1. Hundelufting
  2. Finstadjordet

Hundelufting, Finstadjordet

En erfaren hundepasser plukker opp din hund hjemmefra og tar den med på en 30 minutters tur

Tjeneste
Sted
Datoer
Pris (NOK)
Hvor mange kjæledyr?
Liten hund0-8 kg
Medium hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Kjempestor hund+45 kg
KattAlle
Små kjæledyrFugl, kanin, marsvin e.l.
Avanserte filtre
Marla & IkuM

1. Marla & Iku

5.3 km
fra
250 kr
/luftetur
13 omtaler
3
Stamkunder

Skilled animal parents for all ages and needs

Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist kontaktet 5 dager siden
Marla & IkuM

1. Marla & Iku

Skilled animal parents for all ages and needs 5.3 km
(13 omtaler)
3 Stamkunder
Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist kontaktet 5 dager siden
"Marla og Iku var helt fantastiske med hunden vår da vi var på ferie. De gikk flotte turer til stranda og i skogen, og sendte bilder underveis. Hunden vår var i de aller beste hender da han var sammen med Marla og Iku. Jeg kan trygt gi disse damene mine aller beste anbefaliger"
PålP
Dyreeier Pål
fra
250 kr
/luftetur
Anne-IngridA

2. Anne-Ingrid

0.1 km
fra
150 kr
/luftetur

Veldig dyreglad, har to katter, kan bistå med medisinering

Sist aktiv i går
Bor med 2 katter
Anne-IngridA

2. Anne-Ingrid

Veldig dyreglad, har to katter, kan bistå med medisinering0.1 km
Sist aktiv i går
Bor med 2 katter
fra
150 kr
/luftetur
Du og kjæledyret ditt er i trygge hender når du bestiller og betaler på Pawshake.
Sigrid LeonieS

3. Sigrid Leonie

4.6 km
fra
150 kr
/luftetur
10 omtaler
2
Stamkunder

Livslang erfaring med katter, trygg og omsorgsfull

Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist booket 7 dager siden
Sigrid LeonieS

3. Sigrid Leonie

Livslang erfaring med katter, trygg og omsorgsfull4.6 km
(10 omtaler)
2 Stamkunder
Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist booket 7 dager siden
fra
150 kr
/luftetur
Solveig HelenS

4. Solveig Helen

5.2 km
fra
150 kr
/luftetur
3 omtaler
2
Stamkunder

Erfaren dyrepasser – Et varmt og trygt hjem for katten din

Svarer normalt innen en dag
Solveig HelenS

4. Solveig Helen

Erfaren dyrepasser – Et varmt og trygt hjem for katten din5.2 km
(3 omtaler)
2 Stamkunder
Svarer normalt innen en dag
fra
150 kr
/luftetur
IsabelleI

5. Isabelle

1.3 km
fra
200 kr
/luftetur

Trygg hundepass i Oslo – tur, lek og masse kos 🩷

IsabelleI

5. Isabelle

Trygg hundepass i Oslo – tur, lek og masse kos 🩷1.3 km
fra
200 kr
/luftetur
MarieM

6. Marie

5.2 km - Gamle Oslo
fra
225 kr
/luftetur
5 omtaler
3
Stamkunder

Trygg og turglad hundepasser💗

Sist kontaktet 5 dager siden
Sist aktiv 5 dager siden
MarieM

6. Marie

Trygg og turglad hundepasser💗5.2 km - Gamle Oslo
(5 omtaler)
3 Stamkunder
Sist kontaktet 5 dager siden
Sist aktiv 5 dager siden
"Marie er kjempe flink med hunden vår. Han kom tilbake fornøyd og sliten etter tur med henne😊"
AnitaA
Dyreeier Anita
fra
225 kr
/luftetur
ChontichaC

7. Chonticha

3.4 km
fra
150 kr
/luftetur
6 omtaler
2
Stamkunder

New pet sitter in your area

Sist kontaktet 6 dager siden
Sist aktiv 5 dager siden
ChontichaC

7. Chonticha

New pet sitter in your area3.4 km
(6 omtaler)
2 Stamkunder
Sist kontaktet 6 dager siden
Sist aktiv 5 dager siden
"Chonticha var en stor hjelp for oss. Hun gikk på tur med hunden vår da vi ikke kunne gjøre det. Hun passet på hunden på en veldig snill og tålmodig måte. Jeg anbefaler Chonticha å ta kontakt med. :)"
EmeseE
Dyreeier Emese
fra
150 kr
/luftetur
FrøydisF

8. Frøydis

3.8 km
fra
210 kr
/luftetur
92 omtaler
35
Stamkunder

Omsorgsfull Dyreglad Dame

Sist aktiv 4 dager siden
Bor med 1 katt
FrøydisF

8. Frøydis

Omsorgsfull Dyreglad Dame3.8 km
(92 omtaler)
35 Stamkunder
Sist aktiv 4 dager siden
Bor med 1 katt
"fungerat helt strålande. ofta tillgänglig och professionell. rekommenderas"
JoelJ
Dyreeier Joel
fra
210 kr
/luftetur
SolveigS

9. Solveig

5.6 km - Gamle Oslo
fra
160 kr
/luftetur
4 omtaler
1
Stamkunde

Kjærlig og fleksibel student som vill hjelpe til!

