1. Kattepass
  2. Jakobsli

Kattepass, Jakobsli

Drop-in kattepass hjemme hos deg

Tjeneste
Sted
Datoer
Pris (NOK)
Hvor mange kjæledyr?
Liten hund0-8 kg
Medium hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Ekstra stor hund+45 kg
KattAlle
Små kjæledyrFugl, kanin, marsvin e.l.
Avanserte filtre
AnnachiaraA

1. Annachiara

3.9 km
fra
200 kr
/dag
1 omtale
1
Stamkunde

Animal lover with experience with cats, rabbits and birds

Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist booket 8 dager siden
AnnachiaraA

1. Annachiara

Animal lover with experience with cats, rabbits and birds3.9 km
(1 omtale)
1 Stamkunde
Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist booket 8 dager siden
"I highly recommend Annachiara as a cat sitter. She did a fantastic job looking after our cat and it is clear he likes her too. She put us at ease, understood the needs of our older cat and kept us updated during her visits. Communication was easy and clear 😻"
ClareC
Dyreeier Clare
fra
200 kr
/dag
AmandaA

2. Amanda

3.3 km
fra
150 kr
/dag
1 omtale

Katt- og hundepass

Bor med 2 katter
Svarer normalt innen en dag
AmandaA

2. Amanda

Katt- og hundepass3.3 km
(1 omtale)
Bor med 2 katter
Svarer normalt innen en dag
"Ekstremt takknemlig og fornøyd med jobben Amanda har gjort! Har følt meg veldig trygg med henne som passer 😊"
LeaL
Dyreeier Lea
fra
150 kr
/dag
ÅsaÅ

3. Åsa

6.9 km
fra
250 kr
/dag
5 omtaler
1
Stamkunde

Dyrevenn som passer katt/smådyr hjemme hos deg :)

Bor med 1 katt
ÅsaÅ

3. Åsa

Dyrevenn som passer katt/smådyr hjemme hos deg :) 6.9 km
(5 omtaler)
1 Stamkunde
Bor med 1 katt
"Åsa er meget nøye og pliktoppfyllende. Man merker at hun tenker på kattens beste. Veldig profesjonelt. Hun tar jobben som kattepasser på alvor. "
CarinaC
Dyreeier Carina
fra
250 kr
/dag
MajaM

4. Maja

2.2 km
fra
300 kr
/dag
10 omtaler
4
Stamkunder

Rolig og katteglad vernepleier😇

Svarer normalt innen en time
MajaM

4. Maja

Rolig og katteglad vernepleier😇2.2 km
(10 omtaler)
4 Stamkunder
Svarer normalt innen en time
"Vi har vært svært fornøyde med å la Maja passe våre to sibirkatter! Hun har på en pliktoppfyllende og omsorgsfull måte tatt hånd om kattene, og gitt oss hyggelige oppdateringer etter besøkene. Vi kan sterkt anbefale Maja til alle som vurderer kattepass i eget hjem😊 For oss var det rett og slett en stor suksess! "
GitteG
Dyreeier Gitte
fra
300 kr
/dag
ZaneZ

5. Zane

3.6 km
fra
150 kr
/dag
6 omtaler
1
Stamkunde

Hunde og kattepass i Trondheim

Sist booket 6 dager siden
Sist kontaktet 5 dager siden
ZaneZ

5. Zane

Hunde og kattepass i Trondheim 3.6 km
(6 omtaler)
1 Stamkunde
Sist booket 6 dager siden
Sist kontaktet 5 dager siden
"God service, gjorde alt vi ba om 😀"
TerjeT
Dyreeier Terje
fra
150 kr
/dag
TunaT

6. Tuna

4.8 km
fra
200 kr
/dag
1 omtale

Omsorgsfull dyrepass tilgjengelig mens du er på sommerferie

Sist aktiv 9 dager siden
Svarer normalt innen en dag
TunaT

6. Tuna

Omsorgsfull dyrepass tilgjengelig mens du er på sommerferie4.8 km
(1 omtale)
Sist aktiv 9 dager siden
Svarer normalt innen en dag
fra
200 kr
/dag
Rubi FelinaR

