1. Dyrepass
  2. Oslo

Dyrepass, Oslo

Drop-in dyrepass hjemme hos deg

Tjeneste
Sted
Datoer
Pris (NOK)
Hvor mange kjæledyr?
Liten hund0-8 kg
Medium hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Kjempestor hund+45 kg
KattAlle
Små kjæledyrFugl, kanin, marsvin e.l.
Avanserte filtre
Nikolay MillanN

1. Nikolay Millan

2.5 km
fra
150 kr
/dag

Omsorgsfull Hundepasser – Turer, Lek og Hjemmebesøk

Sist aktiv 3 dager siden
Bor med 1 hund
Nikolay MillanN

1. Nikolay Millan

Omsorgsfull Hundepasser – Turer, Lek og Hjemmebesøk2.5 km
Sist aktiv 3 dager siden
Bor med 1 hund
fra
150 kr
/dag
MarieM

2. Marie

1.8 km - Gamle Oslo
fra
250 kr
/dag
5 omtaler
3
Stamkunder

Trygg og turglad hundepasser💗

Sist kontaktet 5 dager siden
Sist aktiv 5 dager siden
MarieM

2. Marie

Trygg og turglad hundepasser💗1.8 km - Gamle Oslo
(5 omtaler)
3 Stamkunder
Sist kontaktet 5 dager siden
Sist aktiv 5 dager siden
fra
250 kr
/dag
LisaL

3. Lisa

0.6 km
fra
300 kr
/dag
3 omtaler

Ansvarsfull student som elsker dyr

Sist aktiv 6 dager siden
Svarer normalt innen en time
LisaL

3. Lisa

Ansvarsfull student som elsker dyr 0.6 km
(3 omtaler)
Sist aktiv 6 dager siden
Svarer normalt innen en time
fra
300 kr
/dag
AnnikenA

4. Anniken

2.6 km
fra
150 kr
/dag
2 omtaler

hundepass!

Sist aktiv 8 dager siden
Svarer normalt innen en dag
AnnikenA

4. Anniken

hundepass!2.6 km
(2 omtaler)
Sist aktiv 8 dager siden
Svarer normalt innen en dag
fra
150 kr
/dag
JoyJ

5. Joy

2.2 km
fra
230 kr
/dag
13 omtaler
3
Stamkunder

Vet Nurse (Dyrepleier) available for worry-free sittings🐾

Sist aktiv 10 dager siden
Bor med 2 katter
JoyJ

5. Joy

Vet Nurse (Dyrepleier) available for worry-free sittings🐾2.2 km
(13 omtaler)
3 Stamkunder
Sist aktiv 10 dager siden
Bor med 2 katter
"Jeg hadde gleden av å bruke Joy mens vi var på ferie og jeg kan ikke si annet enn at opplevelsen var helt fantastisk. Fra første kontakt med Joy følte jeg meg trygg og ivaretatt. Hun var profesjonell, vennlig og tydelig dyrekjær, noe som ga meg stor trygghet mens jeg var bortreist. Joy tok seg tid til å bli kjent med katten min. Hun stilte gode spørsmål om rutiner, kosthold og lek, og jeg merket at hun virkelig brydde seg om å gi katten min den beste opplevelsen. Under kattepasset sendte hun jevnlige oppdateringer og bilder, noe som var utrolig betryggende. Jeg kunne se at katten min var glad og avslappet, og at hun hadde tilpasset seg godt. Det var tydelig at hun tilbrakte tid med katten, lekte og sørget for at den hadde det bra. Etter oppholdet fikk jeg en grundig oppsummering av hvordan det hadde gått, Jeg kunne ikke vært mer fornøyd og jeg anbefaler Joy på det varmeste til alle katteeiere. Hun er trygg, pålitelig og har en unik hjertevarmende måte å ta vare på dyr. Jeg vil garantert bruke henne igjen."
HenrietteH
Dyreeier Henriette
fra
230 kr
/dag
MarianneM

6. Marianne

1.6 km
fra
250 kr
/dag
39 omtaler
19
Stamkunder

Meget erfaren hundepasser m leilighet i fine omgivelser

Svarer normalt innen en dag
MarianneM

6. Marianne

Meget erfaren hundepasser m leilighet i fine omgivelser1.6 km
(39 omtaler)
19 Stamkunder
Svarer normalt innen en dag
fra
250 kr
/dag
PatriciaP

