1. Dyrepass
  2. Jar

Dyrepass, Jar

Drop-in dyrepass hjemme hos deg

Tjeneste
Sted
Datoer
Pris (NOK)
Hvor mange kjæledyr?
Liten hund0-8 kg
Medium hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Kjempestor hund+45 kg
KattAlle
Små kjæledyrFugl, kanin, marsvin e.l.
Avanserte filtre
ShimaS

1. Shima

4.4 km
fra
240 kr
/dag
35 omtaler
14
Stamkunder

A Cat Person Who Loves All Animals🐈

Bor med 1 katt
Svarer normalt innen en dag
ShimaS

1. Shima

A Cat Person Who Loves All Animals🐈4.4 km
(35 omtaler)
14 Stamkunder
Bor med 1 katt
Svarer normalt innen en dag
"Shima passet katten vår da vi var på ferie. Vi fikk daglige oppdateringer og var sikre på at katten vår var i trygge hender. Svært fornøyd med Shima som kattepasser! "
FilipF
Dyreeier Filip
fra
240 kr
/dag
AnneA

2. Anne

4.6 km
fra
150 kr
/dag
25 omtaler
7
Stamkunder

Dyrepasser med mye erfaring

Sist booket 8 dager siden
Sist kontaktet 4 dager siden
AnneA

2. Anne

Dyrepasser med mye erfaring4.6 km
(25 omtaler)
7 Stamkunder
Sist booket 8 dager siden
Sist kontaktet 4 dager siden
"Vi er veldig glade for at Anne passet kattene våre. Hun er veldig snill og vi følte oss veldig trygge mens vi var borte. Hun sendte oss mange bilder og sa fra med en gang hvis det var noe med kattene. En av kattene våre hadde tisset på en dyne og hun renset alt og vasket dynen. Det var første gang hun passet på katene våre og likevel følte vi oss veldig trygge at de hadde det bra. Vi kan absolutt anbefale Anne som kattepasser :)"
MarcoM
Dyreeier Marco
fra
150 kr
/dag
Du og kjæledyret ditt er i trygge hender når du bestiller og betaler på Pawshake.
LeaL

3. Lea

4.8 km
fra
200 kr
/dag
Ny dyrepasser

Student som savner familiehunden

Sist booket 3 dager siden
Sist kontaktet 2 dager siden
LeaL

3. Lea

Ny dyrepasser
Student som savner familiehunden4.8 km
Sist booket 3 dager siden
Sist kontaktet 2 dager siden
fra
200 kr
/dag
OlenaO

4. Olena

2.6 km
fra
230 kr
/dag
214 omtaler
77
Stamkunder

Olenka, purrs and cuddles

Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist booket 7 dager siden
OlenaO

4. Olena

Olenka, purrs and cuddles2.6 km
(214 omtaler)
77 Stamkunder
Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist booket 7 dager siden
"Fantastic catsitting – could not have asked for anything better! Olena is clearly very fond of cats, showing them a great deal of respect and affection. She followed our guidelines to a tee and provided us with frequent updates, including many wonderful photos and videos of our cats while we were away. Her service is truly 5-star across the board: - Value: Exceptional care at great value. - Profile accuracy: Completely accurate and trustworthy. - Communication: Clear, prompt, and detailed throughout. - Treatment of our cats: Above and beyond – they were happy, relaxed, and clearly well cared for when we returned. During her visits she also played with our cats, providing a fantastic daily dose of stimulation for them. Also worth noting: When we returned, the apartment was spotless and in pristine condition, demonstrating her clear care and respect for our home as well as our pets. I wholeheartedly recommend Olena's catsitting to anyone looking for outstanding care for their furry friends!"
TobiasT
Dyreeier Tobias
fra
230 kr
/dag
ÅsneÅ

5. Åsne

0.7 km
fra
400 kr
/dag
21 omtaler
8
Stamkunder

Besøker gjerne pusen din!

Bor med 1 katt
Svarer normalt innen noen timer
ÅsneÅ

5. Åsne

Besøker gjerne pusen din!0.7 km
(21 omtaler)
8 Stamkunder
Bor med 1 katt
Svarer normalt innen noen timer
"Åsne Hagen passet den 9 år gamle hannkatten Wirrum i slutten av juni 2019. Hun viste stort oppriktig engasjement for at Wirrum skulle ha det så godt som mulig. Hun var oppmerksom på hva jeg fortalte om lynnet hans og hvordan han liker å bli lekt med utenfor huset. F.eks at han liker å løpe opp i 2 av trærne samtidig som at man beveger en pinn i nærheten av der han er i trærne. Sendte meg flotte bilder hvor hun viste typiske bilder av blikket hans og andre måter han viser fram sin personlighet på. Også bilder der han lå og døste med øynene på glytt utenfor huset. Ikke minst flotte bilder av Wirrum som fikk en å leke med utenfor huset. Gjennom møtet i forkant av passingen, samt tekst og bilder som jeg fikk tilsendt i dagene hun passet ham var det veldig tydelig at Åsne viste veldig stor omtanke for at katten skulle ha det bra. Wirrum så ut til å ha fått det så godt som noen kattepasser kunne gjøre det for ham den uken jeg var vekke."
ØysteinØ
Dyreeier Øystein
fra
400 kr
/dag
StinaS

