1. Hundelufting
  2. Jakobsli

Hundelufting, Jakobsli

En erfaren hundepasser plukker opp din hund hjemmefra og tar den med på en 30 minutters tur

Tjeneste
Sted
Datoer
Pris (NOK)
Hvor mange kjæledyr?
Liten hund0-8 kg
Medium hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Kjempestor hund+45 kg
KattAlle
Små kjæledyrFugl, kanin, marsvin e.l.
Avanserte filtre
FilippaF

1. Filippa

5.2 km
fra
150 kr
/luftetur
Ny dyrepasser

pålitelig og kjærlig hundepasser

Sist aktiv 2 dager siden
FilippaF

1. Filippa

Ny dyrepasser
pålitelig og kjærlig hundepasser 5.2 km
Sist aktiv 2 dager siden
fra
150 kr
/luftetur
FredrikF

2. Fredrik

5.5 km
fra
150 kr
/luftetur
1 omtale

Trygg og omsorgsfull dyrepasser – klar for tur, lek og kos

Sist booket 4 dager siden
Sist aktiv i går
FredrikF

2. Fredrik

Trygg og omsorgsfull dyrepasser – klar for tur, lek og kos5.5 km
(1 omtale)
Sist booket 4 dager siden
Sist aktiv i går
"Albus kosa seg på tur, og resten av familien var helt trygg på at han ble tatt godt hånd om🤗"
Else-MarieE
Dyreeier Else-Marie
fra
150 kr
/luftetur
Du og kjæledyret ditt er i trygge hender når du bestiller og betaler på Pawshake.
JennyJ

3. Jenny

5.6 km
fra
100 kr
/luftetur
1 omtale

Studentpar som ønsker en firbeint turkompis

Svarer normalt innen en time
JennyJ

3. Jenny

Studentpar som ønsker en firbeint turkompis5.6 km
(1 omtale)
Svarer normalt innen en time
fra
100 kr
/luftetur
RachelR

4. Rachel

2 km
fra
150 kr
/luftetur
2 omtaler

Ansvarsfull og pålitelig med stor forkjærlighet for dyr

Sist aktiv 3 dager siden
Svarer normalt innen noen timer
RachelR

4. Rachel

Ansvarsfull og pålitelig med stor forkjærlighet for dyr2 km
(2 omtaler)
Sist aktiv 3 dager siden
Svarer normalt innen noen timer
fra
150 kr
/luftetur
Rubi FelinaR

5. Rubi Felina

3.8 km
fra
130 kr
/luftetur
1 omtale

Svarer normalt innen en dag
Rubi FelinaR

5. Rubi Felina

3.8 km
(1 omtale)
Svarer normalt innen en dag
fra
130 kr
/luftetur
PolinaP

6. Polina

0.2 km
fra
150 kr
/luftetur

Trygg og omsorgsfull hundelufter 🐶

PolinaP

6. Polina

Trygg og omsorgsfull hundelufter 🐶0.2 km
fra
150 kr
/luftetur
ZaneZ

7. Zane

5.3 km
fra
125 kr
/luftetur
6 omtaler

Hunde og kattepass i Trondheim

Sist booket 5 dager siden
Sist kontaktet 6 dager siden
ZaneZ

7. Zane

Hunde og kattepass i Trondheim 5.3 km
(6 omtaler)
Sist booket 5 dager siden
Sist kontaktet 6 dager siden
fra
125 kr
/luftetur
SiriS

8. Siri

5 km
fra
300 kr
/luftetur
50 omtaler
24
Stamkunder

Naturbarn og dyreelsker

Sist booket 14 dager siden
Sist kontaktet 6 dager siden
SiriS

8. Siri

Naturbarn og dyreelsker 5 km
(50 omtaler)
24 Stamkunder
Sist booket 14 dager siden
Sist kontaktet 6 dager siden
"Trivelig hundepasser, kom hjem til en fornøyd hund :) "
EirinE
Dyreeier Eirin
fra
300 kr
/luftetur
HelleH

9. Helle

4.5 km - Trondheim
fra
125 kr
/luftetur
13 omtaler
4
Stamkunder

Alt For Våre Gode Kjæledyr

Sist aktiv i går
Svarer normalt innen en dag
HelleH

9. Helle

Alt For Våre Gode Kjæledyr4.5 km - Trondheim
(13 omtaler)
4 Stamkunder
Sist aktiv i går
Svarer normalt innen en dag
fra
125 kr
/luftetur
Gro MarcelaG

10. Gro Marcela

1.6 km
fra
180 kr
/luftetur
3 omtaler
1
Stamkunde

Tolmodig og aktiv hundepasser med omsorg og tryggheit

Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist booket i går
Gro MarcelaG

10. Gro Marcela

Tolmodig og aktiv hundepasser med omsorg og tryggheit1.6 km
(3 omtaler)
1 Stamkunde
Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist booket i går
fra
180 kr
/luftetur
Sam MarcelliS

11. Sam Marcelli

5.1 km
fra
130 kr
/luftetur
6 omtaler

Student med 9-års dyrebeskyttelse erfaring

Sist booket 6 dager siden
Sist kontaktet 8 dager siden
Sam MarcelliS

11. Sam Marcelli

Student med 9-års dyrebeskyttelse erfaring5.1 km
(6 omtaler)
Sist booket 6 dager siden
Sist kontaktet 8 dager siden
fra
130 kr
/luftetur
MajaM

