1. Huspass
  2. Oslo

Huspass, Oslo

En dyrepasser overnatter hjemme hos deg og tar vare på ditt kjæledyr

Tjeneste
Sted
Datoer
Pris (NOK)
Hvor mange kjæledyr?
Liten hund0-8 kg
Medium hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Kjempestor hund+45 kg
KattAlle
Små kjæledyrFugl, kanin, marsvin e.l.
Avanserte filtre
DaraD

1. Dara

0.7 km
fra
399 kr
/natt
15 omtaler
4
Stamkunder

Dyreglad og pålitelig – trygg lufting og pass

Sist aktiv i går
Bor med 1 katt
DaraD

1. Dara

Dyreglad og pålitelig – trygg lufting og pass0.7 km
(15 omtaler)
4 Stamkunder
Sist aktiv i går
Bor med 1 katt
"Dara har tatt veldig godt vare på vår hund, Candy. Hun bodde hos oss én uke og vi skjønte med en gang at Candy var i de beste hender. Dara sendte mange fine bilder og kommuniserte veldig godt med oss. En veldig flink hundepasser som vi vil anbefale til alle."
AndreeaA
Dyreeier Andreea
fra
399 kr
/natt
AgnethaA

2. Agnetha

0.6 km
fra
300 kr
/natt
47 omtaler
15
Stamkunder

Dyreglad som gjerne passer pus når du er bortreist

Sist booket 5 dager siden
Sist kontaktet 5 dager siden
AgnethaA

2. Agnetha

Dyreglad som gjerne passer pus når du er bortreist0.6 km
(47 omtaler)
15 Stamkunder
Sist booket 5 dager siden
Sist kontaktet 5 dager siden
"Jeg er så glad for at akkurat Agnetha ble min første erfaring med å la et fremmed menneske bo i leiligheten min og passe kattene mine. Terskelen var høy da jeg sa ja til å bli med på hyttetur med ei venninne, og å reise fra mine to katter, men Agnetha har gjort hele denne prosessen så behagelig som overhodet mulig. God kommunikasjon, daglige oppdateringer på snap av to trygge, rolige og lykkelige katter. Hun bodde i leiligheten i 3 netter, og etterlot både katter og leilighet i perfekt stand. Dette blir ikke siste gang Agnetha får en booking av meg 😊 tusen takk!"
KarenK
Dyreeier Karen
fra
300 kr
/natt
Du og kjæledyret ditt er i trygge hender når du bestiller og betaler på Pawshake.
Sunniva OliviaS

3. Sunniva Olivia

2.6 km
fra
500 kr
/natt
5 omtaler

Trygg, omsorgsfull og erfaren dyrepasser 🐶🐱

Sist booket 7 dager siden
Sist kontaktet 7 dager siden
Sunniva OliviaS

3. Sunniva Olivia

Trygg, omsorgsfull og erfaren dyrepasser 🐶🐱2.6 km
(5 omtaler)
Sist booket 7 dager siden
Sist kontaktet 7 dager siden
"Sunniva passet godt på både dyr og hjem da jeg var borte. God kommunikasjon underveis! 😊"
EspenE
Dyreeier Espen
fra
500 kr
/natt
NatalieN

4. Natalie

0.6 km
fra
450 kr
/natt
2 omtaler
1
Stamkunde

Experienced Pet Sitter | Cats, Dogs, Kittens & Puppies

Sist aktiv i går
NatalieN

4. Natalie

Experienced Pet Sitter | Cats, Dogs, Kittens & Puppies0.6 km
(2 omtaler)
1 Stamkunde
Sist aktiv i går
"Natalie was able to show up on short notice to petsit our two cats, and what a wonderful time they had with her! She really gives the most in both attentiveness to our cats needs and the communication to us so we really had no worries at all. We will book again, and reccomend Natalie 100% !"
Aleksandra MarcelaA
Dyreeier Aleksandra Marcela
fra
450 kr
/natt
TheaT

5. Thea

2.4 km
fra
300 kr
/natt
Ny dyrepasser

Omsorgsfull og dyreelsker💓

Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist booket i går
TheaT

5. Thea

Ny dyrepasser
Omsorgsfull og dyreelsker💓2.4 km
Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist booket i går
fra
300 kr
/natt
CamillaC

6. Camilla

17.2 km
fra
300 kr
/natt
Ny dyrepasser

Dyreglad jente som elsker tur og kos!

