1. Kattepass
  2. Sandvika

Kattepass, Sandvika

Drop-in kattepass hjemme hos deg

Tjeneste
Sted
Datoer
Pris (NOK)
Hvor mange kjæledyr?
Liten hund0-8 kg
Medium hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Kjempestor hund+45 kg
KattAlle
Små kjæledyrFugl, kanin, marsvin e.l.
Avanserte filtre
UrszulaU

1. Urszula

2.2 km
fra
250 kr
/dag
Ny dyrepasser

Erfaren,aktiv hundepasser som elsker hunder og friluftsliv

Sist aktiv 6 dager siden
UrszulaU

1. Urszula

Ny dyrepasser
Erfaren,aktiv hundepasser som elsker hunder og friluftsliv2.2 km
Sist aktiv 6 dager siden
fra
250 kr
/dag
MikelaM

2. Mikela

4.9 km
fra
250 kr
/dag
3 omtaler

😻 glad for å hjelpe 😽🐈

Sist aktiv i går
Bor med 1 katt
MikelaM

2. Mikela

😻 glad for å hjelpe 😽🐈4.9 km
(3 omtaler)
Sist aktiv i går
Bor med 1 katt
"Mikela gjorde en fantastisk jobb med å passe på våre 2 katter. Hun ordnet med do, mat og vann, tørket oppkast og lekte med kattene. Den ene katten var litt sjenert og hun var veldig rolig og forsiktig med henne, men samtidig sjekket alltid at hun hadde det bra. Vi fikk en koselig rapport med bilder etter hvert besøk. Mikela er en veldig hyggelig person og er veldig lett å kommunisere med! "
IrinaI
Dyreeier Irina
fra
250 kr
/dag
Du og kjæledyret ditt er i trygge hender når du bestiller og betaler på Pawshake.
KatrineK

3. Katrine

3.7 km
fra
280 kr
/dag
17 omtaler
7
Stamkunder

Dyrepasser - fordi hvert dyr er så unikt og viktig

Sist aktiv 7 dager siden
Bor med 1 katt
KatrineK

3. Katrine

Dyrepasser - fordi hvert dyr er så unikt og viktig3.7 km
(17 omtaler)
7 Stamkunder
Sist aktiv 7 dager siden
Bor med 1 katt
"En utrolig pålitelig og omsorgsfull kattepasser som jeg er svært fornøyd med. Katrine kommuniserer godt og skaper trygghet både for meg og mine to kattepuser ved hvert besøk. Anbefales!⭐️💓"
AnetteA
Dyreeier Anette
fra
280 kr
/dag
IrisI

4. Iris

2.9 km
fra
380 kr
/dag
9 omtaler
2
Stamkunder

Experienced dog/cat sitter and walker 🐶🐱

Sist aktiv i dag
Svarer normalt innen en time
IrisI

4. Iris

Experienced dog/cat sitter and walker 🐶🐱2.9 km
(9 omtaler)
2 Stamkunder
Sist aktiv i dag
Svarer normalt innen en time
"Excellent cat sitter. 10/10 communication. Highly recommended!"
MagnusM
Dyreeier Magnus
fra
380 kr
/dag
SukunyaS

5. Sukunya

1.5 km
fra
200 kr
/dag
7 omtaler
2
Stamkunder

Pets friendly 🤗

Sist aktiv 6 dager siden
Svarer normalt innen en dag
SukunyaS

5. Sukunya

Pets friendly 🤗1.5 km
(7 omtaler)
2 Stamkunder
Sist aktiv 6 dager siden
Svarer normalt innen en dag
"Sukunya did a wonderful job watching our two cats while we were on vacation. She sent me pictures from each visit, kept me updated, and told me right away when the bag of food ran low. I hope she will watch my dear cats in the future too. "
SusanneS
Dyreeier Susanne
fra
200 kr
/dag
ElisabethE

6. Elisabeth

1.4 km - Sandvika
fra
150 kr
/dag
14 omtaler
7
Stamkunder

Dyreglad student, fleksibel og omsorgsfull! 💖

Sist aktiv 13 dager siden
Bor med 1 katt
ElisabethE

6. Elisabeth

Dyreglad student, fleksibel og omsorgsfull! 💖1.4 km - Sandvika
(14 omtaler)
7 Stamkunder
Sist aktiv 13 dager siden
Bor med 1 katt
"Elisabeth did a fabulous job looking after our cat Kahlua. Kahlua isn't the most confident cat but quickly warmed to Elisabeth. Her communication was excellent, she sent us daily updates and pictures. We would love Elisabeth to look after Kahlua in the future."
BeckyB
Dyreeier Becky
fra
150 kr
/dag
AnzelikaA

7. Anzelika

6.3 km
fra
250 kr
/dag
40 omtaler
17
Stamkunder

Kattens Beste Venn

Sist aktiv 2 dager siden
Bor med 1 katt
AnzelikaA

7. Anzelika

Kattens Beste Venn6.3 km
(40 omtaler)
17 Stamkunder
Sist aktiv 2 dager siden
Bor med 1 katt
"Anzelika was really great with our cat Mina and she was super communicative throughout the whole week which made us feel at ease :) super professional and excellent cat sitter. Thank you! "
HannahH
Dyreeier Hannah
fra
250 kr
/dag
AlessiaA

