1. Dyrepass
  2. Bergen

Dyrepass, Bergen

Drop-in dyrepass hjemme hos deg

Tjeneste
Sted
Datoer
Pris (NOK)
Hvor mange kjæledyr?
Liten hund0-8 kg
Medium hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Kjempestor hund+45 kg
KattAlle
Små kjæledyrFugl, kanin, marsvin e.l.
Avanserte filtre
CamillaC

1. Camilla

1.4 km
fra
200 kr
/dag
162 omtaler
67
Stamkunder

Dyrepasning

Sist aktiv i går
CamillaC

1. Camilla

Dyrepasning1.4 km
(162 omtaler)
67 Stamkunder
Sist aktiv i går
"Camilla har passet kattene mine flere ganger årlig siste 4 årene og det har jeg satt veldig pris på. Vi må dessverre flytte nå, men jeg og kattene vil savne Camillas engasjement for kattepass! "
SanneS
Dyreeier Sanne
fra
200 kr
/dag
BrittB

2. Britt

2.8 km
fra
180 kr
/dag
54 omtaler
28
Stamkunder

Cat Sitter For Bergen City Center

Sist aktiv 7 dager siden
Bor med 2 katter
BrittB

2. Britt

Cat Sitter For Bergen City Center2.8 km
(54 omtaler)
28 Stamkunder
Sist aktiv 7 dager siden
Bor med 2 katter
"Britt is a very attentive cat-sitter. She provided daily updates on how my cat was doing, and also sent several lovely photos. Britt made everything very easy, from the first communication. I’m really pleased and will definitely request her again!"
-anonymized--
Dyreeier -anonymized-
fra
180 kr
/dag
Du og kjæledyret ditt er i trygge hender når du bestiller og betaler på Pawshake.
AmalieA

3. Amalie

0.3 km
fra
150 kr
/dag
1 omtale
1
Stamkunde

Erfaren dyrepasser med stort hjerte for hunder og katter

Bor med 1 katt
AmalieA

3. Amalie

Erfaren dyrepasser med stort hjerte for hunder og katter0.3 km
(1 omtale)
1 Stamkunde
Bor med 1 katt
"Kjempehyggelig og pålitelig! Kattene elsker henne. "
SiriS
Dyreeier Siri
fra
150 kr
/dag
ElisabethE

4. Elisabeth

3.8 km
fra
240 kr
/dag
15 omtaler
5
Stamkunder

Passer dine hunder/katter/gnagere!

Sist aktiv 11 dager siden
Svarer normalt innen noen timer
ElisabethE

4. Elisabeth

Passer dine hunder/katter/gnagere!3.8 km
(15 omtaler)
5 Stamkunder
Sist aktiv 11 dager siden
Svarer normalt innen noen timer
"Elisabeth er ein finfin person og ein samvitsfull og dyktig kattepassar. Både katten min og eg liker henne godt og me nyttar henne gjerne igjen ved eit seinare høve. "
IngvildI
Dyreeier Ingvild
fra
240 kr
/dag
VanjaV

5. Vanja

4.2 km
fra
250 kr
/dag
4 omtaler
2
Stamkunder

Trygge poter i gode hender

Bor med 1 katt
Svarer normalt innen noen timer
VanjaV

5. Vanja

Trygge poter i gode hender4.2 km
(4 omtaler)
2 Stamkunder
Bor med 1 katt
Svarer normalt innen noen timer
"Vi var de første som fikk gleden av å benytte Vanja gjennom denne appen. Og vi er rett og slett veldig fornøyd. Vanja er ikke bare veldig trivelig, men er pålitelig, enkel å kommunisere med, samvittighetsfull og har sist men ikke minst utvilsomt dyretekke. Vi følte oss veldig trygge på å slippe henne inn i hjemmet vårt og via bilder og videoer underveis fikk vi bekreftet at pusen var i gode hender! Alt i alt en veldig god opplevelse. Vi kan med trygghet anbefale Vanja videre til den neste som trenger dyrepass. "
Annette SandøyA
Dyreeier Annette Sandøy
fra
250 kr
/dag
AasaA

6. Aasa

4.5 km
fra
230 kr
/dag
38 omtaler
9
Stamkunder

Kattepass i ferien!

Bor med 1 katt
Svarer normalt innen en time
AasaA

6. Aasa

Kattepass i ferien! 4.5 km
(38 omtaler)
9 Stamkunder
Bor med 1 katt
Svarer normalt innen en time
"Aasa har passet katten vår før og vi er like fornøyd denne gangen. Hun er lett å kommunisere med, på tilbudsiden og til å stole på. Vi føler oss veldig trygg på å reise fra katten vår når Aasa passer på. Vår varmeste anbefaling og spør henne gjerne igjen 😍"
EvaE
Dyreeier Eva
fra
230 kr
/dag
Thea BjerkemoT

7. Thea Bjerkemo

3.6 km
fra
200 kr
/dag
Ny dyrepasser

Rolig hjem, lange turer og masse kos for hunden din🐶💕

Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist kontaktet 10 dager siden
Thea BjerkemoT