Sist aktiv 4 dager siden
CamillaC

6. Camilla

Ny dyrepasser
Dyreglad jente som elsker tur og kos!17.2 km
Sist aktiv 4 dager siden
fra
300 kr
/natt
CelineC

7. Celine

1.3 km
fra
400 kr
/natt
8 omtaler
2
Stamkunder

Your Trusted Pet Care Partner

Sist aktiv 3 dager siden
Svarer normalt innen en time
CelineC

7. Celine

Your Trusted Pet Care Partner1.3 km
(8 omtaler)
2 Stamkunder
Sist aktiv 3 dager siden
Svarer normalt innen en time
"Super happy with Celine! She took excellent care of both our dog and cat (and our house). Our dog Mynte is scared to be home by herself and Celine made sure she took her with her everywhere. Celine also sent a lot of photos and videos of our pets while we were gone, which was really nice. We also appreciated that she was honest about Mynte being a little uneasy the first evening after we left, which we totally expected. Celine is trustworthy and caring, and we recommend booking her to take care of your pets."
Malene McCloskeyM
Dyreeier Malene McCloskey
fra
400 kr
/natt
UrszulaU

8. Urszula

14.7 km
fra
450 kr
/natt
Ny dyrepasser

Erfaren,aktiv hundepasser som elsker hunder og friluftsliv

Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist booket i går
UrszulaU

8. Urszula

Ny dyrepasser
Erfaren,aktiv hundepasser som elsker hunder og friluftsliv14.7 km
Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist booket i går
fra
450 kr
/natt
StinaS

9. Stina

2.6 km
fra
400 kr
/natt
Ny dyrepasser
1 omtale

Omsorg, turer og masse kos!🐶

Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist booket 13 dager siden
StinaS

9. Stina

Ny dyrepasser
Omsorg, turer og masse kos!🐶2.6 km
(1 omtale)
Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist booket 13 dager siden
fra
400 kr
/natt
AlanaA

10. Alana

14.1 km
fra
300 kr
/natt
17 omtaler
10
Stamkunder

Hi, I‘m Alana and I love all animals

Sist booket 5 dager siden
Sist aktiv 3 dager siden
AlanaA

10. Alana

Hi, I‘m Alana and I love all animals14.1 km
(17 omtaler)
10 Stamkunder
Sist booket 5 dager siden
Sist aktiv 3 dager siden
"Tusen takk, Alana, for å hundepass."
Inara LivI
Dyreeier Inara Liv
fra
300 kr
/natt
AnnikenA

11. Anniken

2.6 km
fra
300 kr
/natt
2 omtaler

hundepass!

Sist aktiv 8 dager siden
Svarer normalt innen en dag
AnnikenA

11. Anniken

hundepass!2.6 km
(2 omtaler)
Sist aktiv 8 dager siden
Svarer normalt innen en dag
"Anikken har passet på våre to katter i ca. to uker mens vi var bortreist. Vi er veldig fornøyde med hvordan hun tok vare på kattene våre og følte oss trygge mens vi var på ferie. Da vi kom hjem, virket de rolige, fornøyde og hadde det bra. Alt som var avtalt ble fulgt opp. Takk for at du tok godt vare på kattene våre!"
LeilaL
Dyreeier Leila
fra
300 kr
/natt
JoyJ

