1. Huspass
  2. Vikhammer

Huspass, Vikhammer

En dyrepasser overnatter hjemme hos deg og tar vare på ditt kjæledyr

Tjeneste
Sted
Datoer
Pris (NOK)
Hvor mange kjæledyr?
Liten hund0-8 kg
Medium hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Kjempestor hund+45 kg
KattAlle
Små kjæledyrFugl, kanin, marsvin e.l.
Avanserte filtre
MargaritaM

1. Margarita

14.5 km
fra
400 kr
/natt
9 omtaler
3
Stamkunder

Trygg og erfaren dyrepasser i Trondheim – hund og katt

Sist aktiv i går
Bor med 1 hund
MargaritaM

1. Margarita

Trygg og erfaren dyrepasser i Trondheim – hund og katt14.5 km
(9 omtaler)
3 Stamkunder
Sist aktiv i går
Bor med 1 hund
"Margarita passet våre to katter i nesten tre uker, hjemme his oss. Vi følte at kattene ble svært godt tatt vare på og fikk akkurat så mye omsorg og oppmerksomhet som de er vant til å få. Hyppige oppdateringer med bilder viste også at kattene oppførte seg akkurat slik vi er vant til å se dem og at de hadde det svært godt i Margarita sine hender. Margarita var vennlig og tydelig i kommunikasjonen og spurte om det var noe hun lurte på, og fulgte opp kattene med de oppgavene vi hadde bedt om. Hun tok jobben sin seriøst og det var lett å gi mye tillitt til henne. Kattene viste henne også mye tillit og ser ut til å likt henne veldig godt. Vi kan på det aller varmeste anbefale Margarita til andre som trenger dyrepass i kortere eller lengre perioder. "
Geir-IngeG
Dyreeier Geir-Inge
fra
400 kr
/natt
AgnesA

2. Agnes

12.8 km
fra
300 kr
/natt
Ny dyrepasser

En ekstra turvenn til din firbeinte❤️

Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist aktiv 6 dager siden
AgnesA

2. Agnes

Ny dyrepasser
En ekstra turvenn til din firbeinte❤️12.8 km
Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist aktiv 6 dager siden
fra
300 kr
/natt
Du og kjæledyret ditt er i trygge hender når du bestiller og betaler på Pawshake.
NurN

3. Nur

11.4 km
fra
300 kr
/natt
12 omtaler
4
Stamkunder

Omsorgsfull og pålitelig dyrepasser med to egne katter

Bor med 2 katter
Svarer normalt innen en dag
NurN

3. Nur

Omsorgsfull og pålitelig dyrepasser med to egne katter11.4 km
(12 omtaler)
4 Stamkunder
Bor med 2 katter
Svarer normalt innen en dag
"Nur was watching our cat at our home for 10 days. We got a lot of updates with photos and everything was done as agreed. I think our cat had a good time and was very well taken care of :)"
BjørnB
Dyreeier Bjørn
fra
300 kr
/natt
MoM

4. Mo

11.8 km
fra
300 kr
/natt
33 omtaler
10
Stamkunder

Hundepass og kattepass

Sist aktiv 8 dager siden
Svarer normalt innen en time
MoM

4. Mo

Hundepass og kattepass11.8 km
(33 omtaler)
10 Stamkunder
Sist aktiv 8 dager siden
Svarer normalt innen en time
"Supert hus- og kattepass denne gangen også. Vi er glad for at Mo tar så godt vare på Aurora når vi er borte :) Vi kommer helt klart til å kontakte henne igjen for kattepass."
CecilieC
Dyreeier Cecilie
fra
300 kr
/natt
Sam MarcelliS

5. Sam Marcelli

10.4 km
fra
275 kr
/natt
6 omtaler

Student med 9-års dyrebeskyttelse erfaring

Sist booket 6 dager siden
Sist kontaktet 8 dager siden
Sam MarcelliS

5. Sam Marcelli

Student med 9-års dyrebeskyttelse erfaring10.4 km
(6 omtaler)
Sist booket 6 dager siden
Sist kontaktet 8 dager siden
"Veldig fornøyd med pass av katt hjemme hos oss 😊 Kokos virket avslappet og glad. Fikk daglige oppdateringer med både lek og kos. Kan anbefales 😊"
BjørnB
Dyreeier Bjørn
fra
275 kr
/natt
ZaneZ

6. Zane

10 km
fra
300 kr
/natt
6 omtaler

Hunde og kattepass i Trondheim

Sist booket 5 dager siden
Sist kontaktet 6 dager siden
ZaneZ

6. Zane

Hunde og kattepass i Trondheim 10 km
(6 omtaler)
Sist booket 5 dager siden
Sist kontaktet 6 dager siden
"Great cat and house sitter! :)"
EmilyE
Dyreeier Emily
fra
300 kr
/natt
MarcoM

