1. Dyrepass
  2. Kattem

Dyrepass, Kattem

Drop-in dyrepass hjemme hos deg

Tjeneste
Sted
Datoer
Pris (NOK)
Hvor mange kjæledyr?
Liten hund0-8 kg
Medium hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Kjempestor hund+45 kg
KattAlle
Små kjæledyrFugl, kanin, marsvin e.l.
Avanserte filtre
SiriS

1. Siri

3.5 km
fra
300 kr
/dag
50 omtaler
24
Stamkunder

Naturbarn og dyreelsker

Sist booket 14 dager siden
Sist kontaktet 6 dager siden
SiriS

1. Siri

Naturbarn og dyreelsker 3.5 km
(50 omtaler)
24 Stamkunder
Sist booket 14 dager siden
Sist kontaktet 6 dager siden
"Siri har gjort en fantastisk jobb med å passe på katten min mens jeg var borte! Hun gjorde mer enn det som var forventet, og hun sendte detaljerte oppdateringer underveis. Jeg følte meg hele tiden trygg på at katten min ble godt ivaretatt. Vil definitivt velge Siri neste gang jeg trenger kattepass også!"
Anne-SofieA
Dyreeier Anne-Sofie
fra
300 kr
/dag
AndreaA

2. Andrea

2.5 km
fra
200 kr
/dag
15 omtaler
4
Stamkunder

Dyrepasser tilgjengelig i Trondheim <3

Sist booket 13 dager siden
Sist aktiv i går
AndreaA

2. Andrea

Dyrepasser tilgjengelig i Trondheim <3 2.5 km
(15 omtaler)
4 Stamkunder
Sist booket 13 dager siden
Sist aktiv i går
"Andrea passet katten min i 10 dager mens vi var på ferie og er en super kattepasser! Hun hadde god kommunikasjon hele veien, sendte daglige oppdateringer med bilder, og jeg følte meg helt trygg på at katten min ble godt ivaretatt. Hun kom innom på forhånd for å hilse, noe jeg satte stor pris på. Da vi kom hjem var både skåler og kattedo rent og pent. Andrea er veldig hyggelig, omsorgsfull og til å stole på. Jeg anbefaler henne på det varmeste!"
NoraN
Dyreeier Nora
fra
200 kr
/dag
Du og kjæledyret ditt er i trygge hender når du bestiller og betaler på Pawshake.
Sam MarcelliS

3. Sam Marcelli

3.4 km
fra
175 kr
/dag
6 omtaler

Student med 9-års dyrebeskyttelse erfaring

Sist booket 6 dager siden
Sist kontaktet 8 dager siden
Sam MarcelliS

3. Sam Marcelli

Student med 9-års dyrebeskyttelse erfaring3.4 km
(6 omtaler)
Sist booket 6 dager siden
Sist kontaktet 8 dager siden
"Vi booket Sam til ett hjemmebesøk pr dag i 16 dager mens vi var på ferie. Sam passet på mat og vann til våre to katter, og ga de masse kos. Vi fikk oppdateringer underveis med bilder, og for vår del så fikk vi en helt annen sinnsro med å vite at de har det bra hjemme vs å være på kattehotell. Sam anbefales 100%"
MortenM
Dyreeier Morten
fra
175 kr
/dag
SindreS

4. Sindre

2.5 km
fra
200 kr
/dag
4 omtaler
2
Stamkunder

Katteglad dyrepasser tilgjengelig i Trondheim :)

Sist aktiv 13 dager siden
Svarer normalt innen en time
SindreS

4. Sindre

Katteglad dyrepasser tilgjengelig i Trondheim :)2.5 km
(4 omtaler)
2 Stamkunder
Sist aktiv 13 dager siden
Svarer normalt innen en time
"Veldig fornøyd med Sindre. Han har lag med katter."
Sissel HøyemS
Dyreeier Sissel Høyem
fra
200 kr
/dag
NurN

5. Nur

4.9 km
fra
200 kr
/dag
12 omtaler
4
Stamkunder

Omsorgsfull og pålitelig dyrepasser med to egne katter

Bor med 2 katter
Svarer normalt innen en dag
NurN

5. Nur

Omsorgsfull og pålitelig dyrepasser med to egne katter4.9 km
(12 omtaler)
4 Stamkunder
Bor med 2 katter
Svarer normalt innen en dag
"Kommunikasjonen var utmerket gjennom hele perioden – rask, hyggelig og tydelig. Jeg fikk oppdateringer med bilder, noe som ga meg ekstra trygghet mens jeg var borte. Alt gikk som avtalt, og katten min virket rolig, fornøyd og godt ivaretatt da vi kom hjem. Det var tydelig at kattepasseren brydde seg om kattens trivsel og tok oppgaven på alvor. jeg kan varmt anbefale denne kattepasseren til andre og vil gjerne benytte meg av vedkommende igjen."
MartinM
Dyreeier Martin
fra
200 kr
/dag
GeG