6. Stina

5 km
fra
150 kr
/dag
Ny dyrepasser
1 omtale

Omsorg, turer og masse kos!🐶

Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist booket 13 dager siden
StinaS

6. Stina

Ny dyrepasser
Omsorg, turer og masse kos!🐶5 km
(1 omtale)
Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist booket 13 dager siden
fra
150 kr
/dag
ElisaE

7. Elisa

2.7 km
fra
180 kr
/dag
3 omtaler
1
Stamkunde

Cat lover and all pets friend! 🥰

Sist aktiv 4 dager siden
Svarer normalt innen en time
ElisaE

7. Elisa

Cat lover and all pets friend! 🥰2.7 km
(3 omtaler)
1 Stamkunde
Sist aktiv 4 dager siden
Svarer normalt innen en time
"Elisa took care of our cats while we were on vacation. It was very easy to communicate with her, the cats loved her and she is in general a very friendly and nice person. She sent us photos and videos daily, and we were confident in our cats being taken care of. We would recommend Elisa 100%, and we will for sure book her again next time "
DušanD
Dyreeier Dušan
fra
180 kr
/dag
MikelaM

8. Mikela

3.5 km
fra
250 kr
/dag
3 omtaler

😻 glad for å hjelpe 😽🐈

Sist aktiv 5 dager siden
Bor med 1 katt
MikelaM

8. Mikela

😻 glad for å hjelpe 😽🐈3.5 km
(3 omtaler)
Sist aktiv 5 dager siden
Bor med 1 katt
"Mikela gjorde en fantastisk jobb med å passe på våre 2 katter. Hun ordnet med do, mat og vann, tørket oppkast og lekte med kattene. Den ene katten var litt sjenert og hun var veldig rolig og forsiktig med henne, men samtidig sjekket alltid at hun hadde det bra. Vi fikk en koselig rapport med bilder etter hvert besøk. Mikela er en veldig hyggelig person og er veldig lett å kommunisere med! "
IrinaI
Dyreeier Irina
fra
250 kr
/dag
JennyJ

9. Jenny

4.6 km
fra
200 kr
/dag
37 omtaler
15
Stamkunder

passer, koser og går tur ❤️❤️ bor sentralt i oslo!

Sist aktiv i går
JennyJ

9. Jenny

passer, koser og går tur ❤️❤️ bor sentralt i oslo!4.6 km
(37 omtaler)
15 Stamkunder
Sist aktiv i går
"Jenny er en suveren dyrepasser. Veldig fornøyd. Hun har passet katten min 2 ganger og jeg kommer til booke henne i fremtiden hvis det er behov."
DavidD
Dyreeier David
fra
200 kr
/dag
CerenC

10. Ceren

1.8 km
fra
250 kr
/dag
34 omtaler
9
Stamkunder

Home visits for cats

Sist aktiv 7 dager siden
Bor med 2 katter
CerenC

10. Ceren

Home visits for cats1.8 km
(34 omtaler)
9 Stamkunder
Sist aktiv 7 dager siden
Bor med 2 katter
"Ceren passet katten vår Loopy mens vi var på ferie, og vi kunne ikke vært mer fornøyde. Loopy er vanligvis skeptisk til nye mennesker, men Ceren var tålmodig og klarte raskt å få Loppys tillit. Hun oppdaterte oss med mange fine bilder/video og meldinger, noe som ga oss stor trygghet. Vi kan varmt anbefale Ceren som kattepasser 😃"
IreneI
Dyreeier Irene
fra
250 kr
/dag
Norah RobertsenN

11. Norah Robertsen

1.6 km
fra
200 kr
/dag
3 omtaler

Ansvarlig, fleksibel, omsorgsfull dyreelsker hjelper deg!

