1. Kattepass
  2. Jar

Kattepass, Jar

Drop-in kattepass hjemme hos deg

Tjeneste
Sted
Datoer
Pris (NOK)
Hvor mange kjæledyr?
Liten hund0-8 kg
Medium hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Kjempestor hund+45 kg
KattAlle
Små kjæledyrFugl, kanin, marsvin e.l.
Avanserte filtre
IrisI

1. Iris

3.4 km
fra
380 kr
/dag
9 omtaler
2
Stamkunder

Experienced dog/cat sitter and walker 🐶🐱

Sist kontaktet 3 dager siden
Sist aktiv i går
IrisI

1. Iris

Experienced dog/cat sitter and walker 🐶🐱3.4 km
(9 omtaler)
2 Stamkunder
Sist kontaktet 3 dager siden
Sist aktiv i går
"Excellent cat sitter. 10/10 communication. Highly recommended!"
MagnusM
Dyreeier Magnus
fra
380 kr
/dag
BrianB

2. Brian

6.3 km
fra
150 kr
/dag
3 omtaler

poetic pet care!

Sist kontaktet 3 dager siden
Sist aktiv 3 dager siden
BrianB

2. Brian

poetic pet care!6.3 km
(3 omtaler)
Sist kontaktet 3 dager siden
Sist aktiv 3 dager siden
"Brian is a lovely guy and I was confident my cat was in good hands over the holidays. Highly recommended!"
Brian ToddB
Dyreeier Brian Todd
fra
150 kr
/dag
EzgiE

3. Ezgi

5.5 km
fra
200 kr
/dag
5 omtaler
1
Stamkunde

Let me take care of your best friend 😍

Sist aktiv 3 dager siden
Bor med 1 katt
EzgiE

3. Ezgi

Let me take care of your best friend 😍5.5 km
(5 omtaler)
1 Stamkunde
Sist aktiv 3 dager siden
Bor med 1 katt
"This is our second time with Ezgi 😍We had a two weeks long trip , and as usual Ezgi leaves me no worries at all and handle our three cats very well , and I just come home with three happy cats and a clean house, absolutely recommend 💯 "
YuweiY
Dyreeier Yuwei
fra
200 kr
/dag
IreneI

4. Irene

3.6 km
fra
250 kr
/dag
1 omtale

Reliable cat sitter with a deep love for cats

Sist aktiv 10 dager siden
Svarer normalt innen en time
IreneI

4. Irene

Reliable cat sitter with a deep love for cats3.6 km
(1 omtale)
Sist aktiv 10 dager siden
Svarer normalt innen en time
"Irene took very good care of our cat while we were traveling. She sent daily updates with pictures and she was easy to communicate with 😸"
MargheritaM
Dyreeier Margherita
fra
250 kr
/dag
IngeborgI

5. Ingeborg

6.3 km
fra
200 kr
/dag
11 omtaler
2
Stamkunder

Dyreelsker som gjerne passer din firbeinte venn!

Svarer normalt innen noen timer
IngeborgI

5. Ingeborg

Dyreelsker som gjerne passer din firbeinte venn! 6.3 km
(11 omtaler)
2 Stamkunder
Svarer normalt innen noen timer
"Ingeborg var en veldig god og trygg passer for katten min. Hun var fleksibel, og lett på kommunisere med. Hun passet godt på katten min, og oppdaterte meg daglig med bilder, noe som var betryggende. Jeg kan absolutt anbefale Ingeborg som dyrepasser."
ElisabethE
Dyreeier Elisabeth
fra
200 kr
/dag
IreneI

6. Irene

6.3 km
fra
280 kr
/dag
18 omtaler
7
Stamkunder

Kattepass, hjemme hos deg

Bor med 1 katt
Svarer normalt innen en time
IreneI

6. Irene

Kattepass, hjemme hos deg6.3 km
(18 omtaler)
7 Stamkunder
Bor med 1 katt
Svarer normalt innen en time
"Irene is an exceptional sitter, our cat absolutely adored her! They spent quality time cuddling and playing, and we truly appreciated the frequent updates with photos and videos. Thanks to Irene’s care and attention, we enjoyed a stress-free holiday, knowing our pet was in the best hands."
AnnaA
Dyreeier Anna
fra
280 kr
/dag
FranF

7. Fran

5.1 km
fra
250 kr
/dag
6 omtaler
1
Stamkunde

Frans

Svarer normalt innen en dag
FranF

7. Fran

Frans5.1 km
(6 omtaler)
1 Stamkunde
Svarer normalt innen en dag
"I always feel really safe in letting my cats in Fran's hands. She has a good communication and kept me updated with photos and videos of my cats. I would definitely hire her services again! As a cat sitter myself, I highly recommend her. 🫶☺️🐈🐈‍⬛✨"
IsabelaI
Dyreeier Isabela
fra
250 kr
/dag
Sophia Miriam SaugeS

8. Sophia Miriam Sauge

5.7 km
fra
200 kr
/dag
5 omtaler
4
Stamkunder

Kjærlig og erfaren dyrepasser - klar for din firbente venn!