Sist booket 2 dager siden
Sist kontaktet 3 dager siden
SolveigS

9. Solveig

Kjærlig og fleksibel student som vill hjelpe til!5.6 km - Gamle Oslo
(4 omtaler)
1 Stamkunde
Sist booket 2 dager siden
Sist kontaktet 3 dager siden
fra
160 kr
/luftetur
CelineC

10. Celine

5.7 km
fra
125 kr
/luftetur
8 omtaler
2
Stamkunder

Your Trusted Pet Care Partner

Sist aktiv 3 dager siden
Svarer normalt innen en time
CelineC

10. Celine

Your Trusted Pet Care Partner5.7 km
(8 omtaler)
2 Stamkunder
Sist aktiv 3 dager siden
Svarer normalt innen en time
fra
125 kr
/luftetur
AdrianiA

11. Adriani

5.6 km
fra
300 kr
/luftetur
3 omtaler
1
Stamkunde

dyreklinikk utdanet assistant /hjemmebesøk/ alle type dyr

Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist aktiv 3 dager siden
AdrianiA

11. Adriani

dyreklinikk utdanet assistant /hjemmebesøk/ alle type dyr5.6 km
(3 omtaler)
1 Stamkunde
Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist aktiv 3 dager siden
fra
300 kr
/luftetur
Ida-MarieI

12. Ida-Marie

5.2 km
fra
190 kr
/luftetur
21 omtaler
9
Stamkunder

jeg elsker dyr og vil hjelpe til!

Sist booket 7 dager siden
Sist kontaktet 8 dager siden
Ida-MarieI

12. Ida-Marie

jeg elsker dyr og vil hjelpe til!5.2 km
(21 omtaler)
9 Stamkunder
Sist booket 7 dager siden
Sist kontaktet 8 dager siden
fra
190 kr
/luftetur
ZenZ

13. Zen

4.3 km
fra
200 kr
/luftetur

Loving Pet Care/ Sitting/ Walking service

Svarer normalt innen noen timer
ZenZ

13. Zen

Loving Pet Care/ Sitting/ Walking service4.3 km
Svarer normalt innen noen timer
fra
200 kr
/luftetur
MaritaM

14. Marita

5.5 km
fra
150 kr
/luftetur

Ønsker meg en firbent venn❤️

MaritaM

14. Marita

Ønsker meg en firbent venn❤️5.5 km
fra
150 kr
/luftetur
DianaD

15. Diana

3.1 km
fra
250 kr
/luftetur
4 omtaler
1
Stamkunde

Livslang dyreelsker - passer din beste venn

Svarer normalt innen noen timer
DianaD

15. Diana

Livslang dyreelsker - passer din beste venn 3.1 km
(4 omtaler)
1 Stamkunde
Svarer normalt innen noen timer
fra
250 kr
/luftetur

Hvorfor velge hundelufting?

Noen ganger kan livet bli travelt og det kan være vanskelig å finne tid til å gå tur med hunden din. Heldigvis er det enkelt å få kontakt med tusenvis av dyreelskere og finne en hundelufter i Finstadjordet som er tilgjengelig og som ønsker å hjelpe deg - takket være Pawshake.

Alle våre hundeluftere blir vurdert individuelt og alle bookinger dekkes av Pawshakes Kvalitetsløfte slik at du kan slappe av mens de tilbringer tid med hunden din. I tillegg, kommer din Pawshake-hundelufter fra Finstadjordet -området, og profilen deres inkluderer omtaler fra andre dyreeiere som har booket hundelufteren tidligere.

Å booke en hundelufter mens du er på jobb er en rimelig og flott måte å gjøre hundens dag litt mer interessant. Noen av hundelufterne våre går med flere hunder på en gang, så denne tjenesten er en fin måte for hunden din å sosialisere seg på og å møte andre lignende hunder på. Hvis hunden din foretrekker å bli luftet alene, kan du også finne hundeluftere i Finstadjordet som bare går med én hund om gangen. På den måten kan turene være 100 % dedikerte til det hundene dine vil ha - enten det er en rolig tur rundt blokka eller en litt raskere fartsfylt spasertur; våre Pawshake hundeluftere vil gjerne hjelpe deg.

Dyreeiere booker hundelufting i Finstadjordet på Pawshake. Over 1427 dyreeiere i Finstadjordet har skrevet en omtale med en gjennomsnittsscore på 4.97/5. Alle bookinger er trygt betalt med Visa, Mastercard, American Express.