1. Kattepass
  2. Hvalstad

Kattepass, Hvalstad

Drop-in kattepass hjemme hos deg

Tjeneste
Sted
Datoer
Pris (NOK)
Hvor mange kjæledyr?
Liten hund0-8 kg
Medium hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Kjempestor hund+45 kg
KattAlle
Små kjæledyrFugl, kanin, marsvin e.l.
Avanserte filtre
BrookeB

1. Brooke

5.8 km
fra
300 kr
/dag
3 omtaler
1
Stamkunde

Your pets' best friend while you're away!

Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist aktiv i går
BrookeB

1. Brooke

Your pets' best friend while you're away!5.8 km
(3 omtaler)
1 Stamkunde
Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist aktiv i går
"Brooke looked after our cats for 9 days while we were on holiday and we are very happy with the job she did. She communicated very well with us while we were away and showed flexibility, which gave us the reassurance we needed. She also handled the cats' medication without any problems. We will definitely choose her again on the next occasion."
KariK
Dyreeier Kari
fra
300 kr
/dag
UrszulaU

2. Urszula

2.7 km
fra
250 kr
/dag
Ny dyrepasser
1 omtale

Erfaren,aktiv hundepasser som elsker hunder og friluftsliv

Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist booket 2 dager siden
UrszulaU

2. Urszula

Ny dyrepasser
Erfaren,aktiv hundepasser som elsker hunder og friluftsliv2.7 km
(1 omtale)
Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist booket 2 dager siden
fra
250 kr
/dag
Du og kjæledyret ditt er i trygge hender når du bestiller og betaler på Pawshake.
KatrineK

3. Katrine

1.4 km
fra
280 kr
/dag
17 omtaler
7
Stamkunder

Dyrepasser - fordi hvert dyr er så unikt og viktig

Sist aktiv 12 dager siden
Bor med 1 katt
KatrineK

3. Katrine

Dyrepasser - fordi hvert dyr er så unikt og viktig1.4 km
(17 omtaler)
7 Stamkunder
Sist aktiv 12 dager siden
Bor med 1 katt
"En utrolig pålitelig og omsorgsfull kattepasser som jeg er svært fornøyd med. Katrine kommuniserer godt og skaper trygghet både for meg og mine to kattepuser ved hvert besøk. Anbefales!⭐️💓"
AnetteA
Dyreeier Anette
fra
280 kr
/dag
SukunyaS

4. Sukunya

3.5 km
fra
200 kr
/dag
7 omtaler
2
Stamkunder

Pets friendly 🤗

Sist aktiv i går
Svarer normalt innen en dag
SukunyaS

4. Sukunya

Pets friendly 🤗3.5 km
(7 omtaler)
2 Stamkunder
Sist aktiv i går
Svarer normalt innen en dag
"Sukunya did a wonderful job watching our two cats while we were on vacation. She sent me pictures from each visit, kept me updated, and told me right away when the bag of food ran low. I hope she will watch my dear cats in the future too. "
SusanneS
Dyreeier Susanne
fra
200 kr
/dag
ElisabethE

5. Elisabeth

4.6 km - Sandvika
fra
150 kr
/dag
14 omtaler
7
Stamkunder

Dyreglad student, fleksibel og omsorgsfull! 💖

Sist aktiv 4 dager siden
Bor med 1 katt
ElisabethE

5. Elisabeth

Dyreglad student, fleksibel og omsorgsfull! 💖4.6 km - Sandvika
(14 omtaler)
7 Stamkunder
Sist aktiv 4 dager siden
Bor med 1 katt
"Elisabeth did a fabulous job looking after our cat Kahlua. Kahlua isn't the most confident cat but quickly warmed to Elisabeth. Her communication was excellent, she sent us daily updates and pictures. We would love Elisabeth to look after Kahlua in the future."
BeckyB
Dyreeier Becky
fra
150 kr
/dag
CelineC

