1. Huspass
  2. Hjellestad

Huspass, Hjellestad

En dyrepasser overnatter hjemme hos deg og tar vare på ditt kjæledyr

Tjeneste
Sted
Datoer
Pris (NOK)
Hvor mange kjæledyr?
Liten hund0-8 kg
Medium hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Kjempestor hund+45 kg
KattAlle
Små kjæledyrFugl, kanin, marsvin e.l.
Avanserte filtre
EliasE

1. Elias

14.4 km
fra
300 kr
/natt
1
Stamkunde

Katteglad par tilbyr trygt og omsorgsfullt kattepass

Sist aktiv 13 dager siden
Svarer normalt innen en dag
EliasE

1. Elias

Katteglad par tilbyr trygt og omsorgsfullt kattepass14.4 km
1 Stamkunde
Sist aktiv 13 dager siden
Svarer normalt innen en dag
fra
300 kr
/natt
ElisabethE

2. Elisabeth

12.7 km
fra
650 kr
/natt
14 omtaler
4
Stamkunder

Tilgengeleg dyreelsker

Sist aktiv 2 dager siden
Bor med 1 katt
ElisabethE

2. Elisabeth

Tilgengeleg dyreelsker12.7 km
(14 omtaler)
4 Stamkunder
Sist aktiv 2 dager siden
Bor med 1 katt
fra
650 kr
/natt
Du og kjæledyret ditt er i trygge hender når du bestiller og betaler på Pawshake.
AlejandraA

3. Alejandra

13.7 km
fra
400 kr
/natt
2 omtaler

Loving care for your pets if you are away!

Sist aktiv 3 dager siden
Svarer normalt innen noen timer
AlejandraA

3. Alejandra

Loving care for your pets if you are away!13.7 km
(2 omtaler)
Sist aktiv 3 dager siden
Svarer normalt innen noen timer
fra
400 kr
/natt
MiaM

4. Mia

13.2 km
fra
500 kr
/natt

Dyreglad og ansvarsfull student 🐾

Sist aktiv 4 dager siden
Svarer normalt innen en time
MiaM

4. Mia

Dyreglad og ansvarsfull student 🐾13.2 km
Sist aktiv 4 dager siden
Svarer normalt innen en time
fra
500 kr
/natt
HenningH

5. Henning

12.3 km
fra
900 kr
/natt
3 omtaler

Erfaren kjærlig og fleksibel

Sist kontaktet 7 dager siden
Sist aktiv 7 dager siden
HenningH

5. Henning

Erfaren kjærlig og fleksibel 12.3 km
(3 omtaler)
Sist kontaktet 7 dager siden
Sist aktiv 7 dager siden
fra
900 kr
/natt
HenrietteH

6. Henriette

17 km
fra
300 kr
/natt
2 omtaler
2
Stamkunder

Omsorgsfull passer for alle hunder, store og små

Sist kontaktet 14 dager siden
Sist aktiv 7 dager siden
HenrietteH

6. Henriette

Omsorgsfull passer for alle hunder, store og små 17 km
(2 omtaler)
2 Stamkunder
Sist kontaktet 14 dager siden
Sist aktiv 7 dager siden
fra
300 kr
/natt
SashaS

7. Sasha

14.9 km
fra
450 kr
/natt
3 omtaler
1
Stamkunde

Erfaren og fleksibel Hundepasser i centrum af Bergen :)

Sist aktiv 14 dager siden
Svarer normalt innen noen timer
SashaS

7. Sasha

Erfaren og fleksibel Hundepasser i centrum af Bergen :) 14.9 km
(3 omtaler)
1 Stamkunde
Sist aktiv 14 dager siden
Svarer normalt innen noen timer
fra
450 kr
/natt
Lise LotteL

8. Lise Lotte

15 km
fra
800 kr
/natt
1 omtale

Erfaren hundelufter og hundepasser

Svarer normalt innen en dag
Lise LotteL

8. Lise Lotte

Erfaren hundelufter og hundepasser15 km
(1 omtale)
Svarer normalt innen en dag
fra
800 kr
/natt
KellyK

9. Kelly

14.9 km
fra
300 kr
/natt

Hola! Jeg er glad å hjelpe med katten din 😻

Bor med 1 katt
KellyK

9. Kelly

Hola! Jeg er glad å hjelpe med katten din 😻14.9 km
Bor med 1 katt
fra
300 kr
/natt
SigridS

10. Sigrid

13.8 km
fra
900 kr
/natt
2 omtaler
1
Stamkunde

Trygg og aktiv hundepasser: lek, kos og tur

Svarer normalt innen en dag
SigridS

10. Sigrid

Trygg og aktiv hundepasser: lek, kos og tur13.8 km
(2 omtaler)
1 Stamkunde
Svarer normalt innen en dag
fra
900 kr
/natt
VictoriaV

11. Victoria

11.1 km
fra
300 kr
/natt

Din hunds nye bestevenn – full av kjærlighet

VictoriaV

11. Victoria

Din hunds nye bestevenn – full av kjærlighet11.1 km
fra
300 kr
/natt
AmalieA

12. Amalie

8.4 km
fra
500 kr
/natt

Ny student i Trondheim som savner å gå på tur med hund

Svarer normalt innen en dag
AmalieA

12. Amalie

Ny student i Trondheim som savner å gå på tur med hund8.4 km
Svarer normalt innen en dag
fra
500 kr
/natt

Hvorfor velge huspass?

Skal du bort, men har et kjæledyr som foretrekker å bo hjemme? Eller kanskje har du flere forskjellige dyr og det er lite praktisk for deg å organisere for at de skal bo på forskjellige steder. Da kan det være lurt å vurdere å finne en Pawshake-huspasser som kan komme og bo hjemme hos deg i Hjellestad mens du er borte.

Huspass (heretter "House Sitting") er et praktisk og rimelig alternativ når du har flere kjæledyr og også vil at huset ditt skal bli passet på mens du er borte. Mange av våre dyrepassere har veldig rimelige priser på House Sitting fordi de liker å bo og utforske forskjellige lokale nabolag i Hjellestad.

På Pawshake forstår vi at det kan være litt skremmende å stole på en fremmed til å passe på huset ditt, så vi har gjort alt det harde forarbeidet for å sikre at din Pawshake-huspasser er pålitelig og trygg. Alle våre dyrepasser-profiler blir sjekket individuelt av vårt dedikerte team (mennesker, ikke roboter), og noen huspassere har også kopi av sitt rulleblad som de kan vise deg på forespørsel.

Det beste med å booke House Sitting på Pawshake er at du kan slappe av og vite at i tillegg til at dine kjæledyr er dekket av Pawshakes Kvalitetsløfte som inkluderer blant annet veterinærdekning, blir ditt hjem også ivaretatt og det er bebodd i ditt fravær.

I tillegg til å passe kjæledyrene dine, vil våre huspassere med glede hjelpe deg å hente posten, ta ut søpla og vanne plantene dine. Bare sørg for å snakke om alle krav og ønsker med den valgte huspasser før du booker, slik at alle forventninger er kartlagt og vi unngår misforståelser.

Dyreeiere booker hundepass i Hjellestad på Pawshake. Over 50 dyreeiere i Hjellestad har skrevet en omtale med en gjennomsnittsscore på 5/5. Alle bookinger betales trygt med Visa, Mastercard, American Express