7. Marco

11.5 km - Trondheim
fra
360 kr
/natt
5 omtaler
1
Stamkunde

En ny venn for kjæledyrene dine ☺️

Sist aktiv i går
MarcoM

7. Marco

En ny venn for kjæledyrene dine ☺️11.5 km - Trondheim
(5 omtaler)
1 Stamkunde
Sist aktiv i går
"We had a great experience with Marco as our pet and house sitter. Right from the initial meet and greet, he came across as friendly, reliable, and genuinely interested in getting to know our pets and how everything in the house works. His communication during the stay was excellent — honestly, 6 out of 5 stars. He kept us regularly updated with messages and photos, which really gave us peace of mind. Our pets looked happy, relaxed, and well cared for the entire time. Marco was also very flexible and respectful of our space. We came home to a clean and tidy house, and everything was just as we left it. It’s clear he takes the responsibility seriously and really enjoys spending time with animals. We’ll definitely keep his contact details for the future and would absolutely recommend him to others looking for a reliable and thoughtful sitter. Thanks Marco! "
BirgitB
Dyreeier Birgit
fra
360 kr
/natt
MartinaM

8. Martina

12.3 km - Trondheim
fra
550 kr
/natt
10 omtaler
6
Stamkunder

Friendly and Experienced Pet Sitter/Walker

Sist kontaktet 13 dager siden
Sist aktiv 8 dager siden
MartinaM

8. Martina

Friendly and Experienced Pet Sitter/Walker 12.3 km - Trondheim
(10 omtaler)
6 Stamkunder
Sist kontaktet 13 dager siden
Sist aktiv 8 dager siden
"Really recommend Martina, she took the time to visit my cats and apartment before the booking and sent updates which helped this anxious Cat dad relax on a weekend away :) "
JoshJ
Dyreeier Josh
fra
550 kr
/natt
GeG

9. Ge

11.3 km - Trondheim
fra
320 kr
/natt
13 omtaler
4
Stamkunder

Pet lover 🐱🐈🐈‍⬛ (Har allerede forlatt Norge)

Svarer normalt innen en dag
GeG

9. Ge

Pet lover 🐱🐈🐈‍⬛ (Har allerede forlatt Norge)11.3 km - Trondheim
(13 omtaler)
4 Stamkunder
Svarer normalt innen en dag
"Ge took excellent care of my cat, plants and apartment as a whole during his stay. Clear and steady communication throughout. I felt comfortable going on vacation and will not hesitate to ask Ge to housesit again. Thanks! "
ElineE
Dyreeier Eline
fra
320 kr
/natt
PallaviP

10. Pallavi

14.6 km
fra
300 kr
/natt
5 omtaler
1
Stamkunde

Purr-fect Care While You're Away – Cat Sitter Available!"

Sist aktiv 10 dager siden
PallaviP

10. Pallavi

Purr-fect Care While You're Away – Cat Sitter Available!"14.6 km
(5 omtaler)
1 Stamkunde
Sist aktiv 10 dager siden
"Pallavi looked after my two cats for 6 days and was always very communicative and helpful throughout. She shared photos and updates and even came to meet the cats before the stay started. It was very nice to come home to two healthy happy cats :)"
JoshJ
Dyreeier Josh
fra
300 kr
/natt
SiljeS

11. Silje

13.5 km
fra
320 kr
/natt
2 omtaler
1
Stamkunde

Erfaren passer med gode referanser

Sist aktiv 14 dager siden
Svarer normalt innen en dag
SiljeS

11. Silje

Erfaren passer med gode referanser13.5 km
(2 omtaler)
1 Stamkunde
Sist aktiv 14 dager siden
Svarer normalt innen en dag
"Silje looked after my two cats for the second time and I recommend her strongly. Communicative and clearly always has the cats best interests at the centre. "
JoshJ
Dyreeier Josh
fra
320 kr
/natt
FredrikF

12. Fredrik

10.9 km
fra
300 kr
/natt
1 omtale

Trygg og omsorgsfull dyrepasser – klar for tur, lek og kos

Sist booket 4 dager siden
Sist aktiv i går
FredrikF

12. Fredrik

Trygg og omsorgsfull dyrepasser – klar for tur, lek og kos10.9 km
(1 omtale)
Sist booket 4 dager siden
Sist aktiv i går
fra
300 kr
/natt
Linn BeateL

13. Linn Beate

13.7 km
fra
250 kr
/natt

Ansvarsfull dyrepasser i Trondheim, søker etter dyrevenner!

Bor med 1 hund
Linn BeateL

13. Linn Beate

Ansvarsfull dyrepasser i Trondheim, søker etter dyrevenner!13.7 km
Bor med 1 hund
fra
250 kr
/natt
DeborahD

14. Deborah

15.2 km
fra
900 kr
/natt
3 omtaler
1
Stamkunde

Animal lover looking for more cats & dogs to love.

Svarer normalt innen noen timer
DeborahD

14. Deborah

Animal lover looking for more cats & dogs to love. 15.2 km
(3 omtaler)
1 Stamkunde
Svarer normalt innen noen timer
"Deborah took great care of Dom while we were away. We were able to completely relax during the trip, knowing that Dom was safe and sound. She is super polite and organized and readily available, when needed. I'll definitely book her again :)"
LiviaL
Dyreeier Livia
fra
900 kr
/natt
LindaL

15. Linda

14.8 km
fra
350 kr
/natt
14 omtaler
4
Stamkunder

Flink Dyrepasser Som Tar Godt Vare På Dyrene..