Bor med 1 katt
Svarer normalt innen noen timer
Norah RobertsenN

11. Norah Robertsen

Ansvarlig, fleksibel, omsorgsfull dyreelsker hjelper deg!1.6 km
(3 omtaler)
Bor med 1 katt
Svarer normalt innen noen timer
"Vi var veldig fornøyd med Norah. Hun var hyggelig og høflig og enkel å kommunisere med. Kattene var fornøyde da vi kom hjem 😻 Plassene der kattene pleide å være var rent og ryddig da vi kom hjem. Vi anbefaler Norah på det sterkeste! 😃"
SuppisS
Dyreeier Suppis
fra
200 kr
/dag
SynneS

12. Synne

4.6 km
fra
190 kr
/dag
12 omtaler
4
Stamkunder

Trygg dyrepass med veterinærstudent

Sist booket 14 dager siden
Sist aktiv 6 dager siden
SynneS

12. Synne

Trygg dyrepass med veterinærstudent4.6 km
(12 omtaler)
4 Stamkunder
Sist booket 14 dager siden
Sist aktiv 6 dager siden
"Synne er en helt fantastisk kattepasser! Følte meg så trygg på at katten min hadde det bra❤️ "
Anna FaraA
Dyreeier Anna Fara
fra
190 kr
/dag
SunnivaS

13. Sunniva

3.9 km
fra
300 kr
/dag
5 omtaler
3
Stamkunder

Dyrepasser

Svarer normalt innen noen timer
SunnivaS

13. Sunniva

Dyrepasser3.9 km
(5 omtaler)
3 Stamkunder
Svarer normalt innen noen timer
"Sunniva er en ansvarsfull, snill og en omsorgsfull kattepasser. Vi kan trygt anbefale henne og vi vil gjerne at hun passer katten vår Nøste ved senere anledning."
AnneA
Dyreeier Anne
fra
300 kr
/dag
SerinaS

14. Serina

0.3 km
fra
200 kr
/dag
1 omtale

Stiller opp som turkamerat🐶 og dyrepasser😻

Svarer normalt innen en dag
SerinaS

14. Serina

Stiller opp som turkamerat🐶 og dyrepasser😻0.3 km
(1 omtale)
Svarer normalt innen en dag
fra
200 kr
/dag
TamaraT

15. Tamara

4.1 km
fra
200 kr
/dag
15 omtaler
3
Stamkunder

Dyreelsker - Dyrepass I Ditt Hjem

Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist kontaktet 2 dager siden
TamaraT

15. Tamara

Dyreelsker - Dyrepass I Ditt Hjem4.1 km
(15 omtaler)
3 Stamkunder
Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist kontaktet 2 dager siden
"Tamara took wonderful care of our cat while we were on holiday. She was reliable, sent nice updates, and it was clear that she had a great way with animals. We came home to a happy and relaxed cat, and everything in the house was just as it should be. We can warmly recommend Tamara to anyone in need of a petsitter - we wouldn’t hesitate to use her again!"
HeidiH
Dyreeier Heidi
fra
200 kr
/dag
EzgiE

16. Ezgi

4.8 km
fra
200 kr
/dag
5 omtaler
1
Stamkunde

Let me take care of your best friend 😍

Sist aktiv 2 dager siden
Bor med 1 katt
EzgiE

16. Ezgi

Let me take care of your best friend 😍4.8 km
(5 omtaler)
1 Stamkunde
Sist aktiv 2 dager siden
Bor med 1 katt
"This is our second time with Ezgi 😍We had a two weeks long trip , and as usual Ezgi leaves me no worries at all and handle our three cats very well , and I just come home with three happy cats and a clean house, absolutely recommend 💯 "
YuweiY
Dyreeier Yuwei
fra
200 kr
/dag
IreneI

17. Irene

2.2 km
fra
250 kr
/dag
1 omtale

Reliable cat sitter with a deep love for cats

Sist aktiv 9 dager siden
Svarer normalt innen en time
IreneI

17. Irene

Reliable cat sitter with a deep love for cats2.2 km
(1 omtale)
Sist aktiv 9 dager siden
Svarer normalt innen en time
"Irene took very good care of our cat while we were traveling. She sent daily updates with pictures and she was easy to communicate with 😸"
MargheritaM
Dyreeier Margherita
fra
250 kr
/dag
FranF

18. Fran

4.5 km
fra
250 kr
/dag
6 omtaler
1
Stamkunde

Frans

Svarer normalt innen en dag
FranF

18. Fran

Frans4.5 km
(6 omtaler)
1 Stamkunde
Svarer normalt innen en dag
"I always feel really safe in letting my cats in Fran's hands. She has a good communication and kept me updated with photos and videos of my cats. I would definitely hire her services again! As a cat sitter myself, I highly recommend her. 🫶☺️🐈🐈‍⬛✨"
IsabelaI
Dyreeier Isabela
fra
250 kr
/dag
Sophia Miriam SaugeS

19. Sophia Miriam Sauge

4.8 km
fra
200 kr
/dag
5 omtaler
4
Stamkunder

Kjærlig og erfaren dyrepasser - klar for din firbente venn!