12. Joy

2.2 km
fra
620 kr
/natt
13 omtaler
3
Stamkunder

Vet Nurse (Dyrepleier) available for worry-free sittings🐾

Sist aktiv 10 dager siden
Bor med 2 katter
JoyJ

12. Joy

Vet Nurse (Dyrepleier) available for worry-free sittings🐾2.2 km
(13 omtaler)
3 Stamkunder
Sist aktiv 10 dager siden
Bor med 2 katter
"It was so great having Joy stay with my cats while I was on vacation! Joy was easy to communicate with and great with the cats. She took good care of them and sent me lots of updates. She handled medications and ear cleaning in addition to the regular cat care. Joy also took great care of the apartment and tidied up after herself before she left! I definetly hope she can take care of my nuggets ahain sometime! "
MarteM
Dyreeier Marte
fra
620 kr
/natt
ElisabethE

13. Elisabeth

15.4 km
fra
400 kr
/natt
9 omtaler
5
Stamkunder

Ansvarlig dyrepasser som elsker hunder

Svarer normalt innen en time
ElisabethE

13. Elisabeth

Ansvarlig dyrepasser som elsker hunder15.4 km
(9 omtaler)
5 Stamkunder
Svarer normalt innen en time
"Den beste "baby sitter". Jeg anbefaler! "
Inara LivI
Dyreeier Inara Liv
fra
400 kr
/natt
Kaisa Kanutta HansenK

14. Kaisa Kanutta Hansen

5.1 km
fra
300 kr
/natt
1 omtale

Dyreglad og pålitelig. Jeg passer gjerne på din firbeinte.

Sist booket 12 dager siden
Sist aktiv 5 dager siden
Kaisa Kanutta HansenK

14. Kaisa Kanutta Hansen

Dyreglad og pålitelig. Jeg passer gjerne på din firbeinte.5.1 km
(1 omtale)
Sist booket 12 dager siden
Sist aktiv 5 dager siden
fra
300 kr
/natt
Solveig HelenS

15. Solveig Helen

5.5 km
fra
250 kr
/natt
3 omtaler
2
Stamkunder

Erfaren dyrepasser – Et varmt og trygt hjem for katten din

Svarer normalt innen en dag
Solveig HelenS

15. Solveig Helen

Erfaren dyrepasser – Et varmt og trygt hjem for katten din5.5 km
(3 omtaler)
2 Stamkunder
Svarer normalt innen en dag
"Solveig var superflink med pus. Sendte bilder når hun var innom og møtte opp nøyaktig som avtalt. Hyggelig "
KristofferK
Dyreeier Kristoffer
fra
250 kr
/natt
Tara-MagdalenaT

16. Tara-Magdalena

2.8 km
fra
400 kr
/natt
Ny dyrepasser

loving and caring cat/dog sitter

Tara-MagdalenaT

16. Tara-Magdalena

Ny dyrepasser
loving and caring cat/dog sitter 2.8 km
fra
400 kr
/natt
NataliaN

17. Natalia

2.3 km
fra
300 kr
/natt
Ny dyrepasser

Loving and Caring Dog Sitter

Sist aktiv 3 dager siden
NataliaN

17. Natalia

Ny dyrepasser
Loving and Caring Dog Sitter 2.3 km
Sist aktiv 3 dager siden
fra
300 kr
/natt
VictoriaV

18. Victoria

6.8 km
fra
250 DKK
/natt
Ny dyrepasser

27 dansk studerende i praktik i Oslo, som elsker hunde

Sist aktiv 3 dager siden
VictoriaV

18. Victoria

Ny dyrepasser
27 dansk studerende i praktik i Oslo, som elsker hunde 6.8 km
Sist aktiv 3 dager siden
fra
250 DKK
/natt
MarianneM

