1. Dyrepass
  2. Bergen

Dyrepass, Bergen

Drop-in dyrepass hjemme hos deg

Tjeneste
Sted
Datoer
Pris (NOK)
Hvor mange kjæledyr?
Liten hund0-8 kg
Medium hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Kjempestor hund+45 kg
KattAlle
Små kjæledyrFugl, kanin, marsvin e.l.
Avanserte filtre
CamillaC

1. Camilla

3.4 km
fra
200 kr
/dag
162 omtaler
67
Stamkunder

Dyrepasning

Sist aktiv 2 dager siden
CamillaC

1. Camilla

Dyrepasning3.4 km
(162 omtaler)
67 Stamkunder
Sist aktiv 2 dager siden
"Camilla har passet kattene mine flere ganger årlig siste 4 årene og det har jeg satt veldig pris på. Vi må dessverre flytte nå, men jeg og kattene vil savne Camillas engasjement for kattepass! "
SanneS
Dyreeier Sanne
fra
200 kr
/dag
BrittB

2. Britt

0.9 km
fra
180 kr
/dag
54 omtaler
28
Stamkunder

Cat Sitter For Bergen City Center

Sist kontaktet 14 dager siden
Sist aktiv 4 dager siden
BrittB

2. Britt

Cat Sitter For Bergen City Center0.9 km
(54 omtaler)
28 Stamkunder
Sist kontaktet 14 dager siden
Sist aktiv 4 dager siden
"Britt is a very attentive cat-sitter. She provided daily updates on how my cat was doing, and also sent several lovely photos. Britt made everything very easy, from the first communication. I’m really pleased and will definitely request her again!"
-anonymized--
Dyreeier -anonymized-
fra
180 kr
/dag
Du og kjæledyret ditt er i trygge hender når du bestiller og betaler på Pawshake.
AmalieA

3. Amalie

1.8 km
fra
150 kr
/dag
1 omtale
1
Stamkunde

Erfaren dyrepasser med stort hjerte for hunder og katter

Bor med 1 katt
AmalieA

3. Amalie

Erfaren dyrepasser med stort hjerte for hunder og katter1.8 km
(1 omtale)
1 Stamkunde
Bor med 1 katt
"Kjempehyggelig og pålitelig! Kattene elsker henne. "
SiriS
Dyreeier Siri
fra
150 kr
/dag
Thea BjerkemoT

4. Thea Bjerkemo

1.8 km
fra
200 kr
/dag
Ny dyrepasser

Rolig hjem, lange turer og masse kos for hunden din🐶💕

Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist kontaktet 7 dager siden
Thea BjerkemoT

4. Thea Bjerkemo

Ny dyrepasser
Rolig hjem, lange turer og masse kos for hunden din🐶💕1.8 km
Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist kontaktet 7 dager siden
fra
200 kr
/dag
LisaL

5. Lisa

1.5 km
fra
180 kr
/dag
21 omtaler
7
Stamkunder

Dyrepasser Sentralt I Bergen

Sist aktiv 3 dager siden
Bor med 2 hunder
LisaL

5. Lisa

Dyrepasser Sentralt I Bergen1.5 km
(21 omtaler)
7 Stamkunder
Sist aktiv 3 dager siden
Bor med 2 hunder
"Lisa er en pålitelig dyrepasser som jeg anbefaler til andre! Hun sendte daglige oppdateringer og passet godt på at katten min hadde det bra de dagene hun passet den:)"
CecilieC
Dyreeier Cecilie
fra
180 kr
/dag
SunnivaS

6. Sunniva

5 km
fra
300 kr
/dag
6 omtaler
1
Stamkunde

Trenger du kattepass? Eller kaninpass? Jeg kommer gjerne

Sist aktiv 9 dager siden
Svarer normalt innen en time
SunnivaS

6. Sunniva

Trenger du kattepass? Eller kaninpass? Jeg kommer gjerne 5 km
(6 omtaler)
1 Stamkunde
Sist aktiv 9 dager siden
Svarer normalt innen en time
"Sunniva er utrolig hyggelig og dyktig kattepasser! Anbefales på det sterkeste 😊"
Aud LineA
Dyreeier Aud Line
fra
300 kr
/dag
SashaS

7. Sasha

0.3 km
fra
350 kr
/dag
3 omtaler
1
Stamkunde

Erfaren og fleksibel Hundepasser i centrum af Bergen :)

