1. Kattepass
  2. Jar

Kattepass, Jar

Drop-in kattepass hjemme hos deg

Tjeneste
Sted
Datoer
Pris (NOK)
Hvor mange kjæledyr?
Liten hund0-8 kg
Medium hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Kjempestor hund+45 kg
KattAlle
Små kjæledyrFugl, kanin, marsvin e.l.
Avanserte filtre
MajgritM

1. Majgrit

6.4 km
fra
150 kr
/dag
4 omtaler
3
Stamkunder

Dogsitter with several years of experience, flexible service

Sist kontaktet 3 dager siden
Sist aktiv 3 dager siden
MajgritM

1. Majgrit

Dogsitter with several years of experience, flexible service6.4 km
(4 omtaler)
3 Stamkunder
Sist kontaktet 3 dager siden
Sist aktiv 3 dager siden
fra
150 kr
/dag
Sara LouiseS

2. Sara Louise

5 km
fra
200 kr
/dag

Trygg hundepasser med hjerte for hunder 🤍

Sist aktiv 4 dager siden
Sara LouiseS

2. Sara Louise

Trygg hundepasser med hjerte for hunder 🤍5 km
Sist aktiv 4 dager siden
fra
200 kr
/dag
AnnikenA

3. Anniken

4.5 km
fra
150 kr
/dag
2 omtaler

hundepass!

Sist aktiv 9 dager siden
Svarer normalt innen en dag
AnnikenA

3. Anniken

hundepass!4.5 km
(2 omtaler)
Sist aktiv 9 dager siden
Svarer normalt innen en dag
fra
150 kr
/dag
RuidiR

4. Ruidi

4 km
fra
300 kr
/dag
5 omtaler

Frogner - active, caring and experienced sitter/walker

Sist kontaktet 10 dager siden
Sist aktiv 10 dager siden
RuidiR

4. Ruidi

Frogner - active, caring and experienced sitter/walker4 km
(5 omtaler)
Sist kontaktet 10 dager siden
Sist aktiv 10 dager siden
fra
300 kr
/dag
PatriciaP

5. Patricia

6.4 km
fra
200 kr
/dag
2 omtaler

Fleksibel erfaren og pålitelig dyrepasser

Svarer normalt innen noen timer
PatriciaP

5. Patricia

Fleksibel erfaren og pålitelig dyrepasser6.4 km
(2 omtaler)
Svarer normalt innen noen timer
fra
200 kr
/dag
FridaF

6. Frida

6.3 km
fra
200 kr
/dag

Omsorgsfull og pålitelig dyrevenn

Svarer normalt innen noen timer
FridaF

6. Frida

Omsorgsfull og pålitelig dyrevenn6.3 km
Svarer normalt innen noen timer
fra
200 kr
/dag
JeanetteJ

7. Jeanette

5.8 km
fra
200 kr
/dag

Dyrevenn med stort hjerte og ansvarsfølelse ❤️

Svarer normalt innen noen timer
JeanetteJ

7. Jeanette

Dyrevenn med stort hjerte og ansvarsfølelse ❤️ 5.8 km
Svarer normalt innen noen timer
fra
200 kr
/dag
SophieS

8. Sophie

4.7 km
fra
300 kr
/dag

Omsorgsfull og pålitelig dyrepasser

Svarer normalt innen en dag
SophieS

8. Sophie

Omsorgsfull og pålitelig dyrepasser4.7 km
Svarer normalt innen en dag
fra
300 kr
/dag
TashaT

9. Tasha

5.6 km
fra
300 kr
/dag
2 omtaler

Passer gjerne på katten din

Svarer normalt innen en time
TashaT

9. Tasha

Passer gjerne på katten din 5.6 km
(2 omtaler)
Svarer normalt innen en time
fra
300 kr
/dag
FredrikkeF

10. Fredrikke

5.6 km
fra
300 kr
/dag

Passer Kaniner 🌸 hjemme hos meg.

Svarer normalt innen en dag
FredrikkeF

10. Fredrikke

Passer Kaniner 🌸 hjemme hos meg. 5.6 km
Svarer normalt innen en dag
fra
300 kr
/dag
RikkeR

11. Rikke

3 km
fra
300 kr
/dag
4 omtaler

Hundeelsker På Haslum I Bærum

Bor med 1 hund
Bor sammen med Lagotto (Italiensk vannhund) Dali
RikkeR

11. Rikke

Hundeelsker På Haslum I Bærum3 km
(4 omtaler)
Bor med 1 hund
Bor sammen med Lagotto (Italiensk vannhund) Dali
fra
300 kr
/dag
TinaT

12. Tina

6.1 km
fra
150 kr
/dag

Pålitelig hundepasser ønsker turvenn

Svarer normalt innen en dag
TinaT

12. Tina

Pålitelig hundepasser ønsker turvenn6.1 km
Svarer normalt innen en dag
fra
150 kr
/dag
MaudM

13. Maud

7 km
fra
250 kr
/dag

Cat sitting in Oslo Sentrum 🐈‍⬛

Bor med 1 katt
MaudM

13. Maud

Cat sitting in Oslo Sentrum 🐈‍⬛7 km
Bor med 1 katt
fra
250 kr
/dag
SigridS

14. Sigrid

6 km
fra
200 kr
/dag

Erfaren og aktiv hundepasser

Sist booket 4 dager siden
Sist kontaktet 9 dager siden
SigridS

14. Sigrid

Erfaren og aktiv hundepasser6 km
Sist booket 4 dager siden
Sist kontaktet 9 dager siden
fra
200 kr
/dag