1. Dyrepass
  2. Oslo

Dyrepass, Oslo

Drop-in dyrepass hjemme hos deg

Tjeneste
Sted
Datoer
Pris (NOK)
Hvor mange kjæledyr?
Liten hund0-8 kg
Medium hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Kjempestor hund+45 kg
KattAlle
Små kjæledyrFugl, kanin, marsvin e.l.
Avanserte filtre
BendikB

1. Bendik

0.3 km - Sentrum
fra
200 kr
/dag
7 omtaler
2
Stamkunder

den musiserende dyrepasser!

Sist kontaktet 2 dager siden
Sist aktiv 2 dager siden
BendikB

1. Bendik

den musiserende dyrepasser! 0.3 km - Sentrum
(7 omtaler)
2 Stamkunder
Sist kontaktet 2 dager siden
Sist aktiv 2 dager siden
"Tack för att du hjälpte oss med att passa vår katt! 🙂"
JohannesJ
Dyreeier Johannes
fra
200 kr
/dag
DamlaD

2. Damla

2.8 km
fra
300 kr
/dag
29 omtaler
10
Stamkunder

Damla's Walk And Care In Frogner And Løkka!

Sist aktiv 10 dager siden
Bor med 1 katt
DamlaD

2. Damla

Damla's Walk And Care In Frogner And Løkka!2.8 km
(29 omtaler)
10 Stamkunder
Sist aktiv 10 dager siden
Bor med 1 katt
"Damla har vært en god passer for kattene våre. Rask respons, samvittighetsfull. Vi har hele tiden vært trygge på at kattene har hatt det bra mens vi var på ferie. Vi kan trygt anbefale henne og vil gjerne spørre henne igjen. Mvh Anne"
Anne ElisabethA
Dyreeier Anne Elisabeth
fra
300 kr
/dag
SilviaS

3. Silvia

1.3 km
fra
250 kr
/dag
4 omtaler

Pet&Kattespesialist – Overnight Care Available

Svarer normalt innen en dag
SilviaS

3. Silvia

Pet&Kattespesialist – Overnight Care Available1.3 km
(4 omtaler)
Svarer normalt innen en dag
"Very happy with Silvia taking care of our two cats ❤️"
DianaD
Dyreeier Diana
fra
250 kr
/dag
JoakimJ

4. Joakim

3 km
fra
250 kr
/dag
1 omtale

Om oss – Dyreglade og trygge hender i Oslo

Bor med 2 katter
JoakimJ

4. Joakim

Om oss – Dyreglade og trygge hender i Oslo3 km
(1 omtale)
Bor med 2 katter
"Joakim var innom til vår katt hver dag i en uke mens vi var på frie. Hold oss oppdatert om kattens velvære underveis og virker oppriktig interessert i kattens velvære:) ville brukt Joakim som kattepasser igjen!"
AdrianA
Dyreeier Adrian
fra
250 kr
/dag
AgnethaA

5. Agnetha

0.6 km
fra
250 kr
/dag
47 omtaler
15
Stamkunder

Dyreglad som gjerne passer pus når du er bortreist

Sist booket 5 dager siden
Sist kontaktet 5 dager siden
AgnethaA

5. Agnetha

Dyreglad som gjerne passer pus når du er bortreist0.6 km
(47 omtaler)
15 Stamkunder
Sist booket 5 dager siden
Sist kontaktet 5 dager siden
"Vi er veldig fornøyd med Agnetha som kattepasser for Midnatt. Hun sendte meldinger og flere bilder i løpet av dagen når hun var med Midnatt, hun var god og kjærlig mot Midnatt. Agnetha er veldig opptatt av kattens opplevelse og passer på at katten har det bra, og hun brukte ekstra tid sammen med Midnatt for å bli venn med henne. Vi vil definitivt spørre henne om hun vil ta seg av katten vår igjen neste gang vi trenger kattepass. Tamara"
TamaraT
Dyreeier Tamara
fra
250 kr
/dag
KathrineK

