1. Hundelufting
  2. Trondheim

Hundelufting, Trondheim

En erfaren hundepasser plukker opp din hund hjemmefra og tar den med på en 30 minutters tur

Tjeneste
Sted
Datoer
Pris (NOK)
Hvor mange kjæledyr?
Liten hund0-8 kg
Medium hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Kjempestor hund+45 kg
KattAlle
Små kjæledyrFugl, kanin, marsvin e.l.
Avanserte filtre
FilippaF

1. Filippa

1.1 km
fra
150 kr
/luftetur
Ny dyrepasser

pålitelig og kjærlig hundepasser

Sist aktiv 3 dager siden
FilippaF

1. Filippa

Ny dyrepasser
pålitelig og kjærlig hundepasser 1.1 km
Sist aktiv 3 dager siden
fra
150 kr
/luftetur
AgnesA

2. Agnes

2.3 km
fra
150 kr
/luftetur
Ny dyrepasser

En ekstra turvenn til din firbeinte❤️

Sist aktiv 14 dager siden
Bor med 2 katter
AgnesA

2. Agnes

Ny dyrepasser
En ekstra turvenn til din firbeinte❤️2.3 km
Sist aktiv 14 dager siden
Bor med 2 katter
fra
150 kr
/luftetur
Du og kjæledyret ditt er i trygge hender når du bestiller og betaler på Pawshake.
FredrikF

3. Fredrik

2 km
fra
150 kr
/luftetur
1 omtale

Trygg og omsorgsfull dyrepasser – klar for tur, lek og kos

Sist booket 12 dager siden
Sist aktiv 3 dager siden
FredrikF

3. Fredrik

Trygg og omsorgsfull dyrepasser – klar for tur, lek og kos2 km
(1 omtale)
Sist booket 12 dager siden
Sist aktiv 3 dager siden
"Albus kosa seg på tur, og resten av familien var helt trygg på at han ble tatt godt hånd om🤗"
Else-MarieE
Dyreeier Else-Marie
fra
150 kr
/luftetur
JennyJ

4. Jenny

0.5 km
fra
100 kr
/luftetur
1 omtale

Studentpar som ønsker en firbeint turkompis

Svarer normalt innen en time
JennyJ

4. Jenny

Studentpar som ønsker en firbeint turkompis0.5 km
(1 omtale)
Svarer normalt innen en time
fra
100 kr
/luftetur
DelinaD

5. Delina

2.8 km
fra
200 kr
/luftetur
10 omtaler
5
Stamkunder

kjærlig jente som passer på dine firbente<3

Svarer normalt innen en dag
DelinaD

5. Delina

kjærlig jente som passer på dine firbente<32.8 km
(10 omtaler)
5 Stamkunder
Svarer normalt innen en dag
fra
200 kr
/luftetur
JanetJ

6. Janet

3.8 km
fra
350 kr
/luftetur
168 omtaler
52
Stamkunder

Farmgirl That Loves All Animals!

Sist aktiv 8 dager siden
Svarer normalt innen noen timer
JanetJ

6. Janet

Farmgirl That Loves All Animals!3.8 km
(168 omtaler)
52 Stamkunder
Sist aktiv 8 dager siden
Svarer normalt innen noen timer
"Janet er veldig hyggelig og lett å kommunisere med. Hun tok utfordringen med å lufte en krevende unghund. Janet er svært kompetent og mestret dette strålende. Jeg føler at jeg kan stole på henne og vi kommer til å bruke hun videre."
SusanS
Dyreeier Susan
fra
350 kr
/luftetur
NurN

7. Nur

1.7 km
fra
125 kr
/luftetur
12 omtaler
4
Stamkunder

Omsorgsfull og pålitelig dyrepasser med to egne katter

Bor med 2 katter
Svarer normalt innen en dag
NurN

7. Nur

Omsorgsfull og pålitelig dyrepasser med to egne katter1.7 km
(12 omtaler)
4 Stamkunder
Bor med 2 katter
Svarer normalt innen en dag
fra
125 kr
/luftetur
ZaneZ

