1. Dyrepass
  2. Rasta

Dyrepass, Rasta

Drop-in dyrepass hjemme hos deg

Tjeneste
Sted
Datoer
Pris (NOK)
Hvor mange kjæledyr?
Liten hund0-8 kg
Medium hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Kjempestor hund+45 kg
KattAlle
Små kjæledyrFugl, kanin, marsvin e.l.
Avanserte filtre
MalvinaM

1. Malvina

4 km
fra
173 kr
/dag
18 omtaler
7
Stamkunder

Cat lover happy to help

Sist aktiv 4 dager siden
Bor med 2 katter
MalvinaM

1. Malvina

Cat lover happy to help4 km
(18 omtaler)
7 Stamkunder
Sist aktiv 4 dager siden
Bor med 2 katter
"Malvina er den perfekte kattepasser. God kommunikasjon, hyggelig hjemmebesøk før vi avtalte pass og sender masse fine bilder fra besøket. Anbefaler Malvina på det sterkeste. Dersom behovet for pass melder seg igjen er jeg ikke i tvil om at jeg ønsker Malvina som kattepasser. "
Michael christopherM
Dyreeier Michael christopher
fra
173 kr
/dag
IrinaI

2. Irina

4.2 km
fra
195 kr
/dag
27 omtaler
9
Stamkunder

Pålitelig venn for kjæledyrene dine

Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist booket 9 dager siden
IrinaI

2. Irina

Pålitelig venn for kjæledyrene dine4.2 km
(27 omtaler)
9 Stamkunder
Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist booket 9 dager siden
"Alt ble gjort til punkt og prikke, og fikk bilder av kattene ubder besøkene. Dyrepasser Irina stilte oppfølgingsspørsmål der noe var uklart, og var opptatt av å gjøre ting som beskrevet. Hun tok også kattekassen på eget initiativ. Kan anbefales! "
NakitaN
Dyreeier Nakita
fra
195 kr
/dag
Du og kjæledyret ditt er i trygge hender når du bestiller og betaler på Pawshake.
Solveig HelenS

3. Solveig Helen

1.4 km
fra
150 kr
/dag
3 omtaler
2
Stamkunder

Erfaren dyrepasser – Et varmt og trygt hjem for katten din

Svarer normalt innen en dag
Solveig HelenS

3. Solveig Helen

Erfaren dyrepasser – Et varmt og trygt hjem for katten din1.4 km
(3 omtaler)
2 Stamkunder
Svarer normalt innen en dag
"Hadde en veldig god opplevelse med Solveig Helen som passer for min katt! Jeg fikk bildeoppdateringer ved hvert besøk. Katten var fornøyd og leiligheten var i skjønneste orden da jeg kom hjem! 👍🏻 "
lineL
Dyreeier line
fra
150 kr
/dag
MarzenaM

4. Marzena

0.1 km
fra
175 kr
/dag
Ny dyrepasser

Caring Pet Sitter around Oslo

Sist aktiv i går
Bor med 1 katt
MarzenaM

4. Marzena

Ny dyrepasser
Caring Pet Sitter around Oslo0.1 km
Sist aktiv i går
Bor med 1 katt
fra
175 kr
/dag
TatianaT

5. Tatiana

4.1 km
fra
200 kr
/dag
Ny dyrepasser

Katter og hamstere er LYKKE!

Sist booket 13 dager siden
Sist kontaktet 13 dager siden
TatianaT

5. Tatiana

Ny dyrepasser
Katter og hamstere er LYKKE!4.1 km
Sist booket 13 dager siden
Sist kontaktet 13 dager siden
fra
200 kr
/dag
AzraA

6. Azra

1.3 km
fra
175 kr
/dag
6 omtaler
3
Stamkunder

Erfaren og klar for å gå fine turer med kjæledyret ditt!

