1. Kattepass
  2. Sandnes

Kattepass, Sandnes

Drop-in kattepass hjemme hos deg

Tjeneste
Sted
Datoer
Pris (NOK)
Hvor mange kjæledyr?
Liten hund0-8 kg
Medium hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Ekstra stor hund+45 kg
KattAlle
Små kjæledyrFugl, kanin, marsvin e.l.
Avanserte filtre
ClareC

1. Clare

4.5 km
fra
200 kr
/dag
6 omtaler

Lover of all animals!

Bor med 3 katter
Svarer normalt innen en dag
ClareC

1. Clare

Lover of all animals!4.5 km
(6 omtaler)
Bor med 3 katter
Svarer normalt innen en dag
"Clare is a super cat sitter. The communication was easy and reassuring, and she sent us many pictures and that made us feel that our two cats were being well taken care of. We had no problem with leaving her with our home and cats while we were away. We would highly recommend her."
KimK
Dyreeier Kim
fra
200 kr
/dag
EmreE

2. Emre

7 km
fra
200 kr
/dag
2 omtaler

Jeg går daglige turer og liker alle typer kjæledyr 🩷

Bor med 6 katter
Svarer normalt innen en time
EmreE

2. Emre

Jeg går daglige turer og liker alle typer kjæledyr 🩷7 km
(2 omtaler)
Bor med 6 katter
Svarer normalt innen en time
"Emre er en helt super kattepasser! Hun er veldig samvittighetsfull og har tatt utrolig godt vare på kattene våre! Kommuniserer tydelig og sender koselige bilder og oppdateringer underveis. Anbefales på det sterkeste!"
JorunnJ
Dyreeier Jorunn
fra
200 kr
/dag
Du og kjæledyret ditt er i trygge hender når du bestiller og betaler på Pawshake.
CarolineC

3. Caroline

3 km
fra
200 kr
/dag
6 omtaler
3
Stamkunder

Din hunds beste venn🐶

Svarer normalt innen en dag
CarolineC

3. Caroline

Din hunds beste venn🐶3 km
(6 omtaler)
3 Stamkunder
Svarer normalt innen en dag
"She was nice, took good care of our two cats and if needed, answered quickly to our messages. "
VictorV
Dyreeier Victor
fra
200 kr
/dag
QueniaQ

4. Quenia

5.8 km
fra
300 kr
/dag
1 omtale

Cat Lover’s But Love Dogs Also

Bor med 2 katter
Svarer normalt innen en dag
QueniaQ

4. Quenia

Cat Lover’s But Love Dogs Also5.8 km
(1 omtale)
Bor med 2 katter
Svarer normalt innen en dag
"Quenia did an amazing job taking care of my cat Thomas while I was on summer holiday❤️ I would recommend her to everyone🤩"
JulieJ
Dyreeier Julie
fra
300 kr
/dag
PaulP

5. Paul

0.7 km
fra
180 kr
/dag
3 omtaler
1
Stamkunde

Hunde- og kattepasse fra Argentina i Sandnes 🐱💕🐶

Sist aktiv 8 dager siden
Bor med 1 hund, 2 katter
PaulP

5. Paul

Hunde- og kattepasse fra Argentina i Sandnes 🐱💕🐶0.7 km
(3 omtaler)
1 Stamkunde
Sist aktiv 8 dager siden
Bor med 1 hund, 2 katter
"Reliable service that I would totally recommend."
CanC
Dyreeier Can
fra
180 kr
/dag
IdaI

6. Ida

2.7 km
fra
200 kr
/dag
1 omtale

Hunde/kattepasser som vil det beste for din firbente venn!!

Sist aktiv 4 dager siden
Bor med 1 katt
IdaI

6. Ida

Hunde/kattepasser som vil det beste for din firbente venn!!2.7 km
(1 omtale)
Sist aktiv 4 dager siden
Bor med 1 katt
fra
200 kr
/dag
MathildeM

7. Mathilde

3.3 km
fra
200 kr
/dag

Mathilde heter jeg, og jeg har masse erfaring med katter

Sist aktiv 14 dager siden
Bor med 1 katt
MathildeM

7. Mathilde

Mathilde heter jeg, og jeg har masse erfaring med katter3.3 km
Sist aktiv 14 dager siden
Bor med 1 katt
fra
200 kr
/dag
CarolineC

8. Caroline

3 km
fra
200 kr
/dag

Imøtekommende og blid dyrepasser☺️

Bor med 1 katt
CarolineC

8. Caroline

Imøtekommende og blid dyrepasser☺️3 km
Bor med 1 katt
fra
200 kr
/dag
ThomasT

9. Thomas

2.2 km
fra
175 kr
/dag

Omsorgsfull dyrepasser: Dine kjæledyr, min prioritet

ThomasT

9. Thomas

Omsorgsfull dyrepasser: Dine kjæledyr, min prioritet2.2 km
fra
175 kr
/dag

Hvorfor velge kattepass?

Mange katteeiere vet at katter ofte kan være litt sære og foretrekker gjerne å være i sitt eget kjente miljø i stedet for på et ukjent sted. Selv om noen katter kan tilpasse seg hvis de må, kan mange bli stresset av å bli transportert til et nytt sted. Det er her en pålitelig Pawshake-kattepasser i Sandnes kan hjelpe!

Våre kattepassere i Sandnes kan komme hjem til deg og besøke katten din mens du er på ferie eller på jobb. Noen kan til og med bo hjemme hos deg hvis det er nødvendig. Kattepasserne våre er imøtekommende og rimelige, og det er lett å finne et alternativ som vil passe deg. Enten du trenger en kattepasser i et par timer én bestemt dag eller noen som besøker katten(e) din(e) hver dag i en uke, kan kattepassere i Sandnes skreddersy tjenesten sin slik at den passer deg og pusen din.

Mange katter kan være alene hjemme uten problemer, men å ha en kattepasser for tilsyn har mange fordeler. Din valgte Pawshake-kattepasser kan fylle opp vann- og matskål med nytt, ferskt innhold, tømme kattedoen, leke og tilbringe kvalitetstid med katten din. Mye mer personlig enn et kattepensjonat. \n\nHver booking hos Pawshake inkluderer også Pawshakes Kvalitetsløfte som betyr veterinærdekning hvis uhellet er ute, så du har ingenting å bekymre deg for når det gjelder din pelskling!

Dyreeiere booker kattepass i Sandnes på Pawshake. Over 167 dyreeiere i Sandnes har skrevet en omtale med en gjennomsnittsscore på 4.96/5. Alle bookinger er trygt betalt med Visa, Mastercard, American Express.