8. Zane

1.2 km
fra
125 kr
/luftetur
6 omtaler
1
Stamkunde

Hunde og kattepass i Trondheim

Sist booket i dag
Sist kontaktet i dag
ZaneZ

8. Zane

Hunde og kattepass i Trondheim 1.2 km
(6 omtaler)
1 Stamkunde
Sist booket i dag
Sist kontaktet i dag
fra
125 kr
/luftetur
SiriS

9. Siri

3.8 km
fra
300 kr
/luftetur
51 omtaler
25
Stamkunder

Naturbarn og dyreelsker

Sist booket 14 dager siden
Sist kontaktet 6 dager siden
SiriS

9. Siri

Naturbarn og dyreelsker 3.8 km
(51 omtaler)
25 Stamkunder
Sist booket 14 dager siden
Sist kontaktet 6 dager siden
"Trivelig hundepasser, kom hjem til en fornøyd hund :) "
EirinE
Dyreeier Eirin
fra
300 kr
/luftetur
DeborahD

10. Deborah

5.4 km
fra
400 kr
/luftetur
3 omtaler
1
Stamkunde

Animal lover with premium love and care for your pet.

Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist aktiv 5 dager siden
DeborahD

10. Deborah

Animal lover with premium love and care for your pet.5.4 km
(3 omtaler)
1 Stamkunde
Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist aktiv 5 dager siden
fra
400 kr
/luftetur
HelleH

11. Helle

2 km
fra
125 kr
/luftetur
13 omtaler
4
Stamkunder

Alt For Våre Gode Kjæledyr

Sist booket 2 dager siden
Sist kontaktet 7 dager siden
HelleH

11. Helle

Alt For Våre Gode Kjæledyr2 km
(13 omtaler)
4 Stamkunder
Sist booket 2 dager siden
Sist kontaktet 7 dager siden
fra
125 kr
/luftetur
OdaO

12. Oda

1.3 km
fra
125 kr
/luftetur

Tillitsfull og entusiastisk dyrepasser

Sist kontaktet 2 dager siden
Sist aktiv i går
OdaO

12. Oda

Tillitsfull og entusiastisk dyrepasser1.3 km
Sist kontaktet 2 dager siden
Sist aktiv i går
fra
125 kr
/luftetur
MartinaM

13. Martina

1.8 km
fra
280 kr
/luftetur
10 omtaler
6
Stamkunder

Friendly and Experienced Pet Sitter/Walker

Sist booket 2 dager siden
Sist kontaktet 2 dager siden
MartinaM

13. Martina

Friendly and Experienced Pet Sitter/Walker 1.8 km
(10 omtaler)
6 Stamkunder
Sist booket 2 dager siden
Sist kontaktet 2 dager siden
fra
280 kr
/luftetur
Gro MarcelaG

14. Gro Marcela

4.4 km
fra
180 kr
/luftetur
3 omtaler
2
Stamkunder

Tolmodig og aktiv hundepasser med omsorg og tryggheit

Sist booket 7 dager siden
Sist kontaktet 7 dager siden
Gro MarcelaG

14. Gro Marcela

Tolmodig og aktiv hundepasser med omsorg og tryggheit4.4 km
(3 omtaler)
2 Stamkunder
Sist booket 7 dager siden
Sist kontaktet 7 dager siden
fra
180 kr
/luftetur
Rubi FelinaR

15. Rubi Felina

2.9 km
fra
130 kr
/luftetur
1 omtale

Hyggelig og omtenksom dyrepasser

Sist kontaktet 2 dager siden
Sist aktiv 2 dager siden
Rubi FelinaR

15. Rubi Felina

Hyggelig og omtenksom dyrepasser2.9 km
(1 omtale)
Sist kontaktet 2 dager siden
Sist aktiv 2 dager siden
fra
130 kr
/luftetur
TunaT

