1. Huspass
  2. Blaker

Huspass, Blaker

En dyrepasser overnatter hjemme hos deg og tar vare på ditt kjæledyr

Tjeneste
Sted
Datoer
Pris (NOK)
Hvor mange kjæledyr?
Liten hund0-8 kg
Medium hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Kjempestor hund+45 kg
KattAlle
Små kjæledyrFugl, kanin, marsvin e.l.
Avanserte filtre
CamillaC

1. Camilla

15 km
fra
300 kr
/natt
Ny dyrepasser

Dyreglad jente som elsker tur og kos!

Sist kontaktet i går
Sist aktiv i dag
CamillaC

1. Camilla

Ny dyrepasser
Dyreglad jente som elsker tur og kos!15 km
Sist kontaktet i går
Sist aktiv i dag
fra
300 kr
/natt
AlanaA

2. Alana

18.2 km
fra
300 kr
/natt
17 omtaler
10
Stamkunder

Hi, I‘m Alana and I love all animals

Sist booket 6 dager siden
Sist aktiv i går
AlanaA

2. Alana

Hi, I‘m Alana and I love all animals18.2 km
(17 omtaler)
10 Stamkunder
Sist booket 6 dager siden
Sist aktiv i går
"Tusen takk, Alana, for å hundepass."
Inara LivI
Dyreeier Inara Liv
fra
300 kr
/natt
Du og kjæledyret ditt er i trygge hender når du bestiller og betaler på Pawshake.
ElisabethE

3. Elisabeth

16.8 km
fra
400 kr
/natt
9 omtaler
5
Stamkunder

Ansvarlig dyrepasser som elsker hunder

Svarer normalt innen en time
ElisabethE

3. Elisabeth

Ansvarlig dyrepasser som elsker hunder16.8 km
(9 omtaler)
5 Stamkunder
Svarer normalt innen en time
"Den beste "baby sitter". Jeg anbefaler! "
Inara LivI
Dyreeier Inara Liv
fra
400 kr
/natt
Hege Sofie M.H

4. Hege Sofie M.

15.2 km
fra
380 kr
/natt

Omsorgsfull og med stort hjerte for dyr og dyrevelferd

Sist aktiv 8 dager siden
Hege Sofie M.H

4. Hege Sofie M.

Omsorgsfull og med stort hjerte for dyr og dyrevelferd15.2 km
Sist aktiv 8 dager siden
fra
380 kr
/natt
MednaM

5. Medna

15.2 km
fra
900 kr
/natt
3 omtaler
2
Stamkunder

om meg

Bor med 1 katt
MednaM

5. Medna

om meg15.2 km
(3 omtaler)
2 Stamkunder
Bor med 1 katt
fra
900 kr
/natt
MariaM

6. Maria

13.9 km
fra
300 kr
/natt
1 omtale
1
Stamkunde

Snill og ansvarlig m/forkjærlighet for katter! 🐱

Sist aktiv 4 dager siden
Bor med 1 katt
MariaM

6. Maria

Snill og ansvarlig m/forkjærlighet for katter! 🐱13.9 km
(1 omtale)
1 Stamkunde
Sist aktiv 4 dager siden
Bor med 1 katt
fra
300 kr
/natt
MadeleineM

7. Madeleine

18.5 km
fra
300 kr
/natt

Omsorgsfull og pålitelig hundepasser

Sist aktiv 12 dager siden
MadeleineM

7. Madeleine

Omsorgsfull og pålitelig hundepasser18.5 km
Sist aktiv 12 dager siden
fra
300 kr
/natt
StianS

8. Stian

16.1 km
fra
600 kr
/natt
1 omtale

Trygg og omsorgsfull dyrepass hjemme hos meg eller hos deg

Svarer normalt innen en dag
StianS

8. Stian

Trygg og omsorgsfull dyrepass hjemme hos meg eller hos deg16.1 km
(1 omtale)
Svarer normalt innen en dag
fra
600 kr
/natt
SaniaS

9. Sania

19 km
fra
450 kr
/natt

Reisende dyrepasser 😻🚙

Svarer normalt innen en dag
SaniaS

9. Sania

Reisende dyrepasser 😻🚙19 km
Svarer normalt innen en dag
fra
450 kr
/natt

Hvorfor velge huspass?

Skal du bort, men har et kjæledyr som foretrekker å bo hjemme? Eller kanskje har du flere forskjellige dyr og det er lite praktisk for deg å organisere for at de skal bo på forskjellige steder. Da kan det være lurt å vurdere å finne en Pawshake-huspasser som kan komme og bo hjemme hos deg i Blaker mens du er borte.

Huspass (heretter "House Sitting") er et praktisk og rimelig alternativ når du har flere kjæledyr og også vil at huset ditt skal bli passet på mens du er borte. Mange av våre dyrepassere har veldig rimelige priser på House Sitting fordi de liker å bo og utforske forskjellige lokale nabolag i Blaker.

På Pawshake forstår vi at det kan være litt skremmende å stole på en fremmed til å passe på huset ditt, så vi har gjort alt det harde forarbeidet for å sikre at din Pawshake-huspasser er pålitelig og trygg. Alle våre dyrepasser-profiler blir sjekket individuelt av vårt dedikerte team (mennesker, ikke roboter), og noen huspassere har også kopi av sitt rulleblad som de kan vise deg på forespørsel.

Det beste med å booke House Sitting på Pawshake er at du kan slappe av og vite at i tillegg til at dine kjæledyr er dekket av Pawshakes Kvalitetsløfte som inkluderer blant annet veterinærdekning, blir ditt hjem også ivaretatt og det er bebodd i ditt fravær.

I tillegg til å passe kjæledyrene dine, vil våre huspassere med glede hjelpe deg å hente posten, ta ut søpla og vanne plantene dine. Bare sørg for å snakke om alle krav og ønsker med den valgte huspasser før du booker, slik at alle forventninger er kartlagt og vi unngår misforståelser.

Dyreeiere booker hundepass i Blaker på Pawshake. Over 94 dyreeiere i Blaker har skrevet en omtale med en gjennomsnittsscore på 4.89/5. Alle bookinger betales trygt med Visa, Mastercard, American Express