1. Dyrepass
  2. Trondheim

Dyrepass, Trondheim

Drop-in dyrepass hjemme hos deg

Tjeneste
Sted
Datoer
Pris (NOK)
Hvor mange kjæledyr?
Liten hund0-8 kg
Medium hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Ekstra stor hund+45 kg
KattAlle
Små kjæledyrFugl, kanin, marsvin e.l.
Avanserte filtre
AmandaA

1. Amanda

2 km
fra
150 kr
/dag
1 omtale

Katt- og hundepass

Bor med 2 katter
Svarer normalt innen en dag
AmandaA

1. Amanda

Katt- og hundepass2 km
(1 omtale)
Bor med 2 katter
Svarer normalt innen en dag
"Ekstremt takknemlig og fornøyd med jobben Amanda har gjort! Har følt meg veldig trygg med henne som passer 😊"
LeaL
Dyreeier Lea
fra
150 kr
/dag
ÅsaÅ

2. Åsa

4 km
fra
250 kr
/dag
5 omtaler
1
Stamkunde

Dyrevenn som passer katt/smådyr hjemme hos deg :)

Bor med 1 katt
ÅsaÅ

2. Åsa

Dyrevenn som passer katt/smådyr hjemme hos deg :) 4 km
(5 omtaler)
1 Stamkunde
Bor med 1 katt
"Åsa er meget nøye og pliktoppfyllende. Man merker at hun tenker på kattens beste. Veldig profesjonelt. Hun tar jobben som kattepasser på alvor. "
CarinaC
Dyreeier Carina
fra
250 kr
/dag
MajaM

3. Maja

2.6 km
fra
300 kr
/dag
10 omtaler
4
Stamkunder

Rolig og katteglad vernepleier😇

Svarer normalt innen en time
MajaM

3. Maja

Rolig og katteglad vernepleier😇2.6 km
(10 omtaler)
4 Stamkunder
Svarer normalt innen en time
"Vi har vært svært fornøyde med å la Maja passe våre to sibirkatter! Hun har på en pliktoppfyllende og omsorgsfull måte tatt hånd om kattene, og gitt oss hyggelige oppdateringer etter besøkene. Vi kan sterkt anbefale Maja til alle som vurderer kattepass i eget hjem😊 For oss var det rett og slett en stor suksess! "
GitteG
Dyreeier Gitte
fra
300 kr
/dag
ZaneZ

4. Zane

1.8 km
fra
150 kr
/dag
6 omtaler
1
Stamkunde

Hunde og kattepass i Trondheim

Sist booket 6 dager siden
Sist kontaktet 5 dager siden
ZaneZ

4. Zane

Hunde og kattepass i Trondheim 1.8 km
(6 omtaler)
1 Stamkunde
Sist booket 6 dager siden
Sist kontaktet 5 dager siden
"God service, gjorde alt vi ba om 😀"
TerjeT
Dyreeier Terje
fra
150 kr
/dag
DeborahD

5. Deborah

4.8 km
fra
400 kr
/dag
3 omtaler
1
Stamkunde

Animal lover with premium love and care for your pet.

Sist aktiv 11 dager siden
Svarer normalt innen noen timer
DeborahD

5. Deborah

Animal lover with premium love and care for your pet.4.8 km
(3 omtaler)
1 Stamkunde
Sist aktiv 11 dager siden
Svarer normalt innen noen timer
"She is amazing 👏 , took care of my cats so well. My cats told me😆😆. and she is super kind. So you can 200% trust her.😊😊"
YuY
Dyreeier Yu
fra
400 kr
/dag
TunaT

6. Tuna

0.4 km
fra
200 kr
/dag
1 omtale

Omsorgsfull dyrepass tilgjengelig mens du er på sommerferie

Sist aktiv 9 dager siden
Svarer normalt innen en dag
TunaT

6. Tuna

Omsorgsfull dyrepass tilgjengelig mens du er på sommerferie0.4 km
(1 omtale)
Sist aktiv 9 dager siden
Svarer normalt innen en dag
fra
200 kr
/dag
Rubi FelinaR

7. Rubi Felina

3.8 km
fra
150 kr
/dag
1 omtale

Hyggelig og omtenksom dyrepasser

Sist kontaktet 8 dager siden
Sist aktiv 2 dager siden
Rubi FelinaR

7. Rubi Felina

Hyggelig og omtenksom dyrepasser3.8 km
(1 omtale)
Sist kontaktet 8 dager siden
Sist aktiv 2 dager siden
fra
150 kr
/dag
RachelR

8. Rachel

4.6 km
fra
200 kr
/dag
2 omtaler

Ansvarsfull og pålitelig med stor forkjærlighet for dyr

Sist aktiv 3 dager siden
Svarer normalt innen noen timer
RachelR

8. Rachel

Ansvarsfull og pålitelig med stor forkjærlighet for dyr4.6 km
(2 omtaler)
Sist aktiv 3 dager siden
Svarer normalt innen noen timer
fra
200 kr
/dag
OdaO

9. Oda

2.3 km
fra
150 kr
/dag

Tillitsfull og entusiastisk dyrepasser

Sist kontaktet 8 dager siden
Sist aktiv 7 dager siden
OdaO

9. Oda

Tillitsfull og entusiastisk dyrepasser2.3 km
Sist kontaktet 8 dager siden
Sist aktiv 7 dager siden
fra
150 kr
/dag
FredrikF

10. Fredrik

2.5 km
fra
200 kr
/dag
1 omtale

Trygg og omsorgsfull dyrepasser – klar for tur, lek og kos

Sist aktiv 9 dager siden
Svarer normalt innen noen timer
FredrikF

10. Fredrik

Trygg og omsorgsfull dyrepasser – klar for tur, lek og kos2.5 km
(1 omtale)
Sist aktiv 9 dager siden
Svarer normalt innen noen timer
fra
200 kr
/dag
Linn BeateL

11. Linn Beate

2.1 km
fra
150 kr
/dag

Ansvarsfull dyrepasser i Trondheim, søker etter dyrevenner!

Sist aktiv 10 dager siden
Bor med 1 hund
Linn BeateL

11. Linn Beate

Ansvarsfull dyrepasser i Trondheim, søker etter dyrevenner!2.1 km
Sist aktiv 10 dager siden
Bor med 1 hund
fra
150 kr
/dag
Zuzanna MariaZ

12. Zuzanna Maria

2.3 km
fra
170 kr
/dag

Dyreglad og kjærlig dyrepasser i Trondheim:)

Zuzanna MariaZ

12. Zuzanna Maria

Dyreglad og kjærlig dyrepasser i Trondheim:)2.3 km
fra
170 kr
/dag
AuroraA

13. Aurora

3.1 km
fra
200 kr
/dag

Jeg elsker dyr og vil hjelpe deg med ditt dyr❤️

AuroraA

13. Aurora

Jeg elsker dyr og vil hjelpe deg med ditt dyr❤️3.1 km
fra
200 kr
/dag
AndreasA

14. Andreas

2.7 km
fra
250 kr
/dag

Ungkar på 25 år som dyrene dine lett vil like

AndreasA

14. Andreas

Ungkar på 25 år som dyrene dine lett vil like2.7 km
fra
250 kr
/dag
IngvildI

15. Ingvild

1.8 km
fra
150 kr
/dag

Aktiv Djurälskande Student!

Svarer normalt innen en dag
IngvildI

15. Ingvild

Aktiv Djurälskande Student!1.8 km
Svarer normalt innen en dag
fra
150 kr
/dag