1. Hundelufting
  2. Heimdal

Hundelufting, Heimdal

En erfaren hundepasser plukker opp din hund hjemmefra og tar den med på en 30 minutters tur

Tjeneste
Sted
Datoer
Pris (NOK)
Hvor mange kjæledyr?
Liten hund0-8 kg
Medium hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Kjempestor hund+45 kg
KattAlle
Små kjæledyrFugl, kanin, marsvin e.l.
Avanserte filtre
AgnesA

1. Agnes

5.5 km
fra
150 kr
/luftetur
Ny dyrepasser

En ekstra turvenn til din firbeinte❤️

Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist aktiv 6 dager siden
AgnesA

1. Agnes

Ny dyrepasser
En ekstra turvenn til din firbeinte❤️5.5 km
Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist aktiv 6 dager siden
fra
150 kr
/luftetur
FredrikF

2. Fredrik

4.6 km
fra
150 kr
/luftetur
1 omtale

Trygg og omsorgsfull dyrepasser – klar for tur, lek og kos

Sist booket 4 dager siden
Sist aktiv i går
FredrikF

2. Fredrik

Trygg og omsorgsfull dyrepasser – klar for tur, lek og kos4.6 km
(1 omtale)
Sist booket 4 dager siden
Sist aktiv i går
"Albus kosa seg på tur, og resten av familien var helt trygg på at han ble tatt godt hånd om🤗"
Else-MarieE
Dyreeier Else-Marie
fra
150 kr
/luftetur
Du og kjæledyret ditt er i trygge hender når du bestiller og betaler på Pawshake.
MaryamM

3. Maryam

3.7 km
fra
150 kr
/luftetur
Ny dyrepasser

Glad i hunder og tilgjengelig for hundepass i Trondheim

Sist aktiv i går
MaryamM

3. Maryam

Ny dyrepasser
Glad i hunder og tilgjengelig for hundepass i Trondheim 3.7 km
Sist aktiv i går
fra
150 kr
/luftetur
JennyJ

4. Jenny

5.8 km
fra
100 kr
/luftetur
1 omtale

Studentpar som ønsker en firbeint turkompis

Svarer normalt innen en time
JennyJ

4. Jenny

Studentpar som ønsker en firbeint turkompis5.8 km
(1 omtale)
Svarer normalt innen en time
fra
100 kr
/luftetur
SynnøveS

5. Synnøve

5.3 km
fra
100 kr
/luftetur
2 omtaler

Aktiv og kosete hundepasser til din søtnos!

Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist kontaktet 4 dager siden
SynnøveS

5. Synnøve

Aktiv og kosete hundepasser til din søtnos!5.3 km
(2 omtaler)
Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist kontaktet 4 dager siden
fra
100 kr
/luftetur
SindreS

6. Sindre

1.3 km
fra
150 kr
/luftetur
4 omtaler
2
Stamkunder

Katteglad dyrepasser tilgjengelig i Trondheim :)

Sist aktiv 13 dager siden
Svarer normalt innen en time
SindreS

6. Sindre

Katteglad dyrepasser tilgjengelig i Trondheim :)1.3 km
(4 omtaler)
2 Stamkunder
Sist aktiv 13 dager siden
Svarer normalt innen en time
fra
150 kr
/luftetur
Rubi FelinaR

7. Rubi Felina

5.8 km
fra
130 kr
/luftetur
1 omtale

Svarer normalt innen en dag
Rubi FelinaR

7. Rubi Felina

5.8 km
(1 omtale)
Svarer normalt innen en dag
fra
130 kr
/luftetur
Linn BeateL

8. Linn Beate

5.7 km
fra
150 kr
/luftetur

Ansvarsfull dyrepasser i Trondheim, søker etter dyrevenner!

