1. Hundelufting
  2. Lillestrøm

Hundelufting, Lillestrøm

En erfaren hundepasser plukker opp din hund hjemmefra og tar den med på en 30 minutters tur

Tjeneste
Sted
Datoer
Pris (NOK)
Hvor mange kjæledyr?
Liten hund0-8 kg
Medium hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Kjempestor hund+45 kg
KattAlle
Små kjæledyrFugl, kanin, marsvin e.l.
Avanserte filtre
CamillaC

1. Camilla

0.2 km
fra
150 kr
/luftetur
Ny dyrepasser

Dyreglad jente som elsker tur og kos!

Sist aktiv 4 dager siden
CamillaC

1. Camilla

Ny dyrepasser
Dyreglad jente som elsker tur og kos!0.2 km
Sist aktiv 4 dager siden
fra
150 kr
/luftetur
ElisabethE

2. Elisabeth

2 km
fra
180 kr
/luftetur
9 omtaler
5
Stamkunder

Ansvarlig dyrepasser som elsker hunder

Svarer normalt innen en time
ElisabethE

2. Elisabeth

Ansvarlig dyrepasser som elsker hunder2 km
(9 omtaler)
5 Stamkunder
Svarer normalt innen en time
"Elisabeth har både luftet mine to hunder og vært på hjemmebesøk. Hun oppleves som trygg og vant med hunder, er fleksibel, punktlig og veldig lett å kommunisere med. Hyggelig med oppdateringer underveis. Anbefales! "
ThereseT
Dyreeier Therese
fra
180 kr
/luftetur
Du og kjæledyret ditt er i trygge hender når du bestiller og betaler på Pawshake.
EllenE

3. Ellen

1.6 km
fra
150 kr
/luftetur

Velkommen til oss – Ellen og Sara (8 år)

Sist booket 6 dager siden
Sist kontaktet 7 dager siden
EllenE

3. Ellen

Velkommen til oss – Ellen og Sara (8 år)1.6 km
Sist booket 6 dager siden
Sist kontaktet 7 dager siden
fra
150 kr
/luftetur
Hege Sofie M.H

4. Hege Sofie M.

3.5 km
fra
200 kr
/luftetur

Omsorgsfull og med stort hjerte for dyr og dyrevelferd

Sist aktiv 7 dager siden
Hege Sofie M.H

4. Hege Sofie M.

Omsorgsfull og med stort hjerte for dyr og dyrevelferd3.5 km
Sist aktiv 7 dager siden
fra
200 kr
/luftetur
FrankF

5. Frank

5.4 km
fra
200 kr
/luftetur
8 omtaler
3
Stamkunder

en dyrevenn for dine små og store kjæledyr

Bor med 1 katt
Svarer normalt innen noen timer
FrankF

5. Frank

en dyrevenn for dine små og store kjæledyr5.4 km
(8 omtaler)
3 Stamkunder
Bor med 1 katt
Svarer normalt innen noen timer
"Veldig pålitelig og kjempe flink med hunden."
christinaC
Dyreeier christina
fra
200 kr
/luftetur
MariaM

6. Maria

1.2 km
fra
125 kr
/luftetur
1 omtale
1
Stamkunde

Snill og ansvarlig m/forkjærlighet for katter! 🐱

Sist aktiv 3 dager siden
Bor med 1 katt
MariaM

6. Maria

Snill og ansvarlig m/forkjærlighet for katter! 🐱1.2 km
(1 omtale)
1 Stamkunde
Sist aktiv 3 dager siden
Bor med 1 katt
fra
125 kr
/luftetur
AlanaA

7. Alana

3.3 km
fra
125 kr
/luftetur
17 omtaler
10
Stamkunder

Hi, I‘m Alana and I love all animals

Sist booket 5 dager siden
Sist aktiv 3 dager siden
AlanaA

7. Alana

Hi, I‘m Alana and I love all animals3.3 km
(17 omtaler)
10 Stamkunder
Sist booket 5 dager siden
Sist aktiv 3 dager siden
fra
125 kr
/luftetur
MadeleineM

