1. Hundelufting
  2. Heimdal

Hundelufting, Heimdal

En erfaren hundepasser plukker opp din hund hjemmefra og tar den med på en 30 minutters tur

Tjeneste
Sted
Datoer
Pris (NOK)
Hvor mange kjæledyr?
Liten hund0-8 kg
Medium hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Ekstra stor hund+45 kg
KattAlle
Små kjæledyrFugl, kanin, marsvin e.l.
Avanserte filtre
FredrikF

1. Fredrik

3.4 km
fra
150 kr
/luftetur
1 omtale

Trygg og omsorgsfull dyrepasser – klar for tur, lek og kos

Sist aktiv 9 dager siden
Svarer normalt innen noen timer
FredrikF

1. Fredrik

Trygg og omsorgsfull dyrepasser – klar for tur, lek og kos3.4 km
(1 omtale)
Sist aktiv 9 dager siden
Svarer normalt innen noen timer
"Albus kosa seg på tur, og resten av familien var helt trygg på at han ble tatt godt hånd om🤗"
Else-MarieE
Dyreeier Else-Marie
fra
150 kr
/luftetur
AgnesA

2. Agnes

4.5 km
fra
150 kr
/luftetur
Ny dyrepasser

En ekstra turvenn til din firbeinte❤️

Bor med 2 katter
AgnesA

2. Agnes

Ny dyrepasser
En ekstra turvenn til din firbeinte❤️4.5 km
Bor med 2 katter
fra
150 kr
/luftetur
Du og kjæledyret ditt er i trygge hender når du bestiller og betaler på Pawshake.
JennyJ

3. Jenny

4.7 km
fra
100 kr
/luftetur
1 omtale

Studentpar som ønsker en firbeint turkompis

Svarer normalt innen en time
JennyJ

3. Jenny

Studentpar som ønsker en firbeint turkompis4.7 km
(1 omtale)
Svarer normalt innen en time
fra
100 kr
/luftetur
DelinaD

4. Delina

3 km
fra
200 kr
/luftetur
10 omtaler
5
Stamkunder

kjærlig jente som passer på dine firbente<3

Sist kontaktet 4 dager siden
Sist aktiv 3 dager siden
DelinaD

4. Delina

kjærlig jente som passer på dine firbente<33 km
(10 omtaler)
5 Stamkunder
Sist kontaktet 4 dager siden
Sist aktiv 3 dager siden
fra
200 kr
/luftetur
JanetJ

5. Janet

2.6 km
fra
350 kr
/luftetur
168 omtaler
52
Stamkunder

Farmgirl That Loves All Animals!

Sist aktiv 14 dager siden
Svarer normalt innen noen timer
JanetJ

5. Janet

Farmgirl That Loves All Animals!2.6 km
(168 omtaler)
52 Stamkunder
Sist aktiv 14 dager siden
Svarer normalt innen noen timer
"Janet er veldig hyggelig og lett å kommunisere med. Hun tok utfordringen med å lufte en krevende unghund. Janet er svært kompetent og mestret dette strålende. Jeg føler at jeg kan stole på henne og vi kommer til å bruke hun videre."
SusanS
Dyreeier Susan
fra
350 kr
/luftetur
NurN

6. Nur

3.5 km
fra
125 kr
/luftetur
12 omtaler
4
Stamkunder

Omsorgsfull og pålitelig dyrepasser med to egne katter

Bor med 2 katter
Svarer normalt innen en dag
NurN

6. Nur

Omsorgsfull og pålitelig dyrepasser med to egne katter3.5 km
(12 omtaler)
4 Stamkunder
Bor med 2 katter
Svarer normalt innen en dag
fra
125 kr
/luftetur
VibekeV

7. Vibeke

2.5 km
fra
250 kr
/luftetur
5 omtaler
1
Stamkunde

Dyrepleier med hjerte for dyr

Bor med 1 hund
VibekeV

7. Vibeke

Dyrepleier med hjerte for dyr2.5 km
(5 omtaler)
1 Stamkunde
Bor med 1 hund
"Vibeke hjalp meg første uka tilbake på jobb,når jeg ikke ville at Aki (3mnd) skulle være alene hele dagen. Super hundepasser som virkelig bryr seg om dyra, og hjelper til med oppdragelsen også:) anbefales på det sterkeste, jeg skal hvertfall booke henne om igjen!:)"
SigridS
Dyreeier Sigrid
fra
250 kr
/luftetur
TonjeT

