1. Dyrepass
  2. Bergen

Dyrepass, Bergen

Drop-in dyrepass hjemme hos deg

Tjeneste
Sted
Datoer
Pris (NOK)
Hvor mange kjæledyr?
Liten hund0-8 kg
Medium hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Kjempestor hund+45 kg
KattAlle
Små kjæledyrFugl, kanin, marsvin e.l.
Avanserte filtre
CamillaC

1. Camilla

4.8 km
fra
200 kr
/dag
162 omtaler
66
Stamkunder

Dyrepasning

Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist booket 9 dager siden
CamillaC

1. Camilla

Dyrepasning4.8 km
(162 omtaler)
66 Stamkunder
Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist booket 9 dager siden
"Camilla har passet kattene mine flere ganger årlig siste 4 årene og det har jeg satt veldig pris på. Vi må dessverre flytte nå, men jeg og kattene vil savne Camillas engasjement for kattepass! "
SanneS
Dyreeier Sanne
fra
200 kr
/dag
BrittB

2. Britt

1.9 km
fra
180 kr
/dag
54 omtaler
27
Stamkunder

Cat Sitter For Bergen City Center

Sist booket 12 dager siden
Sist kontaktet 7 dager siden
BrittB

2. Britt

Cat Sitter For Bergen City Center1.9 km
(54 omtaler)
27 Stamkunder
Sist booket 12 dager siden
Sist kontaktet 7 dager siden
"Britt is a very attentive cat-sitter. She provided daily updates on how my cat was doing, and also sent several lovely photos. Britt made everything very easy, from the first communication. I’m really pleased and will definitely request her again!"
-anonymized--
Dyreeier -anonymized-
fra
180 kr
/dag
Du og kjæledyret ditt er i trygge hender når du bestiller og betaler på Pawshake.
Thea BjerkemoT

3. Thea Bjerkemo

3.2 km
fra
200 kr
/dag
Ny dyrepasser

Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist aktiv 6 dager siden
Thea BjerkemoT

3. Thea Bjerkemo

Ny dyrepasser
3.2 km
Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist aktiv 6 dager siden
fra
200 kr
/dag
AmalieA

4. Amalie

3.8 km
fra
150 kr
/dag
1 omtale
1
Stamkunde

Erfaren dyrepasser med stort hjerte for hunder og katter

Bor med 1 katt
AmalieA

4. Amalie

Erfaren dyrepasser med stort hjerte for hunder og katter3.8 km
(1 omtale)
1 Stamkunde
Bor med 1 katt
"Kjempehyggelig og pålitelig! Kattene elsker henne. "
SiriS
Dyreeier Siri
fra
150 kr
/dag
Benedikte VelsvikB

5. Benedikte Velsvik

3.8 km - Laksevåg
fra
200 kr
/dag
Ny dyrepasser

Dyreglad familie og katteeier til to pusekatter

Sist kontaktet 7 dager siden
Sist aktiv 7 dager siden
Benedikte VelsvikB

5. Benedikte Velsvik

Ny dyrepasser
Dyreglad familie og katteeier til to pusekatter3.8 km - Laksevåg
Sist kontaktet 7 dager siden
Sist aktiv 7 dager siden
fra
200 kr
/dag
AngelaA

6. Angela

3 km
fra
180 kr
/dag
Ny dyrepasser

Sist aktiv 3 dager siden
AngelaA

6. Angela

Ny dyrepasser
3 km
Sist aktiv 3 dager siden
fra
180 kr
/dag
ElisabethE

7. Elisabeth

4.9 km
fra
240 kr
/dag
15 omtaler
5
Stamkunder

Passer dine hunder/katter/gnagere!

Sist aktiv i går
Svarer normalt innen noen timer
ElisabethE

7. Elisabeth

Passer dine hunder/katter/gnagere!4.9 km
(15 omtaler)
5 Stamkunder
Sist aktiv i går
Svarer normalt innen noen timer
"Elisabeth er ein finfin person og ein samvitsfull og dyktig kattepassar. Både katten min og eg liker henne godt og me nyttar henne gjerne igjen ved eit seinare høve. "
IngvildI
Dyreeier Ingvild
fra
240 kr
/dag
ElisabethE

8. Elisabeth

3.7 km
fra
200 kr
/dag
13 omtaler
3
Stamkunder

Tilgengeleg dyreelsker

Sist booket i går
Sist aktiv i går
ElisabethE

8. Elisabeth

Tilgengeleg dyreelsker3.7 km
(13 omtaler)
3 Stamkunder
Sist booket i går
Sist aktiv i går
"Elisabeth is a really good communicator and pet sitter, you feel very safe leaving your pet in her hands ❤️"
Aurélie & DanielA
Dyreeier Aurélie & Daniel
fra
200 kr
/dag
LisaL

