1. Huspass
  2. Fetsund

Huspass, Fetsund

En dyrepasser overnatter hjemme hos deg og tar vare på ditt kjæledyr

Tjeneste
Sted
Datoer
Pris (NOK)
Hvor mange kjæledyr?
Liten hund0-8 kg
Medium hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Kjempestor hund+45 kg
KattAlle
Små kjæledyrFugl, kanin, marsvin e.l.
Avanserte filtre
CamillaC

1. Camilla

6.9 km
fra
300 kr
/natt
Ny dyrepasser

Dyreglad jente som elsker tur og kos!

Sist kontaktet i går
Sist aktiv i dag
CamillaC

1. Camilla

Ny dyrepasser
Dyreglad jente som elsker tur og kos!6.9 km
Sist kontaktet i går
Sist aktiv i dag
fra
300 kr
/natt
AlanaA

2. Alana

9.5 km
fra
300 kr
/natt
17 omtaler
10
Stamkunder

Hi, I‘m Alana and I love all animals

Sist booket 6 dager siden
Sist aktiv i går
AlanaA

2. Alana

Hi, I‘m Alana and I love all animals9.5 km
(17 omtaler)
10 Stamkunder
Sist booket 6 dager siden
Sist aktiv i går
"Tusen takk, Alana, for å hundepass."
Inara LivI
Dyreeier Inara Liv
fra
300 kr
/natt
Du og kjæledyret ditt er i trygge hender når du bestiller og betaler på Pawshake.
ElisabethE

3. Elisabeth

8.6 km
fra
400 kr
/natt
9 omtaler
5
Stamkunder

Ansvarlig dyrepasser som elsker hunder

Svarer normalt innen en time
ElisabethE

3. Elisabeth

Ansvarlig dyrepasser som elsker hunder8.6 km
(9 omtaler)
5 Stamkunder
Svarer normalt innen en time
"Den beste "baby sitter". Jeg anbefaler! "
Inara LivI
Dyreeier Inara Liv
fra
400 kr
/natt
Solveig HelenS

4. Solveig Helen

17.4 km
fra
250 kr
/natt
3 omtaler
2
Stamkunder

Erfaren dyrepasser – Et varmt og trygt hjem for katten din

Svarer normalt innen en dag
Solveig HelenS

4. Solveig Helen

Erfaren dyrepasser – Et varmt og trygt hjem for katten din17.4 km
(3 omtaler)
2 Stamkunder
Svarer normalt innen en dag
"Solveig var superflink med pus. Sendte bilder når hun var innom og møtte opp nøyaktig som avtalt. Hyggelig "
KristofferK
Dyreeier Kristoffer
fra
250 kr
/natt
Kaisa Kanutta HansenK

5. Kaisa Kanutta Hansen

17.8 km
fra
300 kr
/natt
1 omtale

Dyreglad og pålitelig. Jeg passer gjerne på din firbeinte.

Sist booket 13 dager siden
Sist aktiv 6 dager siden
Kaisa Kanutta HansenK

5. Kaisa Kanutta Hansen

Dyreglad og pålitelig. Jeg passer gjerne på din firbeinte.17.8 km
(1 omtale)
Sist booket 13 dager siden
Sist aktiv 6 dager siden
fra
300 kr
/natt
VakarėV

6. Vakarė

18.8 km
fra
370 kr
/natt
2 omtaler

Caring & Dependable Sitter for Pets of All Personalities

Sist kontaktet i dag
Sist aktiv i dag
VakarėV

6. Vakarė

Caring & Dependable Sitter for Pets of All Personalities18.8 km
(2 omtaler)
Sist kontaktet i dag
Sist aktiv i dag
fra
370 kr
/natt
AlisonA

7. Alison

16.1 km
fra
300 kr
/natt
Ny dyrepasser

Gå tur og ta vare på din lille venn ✨️

Sist aktiv 11 dager siden
AlisonA

7. Alison

Ny dyrepasser
Gå tur og ta vare på din lille venn ✨️16.1 km
Sist aktiv 11 dager siden
fra
300 kr
/natt
Anne-IngridA

8. Anne-Ingrid

19.4 km
fra
800 kr
/natt

Veldig dyreglad, har to katter, kan bistå med medisinering

Sist aktiv 2 dager siden
Bor med 2 katter
Anne-IngridA

8. Anne-Ingrid

Veldig dyreglad, har to katter, kan bistå med medisinering19.4 km
Sist aktiv 2 dager siden
Bor med 2 katter
fra
800 kr
/natt
Hege Sofie M.H

9. Hege Sofie M.

9.8 km
fra
380 kr
/natt

Omsorgsfull og med stort hjerte for dyr og dyrevelferd

Sist aktiv 8 dager siden
Hege Sofie M.H

9. Hege Sofie M.

Omsorgsfull og med stort hjerte for dyr og dyrevelferd9.8 km
Sist aktiv 8 dager siden
fra
380 kr
/natt
MednaM

10. Medna

7.1 km
fra
900 kr
/natt
3 omtaler
2
Stamkunder

om meg

Bor med 1 katt
MednaM

10. Medna

om meg7.1 km
(3 omtaler)
2 Stamkunder
Bor med 1 katt
fra
900 kr
/natt
SamanthaS

11. Samantha

18.6 km
fra
680 kr
/natt
14 omtaler
4
Stamkunder

Patient & Loving Pet-sitter for Oslo and Surrounding Areas

Sist aktiv 7 dager siden
SamanthaS

11. Samantha

Patient & Loving Pet-sitter for Oslo and Surrounding Areas18.6 km
(14 omtaler)
4 Stamkunder
Sist aktiv 7 dager siden
"Samantha has cared for my two dogs several times, living in my flat when I am away. She has a great connection with the dogs and is attentive to both their needs and my instructions. The dogs are thrilled to see her. I appreciate that she leaves everything in good order, too. Samantha has my warmest recommendation. "
lauraL
Dyreeier laura
fra
680 kr
/natt
MariaM