Sist aktiv 14 dager siden
Svarer normalt innen noen timer
SashaS

7. Sasha

Erfaren og fleksibel Hundepasser i centrum af Bergen :) 0.3 km
(3 omtaler)
1 Stamkunde
Sist aktiv 14 dager siden
Svarer normalt innen noen timer
"Sasha er en veldig snill og fin dyrepass jeg absolutt kan anbefale! Hun vennet seg veldig fort med katten min som er ganske sjenert, oppdaterte meg hverdag med bilde og melding. Vi var veldig fornøyde og kommer sikkert tilbake til Sasha når vi trenger dyrepass. "
Chien-YuC
Dyreeier Chien-Yu
fra
350 kr
/dag
EliasE

8. Elias

2.6 km
fra
200 kr
/dag
1
Stamkunde

Katteglad par tilbyr trygt og omsorgsfullt kattepass

Sist aktiv 13 dager siden
Svarer normalt innen en dag
EliasE

8. Elias

Katteglad par tilbyr trygt og omsorgsfullt kattepass2.6 km
1 Stamkunde
Sist aktiv 13 dager siden
Svarer normalt innen en dag
fra
200 kr
/dag
AlejandraA

9. Alejandra

3.5 km
fra
200 kr
/dag
2 omtaler

Loving care for your pets if you are away!

Sist aktiv 3 dager siden
Svarer normalt innen noen timer
AlejandraA

9. Alejandra

Loving care for your pets if you are away!3.5 km
(2 omtaler)
Sist aktiv 3 dager siden
Svarer normalt innen noen timer
fra
200 kr
/dag
SigridS

10. Sigrid

2.6 km
fra
250 kr
/dag
2 omtaler
1
Stamkunde

Trygg og aktiv hundepasser: lek, kos og tur

Svarer normalt innen en dag
SigridS

10. Sigrid

Trygg og aktiv hundepasser: lek, kos og tur2.6 km
(2 omtaler)
1 Stamkunde
Svarer normalt innen en dag
"Veldig fornøyd! Anbefaler!"
DianaD
Dyreeier Diana
fra
250 kr
/dag
CamilaC

11. Camila

2.3 km
fra
200 kr
/dag
1
Stamkunde

Caring & Reliable Pet Sitter | Dog walks & Cat Care

Sist aktiv i dag
Bor med 2 hunder
CamilaC

11. Camila

Caring & Reliable Pet Sitter | Dog walks & Cat Care2.3 km
1 Stamkunde
Sist aktiv i dag
Bor med 2 hunder
fra
200 kr
/dag
SaraS

12. Sara

0.6 km
fra
200 kr
/dag
1 omtale
2
Stamkunder

Ny student I Bergen som savner dyrene hjemme

Sist booket 3 dager siden
Sist kontaktet 3 dager siden
SaraS

12. Sara

Ny student I Bergen som savner dyrene hjemme 0.6 km
(1 omtale)
2 Stamkunder
Sist booket 3 dager siden
Sist kontaktet 3 dager siden
fra
200 kr
/dag
MiaM

13. Mia

2.3 km
fra
350 kr
/dag

Dyreglad og ansvarsfull student 🐾

Sist aktiv 4 dager siden
Svarer normalt innen en time
MiaM

13. Mia

Dyreglad og ansvarsfull student 🐾2.3 km
Sist aktiv 4 dager siden
Svarer normalt innen en time
fra
350 kr
/dag
AngelaA

14. Angela

0.6 km
fra
180 kr
/dag
Ny dyrepasser

Active & caring dog walker in Bergen 🐾

Sist aktiv 5 dager siden
AngelaA

14. Angela

Ny dyrepasser
Active & caring dog walker in Bergen 🐾0.6 km
Sist aktiv 5 dager siden
fra
180 kr
/dag
HenningH

15. Henning

3.6 km
fra
400 kr
/dag
3 omtaler

Erfaren kjærlig og fleksibel

Sist kontaktet 7 dager siden
Sist aktiv 7 dager siden
HenningH

15. Henning

Erfaren kjærlig og fleksibel 3.6 km
(3 omtaler)
Sist kontaktet 7 dager siden
Sist aktiv 7 dager siden
fra
400 kr
/dag
HenrietteH