6. Kathrine

1.5 km
fra
200 kr
/dag
1
Stamkunde

Rolig og fleksibel katteelsker

KathrineK

6. Kathrine

Rolig og fleksibel katteelsker 1.5 km
1 Stamkunde
fra
200 kr
/dag
IreneI

7. Irene

0.4 km - Sentrum
fra
250 kr
/dag
1 omtale

Home visit and boarding for cats 😽

Svarer normalt innen en dag
IreneI

7. Irene

Home visit and boarding for cats 😽0.4 km - Sentrum
(1 omtale)
Svarer normalt innen en dag
"Irene was the absolute best catsitter we could’ve asked for. She took care of our two cats while we were away for a week and we felt so reassured as she was sending us very good updates during the visits. One of our cats is very shy but she managed to befriend her straight away and we could tell she spend the visits focusing on them at all times, making sure they were properly entertained and cuddled. Irene has a calm and responsible energy, that fit with our cats so well. We were so happy with her and hope to book her again in the future ❤️"
JoyJ
Dyreeier Joy
fra
250 kr
/dag
VeronicaV

8. Veronica

2.3 km
fra
200 kr
/dag
8 omtaler
2
Stamkunder

Kattens beste venn

Svarer normalt innen noen timer
VeronicaV

8. Veronica

Kattens beste venn 2.3 km
(8 omtaler)
2 Stamkunder
Svarer normalt innen noen timer
"Veronica er en veldig snill og samvittighetsfull kattepasser som har tatt veldig godt vare på katten vår. Lett og rask kommunikasjon og hun var veldig fleksibel og tilpasset oppmøte etc etter vårt behov. Anbefales!"
SynnøveS
Dyreeier Synnøve
fra
200 kr
/dag
MaiaM

9. Maia

2.7 km
fra
250 kr
/dag
12 omtaler
4
Stamkunder

Fra rotter til katter, fra kaniner til hunder - jeg er med!

Sist kontaktet 4 dager siden
Sist aktiv 4 dager siden
MaiaM

9. Maia

Fra rotter til katter, fra kaniner til hunder - jeg er med! 2.7 km
(12 omtaler)
4 Stamkunder
Sist kontaktet 4 dager siden
Sist aktiv 4 dager siden
fra
250 kr
/dag
HannahH

10. Hannah

0.9 km
fra
150 kr
/dag
19 omtaler
9
Stamkunder

Pålitelig og rolig dyrepass i hverdagen

Sist booket 11 dager siden
Sist kontaktet 11 dager siden
HannahH

10. Hannah

Pålitelig og rolig dyrepass i hverdagen0.9 km
(19 omtaler)
9 Stamkunder
Sist booket 11 dager siden
Sist kontaktet 11 dager siden
"Hannah var veldig hyggelig og flink. Hun passet kattene mine i to dager og var veldig oppmerksom. Jeg vet at kattene mine fikk nok med lek og kos siden de var roligere enn de pleier å være når jeg kom hjem igjen!☺️ Kommer til å booke Hannah igjen når jeg trenger kattepass!"
SwatiS
Dyreeier Swati
fra
150 kr
/dag
AnnaA

11. Anna

2.3 km
fra
200 kr
/dag
1 omtale

Erfaren og ordentlig kattepasser. Bosatt på Sagene

Sist aktiv 3 dager siden
Svarer normalt innen en dag
AnnaA

11. Anna

Erfaren og ordentlig kattepasser. Bosatt på Sagene2.3 km
(1 omtale)
Sist aktiv 3 dager siden
Svarer normalt innen en dag
"Svarer kjapt og ryddig. Tok godt vare på katten min. Trivelig ung dame. Anbefales. "
ThereseT
Dyreeier Therese
fra
200 kr
/dag
CarolinC

12. Carolin

0.7 km
fra
300 kr
/dag
1 omtale

Pålitelig dyrepass når du ikke kan være der

Bor med 2 katter
Svarer normalt innen en dag
CarolinC

12. Carolin

Pålitelig dyrepass når du ikke kan være der0.7 km
(1 omtale)
Bor med 2 katter
Svarer normalt innen en dag
"Kattene likte Carolin fra første øyeblikk! Hun fremstår som omsorgsfull og genuint interessert i dyrenes velferd. Carolin tok seg god tid da hun besøkte kattene og holdt dem med selskap da vi var borte. Hun oppdaterte oss på hvert besøk, så vi var aldri bekymret for om kattene hadde det bra. Hun tok godt vare på dem, og de var mette, rene og fornøyde da vi kom hjem igjen. Vi opplevde det som veldig lett å kommunisere med Carolin, da hun er tydelig og årvåken. Hun passet på å si ifra om utfordringer, slik at vi kunne løse dem sammen. Vi booker gjerne Carolin til å passe kattene våre igjen, og anbefaler andre å gjøre det samme!"
KajaK
Dyreeier Kaja
fra
300 kr
/dag
ElviraE

