1. Kattepass
  2. Oslo

Kattepass, Oslo

Drop-in kattepass hjemme hos deg

Tjeneste
Sted
Datoer
Pris (NOK)
Hvor mange kjæledyr?
Liten hund0-8 kg
Medium hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Kjempestor hund+45 kg
KattAlle
Små kjæledyrFugl, kanin, marsvin e.l.
Avanserte filtre
IsabelleI

1. Isabelle

1.7 km
fra
275 kr
/dag
17 omtaler
5
Stamkunder

Erfaren hunde- & kattepasser🐕‍🦺🐈❤️

Sist aktiv 3 dager siden
Svarer normalt innen noen timer
IsabelleI

1. Isabelle

Erfaren hunde- & kattepasser🐕‍🦺🐈❤️1.7 km
(17 omtaler)
5 Stamkunder
Sist aktiv 3 dager siden
Svarer normalt innen noen timer
"Veldig fornøyd med Isabelle som kattepasser. Svarer på kort varsel og fikk oppdateringer hver dag. Kom hjem til to glade katter etter pass🌟"
AinaA
Dyreeier Aina
fra
275 kr
/dag
DilanD

2. Dilan

1.9 km
fra
400 kr
/dag
19 omtaler
6
Stamkunder

Cat Lady, Animal Welfare Fighter, PhD in Genetics

Sist aktiv 3 dager siden
Svarer normalt innen en time
DilanD

2. Dilan

Cat Lady, Animal Welfare Fighter, PhD in Genetics1.9 km
(19 omtaler)
6 Stamkunder
Sist aktiv 3 dager siden
Svarer normalt innen en time
"Dilan was the best cat sitter we've had so far! Detailed communication (and photos!) and care for the cats so we knew they were in great hands."
JosephJ
Dyreeier Joseph
fra
400 kr
/dag
NatalieN

3. Natalie

0.6 km
fra
200 kr
/dag
2 omtaler
1
Stamkunde

Experienced Pet Sitter | Cats, Dogs, Kittens & Puppies

Sist aktiv i går
NatalieN

3. Natalie

Experienced Pet Sitter | Cats, Dogs, Kittens & Puppies0.6 km
(2 omtaler)
1 Stamkunde
Sist aktiv i går
"Before booking, we didn’t have any previous experience with cat sitters, so we had nothing to compare it to. However, she completely exceeded our expectations. She communicated clearly when she was on her way and when she left, and even though we had only booked a 30-minute visit, she stayed with our cat for almost an hour. She gave our cat lots of attention, cuddles, and care, and sent us plenty of updates with photos and videos, which really gave us peace of mind while we were away. She even watered a couple of our plants that needed it, which was such a thoughtful gesture. She is a genuinely kind, reliable, and animal-loving person, and we wouldn’t hesitate to book her again. We highly recommend her to anyone looking for a caring and trustworthy pet sitter."
SunnivaS
Dyreeier Sunniva
fra
200 kr
/dag
JohanneJ

4. Johanne

1.9 km
fra
200 kr
/dag
2 omtaler

Erfaren hundeeier som er glad i lange turer og dyrepass

Sist kontaktet 2 dager siden
Sist aktiv 2 dager siden
JohanneJ

4. Johanne

Erfaren hundeeier som er glad i lange turer og dyrepass1.9 km
(2 omtaler)
Sist kontaktet 2 dager siden
Sist aktiv 2 dager siden
"Hyggelig, omsorgsfull og samvittighetsfull. Veldig fornøyd. "
AreA
Dyreeier Are
fra
200 kr
/dag
MonicaM

5. Monica

2.4 km
fra
250 kr
/dag
15 omtaler
3
Stamkunder

Pålitelig/fleksibel dyrepasser for din firbente venn❤️

Sist booket 4 dager siden
Sist kontaktet 4 dager siden
MonicaM

5. Monica

Pålitelig/fleksibel dyrepasser for din firbente venn❤️2.4 km
(15 omtaler)
3 Stamkunder
Sist booket 4 dager siden
Sist kontaktet 4 dager siden
"Monica passet kattene våre i påsken. Alt gikk knirkefritt! Vi er så utrolig fornøyde og det virket kattene også. Hun sendte oss oppdateringer og bilder hver dag! Kan varmt anbefale Monica 😊"
JeanettJ
Dyreeier Jeanett
fra
250 kr
/dag
Anna Ingeborg RostadA

6. Anna Ingeborg Rostad

1.6 km
fra
200 kr
/dag

Trygt pass for hund/katt🐶🐈

Sist kontaktet 2 dager siden
Sist aktiv 2 dager siden
Anna Ingeborg RostadA

6. Anna Ingeborg Rostad

Trygt pass for hund/katt🐶🐈1.6 km
Sist kontaktet 2 dager siden
Sist aktiv 2 dager siden
fra
200 kr
/dag
BergitteB

7. Bergitte

2.8 km
fra
400 kr
/dag
1 omtale

Savner dyr i hverdagen!