16. Henriette

1.9 km
fra
150 kr
/dag
2 omtaler
2
Stamkunder

Omsorgsfull passer for alle hunder, store og små

Sist kontaktet 14 dager siden
Sist aktiv 7 dager siden
HenrietteH

16. Henriette

Omsorgsfull passer for alle hunder, store og små 1.9 km
(2 omtaler)
2 Stamkunder
Sist kontaktet 14 dager siden
Sist aktiv 7 dager siden
fra
150 kr
/dag
KellyK

17. Kelly

2.4 km
fra
180 kr
/dag

Hola! Jeg er glad å hjelpe med katten din 😻

Bor med 1 katt
KellyK

17. Kelly

Hola! Jeg er glad å hjelpe med katten din 😻2.4 km
Bor med 1 katt
fra
180 kr
/dag
SynneS

18. Synne

0.2 km
fra
400 kr
/dag

Hundeglad og aktiv student i Bergen

Svarer normalt innen en dag
SynneS

18. Synne

Hundeglad og aktiv student i Bergen0.2 km
Svarer normalt innen en dag
fra
400 kr
/dag

Hvorfor velge dyrepass?

Når du må bort, skal på ferie eller du må jobbe lange dager, ikke bekymre deg for å la kjæledyret ditt være hjemme alene. Har du noen gang tenkt "Er det en dyrepasser i Bergen som kan hjelpe?".

Heldigvis, med Pawshake, kan du enkelt finne lokale og pålitelige dyrepassere i Bergen for å gjøre hjemmebesøk for å se til kjæledyret ditt. Dette betyr at en dyrepasser vil komme og besøke kjæledyret ditt på et tidspunkt du begge er enige om og gi kjærlighet og personlig oppmerksomhet til din pelskling. Dette kan være i form av lek i hagen, en spasertur til den lokale parken, eller bare litt kjærlig kosetid. Våre dyrepassere kan også hjelpe til med å administrere medisiner, gi mat og friske opp vannskålen.

Hjemmebesøk er en fin måte å bryte opp dagen på og gjøre den mer berikende for kjæledyret ditt. Pawshake-dyrepassere har gjerne lang erfaring med å ta vare på en rekke kjæledyr, inkludert hunder, katter, kaniner, marsvin, fugler og andre typer dyr. Hvis du har flere kjæledyr, er hjemmebesøk også et flott alternativ for å sikre at de alle får besøk og oppmerksomhet i løpet av dagen.

Slike besøk er det minst stressende alternativet for kjæledyret ditt fordi kjæledyret da vil bo i sitt eget miljø - sitt eget hjem i Bergen. Deres omgivelser vil være kjent for dem, og våre kjærlige og lidenskapelige dyrepassere kommer til å skjemme dem bort hver dag. Våre dyrepassere vil behandle hjemmet ditt med respekt og er som regel fleksible med tid, forespørsler og varighet. Alt dette må selvsagt diskuteres før du booker og betaler for hjemmebesøkene.

Om du bare trenger én dag, en hel uke eller til og med en måned, vil du kunne finne en erfaren dyrepasser som imøtekommer deg og ditt kjæledyrs behov i Bergen. Det beste er at Pawshake-dyrepasseren som oftest er noen fra ditt lokale nabolag, så de er kjent med nærområdet.

Mange av våre dyrepassere har også erfaring med valper, eldre dyr, sjenerte dyr og hundetrening. Så hvis kjæledyret ditt har spesielle behov, vil du kunne finne en dyrepasser hos Pawshake som passer godt for deg.

Dyrets sikkerhet og velferd er en prioritering for oss og det er grunnen til at alle våre Pawshake-dyrepassere går gjennom en streng vurderingsprosess av vårt team. Hos Pawshake forstår vi at du kan føle deg litt urolig for at en dyrepasser skal ha tilgang hjemmet ditt. Dette er grunnen til at Pawshake-dyrepassere også har omtaler fra andre dyreeiere som er offentlige på profilen deres, slik at du kan lese dem.

Hvert hjemmebesøk som er betalt og booket gjennom Pawshake er også dekket av Pawshakes Kvalitetsløfte, som inkluderer veterinærdekning, 24-timers kundesupport for alle brukere og mye mer. Du kan uten tvil slappe godt av når kjæledyrene dine blir ivaretatt av en av våre dyrepassere i Bergen.

Dyreeiere booker dyrepass i Bergen på Pawshake. Over 383 dyreeiere i Bergen har skrevet en omtale med en gjennomsnittsscore på 4.99/5. Alle bookinger er trygt betalt med Visa, Mastercard, American Express.