1. Hundelufting
  2. Bergen

Hundelufting, Bergen

En erfaren hundepasser plukker opp din hund hjemmefra og tar den med på en 30 minutters tur

Tjeneste
Sted
Datoer
Pris (NOK)
Hvor mange kjæledyr?
Liten hund0-8 kg
Medium hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Kjempestor hund+45 kg
KattAlle
Små kjæledyrFugl, kanin, marsvin e.l.
Avanserte filtre
EliasE

1. Elias

3.9 km
fra
150 kr
/luftetur
1
Stamkunde

Katteglad par tilbyr trygt og omsorgsfullt kattepass

Sist aktiv 13 dager siden
Svarer normalt innen en dag
EliasE

1. Elias

Katteglad par tilbyr trygt og omsorgsfullt kattepass3.9 km
1 Stamkunde
Sist aktiv 13 dager siden
Svarer normalt innen en dag
fra
150 kr
/luftetur
LisaL

2. Lisa

4.5 km
fra
150 kr
/luftetur
21 omtaler
7
Stamkunder

Dyrepasser Sentralt I Bergen

Sist aktiv 3 dager siden
Bor med 2 hunder
LisaL

2. Lisa

Dyrepasser Sentralt I Bergen4.5 km
(21 omtaler)
7 Stamkunder
Sist aktiv 3 dager siden
Bor med 2 hunder
"Lisa har luftet hunden vår, Mayko i 4 dager. Hun er pålitelig, smilende og hyggelig. Mayko har og likt Lisa fra første møte. Det er bare positive tilbakemelding fra meg. Jeg kan anbefale Lisa på det varmeste. "
BritB
Dyreeier Brit
fra
150 kr
/luftetur
Du og kjæledyret ditt er i trygge hender når du bestiller og betaler på Pawshake.
HenningH

3. Henning

2.4 km
fra
400 kr
/luftetur
3 omtaler

Erfaren kjærlig og fleksibel

Sist kontaktet 7 dager siden
Sist aktiv 7 dager siden
HenningH

3. Henning

Erfaren kjærlig og fleksibel 2.4 km
(3 omtaler)
Sist kontaktet 7 dager siden
Sist aktiv 7 dager siden
"Vi har aldri brukt denne tjenesten før og var veldig spent på hvordan det skulle gå. Henning kom for å hilse på hund og mennesker før vi skulle reise bort. Han ga et veldig godt inntrykk og vi ble veldig beroliget. Hunden vår kan være skeptisk til fremmede, men Henning var rolig og trygg og tydelig godt hundevant. Han fikk raskt en god relasjon til hunden vår og ganske raskt begynte hunden å kjenne igjen lyden av bilen og løpe til døren for turen sin. Henning møtte opp som avtalt og utførte oppdraget til vår fulle tilfredsstillelse. Vi fikk daglige oppdateringer og bilder underveis i ferien. Vi booker gjerne igjen ved behov og anbefaler Henning på det sterkeste. "
AnetteA
Dyreeier Anette
fra
400 kr
/luftetur
SigridS

4. Sigrid

3.5 km
fra
150 kr
/luftetur
2 omtaler
1
Stamkunde

Trygg og aktiv hundepasser: lek, kos og tur

Svarer normalt innen en dag
SigridS

4. Sigrid

Trygg og aktiv hundepasser: lek, kos og tur3.5 km
(2 omtaler)
1 Stamkunde
Svarer normalt innen en dag
"Sigrid er hyggelig, omsorgsfull og pålitelig. Ho er rolig og tilpassa seg hundens behov og rutiner. Anbefales! :)"
DianaD
Dyreeier Diana
fra
150 kr
/luftetur
Andrea HevrøyA

5. Andrea Hevrøy

0.7 km
fra
170 kr
/luftetur
1 omtale

Student med tid og kjærlighet for dyr <3

Svarer normalt innen en time
Andrea HevrøyA

5. Andrea Hevrøy

Student med tid og kjærlighet for dyr <30.7 km
(1 omtale)
Svarer normalt innen en time
"I was away but my wife tells me Andrea was wonderful with Dexter and he seemed very happy!"
FredF
Dyreeier Fred
fra
170 kr
/luftetur
ElisabethE

6. Elisabeth

4 km
fra
150 kr
/luftetur
15 omtaler
5
Stamkunder

Passer dine hunder/katter/gnagere!