7. Rubi Felina

2.3 km
fra
150 kr
/dag
1 omtale

Hyggelig og omtenksom dyrepasser

Sist kontaktet 8 dager siden
Sist aktiv 2 dager siden
Rubi FelinaR

7. Rubi Felina

Hyggelig og omtenksom dyrepasser2.3 km
(1 omtale)
Sist kontaktet 8 dager siden
Sist aktiv 2 dager siden
fra
150 kr
/dag
RachelR

8. Rachel

0.8 km
fra
200 kr
/dag
2 omtaler

Ansvarsfull og pålitelig med stor forkjærlighet for dyr

Sist aktiv 3 dager siden
Svarer normalt innen noen timer
RachelR

8. Rachel

Ansvarsfull og pålitelig med stor forkjærlighet for dyr0.8 km
(2 omtaler)
Sist aktiv 3 dager siden
Svarer normalt innen noen timer
fra
200 kr
/dag
HegeH

9. Hege

6.1 km
fra
150 kr
/dag
7 omtaler
1
Stamkunde

Dyrekjært hjem tilgjengelig for pass

Sist booket 6 dager siden
Sist kontaktet 7 dager siden
HegeH

9. Hege

Dyrekjært hjem tilgjengelig for pass6.1 km
(7 omtaler)
1 Stamkunde
Sist booket 6 dager siden
Sist kontaktet 7 dager siden
"Hege har et godt forhold til dyr, så katten min hilste på henne med en gang (noe som ikke er tilfellet med hvem som helst). Hun matet og sjekket katten punktlig, slik at jeg visste at alt var i orden. Vi hadde en god og vennlig kommunikasjon, og jeg vil varmt anbefale henne for dyrepass."
AlexandraA
Dyreeier Alexandra
fra
150 kr
/dag
OdaO

10. Oda

2.7 km
fra
150 kr
/dag

Tillitsfull og entusiastisk dyrepasser

Sist kontaktet 8 dager siden
Sist aktiv 7 dager siden
OdaO

10. Oda

Tillitsfull og entusiastisk dyrepasser2.7 km
Sist kontaktet 8 dager siden
Sist aktiv 7 dager siden
fra
150 kr
/dag
FredrikF

11. Fredrik

3.8 km
fra
200 kr
/dag
1 omtale

Trygg og omsorgsfull dyrepasser – klar for tur, lek og kos

Sist aktiv 9 dager siden
Svarer normalt innen noen timer
FredrikF

11. Fredrik

Trygg og omsorgsfull dyrepasser – klar for tur, lek og kos3.8 km
(1 omtale)
Sist aktiv 9 dager siden
Svarer normalt innen noen timer
fra
200 kr
/dag
Linn BeateL

12. Linn Beate

6.8 km
fra
150 kr
/dag

Ansvarsfull dyrepasser i Trondheim, søker etter dyrevenner!

Sist aktiv 10 dager siden
Bor med 1 hund
Linn BeateL

12. Linn Beate

Ansvarsfull dyrepasser i Trondheim, søker etter dyrevenner!6.8 km
Sist aktiv 10 dager siden
Bor med 1 hund
fra
150 kr
/dag
Zuzanna MariaZ

13. Zuzanna Maria

5.9 km
fra
170 kr
/dag

Dyreglad og kjærlig dyrepasser i Trondheim:)

Zuzanna MariaZ

13. Zuzanna Maria

Dyreglad og kjærlig dyrepasser i Trondheim:)5.9 km
fra
170 kr
/dag
AuroraA

14. Aurora

2.1 km
fra
200 kr
/dag

Jeg elsker dyr og vil hjelpe deg med ditt dyr❤️

AuroraA

14. Aurora

Jeg elsker dyr og vil hjelpe deg med ditt dyr❤️2.1 km
fra
200 kr
/dag
AndreasA

15. Andreas

2.6 km
fra
250 kr
/dag

Ungkar på 25 år som dyrene dine lett vil like

AndreasA

15. Andreas

Ungkar på 25 år som dyrene dine lett vil like2.6 km
fra
250 kr
/dag
IngvildI

16. Ingvild

3.4 km
fra
150 kr
/dag

Aktiv Djurälskande Student!

Svarer normalt innen en dag
IngvildI

16. Ingvild

Aktiv Djurälskande Student!3.4 km
Svarer normalt innen en dag
fra
150 kr
/dag