Bor med 1 katt
Svarer normalt innen noen timer
LindaL

15. Linda

Flink Dyrepasser Som Tar Godt Vare På Dyrene..14.8 km
(14 omtaler)
4 Stamkunder
Bor med 1 katt
Svarer normalt innen noen timer
fra
350 kr
/natt
HelleH

16. Helle

9.1 km - Trondheim
fra
500 kr
/natt
13 omtaler
4
Stamkunder

Alt For Våre Gode Kjæledyr

Sist aktiv i går
Svarer normalt innen en dag
HelleH

16. Helle

Alt For Våre Gode Kjæledyr9.1 km - Trondheim
(13 omtaler)
4 Stamkunder
Sist aktiv i går
Svarer normalt innen en dag
fra
500 kr
/natt
AndreaA

17. Andrea

13.8 km
fra
500 kr
/natt
15 omtaler
4
Stamkunder

Dyrepasser tilgjengelig i Trondheim <3

Sist booket 13 dager siden
Sist aktiv i går
AndreaA

17. Andrea

Dyrepasser tilgjengelig i Trondheim <3 13.8 km
(15 omtaler)
4 Stamkunder
Sist booket 13 dager siden
Sist aktiv i går
fra
500 kr
/natt
Gro MarcelaG

18. Gro Marcela

6.2 km
fra
500 kr
/natt
3 omtaler
1
Stamkunde

Tolmodig og aktiv hundepasser med omsorg og tryggheit

Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist booket i går
Gro MarcelaG

18. Gro Marcela

Tolmodig og aktiv hundepasser med omsorg og tryggheit6.2 km
(3 omtaler)
1 Stamkunde
Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist booket i går
fra
500 kr
/natt
Maria AlejandraM

19. Maria Alejandra

11.2 km
fra
360 kr
/natt
1 omtale

Kjærlig og pålitelig kattepasser – hjemme hos deg

Sist kontaktet 3 dager siden
Sist aktiv 3 dager siden
Maria AlejandraM

19. Maria Alejandra

Kjærlig og pålitelig kattepasser – hjemme hos deg11.2 km
(1 omtale)
Sist kontaktet 3 dager siden
Sist aktiv 3 dager siden
fra
360 kr
/natt
PaolaP

20. Paola

11.2 km
fra
400 kr
/natt
2 omtaler
1
Stamkunde

Dedicated and Caring Pet Sitter—Your Pet Is Priority!

Sist kontaktet 5 dager siden
Sist aktiv 3 dager siden
PaolaP

20. Paola

Dedicated and Caring Pet Sitter—Your Pet Is Priority!11.2 km
(2 omtaler)
1 Stamkunde
Sist kontaktet 5 dager siden
Sist aktiv 3 dager siden
fra
400 kr
/natt

Hvorfor velge huspass?

Skal du bort, men har et kjæledyr som foretrekker å bo hjemme? Eller kanskje har du flere forskjellige dyr og det er lite praktisk for deg å organisere for at de skal bo på forskjellige steder. Da kan det være lurt å vurdere å finne en Pawshake-huspasser som kan komme og bo hjemme hos deg i Vikhammer mens du er borte.

Huspass (heretter "House Sitting") er et praktisk og rimelig alternativ når du har flere kjæledyr og også vil at huset ditt skal bli passet på mens du er borte. Mange av våre dyrepassere har veldig rimelige priser på House Sitting fordi de liker å bo og utforske forskjellige lokale nabolag i Vikhammer.

På Pawshake forstår vi at det kan være litt skremmende å stole på en fremmed til å passe på huset ditt, så vi har gjort alt det harde forarbeidet for å sikre at din Pawshake-huspasser er pålitelig og trygg. Alle våre dyrepasser-profiler blir sjekket individuelt av vårt dedikerte team (mennesker, ikke roboter), og noen huspassere har også kopi av sitt rulleblad som de kan vise deg på forespørsel.

Det beste med å booke House Sitting på Pawshake er at du kan slappe av og vite at i tillegg til at dine kjæledyr er dekket av Pawshakes Kvalitetsløfte som inkluderer blant annet veterinærdekning, blir ditt hjem også ivaretatt og det er bebodd i ditt fravær.

I tillegg til å passe kjæledyrene dine, vil våre huspassere med glede hjelpe deg å hente posten, ta ut søpla og vanne plantene dine. Bare sørg for å snakke om alle krav og ønsker med den valgte huspasser før du booker, slik at alle forventninger er kartlagt og vi unngår misforståelser.

Dyreeiere booker hundepass i Vikhammer på Pawshake. Over 172 dyreeiere i Vikhammer har skrevet en omtale med en gjennomsnittsscore på 4.95/5. Alle bookinger betales trygt med Visa, Mastercard, American Express