Sist aktiv 8 dager siden
Svarer normalt innen noen timer
ElisabethE

6. Elisabeth

Passer dine hunder/katter/gnagere!4 km
(15 omtaler)
5 Stamkunder
Sist aktiv 8 dager siden
Svarer normalt innen noen timer
"Elisabeth var veldig flink hundepasser for valpen vår. Hun kom innom og luftet han, ga han mat og hold ham med selskap. Hun gjorde alt som avtalt og var presis. Lett å kommunisere med. Hun sendte meg oppdateringer og bilder underveis, og jeg fikk en tilbakemelding på slutten av dagen på hvordan det hadde gått. Jeg kom hjem til en fornøyd liten valp😊 Vil absolutt anbefale henne videre som hundepasser!"
MariaM
Dyreeier Maria
fra
150 kr
/luftetur
MadeleineM

7. Madeleine

2.6 km
fra
150 kr
/luftetur
3 omtaler
1
Stamkunde

Fleksibel dyrepasser til katt på Hop!

Sist aktiv 2 dager siden
Svarer normalt innen noen timer
MadeleineM

7. Madeleine

Fleksibel dyrepasser til katt på Hop! 2.6 km
(3 omtaler)
1 Stamkunde
Sist aktiv 2 dager siden
Svarer normalt innen noen timer
fra
150 kr
/luftetur
AlejandraA

8. Alejandra

2.9 km
fra
200 kr
/luftetur
2 omtaler

Loving care for your pets if you are away!

Sist aktiv 3 dager siden
Svarer normalt innen noen timer
AlejandraA

8. Alejandra

Loving care for your pets if you are away!2.9 km
(2 omtaler)
Sist aktiv 3 dager siden
Svarer normalt innen noen timer
fra
200 kr
/luftetur
MiaM

9. Mia

3.6 km
fra
250 kr
/luftetur

Dyreglad og ansvarsfull student 🐾

Sist aktiv 4 dager siden
Svarer normalt innen en time
MiaM

9. Mia

Dyreglad og ansvarsfull student 🐾3.6 km
Sist aktiv 4 dager siden
Svarer normalt innen en time
fra
250 kr
/luftetur
JasminJ

10. Jasmin

3.7 km
fra
300 kr
/luftetur

Trenger du hundepass/lufting/tur?

Sist aktiv 5 dager siden
Svarer normalt innen en dag
JasminJ

10. Jasmin

Trenger du hundepass/lufting/tur?3.7 km
Sist aktiv 5 dager siden
Svarer normalt innen en dag
fra
300 kr
/luftetur
MiaM

11. Mia

3.2 km
fra
150 kr
/luftetur
2 omtaler
1
Stamkunde

Hundelufting når hunder din trenger det!

Sist aktiv 5 dager siden
Svarer normalt innen noen timer
MiaM

11. Mia

Hundelufting når hunder din trenger det! 3.2 km
(2 omtaler)
1 Stamkunde
Sist aktiv 5 dager siden
Svarer normalt innen noen timer
fra
150 kr
/luftetur
SashaS

12. Sasha

5.9 km
fra
300 kr
/luftetur
3 omtaler
1
Stamkunde

Erfaren og fleksibel Hundepasser i centrum af Bergen :)

Sist aktiv 14 dager siden
Svarer normalt innen noen timer
SashaS

12. Sasha

Erfaren og fleksibel Hundepasser i centrum af Bergen :) 5.9 km
(3 omtaler)
1 Stamkunde
Sist aktiv 14 dager siden
Svarer normalt innen noen timer
fra
300 kr
/luftetur
Lise LotteL