Sist aktiv 2 dager siden
AzraA

6. Azra

Erfaren og klar for å gå fine turer med kjæledyret ditt!1.3 km
(6 omtaler)
3 Stamkunder
Sist aktiv 2 dager siden
"Azra ble fort venn med vår katt og passet veldig godt på henne mens familien var på ferie. Azra er en omsorgsfull og pliktoppfyllende dyrepasser jeg varmt kan anbefale."
AsbjørnA
Dyreeier Asbjørn
fra
175 kr
/dag
DieaD

7. Diea

4.7 km
fra
210 kr
/dag
6 omtaler
2
Stamkunder

Animalwhisperer 🐾❤️

Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist kontaktet 5 dager siden
DieaD

7. Diea

Animalwhisperer 🐾❤️4.7 km
(6 omtaler)
2 Stamkunder
Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist kontaktet 5 dager siden
"Ei helt fantastisk dyrepasser, har hatt godeste katten min i hennes omsorg, og kom tilbake til ett kjempe glad og fornøyd katt. kunne aldri hatt ett bedre dyrepasser enn Diea. takk kjempe god vare på katten, og kommet med masse tilbakemeldingen og oppdateringer, er nesten som katten savner henne nå😊😊 anbefales sterkt!💪"
ArturA
Dyreeier Artur
fra
210 kr
/dag
Marla & IkuM

8. Marla & Iku

4.7 km
fra
300 kr
/dag
13 omtaler
3
Stamkunder

Skilled animal parents for all ages and needs

Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist kontaktet 5 dager siden
Marla & IkuM

8. Marla & Iku

Skilled animal parents for all ages and needs 4.7 km
(13 omtaler)
3 Stamkunder
Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist kontaktet 5 dager siden
"Great service and attentiveness to the animal's needs."
JonJ
Dyreeier Jon
fra
300 kr
/dag
Sigrid LeonieS

9. Sigrid Leonie

4.9 km
fra
150 kr
/dag
10 omtaler
2
Stamkunder

Livslang erfaring med katter, trygg og omsorgsfull

Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist booket 7 dager siden
Sigrid LeonieS

9. Sigrid Leonie

Livslang erfaring med katter, trygg og omsorgsfull4.9 km
(10 omtaler)
2 Stamkunder
Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist booket 7 dager siden
"Vi kunne ikke vært mer fornøyde med Sigrid som kattepasser. Fra første stund opplevde vi henne som blid, hyggelig og genuint opptatt av at katten vår skulle ha det godt. Under hele oppholdet sendte hun jevnlig oppdateringer med både bilder og videoer, og det betydde utrolig mye for oss. Det var så godt å se at katten trivdes og fikk masse omsorg, noe som gjorde at vi kunne senke skuldrene og nyte ferien uten bekymringer. Vi er veldig takknemlige for den gode omsorgen Sigrid ga katten vår, og vi kommer definitivt til å spørre henne igjen. Anbefales på det aller varmeste!"
Morten RenéM
Dyreeier Morten René
fra
150 kr
/dag
Sunniva OliviaS

10. Sunniva Olivia

4.7 km
fra
200 kr
/dag
5 omtaler

Trygg, omsorgsfull og erfaren dyrepasser 🐶🐱

Sist booket 7 dager siden
Sist kontaktet 7 dager siden
Sunniva OliviaS

10. Sunniva Olivia

Trygg, omsorgsfull og erfaren dyrepasser 🐶🐱4.7 km
(5 omtaler)
Sist booket 7 dager siden
Sist kontaktet 7 dager siden
"Kan anbefales 100 prosent. Helt fantastisk!"
FrankF
Dyreeier Frank
fra
200 kr
/dag
AparnaA

11. Aparna

4.1 km
fra
200 kr
/dag
1 omtale

In‑home play, feeding, and comfort from a fellow cat mom.

Sist aktiv i går
AparnaA

11. Aparna

In‑home play, feeding, and comfort from a fellow cat mom.4.1 km
(1 omtale)
Sist aktiv i går
"Timely communication and sent photos of my fur babies with report cards everyday. My cats felt super safe and secure. Highly recommend to anyone who needs a cat sitter "
RajeshR
Dyreeier Rajesh
fra
200 kr
/dag
AliceA

12. Alice

4.6 km
fra
250 kr
/dag
12 omtaler
3
Stamkunder

I love animals

Sist kontaktet 14 dager siden
Sist aktiv 14 dager siden
AliceA

12. Alice

I love animals4.6 km
(12 omtaler)
3 Stamkunder
Sist kontaktet 14 dager siden
Sist aktiv 14 dager siden
"Veldig hyggelig og kompetent dyrepasser! Våre katter, Ellie og Baloo, var veldig fornøyd. Vi vil gjerne bruke Alice sine tjenester igjen neste gang vi er borte☺️"
NadyaN
Dyreeier Nadya
fra
250 kr
/dag
SamanthaS