8. Alessia

5.3 km
fra
200 kr
/dag
16 omtaler
5
Stamkunder

Pålitelig og omsorgsfull dyrepasser

Sist aktiv 6 dager siden
Bor med 1 katt
AlessiaA

8. Alessia

Pålitelig og omsorgsfull dyrepasser5.3 km
(16 omtaler)
5 Stamkunder
Sist aktiv 6 dager siden
Bor med 1 katt
"Alessia was great with my 2 cats for 6 visits! Communication was perfect from day one, with regular updates with pictures and videos. I was very happy knowing my cats were in safe hands. I will 100% recommend! 😃😃"
KatiaK
Dyreeier Katia
fra
200 kr
/dag
MinéM

9. Miné

7 km
fra
150 kr
/dag
1 omtale

Happy and friendly dog walker near Lysaker!

Svarer normalt innen en time
MinéM

9. Miné

Happy and friendly dog walker near Lysaker! 7 km
(1 omtale)
Svarer normalt innen en time
"Perfect in every way! I couldn't have asked for better. Reliable, caring, and professional from start to finish. I felt completely at ease knowing my cat was in such good hands, and I really appreciated the regular updates. I highly recommend"
christofferC
Dyreeier christoffer
fra
150 kr
/dag
MariM

10. Mari

6.6 km
fra
200 kr
/dag

Ansvarsfull dyrepasser : erfaring med katt og hundelufting

Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist aktiv i dag
MariM

10. Mari

Ansvarsfull dyrepasser : erfaring med katt og hundelufting6.6 km
Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist aktiv i dag
fra
200 kr
/dag
BeritB

11. Berit

3.1 km
fra
400 kr
/dag
22 omtaler
8
Stamkunder

Trygghet, omsorg og kjærlighet for dyr.

Sist aktiv 4 dager siden
Bor med 1 hund
BeritB

11. Berit

Trygghet, omsorg og kjærlighet for dyr. 3.1 km
(22 omtaler)
8 Stamkunder
Sist aktiv 4 dager siden
Bor med 1 hund
"Berit er en helt fantastisk dyrepasser!"
RomanR
Dyreeier Roman
fra
400 kr
/dag
Lilli MjeldeL

12. Lilli Mjelde

2 km
fra
200 kr
/dag
1 omtale
1
Stamkunde

Min erfaring

Svarer normalt innen noen timer
Lilli MjeldeL

12. Lilli Mjelde

Min erfaring 2 km
(1 omtale)
1 Stamkunde
Svarer normalt innen noen timer
fra
200 kr
/dag
SophieS

13. Sophie

1.7 km
fra
300 kr
/dag

Omsorgsfull og pålitelig dyrepasser

Svarer normalt innen en dag
SophieS

13. Sophie

Omsorgsfull og pålitelig dyrepasser1.7 km
Svarer normalt innen en dag
fra
300 kr
/dag
RikkeR

14. Rikke

4.3 km
fra
300 kr
/dag
4 omtaler

Hundeelsker På Haslum I Bærum

Bor med 1 hund
Bor sammen med Lagotto (Italiensk vannhund) Dali
RikkeR

14. Rikke

Hundeelsker På Haslum I Bærum4.3 km
(4 omtaler)
Bor med 1 hund
Bor sammen med Lagotto (Italiensk vannhund) Dali
fra
300 kr
/dag

Hvorfor velge kattepass?

Mange katteeiere vet at katter ofte kan være litt sære og foretrekker gjerne å være i sitt eget kjente miljø i stedet for på et ukjent sted. Selv om noen katter kan tilpasse seg hvis de må, kan mange bli stresset av å bli transportert til et nytt sted. Det er her en pålitelig Pawshake-kattepasser i Sandvika kan hjelpe!

Våre kattepassere i Sandvika kan komme hjem til deg og besøke katten din mens du er på ferie eller på jobb. Noen kan til og med bo hjemme hos deg hvis det er nødvendig. Kattepasserne våre er imøtekommende og rimelige, og det er lett å finne et alternativ som vil passe deg. Enten du trenger en kattepasser i et par timer én bestemt dag eller noen som besøker katten(e) din(e) hver dag i en uke, kan kattepassere i Sandvika skreddersy tjenesten sin slik at den passer deg og pusen din.

Mange katter kan være alene hjemme uten problemer, men å ha en kattepasser for tilsyn har mange fordeler. Din valgte Pawshake-kattepasser kan fylle opp vann- og matskål med nytt, ferskt innhold, tømme kattedoen, leke og tilbringe kvalitetstid med katten din. Mye mer personlig enn et kattepensjonat. \n\nHver booking hos Pawshake inkluderer også Pawshakes Kvalitetsløfte som betyr veterinærdekning hvis uhellet er ute, så du har ingenting å bekymre deg for når det gjelder din pelskling!

Dyreeiere booker kattepass i Sandvika på Pawshake. Over 2220 dyreeiere i Sandvika har skrevet en omtale med en gjennomsnittsscore på 4.96/5. Alle bookinger er trygt betalt med Visa, Mastercard, American Express.