13. Lise Lotte

5.8 km
fra
400 kr
/luftetur
1 omtale

Erfaren hundelufter og hundepasser

Svarer normalt innen en dag
Lise LotteL

13. Lise Lotte

Erfaren hundelufter og hundepasser5.8 km
(1 omtale)
Svarer normalt innen en dag
fra
400 kr
/luftetur
RaghadR

14. Raghad

2.4 km
fra
150 kr
/luftetur

omsorgsfull dyrepasser i Bergen sør

Svarer normalt innen noen timer
RaghadR

14. Raghad

omsorgsfull dyrepasser i Bergen sør 2.4 km
Svarer normalt innen noen timer
fra
150 kr
/luftetur
SynneS

15. Synne

5.8 km
fra
250 kr
/luftetur

Hundeglad og aktiv student i Bergen

Svarer normalt innen en dag
SynneS

15. Synne

Hundeglad og aktiv student i Bergen5.8 km
Svarer normalt innen en dag
fra
250 kr
/luftetur
VanjaV

16. Vanja

0.3 km
fra
250 kr
/luftetur
4 omtaler
2
Stamkunder

Trygge poter i gode hender

Bor med 1 katt
Svarer normalt innen noen timer
VanjaV

16. Vanja

Trygge poter i gode hender0.3 km
(4 omtaler)
2 Stamkunder
Bor med 1 katt
Svarer normalt innen noen timer
fra
250 kr
/luftetur
AmalieA

17. Amalie

4.1 km
fra
125 kr
/luftetur
1 omtale
1
Stamkunde

Erfaren dyrepasser med stort hjerte for hunder og katter

Bor med 1 katt
AmalieA

17. Amalie

Erfaren dyrepasser med stort hjerte for hunder og katter4.1 km
(1 omtale)
1 Stamkunde
Bor med 1 katt
fra
125 kr
/luftetur
MarlenM

18. Marlen

2 km
fra
115 kr
/luftetur

Erfaren og omsorgsfull tidligere hundeeier🐕 Wergeland

MarlenM

18. Marlen

Erfaren og omsorgsfull tidligere hundeeier🐕 Wergeland2 km
fra
115 kr
/luftetur

Hvorfor velge hundelufting?

Noen ganger kan livet bli travelt og det kan være vanskelig å finne tid til å gå tur med hunden din. Heldigvis er det enkelt å få kontakt med tusenvis av dyreelskere og finne en hundelufter i Bergen som er tilgjengelig og som ønsker å hjelpe deg - takket være Pawshake.

Alle våre hundeluftere blir vurdert individuelt og alle bookinger dekkes av Pawshakes Kvalitetsløfte slik at du kan slappe av mens de tilbringer tid med hunden din. I tillegg, kommer din Pawshake-hundelufter fra Bergen -området, og profilen deres inkluderer omtaler fra andre dyreeiere som har booket hundelufteren tidligere.

Å booke en hundelufter mens du er på jobb er en rimelig og flott måte å gjøre hundens dag litt mer interessant. Noen av hundelufterne våre går med flere hunder på en gang, så denne tjenesten er en fin måte for hunden din å sosialisere seg på og å møte andre lignende hunder på. Hvis hunden din foretrekker å bli luftet alene, kan du også finne hundeluftere i Bergen som bare går med én hund om gangen. På den måten kan turene være 100 % dedikerte til det hundene dine vil ha - enten det er en rolig tur rundt blokka eller en litt raskere fartsfylt spasertur; våre Pawshake hundeluftere vil gjerne hjelpe deg.

Dyreeiere booker hundelufting i Bergen på Pawshake. Over 108 dyreeiere i Bergen har skrevet en omtale med en gjennomsnittsscore på 5/5. Alle bookinger er trygt betalt med Visa, Mastercard, American Express.