Sist aktiv 11 dager siden
Svarer normalt innen en dag
Sophia Miriam SaugeS

19. Sophia Miriam Sauge

Kjærlig og erfaren dyrepasser - klar for din firbente venn!4.8 km
(5 omtaler)
4 Stamkunder
Sist aktiv 11 dager siden
Svarer normalt innen en dag
"We had a great experience with Sophia while we were away on holiday. She came over for two days to feed and check on our cat, and everything went smoothly. Communication was easy, and she followed all the instructions perfectly. she sent daily report and pictures :) We really appreciated her help and wouldn’t hesitate to book her again! "
JosefinaJ
Dyreeier Josefina
fra
200 kr
/dag
AnzelikaA

20. Anzelika

2.4 km
fra
250 kr
/dag
40 omtaler
17
Stamkunder

Kattens Beste Venn

Sist aktiv 6 dager siden
Bor med 1 katt
AnzelikaA

20. Anzelika

Kattens Beste Venn2.4 km
(40 omtaler)
17 Stamkunder
Sist aktiv 6 dager siden
Bor med 1 katt
"Anzelika was really great with our cat Mina and she was super communicative throughout the whole week which made us feel at ease :) super professional and excellent cat sitter. Thank you! "
HannahH
Dyreeier Hannah
fra
250 kr
/dag

Hvorfor velge dyrepass?

Når du må bort, skal på ferie eller du må jobbe lange dager, ikke bekymre deg for å la kjæledyret ditt være hjemme alene. Har du noen gang tenkt "Er det en dyrepasser i Jar som kan hjelpe?".

Heldigvis, med Pawshake, kan du enkelt finne lokale og pålitelige dyrepassere i Jar for å gjøre hjemmebesøk for å se til kjæledyret ditt. Dette betyr at en dyrepasser vil komme og besøke kjæledyret ditt på et tidspunkt du begge er enige om og gi kjærlighet og personlig oppmerksomhet til din pelskling. Dette kan være i form av lek i hagen, en spasertur til den lokale parken, eller bare litt kjærlig kosetid. Våre dyrepassere kan også hjelpe til med å administrere medisiner, gi mat og friske opp vannskålen.

Hjemmebesøk er en fin måte å bryte opp dagen på og gjøre den mer berikende for kjæledyret ditt. Pawshake-dyrepassere har gjerne lang erfaring med å ta vare på en rekke kjæledyr, inkludert hunder, katter, kaniner, marsvin, fugler og andre typer dyr. Hvis du har flere kjæledyr, er hjemmebesøk også et flott alternativ for å sikre at de alle får besøk og oppmerksomhet i løpet av dagen.

Slike besøk er det minst stressende alternativet for kjæledyret ditt fordi kjæledyret da vil bo i sitt eget miljø - sitt eget hjem i Jar. Deres omgivelser vil være kjent for dem, og våre kjærlige og lidenskapelige dyrepassere kommer til å skjemme dem bort hver dag. Våre dyrepassere vil behandle hjemmet ditt med respekt og er som regel fleksible med tid, forespørsler og varighet. Alt dette må selvsagt diskuteres før du booker og betaler for hjemmebesøkene.

Om du bare trenger én dag, en hel uke eller til og med en måned, vil du kunne finne en erfaren dyrepasser som imøtekommer deg og ditt kjæledyrs behov i Jar. Det beste er at Pawshake-dyrepasseren som oftest er noen fra ditt lokale nabolag, så de er kjent med nærområdet.

Mange av våre dyrepassere har også erfaring med valper, eldre dyr, sjenerte dyr og hundetrening. Så hvis kjæledyret ditt har spesielle behov, vil du kunne finne en dyrepasser hos Pawshake som passer godt for deg.

Dyrets sikkerhet og velferd er en prioritering for oss og det er grunnen til at alle våre Pawshake-dyrepassere går gjennom en streng vurderingsprosess av vårt team. Hos Pawshake forstår vi at du kan føle deg litt urolig for at en dyrepasser skal ha tilgang hjemmet ditt. Dette er grunnen til at Pawshake-dyrepassere også har omtaler fra andre dyreeiere som er offentlige på profilen deres, slik at du kan lese dem.

Hvert hjemmebesøk som er betalt og booket gjennom Pawshake er også dekket av Pawshakes Kvalitetsløfte, som inkluderer veterinærdekning, 24-timers kundesupport for alle brukere og mye mer. Du kan uten tvil slappe godt av når kjæledyrene dine blir ivaretatt av en av våre dyrepassere i Jar.

Dyreeiere booker dyrepass i Jar på Pawshake. Over 2278 dyreeiere i Jar har skrevet en omtale med en gjennomsnittsscore på 4.97/5. Alle bookinger er trygt betalt med Visa, Mastercard, American Express.