1. Hundelufting
  2. Jakobsli

Hundelufting, Jakobsli

En erfaren hundepasser plukker opp din hund hjemmefra og tar den med på en 30 minutters tur

Tjeneste
Sted
Datoer
Pris (NOK)
Hvor mange kjæledyr?
Liten hund0-8 kg
Medium hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Ekstra stor hund+45 kg
KattAlle
Små kjæledyrFugl, kanin, marsvin e.l.
Avanserte filtre
NoemiN

1. Noemi

3.6 km
fra
125 kr
/luftetur
3 omtaler
1
Stamkunde

Trygg og kjærlig dyrepass

NoemiN

1. Noemi

Trygg og kjærlig dyrepass3.6 km
(3 omtaler)
1 Stamkunde
fra
125 kr
/luftetur
GeG

2. Ge

4.4 km
fra
200 kr
/luftetur
13 omtaler
4
Stamkunder

Pet lover 🐱🐈🐈‍⬛ (Har allerede forlatt Norge)

Svarer normalt innen en dag
GeG

2. Ge

Pet lover 🐱🐈🐈‍⬛ (Har allerede forlatt Norge)4.4 km
(13 omtaler)
4 Stamkunder
Svarer normalt innen en dag
fra
200 kr
/luftetur
Zuzanna MariaZ

3. Zuzanna Maria

5.9 km
fra
120 kr
/luftetur

Dyreglad og kjærlig dyrepasser i Trondheim:)

Zuzanna MariaZ

3. Zuzanna Maria

Dyreglad og kjærlig dyrepasser i Trondheim:)5.9 km
fra
120 kr
/luftetur
PolinaP

4. Polina

1.7 km
fra
150 kr
/luftetur

Trygg og omsorgsfull hundelufter 🐶

PolinaP

4. Polina

Trygg og omsorgsfull hundelufter 🐶1.7 km
fra
150 kr
/luftetur
NinaN

5. Nina

3.7 km
fra
100 kr
/luftetur

Savner en turvenn

Svarer normalt innen noen timer
NinaN

5. Nina

Savner en turvenn3.7 km
Svarer normalt innen noen timer
fra
100 kr
/luftetur
AuroraA

6. Aurora

2.1 km
fra
150 kr
/luftetur

Jeg elsker dyr og vil hjelpe deg med ditt dyr❤️

AuroraA

6. Aurora

Jeg elsker dyr og vil hjelpe deg med ditt dyr❤️2.1 km
fra
150 kr
/luftetur
AnnaA

7. Anna

2.3 km
fra
200 kr
/luftetur
3 omtaler
1
Stamkunde

Friendly and Responsible Pet Sitter

Bor med 1 katt
Svarer normalt innen en dag
AnnaA

7. Anna

Friendly and Responsible Pet Sitter2.3 km
(3 omtaler)
1 Stamkunde
Bor med 1 katt
Svarer normalt innen en dag
fra
200 kr
/luftetur
IngvildI

8. Ingvild

3.4 km
fra
100 kr
/luftetur

Aktiv Djurälskande Student!

Svarer normalt innen en dag
IngvildI

8. Ingvild

Aktiv Djurälskande Student!3.4 km
Svarer normalt innen en dag
fra
100 kr
/luftetur