Bor med 1 hund
Linn BeateL

8. Linn Beate

Ansvarsfull dyrepasser i Trondheim, søker etter dyrevenner!5.7 km
Bor med 1 hund
fra
150 kr
/luftetur
DelinaD

9. Delina

4 km - Trondheim
fra
200 kr
/luftetur
10 omtaler
5
Stamkunder

kjærlig jente som passer på dine firbente<3

Svarer normalt innen en dag
DelinaD

9. Delina

kjærlig jente som passer på dine firbente<34 km - Trondheim
(10 omtaler)
5 Stamkunder
Svarer normalt innen en dag
fra
200 kr
/luftetur
JanetJ

10. Janet

3.4 km
fra
350 kr
/luftetur
168 omtaler
52
Stamkunder

Farmgirl That Loves All Animals!

Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist booket 9 dager siden
JanetJ

10. Janet

Farmgirl That Loves All Animals!3.4 km
(168 omtaler)
52 Stamkunder
Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist booket 9 dager siden
"Janet er veldig hyggelig og lett å kommunisere med. Hun tok utfordringen med å lufte en krevende unghund. Janet er svært kompetent og mestret dette strålende. Jeg føler at jeg kan stole på henne og vi kommer til å bruke hun videre."
SusanS
Dyreeier Susan
fra
350 kr
/luftetur
NurN

11. Nur

4.7 km
fra
125 kr
/luftetur
12 omtaler
4
Stamkunder

Omsorgsfull og pålitelig dyrepasser med to egne katter

Bor med 2 katter
Svarer normalt innen en dag
NurN

11. Nur

Omsorgsfull og pålitelig dyrepasser med to egne katter4.7 km
(12 omtaler)
4 Stamkunder
Bor med 2 katter
Svarer normalt innen en dag
fra
125 kr
/luftetur
VibekeV

12. Vibeke

1.4 km
fra
250 kr
/luftetur
5 omtaler
1
Stamkunde

Dyrepleier med hjerte for dyr

Bor med 1 hund
VibekeV

12. Vibeke

Dyrepleier med hjerte for dyr1.4 km
(5 omtaler)
1 Stamkunde
Bor med 1 hund
"Vibeke hjalp meg første uka tilbake på jobb,når jeg ikke ville at Aki (3mnd) skulle være alene hele dagen. Super hundepasser som virkelig bryr seg om dyra, og hjelper til med oppdragelsen også:) anbefales på det sterkeste, jeg skal hvertfall booke henne om igjen!:)"
SigridS
Dyreeier Sigrid
fra
250 kr
/luftetur
TonjeT

13. Tonje

2.9 km
fra
200 kr
/luftetur
5 omtaler
3
Stamkunder

Gøy og lærerik pass

Bor med 1 hund
Svarer normalt innen noen timer
TonjeT

13. Tonje

Gøy og lærerik pass2.9 km
(5 omtaler)
3 Stamkunder
Bor med 1 hund
Svarer normalt innen noen timer
"Veldig fornøyd med Tonje! Lido følte seg fort trygg på henne, og det er tydelig at hun har erfaring med hund. God kommunikasjon, og fikk bildeoppdatering av turen. Kommer til å spørre henne igjen☺️👍🏻"
IngridI
Dyreeier Ingrid
fra
200 kr
/luftetur
SiriS

14. Siri

4.5 km
fra
300 kr
/luftetur
50 omtaler
24
Stamkunder

Naturbarn og dyreelsker

Sist booket 14 dager siden
Sist kontaktet 6 dager siden
SiriS

14. Siri

Naturbarn og dyreelsker 4.5 km
(50 omtaler)
24 Stamkunder
Sist booket 14 dager siden
Sist kontaktet 6 dager siden
"Trivelig hundepasser, kom hjem til en fornøyd hund :) "
EirinE
Dyreeier Eirin
fra
300 kr
/luftetur
DeborahD

15. Deborah

2.7 km
fra
350 kr
/luftetur
3 omtaler
1
Stamkunde

Animal lover looking for more cats & dogs to love.