7. Thea Bjerkemo

Ny dyrepasser
Rolig hjem, lange turer og masse kos for hunden din🐶💕3.6 km
Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist kontaktet 10 dager siden
fra
200 kr
/dag
LisaL

8. Lisa

0.8 km
fra
180 kr
/dag
21 omtaler
7
Stamkunder

Dyrepasser Sentralt I Bergen

Sist aktiv 6 dager siden
Bor med 2 hunder
LisaL

8. Lisa

Dyrepasser Sentralt I Bergen0.8 km
(21 omtaler)
7 Stamkunder
Sist aktiv 6 dager siden
Bor med 2 hunder
"Lisa er en pålitelig dyrepasser som jeg anbefaler til andre! Hun sendte daglige oppdateringer og passet godt på at katten min hadde det bra de dagene hun passet den:)"
CecilieC
Dyreeier Cecilie
fra
180 kr
/dag
SunnivaS

9. Sunniva

3 km
fra
300 kr
/dag
6 omtaler
1
Stamkunde

Trenger du kattepass? Eller kaninpass? Jeg kommer gjerne

Sist aktiv 12 dager siden
Svarer normalt innen en time
SunnivaS

9. Sunniva

Trenger du kattepass? Eller kaninpass? Jeg kommer gjerne 3 km
(6 omtaler)
1 Stamkunde
Sist aktiv 12 dager siden
Svarer normalt innen en time
"Sunniva er utrolig hyggelig og dyktig kattepasser! Anbefales på det sterkeste 😊"
Aud LineA
Dyreeier Aud Line
fra
300 kr
/dag
SashaS

10. Sasha

2 km
fra
350 kr
/dag
3 omtaler
1
Stamkunde

Erfaren og fleksibel Hundepasser i centrum af Bergen :)

Sist aktiv 2 dager siden
Svarer normalt innen noen timer
SashaS

10. Sasha

Erfaren og fleksibel Hundepasser i centrum af Bergen :) 2 km
(3 omtaler)
1 Stamkunde
Sist aktiv 2 dager siden
Svarer normalt innen noen timer
"Sasha er en veldig snill og fin dyrepass jeg absolutt kan anbefale! Hun vennet seg veldig fort med katten min som er ganske sjenert, oppdaterte meg hverdag med bilde og melding. Vi var veldig fornøyde og kommer sikkert tilbake til Sasha når vi trenger dyrepass. "
Chien-YuC
Dyreeier Chien-Yu
fra
350 kr
/dag
EliasE

11. Elias

1.3 km
fra
200 kr
/dag
1
Stamkunde

Katteglad par tilbyr trygt og omsorgsfullt kattepass

Svarer normalt innen en dag
EliasE

11. Elias

Katteglad par tilbyr trygt og omsorgsfullt kattepass1.3 km
1 Stamkunde
Svarer normalt innen en dag
fra
200 kr
/dag
AlejandraA

12. Alejandra

1.8 km
fra
200 kr
/dag
2 omtaler

Loving care for your pets if you are away!

Sist aktiv 6 dager siden
Svarer normalt innen noen timer
AlejandraA

12. Alejandra

Loving care for your pets if you are away!1.8 km
(2 omtaler)
Sist aktiv 6 dager siden
Svarer normalt innen noen timer
fra
200 kr
/dag
SigridS

13. Sigrid

0.8 km
fra
250 kr
/dag
2 omtaler
1
Stamkunde

Trygg og aktiv hundepasser: lek, kos og tur

Svarer normalt innen en dag
SigridS

13. Sigrid

Trygg og aktiv hundepasser: lek, kos og tur0.8 km
(2 omtaler)
1 Stamkunde
Svarer normalt innen en dag
"Veldig fornøyd! Anbefaler!"
DianaD
Dyreeier Diana
fra
250 kr
/dag
KellyK

14. Kelly

3.8 km
fra
180 kr
/dag

Hola! Jeg er glad å hjelpe med katten din 😻

Sist aktiv i går
Bor med 1 katt
KellyK

14. Kelly

Hola! Jeg er glad å hjelpe med katten din 😻3.8 km
Sist aktiv i går
Bor med 1 katt
fra
180 kr
/dag
CamilaC

15. Camila

4.2 km
fra
200 kr
/dag
1
Stamkunde

Caring & Reliable Pet Sitter | Dog walks & Cat Care

Sist aktiv i går
Bor med 2 hunder
CamilaC

15. Camila

Caring & Reliable Pet Sitter | Dog walks & Cat Care4.2 km
1 Stamkunde
Sist aktiv i går
Bor med 2 hunder
fra
200 kr
/dag
HenrietteH

16. Henriette

3.8 km
fra
150 kr
/dag
2 omtaler
2
Stamkunder

Omsorgsfull passer for alle hunder, store og små

Sist aktiv i går
HenrietteH

16. Henriette

Omsorgsfull passer for alle hunder, store og små 3.8 km
(2 omtaler)
2 Stamkunder
Sist aktiv i går
fra
150 kr
/dag
AngelaA