12. Maria

5.8 km
fra
300 kr
/natt
1 omtale
1
Stamkunde

Snill og ansvarlig m/forkjærlighet for katter! 🐱

Sist aktiv 4 dager siden
Bor med 1 katt
MariaM

12. Maria

Snill og ansvarlig m/forkjærlighet for katter! 🐱5.8 km
(1 omtale)
1 Stamkunde
Sist aktiv 4 dager siden
Bor med 1 katt
fra
300 kr
/natt
RomanR

13. Roman

11.9 km
fra
750 kr
/natt

Jeg besøker gjerne katten eller hunden din hjemme hos deg

Sist aktiv 6 dager siden
Bor med 1 katt
RomanR

13. Roman

Jeg besøker gjerne katten eller hunden din hjemme hos deg11.9 km
Sist aktiv 6 dager siden
Bor med 1 katt
fra
750 kr
/natt
AlexA

14. Alex

15.4 km - Bydel Alna
fra
800 kr
/natt
4 omtaler
3
Stamkunder

An animal friend that will look at your pet when you can't.

Sist aktiv 10 dager siden
AlexA

14. Alex

An animal friend that will look at your pet when you can't.15.4 km - Bydel Alna
(4 omtaler)
3 Stamkunder
Sist aktiv 10 dager siden
fra
800 kr
/natt
MadeleineM

15. Madeleine

9.1 km
fra
300 kr
/natt

Omsorgsfull og pålitelig hundepasser

Sist aktiv 12 dager siden
MadeleineM

15. Madeleine

Omsorgsfull og pålitelig hundepasser9.1 km
Sist aktiv 12 dager siden
fra
300 kr
/natt
OliverO

16. Oliver

16.4 km
fra
900 kr
/natt
2 omtaler

Tur, kos og trygghet for din beste venn

Svarer normalt innen en dag
OliverO

16. Oliver

Tur, kos og trygghet for din beste venn16.4 km
(2 omtaler)
Svarer normalt innen en dag
fra
900 kr
/natt
BhekiB

17. Bheki

17.6 km
fra
300 kr
/natt

Rolig hundepasser med 3 års efaring

Bor med 1 hund
Bor sammen med Fransk bulldog Pash
BhekiB

17. Bheki

Rolig hundepasser med 3 års efaring 17.6 km
Bor med 1 hund
Bor sammen med Fransk bulldog Pash
fra
300 kr
/natt
StinaS

18. Stina

15.2 km
fra
900 kr
/natt

Hundetrener tilgjengelig for hundepass hos deg

StinaS

18. Stina

Hundetrener tilgjengelig for hundepass hos deg15.2 km
fra
900 kr
/natt
SaniaS

19. Sania

9.3 km
fra
450 kr
/natt

Reisende dyrepasser 😻🚙

Svarer normalt innen en dag
SaniaS

19. Sania

Reisende dyrepasser 😻🚙9.3 km
Svarer normalt innen en dag
fra
450 kr
/natt
LukasL

20. Lukas

19.7 km
fra
300 kr
/natt
1
Stamkunde

Trygg og omsorgsfull hundelufter i Oslo!

Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist kontaktet i dag
LukasL

20. Lukas

Trygg og omsorgsfull hundelufter i Oslo!19.7 km
1 Stamkunde
Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist kontaktet i dag
fra
300 kr
/natt

Hvorfor velge huspass?

Skal du bort, men har et kjæledyr som foretrekker å bo hjemme? Eller kanskje har du flere forskjellige dyr og det er lite praktisk for deg å organisere for at de skal bo på forskjellige steder. Da kan det være lurt å vurdere å finne en Pawshake-huspasser som kan komme og bo hjemme hos deg i Fetsund mens du er borte.

Huspass (heretter "House Sitting") er et praktisk og rimelig alternativ når du har flere kjæledyr og også vil at huset ditt skal bli passet på mens du er borte. Mange av våre dyrepassere har veldig rimelige priser på House Sitting fordi de liker å bo og utforske forskjellige lokale nabolag i Fetsund.

På Pawshake forstår vi at det kan være litt skremmende å stole på en fremmed til å passe på huset ditt, så vi har gjort alt det harde forarbeidet for å sikre at din Pawshake-huspasser er pålitelig og trygg. Alle våre dyrepasser-profiler blir sjekket individuelt av vårt dedikerte team (mennesker, ikke roboter), og noen huspassere har også kopi av sitt rulleblad som de kan vise deg på forespørsel.

Det beste med å booke House Sitting på Pawshake er at du kan slappe av og vite at i tillegg til at dine kjæledyr er dekket av Pawshakes Kvalitetsløfte som inkluderer blant annet veterinærdekning, blir ditt hjem også ivaretatt og det er bebodd i ditt fravær.

I tillegg til å passe kjæledyrene dine, vil våre huspassere med glede hjelpe deg å hente posten, ta ut søpla og vanne plantene dine. Bare sørg for å snakke om alle krav og ønsker med den valgte huspasser før du booker, slik at alle forventninger er kartlagt og vi unngår misforståelser.

Dyreeiere booker hundepass i Fetsund på Pawshake. Over 693 dyreeiere i Fetsund har skrevet en omtale med en gjennomsnittsscore på 4.96/5. Alle bookinger betales trygt med Visa, Mastercard, American Express