1. Dyrepass
  2. Jar

Dyrepass, Jar

Drop-in dyrepass hjemme hos deg

Tjeneste
Sted
Datoer
Pris (NOK)
Hvor mange kjæledyr?
Liten hund0-8 kg
Medium hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Kjempestor hund+45 kg
KattAlle
Små kjæledyrFugl, kanin, marsvin e.l.
Avanserte filtre
BeritB

1. Berit

3.5 km
fra
400 kr
/dag
22 omtaler
8
Stamkunder

Trygghet, omsorg og kjærlighet for dyr.

Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist aktiv i går
BeritB

1. Berit

Trygghet, omsorg og kjærlighet for dyr. 3.5 km
(22 omtaler)
8 Stamkunder
Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist aktiv i går
"Berit er en helt fantastisk dyrepasser!"
RomanR
Dyreeier Roman
fra
400 kr
/dag
MarysolM

2. Marysol

2.6 km
fra
200 kr
/dag
1 omtale

Experienced, patient and full-of-love pet sitter 🐶🐱

Sist aktiv 10 dager siden
MarysolM

2. Marysol

Experienced, patient and full-of-love pet sitter 🐶🐱2.6 km
(1 omtale)
Sist aktiv 10 dager siden
"Marisol tok fantastisk godt vare på kattene våre og fulgte opp med meldinger og bilder. Punktlig, seriøs og dyrekjær! Hun holdt også liv i plantene mine mens vi var borte😊 Anbefales! ❣️"
Anja VaagenA
Dyreeier Anja Vaagen
fra
200 kr
/dag
LindaL

3. Linda

1.3 km
fra
250 kr
/dag
4 omtaler
1
Stamkunde

Kattepass I Ditt Hjem

Bor med 1 katt
LindaL

3. Linda

Kattepass I Ditt Hjem1.3 km
(4 omtaler)
1 Stamkunde
Bor med 1 katt
"Linda was a huge help for us and our cat Marlowe. She sent daily communication, pictures and reports and really cared about his well being. He is a social cat and she took extra care of him so he wasn’t lonely. Thank you!"
EleyceE
Dyreeier Eleyce
fra
250 kr
/dag
SarahS

4. Sarah

2.8 km
fra
200 kr
/dag

Omsorgsfull og positiv dyreelsker

Bor med 1 hund
Bor sammen med Jack Russel Jackie
SarahS

4. Sarah

Omsorgsfull og positiv dyreelsker2.8 km
Bor med 1 hund
Bor sammen med Jack Russel Jackie
fra
200 kr
/dag
AnnikenA

5. Anniken

4.5 km
fra
150 kr
/dag
2 omtaler

hundepass!

Sist aktiv 9 dager siden
Svarer normalt innen en dag
AnnikenA

5. Anniken

hundepass!4.5 km
(2 omtaler)
Sist aktiv 9 dager siden
Svarer normalt innen en dag
fra
150 kr
/dag
RuidiR

6. Ruidi

4 km
fra
300 kr
/dag
5 omtaler

Frogner - active, caring and experienced sitter/walker

Sist kontaktet 10 dager siden
Sist aktiv 10 dager siden
RuidiR

6. Ruidi

Frogner - active, caring and experienced sitter/walker4 km
(5 omtaler)
Sist kontaktet 10 dager siden
Sist aktiv 10 dager siden
fra
300 kr
/dag
SophieS

7. Sophie

4.7 km
fra
300 kr
/dag

Omsorgsfull og pålitelig dyrepasser

Svarer normalt innen en dag
SophieS

7. Sophie

Omsorgsfull og pålitelig dyrepasser4.7 km
Svarer normalt innen en dag
fra
300 kr
/dag
RikkeR

8. Rikke

3 km
fra
300 kr
/dag
4 omtaler

Hundeelsker På Haslum I Bærum

Bor med 1 hund
Bor sammen med Lagotto (Italiensk vannhund) Dali
RikkeR

8. Rikke

Hundeelsker På Haslum I Bærum3 km
(4 omtaler)
Bor med 1 hund
Bor sammen med Lagotto (Italiensk vannhund) Dali
fra
300 kr
/dag