1. Huspass
  2. Stavanger

Huspass, Stavanger

En dyrepasser overnatter hjemme hos deg og tar vare på ditt kjæledyr

Tjeneste
Sted
Datoer
Pris (NOK)
Hvor mange kjæledyr?
Liten hund0-8 kg
Medium hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Kjempestor hund+45 kg
KattAlle
Små kjæledyrFugl, kanin, marsvin e.l.
Avanserte filtre
Synne KvammeS

1. Synne Kvamme

2.1 km
fra
500 kr
/natt
41 omtaler
19
Stamkunder

Dyrepass I Ditt Hjem

Sist booket 13 dager siden
Sist kontaktet 13 dager siden
Synne KvammeS

1. Synne Kvamme

Dyrepass I Ditt Hjem2.1 km
(41 omtaler)
19 Stamkunder
Sist booket 13 dager siden
Sist kontaktet 13 dager siden
"Yet again, perfectly happy. The cats love Synne 💕"
HeleneH
Dyreeier Helene
fra
500 kr
/natt
NiandraN

2. Niandra

2 km
fra
900 kr
/natt
19 omtaler
6
Stamkunder

a friend for your pet

Sist aktiv 3 dager siden
Svarer normalt innen noen timer
NiandraN

2. Niandra

a friend for your pet2 km
(19 omtaler)
6 Stamkunder
Sist aktiv 3 dager siden
Svarer normalt innen noen timer
fra
900 kr
/natt
Du og kjæledyret ditt er i trygge hender når du bestiller og betaler på Pawshake.
PaulP

3. Paul

12.5 km
fra
350 kr
/natt
3 omtaler
1
Stamkunde

Hunde- og kattepasse fra Argentina i Sandnes 🐱💕🐶

Sist kontaktet 11 dager siden
Sist aktiv i går
PaulP

3. Paul

Hunde- og kattepasse fra Argentina i Sandnes 🐱💕🐶12.5 km
(3 omtaler)
1 Stamkunde
Sist kontaktet 11 dager siden
Sist aktiv i går
fra
350 kr
/natt
JulieJ

4. Julie

1.6 km - Stavanger
fra
300 kr
/natt
2 omtaler
1
Stamkunde

Kan ikke ha egen, men passer din! Hatt hund, passet andres.

Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist booket 8 dager siden
JulieJ

4. Julie

Kan ikke ha egen, men passer din! Hatt hund, passet andres.1.6 km - Stavanger
(2 omtaler)
1 Stamkunde
Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist booket 8 dager siden
fra
300 kr
/natt
IdaI

5. Ida

15.7 km
fra
450 kr
/natt

Hunde/kattepasser som vil det beste for din firbente venn!!

Sist booket 4 dager siden
Sist kontaktet 9 dager siden
IdaI

5. Ida

Hunde/kattepasser som vil det beste for din firbente venn!!15.7 km
Sist booket 4 dager siden
Sist kontaktet 9 dager siden
fra
450 kr
/natt
IngvildI

6. Ingvild

4.9 km
fra
550 kr
/natt
7 omtaler
3
Stamkunder

Jeg ELSKER dyr <3

Sist kontaktet 9 dager siden
Sist aktiv 9 dager siden
IngvildI

6. Ingvild

Jeg ELSKER dyr <34.9 km
(7 omtaler)
3 Stamkunder
Sist kontaktet 9 dager siden
Sist aktiv 9 dager siden
fra
550 kr
/natt
ThomasT

7. Thomas

10.8 km
fra
350 kr
/natt

Omsorgsfull dyrepasser: Dine kjæledyr, min prioritet

ThomasT

7. Thomas

Omsorgsfull dyrepasser: Dine kjæledyr, min prioritet10.8 km
fra
350 kr
/natt
AmandaA

8. Amanda

0.6 km - Storhaug
fra
700 kr
/natt

Hundeelsker

Svarer normalt innen en dag
AmandaA

8. Amanda

Hundeelsker0.6 km - Storhaug
Svarer normalt innen en dag
fra
700 kr
/natt
CarolineC

9. Caroline

15.2 km
fra
500 kr
/natt
6 omtaler
3
Stamkunder

Din hunds beste venn🐶

Svarer normalt innen en dag
CarolineC

9. Caroline

Din hunds beste venn🐶15.2 km
(6 omtaler)
3 Stamkunder
Svarer normalt innen en dag
fra
500 kr
/natt
AdiA

10. Adi

0.6 km
fra
600 kr
/natt
3 omtaler
1
Stamkunde

Pawesome

Svarer normalt innen en dag
AdiA

10. Adi

Pawesome0.6 km
(3 omtaler)
1 Stamkunde
Svarer normalt innen en dag
fra
600 kr
/natt
HeleneH

11. Helene

12.8 km
fra
250 kr
/natt

Cat lady & traveler

Bor med 2 katter
HeleneH

11. Helene

Cat lady & traveler 12.8 km
Bor med 2 katter
fra
250 kr
/natt

Hvorfor velge huspass?

Skal du bort, men har et kjæledyr som foretrekker å bo hjemme? Eller kanskje har du flere forskjellige dyr og det er lite praktisk for deg å organisere for at de skal bo på forskjellige steder. Da kan det være lurt å vurdere å finne en Pawshake-huspasser som kan komme og bo hjemme hos deg i Stavanger mens du er borte.

Huspass (heretter "House Sitting") er et praktisk og rimelig alternativ når du har flere kjæledyr og også vil at huset ditt skal bli passet på mens du er borte. Mange av våre dyrepassere har veldig rimelige priser på House Sitting fordi de liker å bo og utforske forskjellige lokale nabolag i Stavanger.

På Pawshake forstår vi at det kan være litt skremmende å stole på en fremmed til å passe på huset ditt, så vi har gjort alt det harde forarbeidet for å sikre at din Pawshake-huspasser er pålitelig og trygg. Alle våre dyrepasser-profiler blir sjekket individuelt av vårt dedikerte team (mennesker, ikke roboter), og noen huspassere har også kopi av sitt rulleblad som de kan vise deg på forespørsel.

Det beste med å booke House Sitting på Pawshake er at du kan slappe av og vite at i tillegg til at dine kjæledyr er dekket av Pawshakes Kvalitetsløfte som inkluderer blant annet veterinærdekning, blir ditt hjem også ivaretatt og det er bebodd i ditt fravær.

I tillegg til å passe kjæledyrene dine, vil våre huspassere med glede hjelpe deg å hente posten, ta ut søpla og vanne plantene dine. Bare sørg for å snakke om alle krav og ønsker med den valgte huspasser før du booker, slik at alle forventninger er kartlagt og vi unngår misforståelser.

Dyreeiere booker hundepass i Stavanger på Pawshake. Over 81 dyreeiere i Stavanger har skrevet en omtale med en gjennomsnittsscore på 4.96/5. Alle bookinger betales trygt med Visa, Mastercard, American Express