17. Angela

2.2 km
fra
180 kr
/dag
Ny dyrepasser

Active & caring dog walker in Bergen 🐾

Sist aktiv 2 dager siden
AngelaA

17. Angela

Ny dyrepasser
Active & caring dog walker in Bergen 🐾2.2 km
Sist aktiv 2 dager siden
fra
180 kr
/dag
SaraS

18. Sara

2.4 km
fra
200 kr
/dag
1 omtale
2
Stamkunder

Ny student I Bergen som savner dyrene hjemme

Sist booket 6 dager siden
Sist kontaktet 6 dager siden
SaraS

18. Sara

Ny student I Bergen som savner dyrene hjemme 2.4 km
(1 omtale)
2 Stamkunder
Sist booket 6 dager siden
Sist kontaktet 6 dager siden
fra
200 kr
/dag
MiaM

19. Mia

0.4 km
fra
350 kr
/dag

Dyreglad og ansvarsfull student 🐾

Sist aktiv 7 dager siden
Svarer normalt innen en time
MiaM

19. Mia

Dyreglad og ansvarsfull student 🐾0.4 km
Sist aktiv 7 dager siden
Svarer normalt innen en time
fra
350 kr
/dag
HenningH

20. Henning

1.6 km
fra
400 kr
/dag
3 omtaler

Erfaren kjærlig og fleksibel

Sist kontaktet 10 dager siden
Sist aktiv 10 dager siden
HenningH

20. Henning

Erfaren kjærlig og fleksibel 1.6 km
(3 omtaler)
Sist kontaktet 10 dager siden
Sist aktiv 10 dager siden
fra
400 kr
/dag

Hvorfor velge dyrepass?

Når du må bort, skal på ferie eller du må jobbe lange dager, ikke bekymre deg for å la kjæledyret ditt være hjemme alene. Har du noen gang tenkt "Er det en dyrepasser i Bergen som kan hjelpe?".

Heldigvis, med Pawshake, kan du enkelt finne lokale og pålitelige dyrepassere i Bergen for å gjøre hjemmebesøk for å se til kjæledyret ditt. Dette betyr at en dyrepasser vil komme og besøke kjæledyret ditt på et tidspunkt du begge er enige om og gi kjærlighet og personlig oppmerksomhet til din pelskling. Dette kan være i form av lek i hagen, en spasertur til den lokale parken, eller bare litt kjærlig kosetid. Våre dyrepassere kan også hjelpe til med å administrere medisiner, gi mat og friske opp vannskålen.

Hjemmebesøk er en fin måte å bryte opp dagen på og gjøre den mer berikende for kjæledyret ditt. Pawshake-dyrepassere har gjerne lang erfaring med å ta vare på en rekke kjæledyr, inkludert hunder, katter, kaniner, marsvin, fugler og andre typer dyr. Hvis du har flere kjæledyr, er hjemmebesøk også et flott alternativ for å sikre at de alle får besøk og oppmerksomhet i løpet av dagen.

Slike besøk er det minst stressende alternativet for kjæledyret ditt fordi kjæledyret da vil bo i sitt eget miljø - sitt eget hjem i Bergen. Deres omgivelser vil være kjent for dem, og våre kjærlige og lidenskapelige dyrepassere kommer til å skjemme dem bort hver dag. Våre dyrepassere vil behandle hjemmet ditt med respekt og er som regel fleksible med tid, forespørsler og varighet. Alt dette må selvsagt diskuteres før du booker og betaler for hjemmebesøkene.

Om du bare trenger én dag, en hel uke eller til og med en måned, vil du kunne finne en erfaren dyrepasser som imøtekommer deg og ditt kjæledyrs behov i Bergen. Det beste er at Pawshake-dyrepasseren som oftest er noen fra ditt lokale nabolag, så de er kjent med nærområdet.

Mange av våre dyrepassere har også erfaring med valper, eldre dyr, sjenerte dyr og hundetrening. Så hvis kjæledyret ditt har spesielle behov, vil du kunne finne en dyrepasser hos Pawshake som passer godt for deg.

Dyrets sikkerhet og velferd er en prioritering for oss og det er grunnen til at alle våre Pawshake-dyrepassere går gjennom en streng vurderingsprosess av vårt team. Hos Pawshake forstår vi at du kan føle deg litt urolig for at en dyrepasser skal ha tilgang hjemmet ditt. Dette er grunnen til at Pawshake-dyrepassere også har omtaler fra andre dyreeiere som er offentlige på profilen deres, slik at du kan lese dem.

Hvert hjemmebesøk som er betalt og booket gjennom Pawshake er også dekket av Pawshakes Kvalitetsløfte, som inkluderer veterinærdekning, 24-timers kundesupport for alle brukere og mye mer. Du kan uten tvil slappe godt av når kjæledyrene dine blir ivaretatt av en av våre dyrepassere i Bergen.

Dyreeiere booker dyrepass i Bergen på Pawshake. Over 383 dyreeiere i Bergen har skrevet en omtale med en gjennomsnittsscore på 4.99/5. Alle bookinger er trygt betalt med Visa, Mastercard, American Express.