13. Samantha

3 km
fra
340 kr
/dag
14 omtaler
4
Stamkunder

Patient & Loving Pet-sitter for Oslo and Surrounding Areas

Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist aktiv 6 dager siden
SamanthaS

13. Samantha

Patient & Loving Pet-sitter for Oslo and Surrounding Areas3 km
(14 omtaler)
4 Stamkunder
Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist aktiv 6 dager siden
"Samantha took great care of my cat. She updated me every day, sent some photos and a short report. I will absolutely consider Samantha as a sitter again! ☺️🌸"
LisaL
Dyreeier Lisa
fra
340 kr
/dag
SolveigS

14. Solveig

4.5 km - Gamle Oslo
fra
170 kr
/dag
4 omtaler
1
Stamkunde

Kjærlig og fleksibel student som vill hjelpe til!

Sist booket 2 dager siden
Sist kontaktet 3 dager siden
SolveigS

14. Solveig

Kjærlig og fleksibel student som vill hjelpe til!4.5 km - Gamle Oslo
(4 omtaler)
1 Stamkunde
Sist booket 2 dager siden
Sist kontaktet 3 dager siden
"Solveig was absolutely wonderful with my cat. She was very kind, easy to communicate with, and always kept me updated by sending photos and videos. She informed me about everything and made me feel completely at ease while I was away. My cat really loved her, which says a lot. I’m very grateful and would definitely recommend her to anyone looking for a caring and trustworthy sitter."
joudyJ
Dyreeier joudy
fra
170 kr
/dag
OliverO

15. Oliver

0.7 km
fra
400 kr
/dag
2 omtaler

Tur, kos og trygghet for din beste venn

Svarer normalt innen en dag
OliverO

15. Oliver

Tur, kos og trygghet for din beste venn0.7 km
(2 omtaler)
Svarer normalt innen en dag
"Vi er veldig fornøyd med Oliver! Han tok ansvaret på alvor og hadde god kommunikasjon og samarbeid. Han sendte masse bilder og ringte når det var noe han lurte på. Han passet på at kattene våre fikk mat, vann og renset kattesanden hver dag. I tillegg ordnet han med bytte av kattefontene filter så kattene skulle ha friskt vann hele perioden. Og han tok seg god tid og tilbragte tid med dem så de fikk masse lek og kos. Da ene katten vår hadde uhell med bæsj i pelsen og trengte en vask, tok han utfordringen på strak arm og fikk henne i dusjen. Det har vært veldig betryggende å ha Oliver til å passe kattene våre og vi kommer til å spørre han neste gang vi skal reise bort også!"
CarolineC
Dyreeier Caroline
fra
400 kr
/dag
VakarėV

16. Vakarė

2.8 km
fra
200 kr
/dag
2 omtaler

Caring & Dependable Sitter for Pets of All Personalities

VakarėV

16. Vakarė

Caring & Dependable Sitter for Pets of All Personalities2.8 km
(2 omtaler)
"Veldig hyggelig og veldig flink med pus. Hun brukte mer tid enn nødvendig med pus, og tok ut floker og koste. Kan ikke bli bedre 😺"
KristofferK
Dyreeier Kristoffer
fra
200 kr
/dag
Kaisa Kanutta HansenK

17. Kaisa Kanutta Hansen

1.4 km
fra
200 kr
/dag
1 omtale

Dyreglad og pålitelig. Jeg passer gjerne på din firbeinte.

Sist booket 12 dager siden
Sist aktiv 5 dager siden
Kaisa Kanutta HansenK

17. Kaisa Kanutta Hansen

Dyreglad og pålitelig. Jeg passer gjerne på din firbeinte.1.4 km
(1 omtale)
Sist booket 12 dager siden
Sist aktiv 5 dager siden
fra
200 kr
/dag
EvaE

18. Eva

4.9 km - Grorud
fra
200 kr
/dag

Erfaren dyreelsker med hjerte for hunder og katter

Sist aktiv 6 dager siden
EvaE

18. Eva

Erfaren dyreelsker med hjerte for hunder og katter4.9 km - Grorud
Sist aktiv 6 dager siden
fra
200 kr
/dag
CharlotteC

