1. Dagspass
  2. Fetsund

Dagspass, Fetsund

Pass på dagtid hjemme hos passer

Tjeneste
Sted
Datoer
Pris (NOK)
Hvor mange kjæledyr?
Liten hund0-8 kg
Medium hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Kjempestor hund+45 kg
KattAlle
Små kjæledyrFugl, kanin, marsvin e.l.
Avanserte filtre
CarinaC

1. Carina

12.4 km
fra
250 kr
/dag
10 omtaler
6
Stamkunder

🐾Trygg og omsorgsfull hundepass tilbys🐾

Sist booket 4 dager siden
Sist kontaktet 5 dager siden
CarinaC

1. Carina

🐾Trygg og omsorgsfull hundepass tilbys🐾12.4 km
(10 omtaler)
6 Stamkunder
Sist booket 4 dager siden
Sist kontaktet 5 dager siden
"Ellie er fast gjest hos Carina et par dager i uken, både på dagtid og over natten 😊 vi er superfornøyde begge to 🐶🐾"
MiaM
Dyreeier Mia
fra
250 kr
/dag
EmilieE

2. Emilie

6.5 km
fra
300 kr
/dag
6 omtaler
1
Stamkunde

Erfaren og pålitelig dyrepasser med stort hjerte for dyr

Sist kontaktet 14 dager siden
Sist aktiv i dag
EmilieE

2. Emilie

Erfaren og pålitelig dyrepasser med stort hjerte for dyr6.5 km
(6 omtaler)
1 Stamkunde
Sist kontaktet 14 dager siden
Sist aktiv i dag
"Emilie var villig til å passe en aktiv valp, og det er jeg veldig glad for. Hun viser stor omsorg for dyr og ønsker det beste for kjæledyret ditt. Jeg kan trygt anbefale henne som dyrepasser. "
TonjeT
Dyreeier Tonje
fra
300 kr
/dag
Du og kjæledyret ditt er i trygge hender når du bestiller og betaler på Pawshake.
NataliaN

3. Natalia

11.9 km
fra
500 kr
/dag
20 omtaler
4
Stamkunder

Trygg, fleksibel og erfaren dyrepass for katter og hunder.

Sist aktiv i går
Svarer normalt innen en time
NataliaN

3. Natalia

Trygg, fleksibel og erfaren dyrepass for katter og hunder. 11.9 km
(20 omtaler)
4 Stamkunder
Sist aktiv i går
Svarer normalt innen en time
"Hadde hunden vår på dagspass hos Natalia, slik at vi fikk en dag på Tusenfryd på ferien vår i Oslo. Det var veldig fint å få oppdatering og bilder under vegs. Vi fikk tilbake en rolig og tilfreds hund, og kan varmt anbefale Natalia til andre. Med slike tilbud blir familieferien med hund problemfri :) "
MaritaM
Dyreeier Marita
fra
500 kr
/dag
DieaD

4. Diea

11.7 km
fra
370 kr
/dag
6 omtaler
2
Stamkunder

Animalwhisperer 🐾❤️

Sist kontaktet 12 dager siden
Sist aktiv i går
DieaD

4. Diea

Animalwhisperer 🐾❤️11.7 km
(6 omtaler)
2 Stamkunder
Sist kontaktet 12 dager siden
Sist aktiv i går
fra
370 kr
/dag
EllenE

5. Ellen

7 km
fra
175 kr
/dag

Velkommen til oss – Ellen og Sara (8 år)

Sist booket 13 dager siden
Sist kontaktet 2 dager siden
EllenE

5. Ellen

Velkommen til oss – Ellen og Sara (8 år)7 km
Sist booket 13 dager siden
Sist kontaktet 2 dager siden
fra
175 kr
/dag
TaisiaT

6. Taisia

7.4 km
fra
450 kr
/dag
1 omtale
1
Stamkunde

I’m a doggy mamma for your pet.

Sist kontaktet 14 dager siden
Sist aktiv 4 dager siden
TaisiaT

6. Taisia

I’m a doggy mamma for your pet. 7.4 km
(1 omtale)
1 Stamkunde
Sist kontaktet 14 dager siden
Sist aktiv 4 dager siden
fra
450 kr
/dag
IbtissamI

7. Ibtissam

14.7 km
fra
200 kr
/dag

Trygg og omsorgsfull hundepasser med egen hund

Sist aktiv 12 dager siden
Bor med 1 hund
IbtissamI

7. Ibtissam

Trygg og omsorgsfull hundepasser med egen hund14.7 km
Sist aktiv 12 dager siden
Bor med 1 hund
fra
200 kr
/dag
MadeleineM

8. Madeleine

9.1 km
fra
175 kr
/dag

Omsorgsfull og pålitelig hundepasser

MadeleineM

8. Madeleine

Omsorgsfull og pålitelig hundepasser9.1 km
fra
175 kr
/dag
OliverO

9. Oliver

16.4 km
fra
500 kr
/dag
2 omtaler

Tur, kos og trygghet for din beste venn

Svarer normalt innen en dag
OliverO

9. Oliver

Tur, kos og trygghet for din beste venn16.4 km
(2 omtaler)
Svarer normalt innen en dag
fra
500 kr
/dag
CarolineC

10. Caroline

12.3 km
fra
400 kr
/dag

Din pålitelige kattepasser!

CarolineC

10. Caroline

Din pålitelige kattepasser!12.3 km
fra
400 kr
/dag

Hvorfor velge hundebarnehage?

For hundeeiere er noe av det vanskeligste med å gå på jobb hver dag å måtte lure på hva hunden din vil finne på mens du er borte. Vil han kjede seg? Vil hun spise nok? Må han tisse? Savner hun meg? Hos Pawshake forstår vi at hunder trenger aktivitet og samhandling i løpet av dagen, så hvorfor ikke booke hunden din inn hos en av våre pålitelige dyrepassere i Fetsund for en hundebarnehage-tjeneste? Du kan levere hunden din hjemme hos hundepasser på vei til jobb, eller avtale med passer at hun eller han henter hunden din hjemme hos deg og leverer den til du er hjemme igjen.

Hundebarnehage er en fin måte å holde hunden din mentalt stimulert og fysisk aktiv på dagtid, slik at du kan komme hjem til en glad, fornøyd og sliten hund. Pawshakes hundebarnehager er spesielt bra for valper eller unge hunder som fremdeles trenger konstant tilsyn, hunder som kan trenge litt mer ekstra omsorg og oppmerksomhet, eller de som kan være ekstra energiske.

Våre hundepassere som tilbyr barnehagetjenester er mer tilpasningsdyktige enn dine vanlige, kommersielle hundebarnehage. De fleste Pawshake-dyrepassere vil bare ta inn én hund om gangen. Dette betyr at de kan jobbe rundt behovene dine og eventuelle spesielle krav hunden din måtte ha. Så la din firbeinte bestevenn kose seg gjennom dagen med en morsom og kjærlig dyrepasser i Fetsund som garantert vil overøse dem med kjærlighet og dedikert oppmerksomhet. På toppen av det hele får du også bilder og oppdateringer i løpet av dagen slik at du kan følge hundens barnehageeventyr!

Hver booking inkluderer Pawshakes Kvalitetsløfte, som inkluderer blant annet veterinærdekning, 24-timers kundeservice support og mer.

Dyreeiere booker hundebarnehage hos passer i Fetsund via Pawshake. Over 297 dyreeiere i Fetsund har skrevet en omtale med en gjennomsnittsscore på 4.99/5. Alle bookinger er trygt betalt med Visa, Mastercard, American Express.