12. Maja

3.9 km
fra
150 kr
/luftetur
10 omtaler
4
Stamkunder

Rolig og katteglad vernepleier😇

Sist kontaktet 5 dager siden
Sist aktiv 3 dager siden
MajaM

12. Maja

Rolig og katteglad vernepleier😇3.9 km
(10 omtaler)
4 Stamkunder
Sist kontaktet 5 dager siden
Sist aktiv 3 dager siden
fra
150 kr
/luftetur
AmandaA

13. Amanda

4.9 km
fra
125 kr
/luftetur
1 omtale

Katt- og hundepass

Sist aktiv 10 dager siden
Bor med 2 katter
AmandaA

13. Amanda

Katt- og hundepass4.9 km
(1 omtale)
Sist aktiv 10 dager siden
Bor med 2 katter
fra
125 kr
/luftetur
NoemiN

14. Noemi

5.3 km
fra
125 kr
/luftetur
3 omtaler
1
Stamkunde

Trygg og kjærlig dyrepass

Sist aktiv 10 dager siden
NoemiN

14. Noemi

Trygg og kjærlig dyrepass5.3 km
(3 omtaler)
1 Stamkunde
Sist aktiv 10 dager siden
fra
125 kr
/luftetur
OdaO

15. Oda

4.5 km
fra
125 kr
/luftetur

Tillitsfull og entusiastisk dyrepasser

Svarer normalt innen en dag
OdaO

15. Oda

Tillitsfull og entusiastisk dyrepasser4.5 km
Svarer normalt innen en dag
fra
125 kr
/luftetur
GeG

16. Ge

6 km - Trondheim
fra
200 kr
/luftetur
13 omtaler
4
Stamkunder

Pet lover 🐱🐈🐈‍⬛ (Har allerede forlatt Norge)

Svarer normalt innen en dag
GeG

16. Ge

Pet lover 🐱🐈🐈‍⬛ (Har allerede forlatt Norge)6 km - Trondheim
(13 omtaler)
4 Stamkunder
Svarer normalt innen en dag
fra
200 kr
/luftetur
NinaN

17. Nina

5.5 km
fra
100 kr
/luftetur

Savner en turvenn

Svarer normalt innen noen timer
NinaN

17. Nina

Savner en turvenn5.5 km
Svarer normalt innen noen timer
fra
100 kr
/luftetur
AuroraA

18. Aurora

3.7 km
fra
150 kr
/luftetur

Jeg elsker dyr og vil hjelpe deg med ditt dyr❤️

AuroraA

18. Aurora

Jeg elsker dyr og vil hjelpe deg med ditt dyr❤️3.7 km
fra
150 kr
/luftetur
AnnaA

19. Anna

3.8 km
fra
200 kr
/luftetur
3 omtaler
1
Stamkunde

Friendly and Responsible Pet Sitter

Bor med 1 katt
Svarer normalt innen en dag
AnnaA

19. Anna

Friendly and Responsible Pet Sitter3.8 km
(3 omtaler)
1 Stamkunde
Bor med 1 katt
Svarer normalt innen en dag
fra
200 kr
/luftetur
IngvildI

20. Ingvild

5.1 km
fra
100 kr
/luftetur

Aktiv Djurälskande Student!

Svarer normalt innen en dag
IngvildI

20. Ingvild

Aktiv Djurälskande Student!5.1 km
Svarer normalt innen en dag
fra
100 kr
/luftetur

Hvorfor velge hundelufting?

Noen ganger kan livet bli travelt og det kan være vanskelig å finne tid til å gå tur med hunden din. Heldigvis er det enkelt å få kontakt med tusenvis av dyreelskere og finne en hundelufter i Jakobsli som er tilgjengelig og som ønsker å hjelpe deg - takket være Pawshake.

Alle våre hundeluftere blir vurdert individuelt og alle bookinger dekkes av Pawshakes Kvalitetsløfte slik at du kan slappe av mens de tilbringer tid med hunden din. I tillegg, kommer din Pawshake-hundelufter fra Jakobsli -området, og profilen deres inkluderer omtaler fra andre dyreeiere som har booket hundelufteren tidligere.

Å booke en hundelufter mens du er på jobb er en rimelig og flott måte å gjøre hundens dag litt mer interessant. Noen av hundelufterne våre går med flere hunder på en gang, så denne tjenesten er en fin måte for hunden din å sosialisere seg på og å møte andre lignende hunder på. Hvis hunden din foretrekker å bli luftet alene, kan du også finne hundeluftere i Jakobsli som bare går med én hund om gangen. På den måten kan turene være 100 % dedikerte til det hundene dine vil ha - enten det er en rolig tur rundt blokka eller en litt raskere fartsfylt spasertur; våre Pawshake hundeluftere vil gjerne hjelpe deg.

Dyreeiere booker hundelufting i Jakobsli på Pawshake. Over 385 dyreeiere i Jakobsli har skrevet en omtale med en gjennomsnittsscore på 4.98/5. Alle bookinger er trygt betalt med Visa, Mastercard, American Express.