6. Ge

3.6 km - Trondheim
fra
200 kr
/dag
13 omtaler
4
Stamkunder

Pet lover 🐱🐈🐈‍⬛ (Har allerede forlatt Norge)

Svarer normalt innen en dag
GeG

6. Ge

Pet lover 🐱🐈🐈‍⬛ (Har allerede forlatt Norge)3.6 km - Trondheim
(13 omtaler)
4 Stamkunder
Svarer normalt innen en dag
"Ge passet katten vår 11 dager i sommer. Vi fikk daglige oppdateringer og bilder. Det var ikke noen tvil om at katten trives godt i Ge sitt selskap og at hun ble tatt svært godt vare på mens vi var borte. Tusen takk Ge! Vi tar kontakt neste gang vi trenger kattepass. "
Marion ThereseM
Dyreeier Marion Therese
fra
200 kr
/dag
Jannike Alic TveitJ

7. Jannike Alic Tveit

4.2 km
fra
180 kr
/dag
8 omtaler
3
Stamkunder

Pålitelig og omsorgsfull kattepasser

Sist aktiv 4 dager siden
Bor med 1 katt
Jannike Alic TveitJ

7. Jannike Alic Tveit

Pålitelig og omsorgsfull kattepasser4.2 km
(8 omtaler)
3 Stamkunder
Sist aktiv 4 dager siden
Bor med 1 katt
"Vi e så superfornøyde!!!! Fått bilder fra hjemmebesøket hos vår 4 år gamle «straycat» som kom rett fra å ha vært villkatt i 3 år og hjem til oss. Først nå etter ett års innsats begynner det å bli en vanlig katt, derfor var vi veldig spente på om det gikk bra med kattepass/ hjemmebesøk. Det har gått strålende! Odin purrer og lot Jannicke gi kos og til og med hoppet opp på fanget og la seg ned! Her gir vi terningkast max! Anbefales på det varmeste spm kattepasser, og det å la katten få være hjemme i vante omgivelser synes vi er det aller aller beste. Kjempefornøyde!"
LillianL
Dyreeier Lillian
fra
180 kr
/dag
PallaviP

8. Pallavi

4.7 km
fra
200 kr
/dag
5 omtaler
1
Stamkunde

Purr-fect Care While You're Away – Cat Sitter Available!"

Sist aktiv 10 dager siden
PallaviP

8. Pallavi

Purr-fect Care While You're Away – Cat Sitter Available!"4.7 km
(5 omtaler)
1 Stamkunde
Sist aktiv 10 dager siden
"Pallavi was wonderful to have in the house, very trustworthy and taking really good care of the cats. The cats liked her and we recommend her. She is also very clean and makes sure the environment around the cats is in order. We will definitely use her services again."
SivS
Dyreeier Siv
fra
200 kr
/dag
JanetJ

9. Janet

4.9 km
fra
250 kr
/dag
168 omtaler
52
Stamkunder

Farmgirl That Loves All Animals!

Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist booket 9 dager siden
JanetJ

9. Janet

Farmgirl That Loves All Animals!4.9 km
(168 omtaler)
52 Stamkunder
Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist booket 9 dager siden
"Vi har fått verdens beste hundepasser! Janet er fleksibel, og svært dyktig med hundene våre. Eldstemannen er litt engstelig for fremmede, men Janet ble akseptert som nytt familiemedlem fra første stund. Det er med glede vi alle sammen ønsker henne velkommen til familien vår. "
KariK
Dyreeier Kari
fra
250 kr
/dag
ElsE

10. Els

0.4 km
fra
175 kr
/dag
6 omtaler
1
Stamkunde

Dyreelsker ønsker å ta vare på kjæledyrene dine

Sist aktiv 11 dager siden
Bor med 1 hund, 2 katter
ElsE

10. Els

Dyreelsker ønsker å ta vare på kjæledyrene dine0.4 km
(6 omtaler)
1 Stamkunde
Sist aktiv 11 dager siden
Bor med 1 hund, 2 katter
"Super dyrepasser for mine 2 katter. Fikk oppdateringer, og Els er veldig hyggelig og ansvarsfull. Anbefales!"
KristinaK
Dyreeier Kristina
fra
175 kr
/dag
MargaritaM