Sist kontaktet 3 dager siden
Sist aktiv i går
BergitteB

7. Bergitte

Savner dyr i hverdagen!2.8 km
(1 omtale)
Sist kontaktet 3 dager siden
Sist aktiv i går
fra
400 kr
/dag
Lise MarieL

8. Lise Marie

1.5 km
fra
200 kr
/dag
Ny dyrepasser

dyreglad jente og ansvarsfull🐶🐱

Sist aktiv 3 dager siden
Lise MarieL

8. Lise Marie

Ny dyrepasser
dyreglad jente og ansvarsfull🐶🐱1.5 km
Sist aktiv 3 dager siden
fra
200 kr
/dag
NataliaN

9. Natalia

2.3 km
fra
200 kr
/dag
Ny dyrepasser

Loving and Caring Dog Sitter

Sist aktiv 3 dager siden
NataliaN

9. Natalia

Ny dyrepasser
Loving and Caring Dog Sitter 2.3 km
Sist aktiv 3 dager siden
fra
200 kr
/dag
MarziaM

10. Marzia

1.5 km
fra
200 kr
/dag

I’m the one!you’re pet’s best friend!!ciao

Sist aktiv 10 dager siden
Svarer normalt innen en dag
MarziaM

10. Marzia

I’m the one!you’re pet’s best friend!!ciao1.5 km
Sist aktiv 10 dager siden
Svarer normalt innen en dag
fra
200 kr
/dag
Tara-MagdalenaT

11. Tara-Magdalena

2.8 km
fra
200 kr
/dag
Ny dyrepasser

loving and caring cat/dog sitter

Tara-MagdalenaT

11. Tara-Magdalena

Ny dyrepasser
loving and caring cat/dog sitter 2.8 km
fra
200 kr
/dag
JahnviJ

12. Jahnvi

1.4 km
fra
200 kr
/dag

Trusted Pet Sitter with Flexible Availability

JahnviJ

12. Jahnvi

Trusted Pet Sitter with Flexible Availability1.4 km
fra
200 kr
/dag
ÅshildÅ

13. Åshild

1.4 km
fra
150 kr
/dag
Ny dyrepasser

Dyreelsker søker kos

ÅshildÅ

13. Åshild

Ny dyrepasser
Dyreelsker søker kos1.4 km
fra
150 kr
/dag
Maren HaugenM

14. Maren Haugen

1.2 km
fra
250 kr
/dag

Maren HaugenM

14. Maren Haugen

1.2 km
fra
250 kr
/dag
SunnivaS

15. Sunniva

2.5 km
fra
160 kr
/dag

SunnivaS

15. Sunniva

2.5 km
fra
160 kr
/dag
CarolineC

16. Caroline

2.4 km
fra
200 kr
/dag
Ny dyrepasser

Your Pet, Cared for Like My Own

CarolineC

16. Caroline

Ny dyrepasser
Your Pet, Cared for Like My Own2.4 km
fra
200 kr
/dag
MilagrosM

17. Milagros

0.7 km
fra
260 kr
/dag

MilagrosM

17. Milagros

0.7 km
fra
260 kr
/dag
AliciaA

18. Alicia

0.9 km
fra
300 kr
/dag

Erfaren hundepasser i Oslo – et trygt hjem nummer to

Bor med 1 hund
Bor sammen med English Bulldog Enzo
AliciaA

18. Alicia

Erfaren hundepasser i Oslo – et trygt hjem nummer to0.9 km
Bor med 1 hund
Bor sammen med English Bulldog Enzo
fra
300 kr
/dag
LaryssaL

19. Laryssa

1.2 km
fra
350 kr
/dag

Student som elsker dyr

LaryssaL

19. Laryssa

Student som elsker dyr1.2 km
fra
350 kr
/dag
Elise TobineE

20. Elise Tobine

2.2 km
fra
200 kr
/dag

Hundelsker søker turvenn!

Elise TobineE

20. Elise Tobine

Hundelsker søker turvenn!2.2 km
fra
200 kr
/dag