8. Madeleine

3.8 km
fra
150 kr
/luftetur

Omsorgsfull og pålitelig hundepasser

Sist kontaktet 14 dager siden
Sist aktiv 11 dager siden
MadeleineM

8. Madeleine

Omsorgsfull og pålitelig hundepasser3.8 km
Sist kontaktet 14 dager siden
Sist aktiv 11 dager siden
fra
150 kr
/luftetur
ThereseT

9. Therese

4.9 km
fra
200 kr
/luftetur
4 omtaler
2
Stamkunder

Pålitelig og erfaren hunde og kattepasser

Sist booket 12 dager siden
Sist kontaktet 13 dager siden
ThereseT

9. Therese

Pålitelig og erfaren hunde og kattepasser4.9 km
(4 omtaler)
2 Stamkunder
Sist booket 12 dager siden
Sist kontaktet 13 dager siden
fra
200 kr
/luftetur
IdaI

10. Ida

2.9 km
fra
125 kr
/luftetur
35 omtaler
12
Stamkunder

Pantertante

Bor med 3 katter
Svarer normalt innen en time
IdaI

10. Ida

Pantertante2.9 km
(35 omtaler)
12 Stamkunder
Bor med 3 katter
Svarer normalt innen en time
fra
125 kr
/luftetur
MednaM

11. Medna

0.4 km
fra
350 kr
/luftetur
3 omtaler
2
Stamkunder

om meg

Bor med 1 katt
MednaM

11. Medna

om meg0.4 km
(3 omtaler)
2 Stamkunder
Bor med 1 katt
fra
350 kr
/luftetur
SaniaS

12. Sania

4.5 km
fra
150 kr
/luftetur

Reisende dyrepasser 😻🚙

Svarer normalt innen en dag
SaniaS

12. Sania

Reisende dyrepasser 😻🚙4.5 km
Svarer normalt innen en dag
fra
150 kr
/luftetur
ShervinS

13. Shervin

0.7 km
fra
125 kr
/luftetur
2 omtaler
1
Stamkunde

Jeg holder gjerne hunden din med selskap 😁❤️

Svarer normalt innen noen timer
ShervinS

13. Shervin

Jeg holder gjerne hunden din med selskap 😁❤️0.7 km
(2 omtaler)
1 Stamkunde
Svarer normalt innen noen timer
fra
125 kr
/luftetur

Hvorfor velge hundelufting?

Noen ganger kan livet bli travelt og det kan være vanskelig å finne tid til å gå tur med hunden din. Heldigvis er det enkelt å få kontakt med tusenvis av dyreelskere og finne en hundelufter i Lillestrøm som er tilgjengelig og som ønsker å hjelpe deg - takket være Pawshake.

Alle våre hundeluftere blir vurdert individuelt og alle bookinger dekkes av Pawshakes Kvalitetsløfte slik at du kan slappe av mens de tilbringer tid med hunden din. I tillegg, kommer din Pawshake-hundelufter fra Lillestrøm -området, og profilen deres inkluderer omtaler fra andre dyreeiere som har booket hundelufteren tidligere.

Å booke en hundelufter mens du er på jobb er en rimelig og flott måte å gjøre hundens dag litt mer interessant. Noen av hundelufterne våre går med flere hunder på en gang, så denne tjenesten er en fin måte for hunden din å sosialisere seg på og å møte andre lignende hunder på. Hvis hunden din foretrekker å bli luftet alene, kan du også finne hundeluftere i Lillestrøm som bare går med én hund om gangen. På den måten kan turene være 100 % dedikerte til det hundene dine vil ha - enten det er en rolig tur rundt blokka eller en litt raskere fartsfylt spasertur; våre Pawshake hundeluftere vil gjerne hjelpe deg.

Dyreeiere booker hundelufting i Lillestrøm på Pawshake. Over 1411 dyreeiere i Lillestrøm har skrevet en omtale med en gjennomsnittsscore på 4.97/5. Alle bookinger er trygt betalt med Visa, Mastercard, American Express.