Sist aktiv 12 dager siden
Svarer normalt innen en dag
Sophia Miriam SaugeS

8. Sophia Miriam Sauge

Kjærlig og erfaren dyrepasser - klar for din firbente venn!5.7 km
(5 omtaler)
4 Stamkunder
Sist aktiv 12 dager siden
Svarer normalt innen en dag
"We had a great experience with Sophia while we were away on holiday. She came over for two days to feed and check on our cat, and everything went smoothly. Communication was easy, and she followed all the instructions perfectly. she sent daily report and pictures :) We really appreciated her help and wouldn’t hesitate to book her again! "
JosefinaJ
Dyreeier Josefina
fra
200 kr
/dag
AnzelikaA

9. Anzelika

2.3 km
fra
250 kr
/dag
40 omtaler
17
Stamkunder

Kattens Beste Venn

Sist aktiv 7 dager siden
Bor med 1 katt
AnzelikaA

9. Anzelika

Kattens Beste Venn2.3 km
(40 omtaler)
17 Stamkunder
Sist aktiv 7 dager siden
Bor med 1 katt
"Anzelika was really great with our cat Mina and she was super communicative throughout the whole week which made us feel at ease :) super professional and excellent cat sitter. Thank you! "
HannahH
Dyreeier Hannah
fra
250 kr
/dag
SiljeS

10. Silje

5.4 km
fra
250 kr
/dag
11 omtaler
3
Stamkunder

Erfaren og omsorgsfull dyrepasser for kjæledyret ditt!

Svarer normalt innen en dag
SiljeS

10. Silje

Erfaren og omsorgsfull dyrepasser for kjæledyret ditt!5.4 km
(11 omtaler)
3 Stamkunder
Svarer normalt innen en dag
"Silje så til kattene våre i hele to uker mens vi var på ferie. Vi hadde god kommunikasjon underveis og kattene var glade og fornøyde da vi kom tilbake. Anbefales på det varmeste!"
HenrikH
Dyreeier Henrik
fra
250 kr
/dag
AlessiaA

11. Alessia

2.9 km
fra
200 kr
/dag
16 omtaler
5
Stamkunder

Pålitelig og omsorgsfull dyrepasser

Sist aktiv 11 dager siden
Bor med 1 katt
AlessiaA

11. Alessia

Pålitelig og omsorgsfull dyrepasser2.9 km
(16 omtaler)
5 Stamkunder
Sist aktiv 11 dager siden
Bor med 1 katt
"Alessia was great with my 2 cats for 6 visits! Communication was perfect from day one, with regular updates with pictures and videos. I was very happy knowing my cats were in safe hands. I will 100% recommend! 😃😃"
KatiaK
Dyreeier Katia
fra
200 kr
/dag
MitraM

12. Mitra

5.4 km
fra
249 kr
/dag
63 omtaler
19
Stamkunder

The Mother Of Cats

Sist booket 11 dager siden
Sist kontaktet 8 dager siden
MitraM

12. Mitra

The Mother Of Cats5.4 km
(63 omtaler)
19 Stamkunder
Sist booket 11 dager siden
Sist kontaktet 8 dager siden
"We are so happy and satisfied with Mitra. Mitra had a very good communication and sent us photos and videos everyday. We could see that our cat was happy and had a good time when we were away on vacation. Mitra is very professional and we will definitely recommend her and we will for sure ask her again to watch our cat when we go on vacation again 😊"
PariaP
Dyreeier Paria
fra
249 kr
/dag
ThoreT

13. Thore

1.3 km
fra
350 kr
/dag
4 omtaler
3
Stamkunder

Erfaren hundeeier og turkamerat med gode referanser

Bor med 1 hund
Bor sammen med Olde English Bulldog Boris
ThoreT

13. Thore

Erfaren hundeeier og turkamerat med gode referanser1.3 km
(4 omtaler)
3 Stamkunder
Bor med 1 hund
Bor sammen med Olde English Bulldog Boris
"Thore er en topp hundepasser! Jeg trengte pass til våre 2 hunder en uke, og ønsket at hundene skulle være hjemme i den store hundegården vår i stedet for på en fremmed kennel. Etter litt søk på nettet fant jeg frem til Pawshake og Thore. Thore svarte umiddelbart på vår henvendelse, og vi avtalte bli-kjent-møte dagen etter. Våre to tisper, Norsk Elghund Grå og Jämthund er litt skeptiske til fremmede. Vi var derfor spent på dette første møtet. Thore taklet hundene på en rolig og trygg måte, men han ønsket at vi begge skulle gå turer sammen med hundene et par kvelder før vi dro. Det var veldig betryggende for meg å se at hundene hadde tillit til ham, og det var lett å se at Thore har et godt hundetekke. Vi hadde avtalt to besøk om dagen; et med mat og et med tur. Men Thore gikk likesågodt en god tur ved begge besøkene i tillegg til mat og drikke:) Han holdt oss også oppdatert med meldinger mens vi var på ferie. Vi er veldig fornøyd med Thore som hundepasser, ikke hvem som helst som takler 2 sterke elghunder. Dessuten er han en hyggelig person! Vi har allerede booket ham for vår neste ferie, og han kan anbefales på det sterkeste!"
LarsL
Dyreeier Lars
fra
350 kr
/dag
MinéM

14. Miné

1 km
fra
150 kr
/dag
1 omtale

Happy and friendly dog walker near Lysaker!