9. Lisa

3 km
fra
180 kr
/dag
21 omtaler
7
Stamkunder

Dyrepasser Sentralt I Bergen

Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist aktiv i går
LisaL

9. Lisa

Dyrepasser Sentralt I Bergen3 km
(21 omtaler)
7 Stamkunder
Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist aktiv i går
"Lisa er en pålitelig dyrepasser som jeg anbefaler til andre! Hun sendte daglige oppdateringer og passet godt på at katten min hadde det bra de dagene hun passet den:)"
CecilieC
Dyreeier Cecilie
fra
180 kr
/dag
SashaS

10. Sasha

2.2 km
fra
350 kr
/dag
3 omtaler
1
Stamkunde

Erfaren og fleksibel Hundepasser i centrum af Bergen :)

Sist kontaktet 9 dager siden
Sist aktiv 7 dager siden
SashaS

10. Sasha

Erfaren og fleksibel Hundepasser i centrum af Bergen :) 2.2 km
(3 omtaler)
1 Stamkunde
Sist kontaktet 9 dager siden
Sist aktiv 7 dager siden
"Sasha er en veldig snill og fin dyrepass jeg absolutt kan anbefale! Hun vennet seg veldig fort med katten min som er ganske sjenert, oppdaterte meg hverdag med bilde og melding. Vi var veldig fornøyde og kommer sikkert tilbake til Sasha når vi trenger dyrepass. "
Chien-YuC
Dyreeier Chien-Yu
fra
350 kr
/dag
EliasE

11. Elias

4.9 km
fra
200 kr
/dag

Katteglad par tilbyr trygt og omsorgsfullt kattepass

Sist booket 8 dager siden
Sist kontaktet 8 dager siden
EliasE

11. Elias

Katteglad par tilbyr trygt og omsorgsfullt kattepass4.9 km
Sist booket 8 dager siden
Sist kontaktet 8 dager siden
fra
200 kr
/dag
CamilaC

12. Camila

3.6 km
fra
200 kr
/dag
1
Stamkunde

Caring & Reliable Pet Sitter | Dog walks & Cat Care

Sist aktiv i går
Bor med 2 hunder
CamilaC

12. Camila

Caring & Reliable Pet Sitter | Dog walks & Cat Care3.6 km
1 Stamkunde
Sist aktiv i går
Bor med 2 hunder
fra
200 kr
/dag
HenrietteH

13. Henriette

3.2 km - Bergenhus
fra
150 kr
/dag
2 omtaler
2
Stamkunder

Omsorgsfull passer for alle hunder, store og små

Sist kontaktet 7 dager siden
Sist aktiv 2 dager siden
HenrietteH

13. Henriette

Omsorgsfull passer for alle hunder, store og små 3.2 km - Bergenhus
(2 omtaler)
2 Stamkunder
Sist kontaktet 7 dager siden
Sist aktiv 2 dager siden
fra
150 kr
/dag
MiaM

14. Mia

4 km
fra
350 kr
/dag

Dyreglad og ansvarsfull student 🐾

Sist kontaktet 8 dager siden
Sist aktiv 3 dager siden
MiaM

14. Mia

Dyreglad og ansvarsfull student 🐾4 km
Sist kontaktet 8 dager siden
Sist aktiv 3 dager siden
fra
350 kr
/dag
Trude RønvågT

15. Trude Rønvåg

3.7 km
fra
250 kr
/dag
Ny dyrepasser

Aktiv og positiv dame!

Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist aktiv 4 dager siden
Trude RønvågT

15. Trude Rønvåg

Ny dyrepasser
Aktiv og positiv dame!3.7 km
Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist aktiv 4 dager siden
fra
250 kr
/dag
SaraS

16. Sara

2.8 km
fra
200 kr
/dag
1 omtale
1
Stamkunde

Ny student I Bergen som savner dyrene hjemme

Sist booket 6 dager siden
Sist kontaktet 6 dager siden
SaraS

16. Sara

Ny student I Bergen som savner dyrene hjemme 2.8 km
(1 omtale)
1 Stamkunde
Sist booket 6 dager siden
Sist kontaktet 6 dager siden
fra
200 kr
/dag
LinnL

