1. Kattepass
  2. Asker

Kattepass, Asker

Drop-in kattepass hjemme hos deg

Tjeneste
Sted
Datoer
Pris (NOK)
Hvor mange kjæledyr?
Liten hund0-8 kg
Medium hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Kjempestor hund+45 kg
KattAlle
Små kjæledyrFugl, kanin, marsvin e.l.
Avanserte filtre
BrookeB

1. Brooke

3.9 km
fra
300 kr
/dag
3 omtaler
1
Stamkunde

Your pets' best friend while you're away!

Sist kontaktet 2 dager siden
Sist aktiv i går
BrookeB

1. Brooke

Your pets' best friend while you're away!3.9 km
(3 omtaler)
1 Stamkunde
Sist kontaktet 2 dager siden
Sist aktiv i går
"Brooke looked after our cats for 9 days while we were on holiday and we are very happy with the job she did. She communicated very well with us while we were away and showed flexibility, which gave us the reassurance we needed. She also handled the cats' medication without any problems. We will definitely choose her again on the next occasion."
KariK
Dyreeier Kari
fra
300 kr
/dag
KatrineK

2. Katrine

6.3 km
fra
280 kr
/dag
17 omtaler
7
Stamkunder

Dyrepasser - fordi hvert dyr er så unikt og viktig

Sist aktiv 4 dager siden
Bor med 1 katt
KatrineK

2. Katrine

Dyrepasser - fordi hvert dyr er så unikt og viktig6.3 km
(17 omtaler)
7 Stamkunder
Sist aktiv 4 dager siden
Bor med 1 katt
"Katrine er helt super med kattene våre! De kan være litt utfordrende å håndtere men Katrine fikser det! Hun sender videoer av hvordan de er og hvordan hun møter dem og gir utfyllende dagsrapporter. Vi stoler 100% på Katrine og håper hun kan passe kattene våre igjen🥰"
LivL
Dyreeier Liv
fra
280 kr
/dag
Du og kjæledyret ditt er i trygge hender når du bestiller og betaler på Pawshake.
CelineC

3. Celine

0.5 km
fra
200 kr
/dag
1 omtale

Trygg og omsorgsfull hundepasser

CelineC

3. Celine

Trygg og omsorgsfull hundepasser0.5 km
(1 omtale)
fra
200 kr
/dag
HedvikaH

4. Hedvika

1.9 km
fra
200 kr
/dag
2 omtaler
1
Stamkunde

Animal Lover with Experience Caring for Dogs & Cats

Sist booket 11 dager siden
Sist kontaktet 2 dager siden
HedvikaH

4. Hedvika

Animal Lover with Experience Caring for Dogs & Cats1.9 km
(2 omtaler)
1 Stamkunde
Sist booket 11 dager siden
Sist kontaktet 2 dager siden
"Det gikk veldig bra med Hedvika and Apollo. Takk"
PeggyP
Dyreeier Peggy
fra
200 kr
/dag
VictorV

5. Victor

3 km
fra
200 kr
/dag
1 omtale

La oss ta frisk luft!

Svarer normalt innen noen timer
VictorV

5. Victor

La oss ta frisk luft!3 km
(1 omtale)
Svarer normalt innen noen timer
"Victor gjorde en kjempejobb med å passe kattene våre. Og gav beskjed om hvordan gikk. Anbefales for andre som behøver pass av sine kjæledyr! "
TonyT
Dyreeier Tony
fra
200 kr
/dag
LineL

6. Line

3.2 km
fra
250 kr
/dag
1 omtale

Hundeelsker!

Sist aktiv 14 dager siden
Svarer normalt innen en dag
LineL

6. Line

Hundeelsker!3.2 km
(1 omtale)
Sist aktiv 14 dager siden
Svarer normalt innen en dag
fra
250 kr
/dag
AmandaA

7. Amanda

2.4 km
fra
200 kr
/dag

En dyrevenn🫶

Svarer normalt innen noen timer
AmandaA

7. Amanda

En dyrevenn🫶2.4 km
Svarer normalt innen noen timer
fra
200 kr
/dag

Hvorfor velge kattepass?

Mange katteeiere vet at katter ofte kan være litt sære og foretrekker gjerne å være i sitt eget kjente miljø i stedet for på et ukjent sted. Selv om noen katter kan tilpasse seg hvis de må, kan mange bli stresset av å bli transportert til et nytt sted. Det er her en pålitelig Pawshake-kattepasser i Asker kan hjelpe!

Våre kattepassere i Asker kan komme hjem til deg og besøke katten din mens du er på ferie eller på jobb. Noen kan til og med bo hjemme hos deg hvis det er nødvendig. Kattepasserne våre er imøtekommende og rimelige, og det er lett å finne et alternativ som vil passe deg. Enten du trenger en kattepasser i et par timer én bestemt dag eller noen som besøker katten(e) din(e) hver dag i en uke, kan kattepassere i Asker skreddersy tjenesten sin slik at den passer deg og pusen din.

Mange katter kan være alene hjemme uten problemer, men å ha en kattepasser for tilsyn har mange fordeler. Din valgte Pawshake-kattepasser kan fylle opp vann- og matskål med nytt, ferskt innhold, tømme kattedoen, leke og tilbringe kvalitetstid med katten din. Mye mer personlig enn et kattepensjonat. \n\nHver booking hos Pawshake inkluderer også Pawshakes Kvalitetsløfte som betyr veterinærdekning hvis uhellet er ute, så du har ingenting å bekymre deg for når det gjelder din pelskling!

Dyreeiere booker kattepass i Asker på Pawshake. Over 2086 dyreeiere i Asker har skrevet en omtale med en gjennomsnittsscore på 4.97/5. Alle bookinger er trygt betalt med Visa, Mastercard, American Express.