1. Hundelufting
  2. Heimdal

Hundelufting, Heimdal

En erfaren hundepasser plukker opp din hund hjemmefra og tar den med på en 30 minutters tur

Tjeneste
Sted
Datoer
Pris (NOK)
Hvor mange kjæledyr?
Liten hund0-8 kg
Medium hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Ekstra stor hund+45 kg
KattAlle
Små kjæledyrFugl, kanin, marsvin e.l.
Avanserte filtre
VibekeV

1. Vibeke

2.8 km
fra
250 kr
/luftetur
5 omtaler
1
Stamkunde

Dyrepleier med hjerte for dyr

Bor med 1 hund
VibekeV

1. Vibeke

Dyrepleier med hjerte for dyr2.8 km
(5 omtaler)
1 Stamkunde
Bor med 1 hund
"Vibeke hjalp meg første uka tilbake på jobb,når jeg ikke ville at Aki (3mnd) skulle være alene hele dagen. Super hundepasser som virkelig bryr seg om dyra, og hjelper til med oppdragelsen også:) anbefales på det sterkeste, jeg skal hvertfall booke henne om igjen!:)"
SigridS
Dyreeier Sigrid
fra
250 kr
/luftetur
TonjeT

2. Tonje

4.7 km
fra
200 kr
/luftetur
5 omtaler
3
Stamkunder

Gøy og lærerik pass

Sist aktiv 9 dager siden
Bor med 1 hund
TonjeT

2. Tonje

Gøy og lærerik pass4.7 km
(5 omtaler)
3 Stamkunder
Sist aktiv 9 dager siden
Bor med 1 hund
"Veldig fornøyd med Tonje! Lido følte seg fort trygg på henne, og det er tydelig at hun har erfaring med hund. God kommunikasjon, og fikk bildeoppdatering av turen. Kommer til å spørre henne igjen☺️👍🏻"
IngridI
Dyreeier Ingrid
fra
200 kr
/luftetur
Du og kjæledyret ditt er i trygge hender når du bestiller og betaler på Pawshake.
DeborahD

3. Deborah

4.8 km
fra
400 kr
/luftetur
3 omtaler
1
Stamkunde

Animal lover with premium love and care for your pet.

Sist aktiv 11 dager siden
Svarer normalt innen noen timer
DeborahD

3. Deborah

Animal lover with premium love and care for your pet.4.8 km
(3 omtaler)
1 Stamkunde
Sist aktiv 11 dager siden
Svarer normalt innen noen timer
fra
400 kr
/luftetur
LindaL

4. Linda

3.7 km
fra
100 kr
/luftetur
14 omtaler
4
Stamkunder

Flink Dyrepasser Som Tar Godt Vare På Dyrene..

Sist aktiv 7 dager siden
Bor med 1 katt
LindaL

4. Linda

Flink Dyrepasser Som Tar Godt Vare På Dyrene..3.7 km
(14 omtaler)
4 Stamkunder
Sist aktiv 7 dager siden
Bor med 1 katt
fra
100 kr
/luftetur
ElsE

5. Els

5.3 km
fra
175 kr
/luftetur
6 omtaler
2
Stamkunder

Dyreelsker ønsker å ta vare på kjæledyrene dine

Sist booket 3 dager siden
Sist kontaktet 3 dager siden
ElsE

5. Els

Dyreelsker ønsker å ta vare på kjæledyrene dine5.3 km
(6 omtaler)
2 Stamkunder
Sist booket 3 dager siden
Sist kontaktet 3 dager siden
fra
175 kr
/luftetur
MaryamM

6. Maryam

1.5 km
fra
150 kr
/luftetur
Ny dyrepasser

Glad i hunder og tilgjengelig for hundepass i Trondheim

Sist aktiv i går
MaryamM

6. Maryam

Ny dyrepasser
Glad i hunder og tilgjengelig for hundepass i Trondheim 1.5 km
Sist aktiv i går
fra
150 kr
/luftetur
MargaritaM

7. Margarita

4.9 km
fra
200 kr
/luftetur
10 omtaler
4
Stamkunder

Trygg og erfaren dyrepasser i Trondheim – hund og katt

Sist kontaktet 8 dager siden
Sist aktiv 3 dager siden
MargaritaM

7. Margarita

Trygg og erfaren dyrepasser i Trondheim – hund og katt4.9 km
(10 omtaler)
4 Stamkunder
Sist kontaktet 8 dager siden
Sist aktiv 3 dager siden
fra
200 kr
/luftetur
AndreaA

8. Andrea

4.9 km
fra
200 kr
/luftetur
15 omtaler
4
Stamkunder

Dyrepasser tilgjengelig i Trondheim <3

Sist booket 3 dager siden
Sist kontaktet 3 dager siden
AndreaA

8. Andrea

Dyrepasser tilgjengelig i Trondheim <3 4.9 km
(15 omtaler)
4 Stamkunder
Sist booket 3 dager siden
Sist kontaktet 3 dager siden
fra
200 kr
/luftetur
vaniaV

9. vania

3.2 km
fra
150 kr
/luftetur

A friendly and caring Pet Sitter

Sist aktiv 3 dager siden
Svarer normalt innen noen timer
vaniaV

9. vania

A friendly and caring Pet Sitter3.2 km
Sist aktiv 3 dager siden
Svarer normalt innen noen timer
fra
150 kr
/luftetur
SindreS

10. Sindre

4.9 km
fra
150 kr
/luftetur
4 omtaler
2
Stamkunder

Katteglad dyrepasser tilgjengelig i Trondheim :)

Sist booket 10 dager siden
Sist kontaktet 10 dager siden
SindreS

10. Sindre

Katteglad dyrepasser tilgjengelig i Trondheim :)4.9 km
(4 omtaler)
2 Stamkunder
Sist booket 10 dager siden
Sist kontaktet 10 dager siden
fra
150 kr
/luftetur

Hvorfor velge hundelufting?

Noen ganger kan livet bli travelt og det kan være vanskelig å finne tid til å gå tur med hunden din. Heldigvis er det enkelt å få kontakt med tusenvis av dyreelskere og finne en hundelufter i Heimdal som er tilgjengelig og som ønsker å hjelpe deg - takket være Pawshake.

Alle våre hundeluftere blir vurdert individuelt og alle bookinger dekkes av Pawshakes Kvalitetsløfte slik at du kan slappe av mens de tilbringer tid med hunden din. I tillegg, kommer din Pawshake-hundelufter fra Heimdal -området, og profilen deres inkluderer omtaler fra andre dyreeiere som har booket hundelufteren tidligere.

Å booke en hundelufter mens du er på jobb er en rimelig og flott måte å gjøre hundens dag litt mer interessant. Noen av hundelufterne våre går med flere hunder på en gang, så denne tjenesten er en fin måte for hunden din å sosialisere seg på og å møte andre lignende hunder på. Hvis hunden din foretrekker å bli luftet alene, kan du også finne hundeluftere i Heimdal som bare går med én hund om gangen. På den måten kan turene være 100 % dedikerte til det hundene dine vil ha - enten det er en rolig tur rundt blokka eller en litt raskere fartsfylt spasertur; våre Pawshake hundeluftere vil gjerne hjelpe deg.

Dyreeiere booker hundelufting i Heimdal på Pawshake. Over 386 dyreeiere i Heimdal har skrevet en omtale med en gjennomsnittsscore på 4.98/5. Alle bookinger er trygt betalt med Visa, Mastercard, American Express.