Svarer normalt innen noen timer
DeborahD

15. Deborah

Animal lover looking for more cats & dogs to love. 2.7 km
(3 omtaler)
1 Stamkunde
Svarer normalt innen noen timer
fra
350 kr
/luftetur
LindaL

16. Linda

0 km
fra
100 kr
/luftetur
14 omtaler
4
Stamkunder

Flink Dyrepasser Som Tar Godt Vare På Dyrene..

Bor med 1 katt
Svarer normalt innen noen timer
LindaL

16. Linda

Flink Dyrepasser Som Tar Godt Vare På Dyrene..0 km
(14 omtaler)
4 Stamkunder
Bor med 1 katt
Svarer normalt innen noen timer
fra
100 kr
/luftetur
MargaritaM

17. Margarita

3.2 km
fra
200 kr
/luftetur
9 omtaler
3
Stamkunder

Trygg og erfaren dyrepasser i Trondheim – hund og katt

Sist aktiv i går
Bor med 1 hund
MargaritaM

17. Margarita

Trygg og erfaren dyrepasser i Trondheim – hund og katt3.2 km
(9 omtaler)
3 Stamkunder
Sist aktiv i går
Bor med 1 hund
fra
200 kr
/luftetur
AndreaA

18. Andrea

1.3 km
fra
200 kr
/luftetur
15 omtaler
4
Stamkunder

Dyrepasser tilgjengelig i Trondheim <3

Sist booket 13 dager siden
Sist aktiv i går
AndreaA

18. Andrea

Dyrepasser tilgjengelig i Trondheim <3 1.3 km
(15 omtaler)
4 Stamkunder
Sist booket 13 dager siden
Sist aktiv i går
fra
200 kr
/luftetur
AgnieszkaA

19. Agnieszka

5.9 km
fra
200 kr
/luftetur
1 omtale

Animal lover looking for more pet friends!

Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist aktiv i går
AgnieszkaA

19. Agnieszka

Animal lover looking for more pet friends! 5.9 km
(1 omtale)
Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist aktiv i går
fra
200 kr
/luftetur
Sam MarcelliS

20. Sam Marcelli

4.4 km
fra
130 kr
/luftetur
6 omtaler

Student med 9-års dyrebeskyttelse erfaring

Sist booket 6 dager siden
Sist kontaktet 8 dager siden
Sam MarcelliS

20. Sam Marcelli

Student med 9-års dyrebeskyttelse erfaring4.4 km
(6 omtaler)
Sist booket 6 dager siden
Sist kontaktet 8 dager siden
fra
130 kr
/luftetur

Hvorfor velge hundelufting?

Noen ganger kan livet bli travelt og det kan være vanskelig å finne tid til å gå tur med hunden din. Heldigvis er det enkelt å få kontakt med tusenvis av dyreelskere og finne en hundelufter i Heimdal som er tilgjengelig og som ønsker å hjelpe deg - takket være Pawshake.

Alle våre hundeluftere blir vurdert individuelt og alle bookinger dekkes av Pawshakes Kvalitetsløfte slik at du kan slappe av mens de tilbringer tid med hunden din. I tillegg, kommer din Pawshake-hundelufter fra Heimdal -området, og profilen deres inkluderer omtaler fra andre dyreeiere som har booket hundelufteren tidligere.

Å booke en hundelufter mens du er på jobb er en rimelig og flott måte å gjøre hundens dag litt mer interessant. Noen av hundelufterne våre går med flere hunder på en gang, så denne tjenesten er en fin måte for hunden din å sosialisere seg på og å møte andre lignende hunder på. Hvis hunden din foretrekker å bli luftet alene, kan du også finne hundeluftere i Heimdal som bare går med én hund om gangen. På den måten kan turene være 100 % dedikerte til det hundene dine vil ha - enten det er en rolig tur rundt blokka eller en litt raskere fartsfylt spasertur; våre Pawshake hundeluftere vil gjerne hjelpe deg.

Dyreeiere booker hundelufting i Heimdal på Pawshake. Over 385 dyreeiere i Heimdal har skrevet en omtale med en gjennomsnittsscore på 4.98/5. Alle bookinger er trygt betalt med Visa, Mastercard, American Express.