1. Kattepass
  2. Oslo

Kattepass, Oslo

Drop-in kattepass hjemme hos deg

Tjeneste
Sted
Datoer
Pris (NOK)
Hvor mange kjæledyr?
Liten hund0-8 kg
Medium hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Kjempestor hund+45 kg
KattAlle
Små kjæledyrFugl, kanin, marsvin e.l.
Avanserte filtre
ElisabethE

1. Elisabeth

1.6 km
fra
200 kr
/dag
12 omtaler
3
Stamkunder

Loving Pet Care

Sist booket 4 dager siden
Sist kontaktet 4 dager siden
ElisabethE

1. Elisabeth

Loving Pet Care 1.6 km
(12 omtaler)
3 Stamkunder
Sist booket 4 dager siden
Sist kontaktet 4 dager siden
"Elisabeth did a fantastic job looking after our two cats over a long weekend. We reached out on short notice, but she was quick to reply and always kind and considerate in her communication. She sent us lots of pictures and videos, while we were away, and it was clear that our cats were having a great time with her. We felt very safe leaving both our cats and our home in her hands and will certainly be asking for her help again in the future! Warmly recommended!"
CecilieC
Dyreeier Cecilie
fra
200 kr
/dag
Sigrid LeonieS

2. Sigrid Leonie

2.6 km
fra
150 kr
/dag
10 omtaler
2
Stamkunder

Livslang erfaring med katter, trygg og omsorgsfull

Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist booket 7 dager siden
Sigrid LeonieS

2. Sigrid Leonie

Livslang erfaring med katter, trygg og omsorgsfull2.6 km
(10 omtaler)
2 Stamkunder
Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist booket 7 dager siden
"Vi kunne ikke vært mer fornøyde med Sigrid som kattepasser. Fra første stund opplevde vi henne som blid, hyggelig og genuint opptatt av at katten vår skulle ha det godt. Under hele oppholdet sendte hun jevnlig oppdateringer med både bilder og videoer, og det betydde utrolig mye for oss. Det var så godt å se at katten trivdes og fikk masse omsorg, noe som gjorde at vi kunne senke skuldrene og nyte ferien uten bekymringer. Vi er veldig takknemlige for den gode omsorgen Sigrid ga katten vår, og vi kommer definitivt til å spørre henne igjen. Anbefales på det aller varmeste!"
Morten RenéM
Dyreeier Morten René
fra
150 kr
/dag
Sunniva OliviaS

3. Sunniva Olivia

2.6 km
fra
200 kr
/dag
5 omtaler

Trygg, omsorgsfull og erfaren dyrepasser 🐶🐱

Sist booket 7 dager siden
Sist kontaktet 7 dager siden
Sunniva OliviaS

3. Sunniva Olivia

Trygg, omsorgsfull og erfaren dyrepasser 🐶🐱2.6 km
(5 omtaler)
Sist booket 7 dager siden
Sist kontaktet 7 dager siden
"Kan anbefales 100 prosent. Helt fantastisk!"
FrankF
Dyreeier Frank
fra
200 kr
/dag
Wendi & LeneW

4. Wendi & Lene

1.5 km
fra
180 kr
/dag
11 omtaler
2
Stamkunder

15+ års erfaring med hunder og katter :)

Sist booket 13 dager siden
Sist kontaktet 8 dager siden
Wendi & LeneW

4. Wendi & Lene

15+ års erfaring med hunder og katter :)1.5 km
(11 omtaler)
2 Stamkunder
Sist booket 13 dager siden
Sist kontaktet 8 dager siden
"Wendi took amazing care of our cat, Fluffy, while we were on holiday. From the beginning, she was kind, reliable, and easy to communicate with. She kept us updated with photos and messages, which gave us great peace of mind while we were away. When we came home, Fluffy was happy, relaxed, and clearly well looked after. It was obvious that Wendi gave him plenty of attention and care. We’re so grateful for everything she did and wouldn’t hesitate to book her again. We highly recommend Wendi to anyone looking for a trustworthy and caring pet sitter! "
PetrosP
Dyreeier Petros
fra
180 kr
/dag
SynneS

5. Synne

2.3 km
fra
190 kr
/dag
12 omtaler
4
Stamkunder

Trygg dyrepass med veterinærstudent

Sist booket 14 dager siden
Sist aktiv 6 dager siden
SynneS

5. Synne

Trygg dyrepass med veterinærstudent2.3 km
(12 omtaler)
4 Stamkunder
Sist booket 14 dager siden
Sist aktiv 6 dager siden
"Synne er en helt fantastisk kattepasser! Følte meg så trygg på at katten min hadde det bra❤️ "
Anna FaraA
Dyreeier Anna Fara
fra
190 kr
/dag
BrianB

6. Brian

1 km
fra
150 kr
/dag
3 omtaler

poetic pet care!