16. Tuna

1.2 km
fra
150 kr
/luftetur
1 omtale

Omsorgsfull dyrepass tilgjengelig mens du er på sommerferie

Sist aktiv 3 dager siden
Svarer normalt innen en dag
TunaT

16. Tuna

Omsorgsfull dyrepass tilgjengelig mens du er på sommerferie1.2 km
(1 omtale)
Sist aktiv 3 dager siden
Svarer normalt innen en dag
fra
150 kr
/luftetur
Linn BeateL

17. Linn Beate

3.2 km
fra
150 kr
/luftetur

Ansvarsfull dyrepasser i Trondheim, søker etter dyrevenner!

Sist aktiv 4 dager siden
Bor med 1 hund
Linn BeateL

17. Linn Beate

Ansvarsfull dyrepasser i Trondheim, søker etter dyrevenner!3.2 km
Sist aktiv 4 dager siden
Bor med 1 hund
fra
150 kr
/luftetur
SindreS

18. Sindre

5.1 km
fra
150 kr
/luftetur
4 omtaler
2
Stamkunder

Katteglad dyrepasser tilgjengelig i Trondheim :)

Sist booket 4 dager siden
Sist kontaktet 4 dager siden
SindreS

18. Sindre

Katteglad dyrepasser tilgjengelig i Trondheim :)5.1 km
(4 omtaler)
2 Stamkunder
Sist booket 4 dager siden
Sist kontaktet 4 dager siden
fra
150 kr
/luftetur
MarcoM

19. Marco

1.1 km
fra
140 kr
/luftetur
5 omtaler
1
Stamkunde

En ny venn for kjæledyrene dine ☺️

Sist aktiv 4 dager siden
MarcoM

19. Marco

En ny venn for kjæledyrene dine ☺️1.1 km
(5 omtaler)
1 Stamkunde
Sist aktiv 4 dager siden
fra
140 kr
/luftetur
Sam MarcelliS

20. Sam Marcelli

3.6 km
fra
130 kr
/luftetur
6 omtaler
1
Stamkunde

Student med 9-års dyrebeskyttelse erfaring

Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist booket 14 dager siden
Sam MarcelliS

20. Sam Marcelli

Student med 9-års dyrebeskyttelse erfaring3.6 km
(6 omtaler)
1 Stamkunde
Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist booket 14 dager siden
fra
130 kr
/luftetur

Hvorfor velge hundelufting?

Noen ganger kan livet bli travelt og det kan være vanskelig å finne tid til å gå tur med hunden din. Heldigvis er det enkelt å få kontakt med tusenvis av dyreelskere og finne en hundelufter i Trondheim som er tilgjengelig og som ønsker å hjelpe deg - takket være Pawshake.

Alle våre hundeluftere blir vurdert individuelt og alle bookinger dekkes av Pawshakes Kvalitetsløfte slik at du kan slappe av mens de tilbringer tid med hunden din. I tillegg, kommer din Pawshake-hundelufter fra Trondheim -området, og profilen deres inkluderer omtaler fra andre dyreeiere som har booket hundelufteren tidligere.

Å booke en hundelufter mens du er på jobb er en rimelig og flott måte å gjøre hundens dag litt mer interessant. Noen av hundelufterne våre går med flere hunder på en gang, så denne tjenesten er en fin måte for hunden din å sosialisere seg på og å møte andre lignende hunder på. Hvis hunden din foretrekker å bli luftet alene, kan du også finne hundeluftere i Trondheim som bare går med én hund om gangen. På den måten kan turene være 100 % dedikerte til det hundene dine vil ha - enten det er en rolig tur rundt blokka eller en litt raskere fartsfylt spasertur; våre Pawshake hundeluftere vil gjerne hjelpe deg.

Dyreeiere booker hundelufting i Trondheim på Pawshake. Over 384 dyreeiere i Trondheim har skrevet en omtale med en gjennomsnittsscore på 4.98/5. Alle bookinger er trygt betalt med Visa, Mastercard, American Express.