6. Celine

4.7 km
fra
200 kr
/dag
1 omtale

Trygg og omsorgsfull hundepasser

CelineC

6. Celine

Trygg og omsorgsfull hundepasser4.7 km
(1 omtale)
fra
200 kr
/dag
HedvikaH

7. Hedvika

3.9 km
fra
200 kr
/dag
2 omtaler
1
Stamkunde

Animal Lover with Experience Caring for Dogs & Cats

Sist booket 5 dager siden
Sist kontaktet 6 dager siden
HedvikaH

7. Hedvika

Animal Lover with Experience Caring for Dogs & Cats3.9 km
(2 omtaler)
1 Stamkunde
Sist booket 5 dager siden
Sist kontaktet 6 dager siden
"Det gikk veldig bra med Hedvika and Apollo. Takk"
PeggyP
Dyreeier Peggy
fra
200 kr
/dag
AmandaA

8. Amanda

6.9 km
fra
200 kr
/dag

En dyrevenn🫶

Svarer normalt innen noen timer
AmandaA

8. Amanda

En dyrevenn🫶6.9 km
Svarer normalt innen noen timer
fra
200 kr
/dag
VictorV

9. Victor

5.9 km
fra
200 kr
/dag
1 omtale

La oss ta frisk luft!

Svarer normalt innen noen timer
VictorV

9. Victor

La oss ta frisk luft!5.9 km
(1 omtale)
Svarer normalt innen noen timer
"Victor gjorde en kjempejobb med å passe kattene våre. Og gav beskjed om hvordan gikk. Anbefales for andre som behøver pass av sine kjæledyr! "
TonyT
Dyreeier Tony
fra
200 kr
/dag
Lilli MjeldeL

10. Lilli Mjelde

3.2 km
fra
200 kr
/dag
1 omtale
1
Stamkunde

Min erfaring

Svarer normalt innen noen timer
Lilli MjeldeL

10. Lilli Mjelde

Min erfaring 3.2 km
(1 omtale)
1 Stamkunde
Svarer normalt innen noen timer
fra
200 kr
/dag
LineL

11. Line

3 km
fra
250 kr
/dag
1 omtale

Hundeelsker!

Sist aktiv 8 dager siden
Svarer normalt innen en dag
LineL

11. Line

Hundeelsker!3 km
(1 omtale)
Sist aktiv 8 dager siden
Svarer normalt innen en dag
fra
250 kr
/dag
SophieS

12. Sophie

6.6 km
fra
300 kr
/dag

Omsorgsfull og pålitelig dyrepasser

Svarer normalt innen en dag
SophieS

12. Sophie

Omsorgsfull og pålitelig dyrepasser6.6 km
Svarer normalt innen en dag
fra
300 kr
/dag

Hvorfor velge kattepass?

Mange katteeiere vet at katter ofte kan være litt sære og foretrekker gjerne å være i sitt eget kjente miljø i stedet for på et ukjent sted. Selv om noen katter kan tilpasse seg hvis de må, kan mange bli stresset av å bli transportert til et nytt sted. Det er her en pålitelig Pawshake-kattepasser i Hvalstad kan hjelpe!

Våre kattepassere i Hvalstad kan komme hjem til deg og besøke katten din mens du er på ferie eller på jobb. Noen kan til og med bo hjemme hos deg hvis det er nødvendig. Kattepasserne våre er imøtekommende og rimelige, og det er lett å finne et alternativ som vil passe deg. Enten du trenger en kattepasser i et par timer én bestemt dag eller noen som besøker katten(e) din(e) hver dag i en uke, kan kattepassere i Hvalstad skreddersy tjenesten sin slik at den passer deg og pusen din.

Mange katter kan være alene hjemme uten problemer, men å ha en kattepasser for tilsyn har mange fordeler. Din valgte Pawshake-kattepasser kan fylle opp vann- og matskål med nytt, ferskt innhold, tømme kattedoen, leke og tilbringe kvalitetstid med katten din. Mye mer personlig enn et kattepensjonat. \n\nHver booking hos Pawshake inkluderer også Pawshakes Kvalitetsløfte som betyr veterinærdekning hvis uhellet er ute, så du har ingenting å bekymre deg for når det gjelder din pelskling!

Dyreeiere booker kattepass i Hvalstad på Pawshake. Over 2175 dyreeiere i Hvalstad har skrevet en omtale med en gjennomsnittsscore på 4.97/5. Alle bookinger er trygt betalt med Visa, Mastercard, American Express.