Sist kontaktet 2 dager siden
Sist aktiv 2 dager siden
BrianB

6. Brian

poetic pet care!1 km
(3 omtaler)
Sist kontaktet 2 dager siden
Sist aktiv 2 dager siden
"Brian is a lovely guy and I was confident my cat was in good hands over the holidays. Highly recommended!"
Brian ToddB
Dyreeier Brian Todd
fra
150 kr
/dag
AparnaA

7. Aparna

3 km
fra
200 kr
/dag
1 omtale

In‑home play, feeding, and comfort from a fellow cat mom.

Sist aktiv i går
AparnaA

7. Aparna

In‑home play, feeding, and comfort from a fellow cat mom.3 km
(1 omtale)
Sist aktiv i går
"Timely communication and sent photos of my fur babies with report cards everyday. My cats felt super safe and secure. Highly recommend to anyone who needs a cat sitter "
RajeshR
Dyreeier Rajesh
fra
200 kr
/dag
M. DilekM

8. M. Dilek

0.8 km
fra
280 kr
/dag

Catmom

Svarer normalt innen en dag
M. DilekM

8. M. Dilek

Catmom0.8 km
Svarer normalt innen en dag
fra
280 kr
/dag
EzgiE

9. Ezgi

2 km
fra
200 kr
/dag
5 omtaler
1
Stamkunde

Let me take care of your best friend 😍

Sist aktiv 2 dager siden
Bor med 1 katt
EzgiE

9. Ezgi

Let me take care of your best friend 😍2 km
(5 omtaler)
1 Stamkunde
Sist aktiv 2 dager siden
Bor med 1 katt
"This is our second time with Ezgi 😍We had a two weeks long trip , and as usual Ezgi leaves me no worries at all and handle our three cats very well , and I just come home with three happy cats and a clean house, absolutely recommend 💯 "
YuweiY
Dyreeier Yuwei
fra
200 kr
/dag
IngeborgI

10. Ingeborg

1.3 km
fra
200 kr
/dag
11 omtaler
2
Stamkunder

Dyreelsker som gjerne passer din firbeinte venn!

Svarer normalt innen noen timer
IngeborgI

10. Ingeborg

Dyreelsker som gjerne passer din firbeinte venn! 1.3 km
(11 omtaler)
2 Stamkunder
Svarer normalt innen noen timer
"Ingeborg var en veldig god og trygg passer for katten min. Hun var fleksibel, og lett på kommunisere med. Hun passet godt på katten min, og oppdaterte meg daglig med bilder, noe som var betryggende. Jeg kan absolutt anbefale Ingeborg som dyrepasser."
ElisabethE
Dyreeier Elisabeth
fra
200 kr
/dag
FranF

11. Fran

2.2 km
fra
250 kr
/dag
6 omtaler
1
Stamkunde

Frans

Svarer normalt innen en dag
FranF

11. Fran

Frans2.2 km
(6 omtaler)
1 Stamkunde
Svarer normalt innen en dag
"I always feel really safe in letting my cats in Fran's hands. She has a good communication and kept me updated with photos and videos of my cats. I would definitely hire her services again! As a cat sitter myself, I highly recommend her. 🫶☺️🐈🐈‍⬛✨"
IsabelaI
Dyreeier Isabela
fra
250 kr
/dag
FridaF

12. Frida

2 km - Bydel Sagene
fra
250 kr
/dag
3 omtaler
2
Stamkunder

Dyreglad og ansvarsfull passer

Sist kontaktet 6 dager siden
Sist aktiv i går
FridaF

12. Frida

Dyreglad og ansvarsfull passer2 km - Bydel Sagene
(3 omtaler)
2 Stamkunder
Sist kontaktet 6 dager siden
Sist aktiv i går
"Frida tog väl hand om katterna som verkade trivas väldigt bra med henne 😊"
SandraS
Dyreeier Sandra
fra
250 kr
/dag
KatrineK

13. Katrine

0.7 km
fra
250 kr
/dag
6 omtaler
1
Stamkunde

Dyreglad og empatisk kvinne, vokst opp med dyr

Bor med 1 katt
Svarer normalt innen en dag
KatrineK

13. Katrine

Dyreglad og empatisk kvinne, vokst opp med dyr0.7 km
(6 omtaler)
1 Stamkunde
Bor med 1 katt
Svarer normalt innen en dag
"Katrine har passet katten vår to ganger i sommer; Først en hel uke og så i 4 dager. Vi er utrolig fornøyde med Katrine og vil sterkt anbefale henne. Hun har vært rask og pålitelig i kommunikasjonen, sendt koselige oppdateringer og bilder, tatt seg veldig godt av katten vår og vi er veldig takknemlige😊 "
HeleneH
Dyreeier Helene
fra
250 kr
/dag
Sophia Miriam SaugeS

14. Sophia Miriam Sauge

2.3 km
fra
200 kr
/dag
5 omtaler
4
Stamkunder

Kjærlig og erfaren dyrepasser - klar for din firbente venn!