Svarer normalt innen en time
MinéM

14. Miné

Happy and friendly dog walker near Lysaker! 1 km
(1 omtale)
Svarer normalt innen en time
"Perfect in every way! I couldn't have asked for better. Reliable, caring, and professional from start to finish. I felt completely at ease knowing my cat was in such good hands, and I really appreciated the regular updates. I highly recommend"
christofferC
Dyreeier christoffer
fra
150 kr
/dag
KasiaK

15. Kasia

2.7 km
fra
200 kr
/dag
7 omtaler
1
Stamkunde

Happy to take care of your cat

Bor med 1 katt
Svarer normalt innen en time
KasiaK

15. Kasia

Happy to take care of your cat2.7 km
(7 omtaler)
1 Stamkunde
Bor med 1 katt
Svarer normalt innen en time
"Hadde gitt 10 stjerner om det var mulig! Kasia tok kjempegodt vare på vår Fiona, og passet på å sende oss masse bilder og videoer, sånn at vi følte oss trygge på at hun har det bra. En ting vi satt ekstra stor pris på har vært Kasia sin fokus på de små detaljene, som vi ikke engang har rukket å tenke på, som det at hun ba oss legge igjen kontaktinfo til veterinær og legge igjen et bur til henne, eller at hun passet på å gå med søpla fra kattedoen så det var ekstra hyggelig for oss å komme hjem. "
MaciejM
Dyreeier Maciej
fra
200 kr
/dag
DilanD

16. Dilan

5.5 km
fra
400 kr
/dag
19 omtaler
6
Stamkunder

Cat Lady, Animal Welfare Fighter, PhD in Genetics

Sist kontaktet i dag
Sist aktiv i dag
DilanD

16. Dilan

Cat Lady, Animal Welfare Fighter, PhD in Genetics5.5 km
(19 omtaler)
6 Stamkunder
Sist kontaktet i dag
Sist aktiv i dag
"Dilan was the best cat sitter we've had so far! Detailed communication (and photos!) and care for the cats so we knew they were in great hands."
JosephJ
Dyreeier Joseph
fra
400 kr
/dag
NatalieN

17. Natalie

6.6 km
fra
200 kr
/dag
2 omtaler
1
Stamkunde

Experienced Pet Sitter | Cats, Dogs, Kittens & Puppies

Sist aktiv 2 dager siden
NatalieN

17. Natalie

Experienced Pet Sitter | Cats, Dogs, Kittens & Puppies6.6 km
(2 omtaler)
1 Stamkunde
Sist aktiv 2 dager siden
"Before booking, we didn’t have any previous experience with cat sitters, so we had nothing to compare it to. However, she completely exceeded our expectations. She communicated clearly when she was on her way and when she left, and even though we had only booked a 30-minute visit, she stayed with our cat for almost an hour. She gave our cat lots of attention, cuddles, and care, and sent us plenty of updates with photos and videos, which really gave us peace of mind while we were away. She even watered a couple of our plants that needed it, which was such a thoughtful gesture. She is a genuinely kind, reliable, and animal-loving person, and we wouldn’t hesitate to book her again. We highly recommend her to anyone looking for a caring and trustworthy pet sitter."
SunnivaS
Dyreeier Sunniva
fra
200 kr
/dag
JohanneJ

18. Johanne

6 km
fra
200 kr
/dag
2 omtaler

Erfaren hundeeier som er glad i lange turer og dyrepass

Sist kontaktet 3 dager siden
Sist aktiv 3 dager siden
JohanneJ

18. Johanne

Erfaren hundeeier som er glad i lange turer og dyrepass6 km
(2 omtaler)
Sist kontaktet 3 dager siden
Sist aktiv 3 dager siden
"Hyggelig, omsorgsfull og samvittighetsfull. Veldig fornøyd. "
AreA
Dyreeier Are
fra
200 kr
/dag
Anna Ingeborg RostadA

19. Anna Ingeborg Rostad

6.8 km
fra
200 kr
/dag

Trygt pass for hund/katt🐶🐈

Sist kontaktet 3 dager siden
Sist aktiv 3 dager siden
Anna Ingeborg RostadA

19. Anna Ingeborg Rostad

Trygt pass for hund/katt🐶🐈6.8 km
Sist kontaktet 3 dager siden
Sist aktiv 3 dager siden
fra
200 kr
/dag
NataliaN

20. Natalia

4.8 km
fra
200 kr
/dag
Ny dyrepasser

Loving and Caring Dog Sitter

Sist aktiv i dag
NataliaN

20. Natalia

Ny dyrepasser
Loving and Caring Dog Sitter 4.8 km
Sist aktiv i dag
fra
200 kr
/dag