk for deg å organisere for at de skal bo på forskjellige steder. Da kan det være lurt å vurdere å finne en Pawshake-huspasser som kan komme og bo hjemme hos deg i Blomsterdalen mens du er borte.

Huspass (heretter "House Sitting") er et praktisk og rimelig alternativ når du har flere kjæledyr og også vil at huset ditt skal bli passet på mens du er borte. Mange av våre dyrepassere har veldig rimelige priser på House Sitting fordi de liker å bo og utforske forskjellige lokale nabolag i Blomsterdalen.

På Pawshake forstår vi at det kan være litt skremmende å stole på en fremmed til å passe på huset ditt, så vi har gjort alt det harde forarbeidet for å sikre at din Pawshake-huspasser er pålitelig og trygg. Alle våre dyrepasser-profiler blir sjekket individuelt av vårt dedikerte team (mennesker, ikke roboter), og noen huspassere har også kopi av sitt rulleblad som de kan vise deg på forespørsel.

Det beste med å booke House Sitting på Pawshake er at du kan slappe av og vite at i tillegg til at dine kjæledyr er dekket av Pawshakes Kvalitetsløfte som inkluderer blant annet veterinærdekning, blir ditt hjem også ivaretatt og det er bebodd i ditt fravær.

I tillegg til å passe kjæledyrene dine, vil våre huspassere med glede hjelpe deg å hente posten, ta ut søpla og vanne plantene dine. Bare sørg for å snakke om alle krav og ønsker med den valgte huspasser før du booker, slik at alle forventninger er kartlagt og vi unngår misforståelser.

Dyreeiere booker hundepass i Blomsterdalen på Pawshake. Over 48 dyreeiere i Blomsterdalen har skrevet en omtale med en gjennomsnittsscore på 5/5. Alle bookinger betales trygt med Visa, Mastercard, American Express