19. Charlotte

4.4 km
fra
300 kr
/dag
3 omtaler

Dyreglad jente passer gjerne på dine pelsklinger

Svarer normalt innen en dag
CharlotteC

19. Charlotte

Dyreglad jente passer gjerne på dine pelsklinger4.4 km
(3 omtaler)
Svarer normalt innen en dag
fra
300 kr
/dag
ElsaE

20. Elsa

4.4 km
fra
250 kr
/dag
1 omtale

Erfaren, trygg og omsorgsfull dyrepasser

Sist aktiv 3 dager siden
ElsaE

20. Elsa

Erfaren, trygg og omsorgsfull dyrepasser 4.4 km
(1 omtale)
Sist aktiv 3 dager siden
"Flink, rask kommunikasjon, kattene var veldig glade for besøk. Anbefaler henne sterkt. "
Reza FahlefiR
Dyreeier Reza Fahlefi
fra
250 kr
/dag

Hvorfor velge dyrepass?

Når du må bort, skal på ferie eller du må jobbe lange dager, ikke bekymre deg for å la kjæledyret ditt være hjemme alene. Har du noen gang tenkt "Er det en dyrepasser i Rasta som kan hjelpe?".

Heldigvis, med Pawshake, kan du enkelt finne lokale og pålitelige dyrepassere i Rasta for å gjøre hjemmebesøk for å se til kjæledyret ditt. Dette betyr at en dyrepasser vil komme og besøke kjæledyret ditt på et tidspunkt du begge er enige om og gi kjærlighet og personlig oppmerksomhet til din pelskling. Dette kan være i form av lek i hagen, en spasertur til den lokale parken, eller bare litt kjærlig kosetid. Våre dyrepassere kan også hjelpe til med å administrere medisiner, gi mat og friske opp vannskålen.

Hjemmebesøk er en fin måte å bryte opp dagen på og gjøre den mer berikende for kjæledyret ditt. Pawshake-dyrepassere har gjerne lang erfaring med å ta vare på en rekke kjæledyr, inkludert hunder, katter, kaniner, marsvin, fugler og andre typer dyr. Hvis du har flere kjæledyr, er hjemmebesøk også et flott alternativ for å sikre at de alle får besøk og oppmerksomhet i løpet av dagen.

Slike besøk er det minst stressende alternativet for kjæledyret ditt fordi kjæledyret da vil bo i sitt eget miljø - sitt eget hjem i Rasta. Deres omgivelser vil være kjent for dem, og våre kjærlige og lidenskapelige dyrepassere kommer til å skjemme dem bort hver dag. Våre dyrepassere vil behandle hjemmet ditt med respekt og er som regel fleksible med tid, forespørsler og varighet. Alt dette må selvsagt diskuteres før du booker og betaler for hjemmebesøkene.

Om du bare trenger én dag, en hel uke eller til og med en måned, vil du kunne finne en erfaren dyrepasser som imøtekommer deg og ditt kjæledyrs behov i Rasta. Det beste er at Pawshake-dyrepasseren som oftest er noen fra ditt lokale nabolag, så de er kjent med nærområdet.

Mange av våre dyrepassere har også erfaring med valper, eldre dyr, sjenerte dyr og hundetrening. Så hvis kjæledyret ditt har spesielle behov, vil du kunne finne en dyrepasser hos Pawshake som passer godt for deg.

Dyrets sikkerhet og velferd er en prioritering for oss og det er grunnen til at alle våre Pawshake-dyrepassere går gjennom en streng vurderingsprosess av vårt team. Hos Pawshake forstår vi at du kan føle deg litt urolig for at en dyrepasser skal ha tilgang hjemmet ditt. Dette er grunnen til at Pawshake-dyrepassere også har omtaler fra andre dyreeiere som er offentlige på profilen deres, slik at du kan lese dem.

Hvert hjemmebesøk som er betalt og booket gjennom Pawshake er også dekket av Pawshakes Kvalitetsløfte, som inkluderer veterinærdekning, 24-timers kundesupport for alle brukere og mye mer. Du kan uten tvil slappe godt av når kjæledyrene dine blir ivaretatt av en av våre dyrepassere i Rasta.

Dyreeiere booker dyrepass i Rasta på Pawshake. Over 2280 dyreeiere i Rasta har skrevet en omtale med en gjennomsnittsscore på 4.97/5. Alle bookinger er trygt betalt med Visa, Mastercard, American Express.