11. Margarita

1.8 km
fra
280 kr
/dag
9 omtaler
3
Stamkunder

Trygg og erfaren dyrepasser i Trondheim – hund og katt

Sist aktiv i går
Bor med 1 hund
MargaritaM

11. Margarita

Trygg og erfaren dyrepasser i Trondheim – hund og katt1.8 km
(9 omtaler)
3 Stamkunder
Sist aktiv i går
Bor med 1 hund
"She is a very good pet sitter, and our cats love her."
DéboraD
Dyreeier Débora
fra
280 kr
/dag
LindaL

12. Linda

2.3 km
fra
200 kr
/dag
14 omtaler
4
Stamkunder

Flink Dyrepasser Som Tar Godt Vare På Dyrene..

Bor med 1 katt
Svarer normalt innen noen timer
LindaL

12. Linda

Flink Dyrepasser Som Tar Godt Vare På Dyrene..2.3 km
(14 omtaler)
4 Stamkunder
Bor med 1 katt
Svarer normalt innen noen timer
"Linda is a very kind and thoughtful petsitter. My cat had a very good time, besides feeding her and necessary cleaning, she also payed attention to playtime which I really appreciated. Sent me pictures everytime she dropped-by and the communication was very good. My cat got herself a careful petsitter with a friendly approach. Absolutely recommended! "
MiroslavaM
Dyreeier Miroslava
fra
200 kr
/dag
FredrikF

13. Fredrik

4.5 km
fra
200 kr
/dag
1 omtale

Trygg og omsorgsfull dyrepasser – klar for tur, lek og kos

Sist booket 4 dager siden
Sist aktiv i går
FredrikF

13. Fredrik

Trygg og omsorgsfull dyrepasser – klar for tur, lek og kos4.5 km
(1 omtale)
Sist booket 4 dager siden
Sist aktiv i går
fra
200 kr
/dag
Rubi FelinaR

14. Rubi Felina

4.9 km
fra
150 kr
/dag
1 omtale

Svarer normalt innen en dag
Rubi FelinaR

14. Rubi Felina

4.9 km
(1 omtale)
Svarer normalt innen en dag
fra
150 kr
/dag
ÅsaÅ

15. Åsa

3.8 km
fra
250 kr
/dag
5 omtaler
1
Stamkunde

Dyrevenn som passer katt/smådyr hjemme hos deg :)

Bor med 1 katt
ÅsaÅ

15. Åsa

Dyrevenn som passer katt/smådyr hjemme hos deg :) 3.8 km
(5 omtaler)
1 Stamkunde
Bor med 1 katt
"Åsa er meget nøye og pliktoppfyllende. Man merker at hun tenker på kattens beste. Veldig profesjonelt. Hun tar jobben som kattepasser på alvor. "
CarinaC
Dyreeier Carina
fra
250 kr
/dag
AnnachiaraA

16. Annachiara

4.4 km
fra
200 kr
/dag
1 omtale
1
Stamkunde

Animal lover with experience with cats, rabbits and birds

Sist aktiv 4 dager siden
Bor med 2 katter
AnnachiaraA

16. Annachiara

Animal lover with experience with cats, rabbits and birds4.4 km
(1 omtale)
1 Stamkunde
Sist aktiv 4 dager siden
Bor med 2 katter
"I highly recommend Annachiara as a cat sitter. She did a fantastic job looking after our cat and it is clear he likes her too. She put us at ease, understood the needs of our older cat and kept us updated during her visits. Communication was easy and clear 😻"
ClareC
Dyreeier Clare
fra
200 kr
/dag
DeborahD

17. Deborah

4.7 km
fra
225 kr
/dag
3 omtaler
1
Stamkunde

Animal lover looking for more cats & dogs to love.

Svarer normalt innen noen timer
DeborahD

17. Deborah

Animal lover looking for more cats & dogs to love. 4.7 km
(3 omtaler)
1 Stamkunde
Svarer normalt innen noen timer
"She is amazing 👏 , took care of my cats so well. My cats told me😆😆. and she is super kind. So you can 200% trust her.😊😊"
YuY
Dyreeier Yu
fra
225 kr
/dag
VibekeV

18. Vibeke

2.5 km
fra
250 kr
/dag
5 omtaler
1
Stamkunde

Dyrepleier med hjerte for dyr

Bor med 1 hund
VibekeV

18. Vibeke

Dyrepleier med hjerte for dyr2.5 km
(5 omtaler)
1 Stamkunde
Bor med 1 hund
"En svært trivelig dame som er utrolig dyktig. Katten vår har vært i trygge hender mens vi har vært borte. Vi er meget imponert og anbefaler henne på det varmeste."
EivindE
Dyreeier Eivind
fra
250 kr
/dag
vaniaV