19. Marianne

1.6 km
fra
450 kr
/natt
39 omtaler
19
Stamkunder

Meget erfaren hundepasser m leilighet i fine omgivelser

Svarer normalt innen en dag
MarianneM

19. Marianne

Meget erfaren hundepasser m leilighet i fine omgivelser1.6 km
(39 omtaler)
19 Stamkunder
Svarer normalt innen en dag
"Kunne ikke vært mer fornøyde!🥰 Marianne, sammen med ei venninne, bodde hjemme hos oss mens vi var bortreist. De tok godt vare på både begge hundene våre, men også på huset - som var så rent og ryddig da vi kom hjem (noe som ikke var forventet, så det satte vi skikkelig pris på!☺️). Marianne kommuniserte tydelig og raskt hele veien, og vi fikk jevnlige oppdateringer og bilder, helt uoppfordret – noe som ga oss ekstra trygghet. Det var helt tydelig at Marianne tar oppgaven med å passe andres hunder på stort alvor; hun stilte mange relevante spørsmål i forkant, satte seg inn i rutinene våre og viste en imponerende evne til å både lytte og å tilpasse seg deres behov. Marianne var profesjonell, ansvarsfull, omsorgsfull, kompetent, og erfaren - og det merkes godt at hun har et genuint engasjement og stort hjerte for dyr. Begge hundene våre var rolige og fornøyde da vi kom hjem, og vi følte oss hele tiden trygge på at de var i de beste hender! Anbefales på det aller varmeste!🥰 "
Ingrid AndreaI
Dyreeier Ingrid Andrea
fra
450 kr
/natt
IrisI

20. Iris

10.2 km
fra
490 kr
/natt
9 omtaler
2
Stamkunder

Experienced dog/cat sitter and walker 🐶🐱

Sist kontaktet 2 dager siden
Sist aktiv i går
IrisI

20. Iris

Experienced dog/cat sitter and walker 🐶🐱10.2 km
(9 omtaler)
2 Stamkunder
Sist kontaktet 2 dager siden
Sist aktiv i går
"Iris is absolutely wonderful! From the moment we contacted her, she responded quickly and professionally to our booking request. It's clear that she has a deep knowledge and love for animals. During her time caring for our dog and cat, the communication was fantastic—she kept us updated with lots of pictures, and we always felt at ease knowing our pets were in such good hands. Iris is patient, caring, punctual, and reliable. Thanks to her, we were able to fully enjoy our vacation without worrying about our furry friends. I highly recommend Iris to anyone in need of a trustworthy and caring pet and house sitter!"
BirgitB
Dyreeier Birgit
fra
490 kr
/natt

Hvorfor velge huspass?

Skal du bort, men har et kjæledyr som foretrekker å bo hjemme? Eller kanskje har du flere forskjellige dyr og det er lite praktisk for deg å organisere for at de skal bo på forskjellige steder. Da kan det være lurt å vurdere å finne en Pawshake-huspasser som kan komme og bo hjemme hos deg i Oslo mens du er borte.

Huspass (heretter "House Sitting") er et praktisk og rimelig alternativ når du har flere kjæledyr og også vil at huset ditt skal bli passet på mens du er borte. Mange av våre dyrepassere har veldig rimelige priser på House Sitting fordi de liker å bo og utforske forskjellige lokale nabolag i Oslo.

På Pawshake forstår vi at det kan være litt skremmende å stole på en fremmed til å passe på huset ditt, så vi har gjort alt det harde forarbeidet for å sikre at din Pawshake-huspasser er pålitelig og trygg. Alle våre dyrepasser-profiler blir sjekket individuelt av vårt dedikerte team (mennesker, ikke roboter), og noen huspassere har også kopi av sitt rulleblad som de kan vise deg på forespørsel.

Det beste med å booke House Sitting på Pawshake er at du kan slappe av og vite at i tillegg til at dine kjæledyr er dekket av Pawshakes Kvalitetsløfte som inkluderer blant annet veterinærdekning, blir ditt hjem også ivaretatt og det er bebodd i ditt fravær.

I tillegg til å passe kjæledyrene dine, vil våre huspassere med glede hjelpe deg å hente posten, ta ut søpla og vanne plantene dine. Bare sørg for å snakke om alle krav og ønsker med den valgte huspasser før du booker, slik at alle forventninger er kartlagt og vi unngår misforståelser.

Dyreeiere booker hundepass i Oslo på Pawshake. Over 789 dyreeiere i Oslo har skrevet en omtale med en gjennomsnittsscore på 4.97/5. Alle bookinger betales trygt med Visa, Mastercard, American Express