Sist aktiv 11 dager siden
Svarer normalt innen en dag
Sophia Miriam SaugeS

14. Sophia Miriam Sauge

Kjærlig og erfaren dyrepasser - klar for din firbente venn!2.3 km
(5 omtaler)
4 Stamkunder
Sist aktiv 11 dager siden
Svarer normalt innen en dag
"We had a great experience with Sophia while we were away on holiday. She came over for two days to feed and check on our cat, and everything went smoothly. Communication was easy, and she followed all the instructions perfectly. she sent daily report and pictures :) We really appreciated her help and wouldn’t hesitate to book her again! "
JosefinaJ
Dyreeier Josefina
fra
200 kr
/dag
FatemehF

15. Fatemeh

1.3 km
fra
210 kr
/dag
2 omtaler
1
Stamkunde

Pålitelig dyrepasser med hjerte for pels og poter <3

Sist aktiv 3 dager siden
FatemehF

15. Fatemeh

Pålitelig dyrepasser med hjerte for pels og poter <31.3 km
(2 omtaler)
1 Stamkunde
Sist aktiv 3 dager siden
"Fatemeh passet kattene mine i to uker mens jeg var bortreist, og har vært fantastisk med dem, og i kommunikasjonen med meg. Det var så fint å få bilder av kattene hver dag, Fatemeh løste også problemer som døk opp, og vannet dessuten plantene mine. Det føltes så trygt at kattene var i så gode hender. Jeg er dypt takknemlig og anbefaler henne til det varmeste."
isaI
Dyreeier isa
fra
210 kr
/dag
SiljeS

16. Silje

1.8 km
fra
250 kr
/dag
11 omtaler
3
Stamkunder

Erfaren og omsorgsfull dyrepasser for kjæledyret ditt!

Svarer normalt innen en dag
SiljeS

16. Silje

Erfaren og omsorgsfull dyrepasser for kjæledyret ditt!1.8 km
(11 omtaler)
3 Stamkunder
Svarer normalt innen en dag
"Silje så til kattene våre i hele to uker mens vi var på ferie. Vi hadde god kommunikasjon underveis og kattene var glade og fornøyde da vi kom tilbake. Anbefales på det varmeste!"
HenrikH
Dyreeier Henrik
fra
250 kr
/dag
SolveigS

17. Solveig

2.1 km - Gamle Oslo
fra
170 kr
/dag
4 omtaler
1
Stamkunde

Kjærlig og fleksibel student som vill hjelpe til!

Sist booket 2 dager siden
Sist kontaktet 3 dager siden
SolveigS

17. Solveig

Kjærlig og fleksibel student som vill hjelpe til!2.1 km - Gamle Oslo
(4 omtaler)
1 Stamkunde
Sist booket 2 dager siden
Sist kontaktet 3 dager siden
"Solveig was absolutely wonderful with my cat. She was very kind, easy to communicate with, and always kept me updated by sending photos and videos. She informed me about everything and made me feel completely at ease while I was away. My cat really loved her, which says a lot. I’m very grateful and would definitely recommend her to anyone looking for a caring and trustworthy sitter."
joudyJ
Dyreeier joudy
fra
170 kr
/dag
DaraD

18. Dara

0.7 km
fra
199 kr
/dag
15 omtaler
4
Stamkunder

Dyreglad og pålitelig – trygg lufting og pass

Sist aktiv i går
Bor med 1 katt
DaraD

18. Dara

Dyreglad og pålitelig – trygg lufting og pass0.7 km
(15 omtaler)
4 Stamkunder
Sist aktiv i går
Bor med 1 katt
"Vi var veldig fornøyd med Dariias kattepass! Hun var proff og ikke minst svært tålmodig med vår engstelige omplasseringskatt. "
KristinaK
Dyreeier Kristina
fra
199 kr
/dag
MitraM

19. Mitra

2.2 km
fra
249 kr
/dag
63 omtaler
19
Stamkunder

The Mother Of Cats

Sist booket 10 dager siden
Sist kontaktet 7 dager siden
MitraM

19. Mitra

The Mother Of Cats2.2 km
(63 omtaler)
19 Stamkunder
Sist booket 10 dager siden
Sist kontaktet 7 dager siden
"We are so happy and satisfied with Mitra. Mitra had a very good communication and sent us photos and videos everyday. We could see that our cat was happy and had a good time when we were away on vacation. Mitra is very professional and we will definitely recommend her and we will for sure ask her again to watch our cat when we go on vacation again 😊"
PariaP
Dyreeier Paria
fra
249 kr
/dag
CelineC

20. Celine

1.3 km
fra
300 kr
/dag
8 omtaler
2
Stamkunder

Your Trusted Pet Care Partner

Sist aktiv 3 dager siden
Svarer normalt innen en time
CelineC

20. Celine

Your Trusted Pet Care Partner1.3 km
(8 omtaler)
2 Stamkunder
Sist aktiv 3 dager siden
Svarer normalt innen en time
"Celine er en veldig hyggelig og samvittighetsfull kattepasser, som kunne stille på kort varsel. Hun tok godt vare på fosterkatten min og leiligheten ellers, og er lett å kommunisere med. Jeg kan lett anbefale Celine til andre."
Siri KathrineS
Dyreeier Siri Kathrine
fra
300 kr
/dag