7. Patricia

0.8 km
fra
200 kr
/dag
2 omtaler

Fleksibel erfaren og pålitelig dyrepasser

Svarer normalt innen noen timer
PatriciaP

7. Patricia

Fleksibel erfaren og pålitelig dyrepasser0.8 km
(2 omtaler)
Svarer normalt innen noen timer
fra
200 kr
/dag
FridaF

8. Frida

1.6 km
fra
200 kr
/dag

Omsorgsfull og pålitelig dyrevenn

Svarer normalt innen noen timer
FridaF

8. Frida

Omsorgsfull og pålitelig dyrevenn1.6 km
Svarer normalt innen noen timer
fra
200 kr
/dag
ZenZ

9. Zen

2.9 km
fra
290 kr
/dag

Loving Pet Care/ Sitting/ Walking service

Svarer normalt innen noen timer
ZenZ

9. Zen

Loving Pet Care/ Sitting/ Walking service2.9 km
Svarer normalt innen noen timer
fra
290 kr
/dag
MaritaM

10. Marita

1.6 km
fra
200 kr
/dag

Ønsker meg en firbent venn❤️

MaritaM

10. Marita

Ønsker meg en firbent venn❤️1.6 km
fra
200 kr
/dag
VeronikaV

11. Veronika

1.4 km
fra
250 kr
/dag

Erfaren kattepasser – trygg også ved spesielle behov😻

Bor med 1 katt
Svarer normalt innen noen timer
VeronikaV

11. Veronika

Erfaren kattepasser – trygg også ved spesielle behov😻1.4 km
Bor med 1 katt
Svarer normalt innen noen timer
fra
250 kr
/dag
NannaN

12. Nanna

2.4 km
fra
150 kr
/dag

Livlig og sosial jente som ønsker å gå mer tur med hunder

NannaN

12. Nanna

Livlig og sosial jente som ønsker å gå mer tur med hunder2.4 km
fra
150 kr
/dag
TashaT

13. Tasha

2 km
fra
300 kr
/dag
2 omtaler

Passer gjerne på katten din

Svarer normalt innen en time
TashaT

13. Tasha

Passer gjerne på katten din 2 km
(2 omtaler)
Svarer normalt innen en time
fra
300 kr
/dag
FredrikkeF

14. Fredrikke

1.5 km
fra
300 kr
/dag

Passer Kaniner 🌸 hjemme hos meg.

Svarer normalt innen en dag
FredrikkeF

14. Fredrikke

Passer Kaniner 🌸 hjemme hos meg. 1.5 km
Svarer normalt innen en dag
fra
300 kr
/dag
ElsaE

15. Elsa

2.9 km
fra
200 kr
/dag

Do you need a reliable petsitter?

Bor med 1 hund, 1 katt
Bor sammen med Ratonero bodeguero andaluz Bady
ElsaE

15. Elsa

Do you need a reliable petsitter? 2.9 km
Bor med 1 hund, 1 katt
Bor sammen med Ratonero bodeguero andaluz Bady
fra
200 kr
/dag
OlgaO

16. Olga

1.4 km
fra
350 kr
/dag

Omsorgsfull dyrepasser med kjærlighet for alle dyr 😻

Bor med 1 katt
Svarer normalt innen en dag
OlgaO

16. Olga

Omsorgsfull dyrepasser med kjærlighet for alle dyr 😻1.4 km
Bor med 1 katt
Svarer normalt innen en dag
fra
350 kr
/dag
MaudM

17. Maud

0.7 km
fra
250 kr
/dag

Cat sitting in Oslo Sentrum 🐈‍⬛

Bor med 1 katt
MaudM

17. Maud

Cat sitting in Oslo Sentrum 🐈‍⬛0.7 km
Bor med 1 katt
fra
250 kr
/dag
SigridS

18. Sigrid

1.2 km
fra
200 kr
/dag

Erfaren og aktiv hundepasser

Sist booket 3 dager siden
Sist kontaktet 8 dager siden
SigridS

18. Sigrid

Erfaren og aktiv hundepasser1.2 km
Sist booket 3 dager siden
Sist kontaktet 8 dager siden
fra
200 kr
/dag