17. Linn

4.2 km
fra
200 kr
/dag

Omsorgsfull hundelufter og dyrepasser

Sist aktiv 11 dager siden
Bor med 2 katter
LinnL

17. Linn

Omsorgsfull hundelufter og dyrepasser 4.2 km
Sist aktiv 11 dager siden
Bor med 2 katter
fra
200 kr
/dag
KellyK

18. Kelly

0.2 km
fra
180 kr
/dag

Hola! Jeg er glad å hjelpe med katten din 😻

Bor med 1 katt
KellyK

18. Kelly

Hola! Jeg er glad å hjelpe med katten din 😻0.2 km
Bor med 1 katt
fra
180 kr
/dag
SynneS

19. Synne

2.4 km
fra
400 kr
/dag

Hundeglad og aktiv student i Bergen

Svarer normalt innen en dag
SynneS

19. Synne

Hundeglad og aktiv student i Bergen2.4 km
Svarer normalt innen en dag
fra
400 kr
/dag
VictoriaV

20. Victoria

4.4 km
fra
200 kr
/dag

Din hunds nye bestevenn – full av kjærlighet

VictoriaV

20. Victoria

Din hunds nye bestevenn – full av kjærlighet4.4 km
fra
200 kr
/dag

Hvorfor velge dyrepass?

Når du må bort, skal på ferie eller du må jobbe lange dager, ikke bekymre deg for å la kjæledyret ditt være hjemme alene. Har du noen gang tenkt "Er det en dyrepasser i Bergen som kan hjelpe?".

Heldigvis, med Pawshake, kan du enkelt finne lokale og pålitelige dyrepassere i Bergen for å gjøre hjemmebesøk for å se til kjæledyret ditt. Dette betyr at en dyrepasser vil komme og besøke kjæledyret ditt på et tidspunkt du begge er enige om og gi kjærlighet og personlig oppmerksomhet til din pelskling. Dette kan være i form av lek i hagen, en spasertur til den lokale parken, eller bare litt kjærlig kosetid. Våre dyrepassere kan også hjelpe til med å administrere medisiner, gi mat og friske opp vannskålen.

Hjemmebesøk er en fin måte å bryte opp dagen på og gjøre den mer berikende for kjæledyret ditt. Pawshake-dyrepassere har gjerne lang erfaring med å ta vare på en rekke kjæledyr, inkludert hunder, katter, kaniner, marsvin, fugler og andre typer dyr. Hvis du har flere kjæledyr, er hjemmebesøk også et flott alternativ for å sikre at de alle får besøk og oppmerksomhet i løpet av dagen.

Slike besøk er det minst stressende alternativet for kjæledyret ditt fordi kjæledyret da vil bo i sitt eget miljø - sitt eget hjem i Bergen. Deres omgivelser vil være kjent for dem, og våre kjærlige og lidenskapelige dyrepassere kommer til å skjemme dem bort hver dag. Våre dyrepassere vil behandle hjemmet ditt med respekt og er som regel fleksible med tid, forespørsler og varighet. Alt dette må selvsagt diskuteres før du booker og betaler for hjemmebesøkene.

Om du bare trenger én dag, en hel uke eller til og med en måned, vil du kunne finne en erfaren dyrepasser som imøtekommer deg og ditt kjæledyrs behov i Bergen. Det beste er at Pawshake-dyrepasseren som oftest er noen fra ditt lokale nabolag, så de er kjent med nærområdet.

Mange av våre dyrepassere har også erfaring med valper, eldre dyr, sjenerte dyr og hundetrening. Så hvis kjæledyret ditt har spesielle behov, vil du kunne finne en dyrepasser hos Pawshake som passer godt for deg.

Dyrets sikkerhet og velferd er en prioritering for oss og det er grunnen til at alle våre Pawshake-dyrepassere går gjennom en streng vurderingsprosess av vårt team. Hos Pawshake forstår vi at du kan føle deg litt urolig for at en dyrepasser skal ha tilgang hjemmet ditt. Dette er grunnen til at Pawshake-dyrepassere også har omtaler fra andre dyreeiere som er offentlige på profilen deres, slik at du kan lese dem.

Hvert hjemmebesøk som er betalt og booket gjennom Pawshake er også dekket av Pawshakes Kvalitetsløfte, som inkluderer veterinærdekning, 24-timers kundesupport for alle brukere og mye mer. Du kan uten tvil slappe godt av når kjæledyrene dine blir ivaretatt av en av våre dyrepassere i Bergen.

Dyreeiere booker dyrepass i Bergen på Pawshake. Over 381 dyreeiere i Bergen har skrevet en omtale med en gjennomsnittsscore på 4.99/5. Alle bookinger er trygt betalt med Visa, Mastercard, American Express.