8. Tonje

3.5 km
fra
200 kr
/luftetur
5 omtaler
3
Stamkunder

Gøy og lærerik pass

Sist aktiv 9 dager siden
Bor med 1 hund
TonjeT

8. Tonje

Gøy og lærerik pass3.5 km
(5 omtaler)
3 Stamkunder
Sist aktiv 9 dager siden
Bor med 1 hund
"Veldig fornøyd med Tonje! Lido følte seg fort trygg på henne, og det er tydelig at hun har erfaring med hund. God kommunikasjon, og fikk bildeoppdatering av turen. Kommer til å spørre henne igjen☺️👍🏻"
IngridI
Dyreeier Ingrid
fra
200 kr
/luftetur
SiriS

9. Siri

3.5 km
fra
300 kr
/luftetur
51 omtaler
25
Stamkunder

Naturbarn og dyreelsker

Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist kontaktet 12 dager siden
SiriS

9. Siri

Naturbarn og dyreelsker 3.5 km
(51 omtaler)
25 Stamkunder
Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist kontaktet 12 dager siden
"Trivelig hundepasser, kom hjem til en fornøyd hund :) "
EirinE
Dyreeier Eirin
fra
300 kr
/luftetur
DeborahD

10. Deborah

2.5 km
fra
400 kr
/luftetur
3 omtaler
1
Stamkunde

Animal lover with premium love and care for your pet.

Sist aktiv 11 dager siden
Svarer normalt innen noen timer
DeborahD

10. Deborah

Animal lover with premium love and care for your pet.2.5 km
(3 omtaler)
1 Stamkunde
Sist aktiv 11 dager siden
Svarer normalt innen noen timer
fra
400 kr
/luftetur
LindaL

11. Linda

1.1 km
fra
100 kr
/luftetur
14 omtaler
4
Stamkunder

Flink Dyrepasser Som Tar Godt Vare På Dyrene..

Sist aktiv 7 dager siden
Bor med 1 katt
LindaL

11. Linda

Flink Dyrepasser Som Tar Godt Vare På Dyrene..1.1 km
(14 omtaler)
4 Stamkunder
Sist aktiv 7 dager siden
Bor med 1 katt
fra
100 kr
/luftetur
AgnieszkaA

12. Agnieszka

5 km
fra
200 kr
/luftetur
1 omtale

Animal lover looking for more pet friends!

Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist aktiv i dag
AgnieszkaA

12. Agnieszka

Animal lover looking for more pet friends! 5 km
(1 omtale)
Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist aktiv i dag
fra
200 kr
/luftetur
ElsE

13. Els

1.9 km
fra
175 kr
/luftetur
6 omtaler
2
Stamkunder

Dyreelsker ønsker å ta vare på kjæledyrene dine

Sist booket 3 dager siden
Sist kontaktet 3 dager siden
ElsE

13. Els

Dyreelsker ønsker å ta vare på kjæledyrene dine1.9 km
(6 omtaler)
2 Stamkunder
Sist booket 3 dager siden
Sist kontaktet 3 dager siden
fra
175 kr
/luftetur
MartinaM

14. Martina

4.9 km
fra
280 kr
/luftetur
10 omtaler
6
Stamkunder

Friendly and Experienced Pet Sitter/Walker

Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist booket 8 dager siden
MartinaM

14. Martina

Friendly and Experienced Pet Sitter/Walker 4.9 km
(10 omtaler)
6 Stamkunder
Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist booket 8 dager siden
fra
280 kr
/luftetur
MaryamM

15. Maryam

4.8 km
fra
150 kr
/luftetur
Ny dyrepasser

Glad i hunder og tilgjengelig for hundepass i Trondheim

Sist aktiv i går
MaryamM

15. Maryam

Ny dyrepasser
Glad i hunder og tilgjengelig for hundepass i Trondheim 4.8 km
Sist aktiv i går
fra
150 kr
/luftetur
Rubi FelinaR

