1. Hundelufting
  2. Trondheim

Hundelufting, Trondheim

En erfaren hundepasser plukker opp din hund hjemmefra og tar den med på en 30 minutters tur

Tjeneste
Sted
Datoer
Pris (NOK)
Hvor mange kjæledyr?
Liten hund0-8 kg
Medium hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Ekstra stor hund+45 kg
KattAlle
Små kjæledyrFugl, kanin, marsvin e.l.
Avanserte filtre
SindreS

1. Sindre

4.9 km
fra
150 kr
/luftetur
4 omtaler
2
Stamkunder

Katteglad dyrepasser tilgjengelig i Trondheim :)

Sist booket 10 dager siden
Sist kontaktet 10 dager siden
SindreS

1. Sindre

Katteglad dyrepasser tilgjengelig i Trondheim :)4.9 km
(4 omtaler)
2 Stamkunder
Sist booket 10 dager siden
Sist kontaktet 10 dager siden
fra
150 kr
/luftetur
MarcoM

2. Marco

0.4 km
fra
140 kr
/luftetur
5 omtaler
1
Stamkunde

En ny venn for kjæledyrene dine ☺️

Sist aktiv 10 dager siden
MarcoM

2. Marco

En ny venn for kjæledyrene dine ☺️0.4 km
(5 omtaler)
1 Stamkunde
Sist aktiv 10 dager siden
fra
140 kr
/luftetur
Sam MarcelliS

3. Sam Marcelli

4.2 km
fra
130 kr
/luftetur
6 omtaler
1
Stamkunde

Student med 9-års dyrebeskyttelse erfaring

Sist aktiv 10 dager siden
Sam MarcelliS

3. Sam Marcelli

Student med 9-års dyrebeskyttelse erfaring4.2 km
(6 omtaler)
1 Stamkunde
Sist aktiv 10 dager siden
fra
130 kr
/luftetur
MajaM

4. Maja

2.6 km
fra
150 kr
/luftetur
10 omtaler
4
Stamkunder

Rolig og katteglad vernepleier😇

Svarer normalt innen en time
MajaM

4. Maja

Rolig og katteglad vernepleier😇2.6 km
(10 omtaler)
4 Stamkunder
Svarer normalt innen en time
fra
150 kr
/luftetur
PaolaP

5. Paola

0.4 km
fra
250 kr
/luftetur
2 omtaler
1
Stamkunde

Dedicated and Caring Pet Sitter—Your Pet Is Priority!

Bor med 1 hund, 2 katter
Bor sammen med Mixed Chuck
PaolaP

5. Paola

Dedicated and Caring Pet Sitter—Your Pet Is Priority!0.4 km
(2 omtaler)
1 Stamkunde
Bor med 1 hund, 2 katter
Bor sammen med Mixed Chuck
fra
250 kr
/luftetur
AmandaA

6. Amanda

2 km
fra
125 kr
/luftetur
1 omtale

Katt- og hundepass

Bor med 2 katter
Svarer normalt innen en dag
AmandaA

6. Amanda

Katt- og hundepass2 km
(1 omtale)
Bor med 2 katter
Svarer normalt innen en dag
fra
125 kr
/luftetur
NoemiN

7. Noemi

1.2 km
fra
125 kr
/luftetur
3 omtaler
1
Stamkunde

Trygg og kjærlig dyrepass

NoemiN

7. Noemi

Trygg og kjærlig dyrepass1.2 km
(3 omtaler)
1 Stamkunde
fra
125 kr
/luftetur
GeG

8. Ge

3.2 km
fra
200 kr
/luftetur
13 omtaler
4
Stamkunder

Pet lover 🐱🐈🐈‍⬛ (Har allerede forlatt Norge)

Svarer normalt innen en dag
GeG

8. Ge

Pet lover 🐱🐈🐈‍⬛ (Har allerede forlatt Norge)3.2 km
(13 omtaler)
4 Stamkunder
Svarer normalt innen en dag
fra
200 kr
/luftetur
Zuzanna MariaZ

9. Zuzanna Maria

2.3 km
fra
120 kr
/luftetur

Dyreglad og kjærlig dyrepasser i Trondheim:)

Zuzanna MariaZ

9. Zuzanna Maria

Dyreglad og kjærlig dyrepasser i Trondheim:)2.3 km
fra
120 kr
/luftetur
NinaN

10. Nina

1 km
fra
100 kr
/luftetur

Savner en turvenn

Svarer normalt innen noen timer
NinaN

10. Nina

Savner en turvenn1 km
Svarer normalt innen noen timer
fra
100 kr
/luftetur
AuroraA

11. Aurora

3.1 km
fra
150 kr
/luftetur

Jeg elsker dyr og vil hjelpe deg med ditt dyr❤️

AuroraA

11. Aurora

Jeg elsker dyr og vil hjelpe deg med ditt dyr❤️3.1 km
fra
150 kr
/luftetur
AnnaA

12. Anna

3.2 km
fra
200 kr
/luftetur
3 omtaler
1
Stamkunde

Friendly and Responsible Pet Sitter

Bor med 1 katt
Svarer normalt innen en dag
AnnaA

12. Anna

Friendly and Responsible Pet Sitter3.2 km
(3 omtaler)
1 Stamkunde
Bor med 1 katt
Svarer normalt innen en dag
fra
200 kr
/luftetur
IngvildI

13. Ingvild

1.8 km
fra
100 kr
/luftetur

Aktiv Djurälskande Student!

Svarer normalt innen en dag
IngvildI

13. Ingvild

Aktiv Djurälskande Student!1.8 km
Svarer normalt innen en dag
fra
100 kr
/luftetur