19. vania

2.2 km
fra
150 kr
/dag

A friendly and caring Pet Sitter

Sist aktiv 5 dager siden
Svarer normalt innen noen timer
vaniaV

19. vania

A friendly and caring Pet Sitter2.2 km
Sist aktiv 5 dager siden
Svarer normalt innen noen timer
fra
150 kr
/dag
SiljeS

20. Silje

0.2 km
fra
170 kr
/dag
2 omtaler
1
Stamkunde

Erfaren passer med gode referanser

Sist aktiv 14 dager siden
Svarer normalt innen en dag
SiljeS

20. Silje

Erfaren passer med gode referanser0.2 km
(2 omtaler)
1 Stamkunde
Sist aktiv 14 dager siden
Svarer normalt innen en dag
fra
170 kr
/dag

Hvorfor velge dyrepass?

Når du må bort, skal på ferie eller du må jobbe lange dager, ikke bekymre deg for å la kjæledyret ditt være hjemme alene. Har du noen gang tenkt "Er det en dyrepasser i Kattem som kan hjelpe?".

Heldigvis, med Pawshake, kan du enkelt finne lokale og pålitelige dyrepassere i Kattem for å gjøre hjemmebesøk for å se til kjæledyret ditt. Dette betyr at en dyrepasser vil komme og besøke kjæledyret ditt på et tidspunkt du begge er enige om og gi kjærlighet og personlig oppmerksomhet til din pelskling. Dette kan være i form av lek i hagen, en spasertur til den lokale parken, eller bare litt kjærlig kosetid. Våre dyrepassere kan også hjelpe til med å administrere medisiner, gi mat og friske opp vannskålen.

Hjemmebesøk er en fin måte å bryte opp dagen på og gjøre den mer berikende for kjæledyret ditt. Pawshake-dyrepassere har gjerne lang erfaring med å ta vare på en rekke kjæledyr, inkludert hunder, katter, kaniner, marsvin, fugler og andre typer dyr. Hvis du har flere kjæledyr, er hjemmebesøk også et flott alternativ for å sikre at de alle får besøk og oppmerksomhet i løpet av dagen.

Slike besøk er det minst stressende alternativet for kjæledyret ditt fordi kjæledyret da vil bo i sitt eget miljø - sitt eget hjem i Kattem. Deres omgivelser vil være kjent for dem, og våre kjærlige og lidenskapelige dyrepassere kommer til å skjemme dem bort hver dag. Våre dyrepassere vil behandle hjemmet ditt med respekt og er som regel fleksible med tid, forespørsler og varighet. Alt dette må selvsagt diskuteres før du booker og betaler for hjemmebesøkene.

Om du bare trenger én dag, en hel uke eller til og med en måned, vil du kunne finne en erfaren dyrepasser som imøtekommer deg og ditt kjæledyrs behov i Kattem. Det beste er at Pawshake-dyrepasseren som oftest er noen fra ditt lokale nabolag, så de er kjent med nærområdet.

Mange av våre dyrepassere har også erfaring med valper, eldre dyr, sjenerte dyr og hundetrening. Så hvis kjæledyret ditt har spesielle behov, vil du kunne finne en dyrepasser hos Pawshake som passer godt for deg.

Dyrets sikkerhet og velferd er en prioritering for oss og det er grunnen til at alle våre Pawshake-dyrepassere går gjennom en streng vurderingsprosess av vårt team. Hos Pawshake forstår vi at du kan føle deg litt urolig for at en dyrepasser skal ha tilgang hjemmet ditt. Dette er grunnen til at Pawshake-dyrepassere også har omtaler fra andre dyreeiere som er offentlige på profilen deres, slik at du kan lese dem.

Hvert hjemmebesøk som er betalt og booket gjennom Pawshake er også dekket av Pawshakes Kvalitetsløfte, som inkluderer veterinærdekning, 24-timers kundesupport for alle brukere og mye mer. Du kan uten tvil slappe godt av når kjæledyrene dine blir ivaretatt av en av våre dyrepassere i Kattem.

Dyreeiere booker dyrepass i Kattem på Pawshake. Over 465 dyreeiere i Kattem har skrevet en omtale med en gjennomsnittsscore på 4.96/5. Alle bookinger er trygt betalt med Visa, Mastercard, American Express.