16. Rubi Felina

4.7 km
fra
130 kr
/luftetur
1 omtale

Hyggelig og omtenksom dyrepasser

Sist kontaktet 8 dager siden
Sist aktiv 2 dager siden
Rubi FelinaR

16. Rubi Felina

Hyggelig og omtenksom dyrepasser4.7 km
(1 omtale)
Sist kontaktet 8 dager siden
Sist aktiv 2 dager siden
fra
130 kr
/luftetur
MargaritaM

17. Margarita

3.7 km
fra
200 kr
/luftetur
10 omtaler
4
Stamkunder

Trygg og erfaren dyrepasser i Trondheim – hund og katt

Sist kontaktet 8 dager siden
Sist aktiv 3 dager siden
MargaritaM

17. Margarita

Trygg og erfaren dyrepasser i Trondheim – hund og katt3.7 km
(10 omtaler)
4 Stamkunder
Sist kontaktet 8 dager siden
Sist aktiv 3 dager siden
fra
200 kr
/luftetur
AndreaA

18. Andrea

0.3 km
fra
200 kr
/luftetur
15 omtaler
4
Stamkunder

Dyrepasser tilgjengelig i Trondheim <3

Sist booket 3 dager siden
Sist kontaktet 3 dager siden
AndreaA

18. Andrea

Dyrepasser tilgjengelig i Trondheim <3 0.3 km
(15 omtaler)
4 Stamkunder
Sist booket 3 dager siden
Sist kontaktet 3 dager siden
fra
200 kr
/luftetur
vaniaV

19. vania

2.8 km
fra
150 kr
/luftetur

A friendly and caring Pet Sitter

Sist aktiv 3 dager siden
Svarer normalt innen noen timer
vaniaV

19. vania

A friendly and caring Pet Sitter2.8 km
Sist aktiv 3 dager siden
Svarer normalt innen noen timer
fra
150 kr
/luftetur
OdaO

20. Oda

4.8 km
fra
125 kr
/luftetur

Tillitsfull og entusiastisk dyrepasser

Sist kontaktet 8 dager siden
Sist aktiv 7 dager siden
OdaO

20. Oda

Tillitsfull og entusiastisk dyrepasser4.8 km
Sist kontaktet 8 dager siden
Sist aktiv 7 dager siden
fra
125 kr
/luftetur

Hvorfor velge hundelufting?

Noen ganger kan livet bli travelt og det kan være vanskelig å finne tid til å gå tur med hunden din. Heldigvis er det enkelt å få kontakt med tusenvis av dyreelskere og finne en hundelufter i Heimdal som er tilgjengelig og som ønsker å hjelpe deg - takket være Pawshake.

Alle våre hundeluftere blir vurdert individuelt og alle bookinger dekkes av Pawshakes Kvalitetsløfte slik at du kan slappe av mens de tilbringer tid med hunden din. I tillegg, kommer din Pawshake-hundelufter fra Heimdal -området, og profilen deres inkluderer omtaler fra andre dyreeiere som har booket hundelufteren tidligere.

Å booke en hundelufter mens du er på jobb er en rimelig og flott måte å gjøre hundens dag litt mer interessant. Noen av hundelufterne våre går med flere hunder på en gang, så denne tjenesten er en fin måte for hunden din å sosialisere seg på og å møte andre lignende hunder på. Hvis hunden din foretrekker å bli luftet alene, kan du også finne hundeluftere i Heimdal som bare går med én hund om gangen. På den måten kan turene være 100 % dedikerte til det hundene dine vil ha - enten det er en rolig tur rundt blokka eller en litt raskere fartsfylt spasertur; våre Pawshake hundeluftere vil gjerne hjelpe deg.

Dyreeiere booker hundelufting i Heimdal på Pawshake. Over 386 dyreeiere i Heimdal har skrevet en omtale med en gjennomsnittsscore på 4.98/5. Alle bookinger er trygt betalt med Visa, Mastercard, American Express.