13. Elvira

2.5 km
fra
180 kr
/dag
8 omtaler
2
Stamkunder

Masse kjærlighet å gi til din fyrbente venn!

Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist kontaktet 5 dager siden
ElviraE

13. Elvira

Masse kjærlighet å gi til din fyrbente venn!2.5 km
(8 omtaler)
2 Stamkunder
Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist kontaktet 5 dager siden
"Elvira tok godt vare på kaninene og katten vår :) Hun stilte på kort varsel og sendte oppdateringer. Føltes trygt å overlate ansvaret til henne. Tusen takk for hjelpen <3"
AliseA
Dyreeier Alise
fra
180 kr
/dag
Håvard HaldenH

14. Håvard Halden

2.2 km
fra
250 kr
/dag

Trygg og erfaren dyrepasser – Omsorg fra hjertet ❤️

Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist aktiv i går
Håvard HaldenH

14. Håvard Halden

Trygg og erfaren dyrepasser – Omsorg fra hjertet ❤️ 2.2 km
Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist aktiv i går
fra
250 kr
/dag
HanneH

15. Hanne

1.5 km
fra
150 kr
/dag
2 omtaler

Ansvarlig, dyreglad og omsorgsfull familie

Sist kontaktet 4 dager siden
Sist aktiv i går
HanneH

15. Hanne

Ansvarlig, dyreglad og omsorgsfull familie1.5 km
(2 omtaler)
Sist kontaktet 4 dager siden
Sist aktiv i går
fra
150 kr
/dag
RakelR

16. Rakel

1.5 km
fra
150 kr
/dag
1 omtale

22år-gammel hundeelsker

Sist kontaktet 2 dager siden
Sist aktiv 2 dager siden
RakelR

16. Rakel

22år-gammel hundeelsker 1.5 km
(1 omtale)
Sist kontaktet 2 dager siden
Sist aktiv 2 dager siden
fra
150 kr
/dag
MajgritM

17. Majgrit

1.3 km
fra
150 kr
/dag
4 omtaler
3
Stamkunder

Dogsitter with several years of experience, flexible service

Sist kontaktet 2 dager siden
Sist aktiv 2 dager siden
MajgritM

17. Majgrit

Dogsitter with several years of experience, flexible service1.3 km
(4 omtaler)
3 Stamkunder
Sist kontaktet 2 dager siden
Sist aktiv 2 dager siden
fra
150 kr
/dag
Sara LouiseS

18. Sara Louise

2.6 km
fra
200 kr
/dag

Trygg hundepasser med hjerte for hunder 🤍

Sist aktiv 3 dager siden
Sara LouiseS

18. Sara Louise

Trygg hundepasser med hjerte for hunder 🤍2.6 km
Sist aktiv 3 dager siden
fra
200 kr
/dag
ToryT

19. Tory

0.9 km
fra
400 kr
/dag
1 omtale

Trygg å kjærlig dyrepass

Sist booket 12 dager siden
Sist kontaktet 13 dager siden
ToryT

19. Tory

Trygg å kjærlig dyrepass0.9 km
(1 omtale)
Sist booket 12 dager siden
Sist kontaktet 13 dager siden
fra
400 kr
/dag
EmanuelaE

20. Emanuela

2.9 km
fra
400 kr
/dag
9 omtaler
4
Stamkunder

Dog sitters family's

Sist aktiv 3 dager siden
Svarer normalt innen noen timer
EmanuelaE

20. Emanuela

Dog sitters family's2.9 km
(9 omtaler)
4 Stamkunder
Sist aktiv 3 dager siden
Svarer normalt innen noen timer
fra
400 kr
/dag