1. Kattepass
  2. Haslum

Kattepass, Haslum

Drop-in kattepass hjemme hos deg

Tjeneste
Sted
Datoer
Pris (NOK)
Hvor mange kjæledyr?
Liten hund0-8 kg
Medium hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Kjempestor hund+45 kg
KattAlle
Små kjæledyrFugl, kanin, marsvin e.l.
Avanserte filtre
LindaL

1. Linda

4.5 km
fra
250 kr
/dag
4 omtaler
1
Stamkunde

Kattepass I Ditt Hjem

Bor med 1 katt
LindaL

1. Linda

Kattepass I Ditt Hjem4.5 km
(4 omtaler)
1 Stamkunde
Bor med 1 katt
"Linda was a huge help for us and our cat Marlowe. She sent daily communication, pictures and reports and really cared about his well being. He is a social cat and she took extra care of him so he wasn’t lonely. Thank you!"
EleyceE
Dyreeier Eleyce
fra
250 kr
/dag
SarahS

2. Sarah

4.8 km
fra
200 kr
/dag

Omsorgsfull og positiv dyreelsker

Bor med 1 hund
Bor sammen med Jack Russel Jackie
SarahS

2. Sarah

Omsorgsfull og positiv dyreelsker4.8 km
Bor med 1 hund
Bor sammen med Jack Russel Jackie
fra
200 kr
/dag
Lilli MjeldeL

3. Lilli Mjelde

6.3 km
fra
200 kr
/dag
1 omtale
1
Stamkunde

Min erfaring

Svarer normalt innen noen timer
Lilli MjeldeL

3. Lilli Mjelde

Min erfaring 6.3 km
(1 omtale)
1 Stamkunde
Svarer normalt innen noen timer
fra
200 kr
/dag
SophieS

4. Sophie

3.4 km
fra
300 kr
/dag

Omsorgsfull og pålitelig dyrepasser

Svarer normalt innen en dag
SophieS

4. Sophie

Omsorgsfull og pålitelig dyrepasser3.4 km
Svarer normalt innen en dag
fra
300 kr
/dag
RikkeR

5. Rikke

0.9 km
fra
300 kr
/dag
4 omtaler

Hundeelsker På Haslum I Bærum

Bor med 1 hund
Bor sammen med Lagotto (Italiensk vannhund) Dali
RikkeR

5. Rikke

Hundeelsker På Haslum I Bærum0.9 km
(4 omtaler)
Bor med 1 hund
Bor sammen med Lagotto (Italiensk vannhund) Dali
fra
300 kr
/dag
TinaT

6. Tina

6.8 km
fra
150 kr
/dag

Pålitelig hundepasser ønsker turvenn

Svarer normalt innen en dag
TinaT

6. Tina

Pålitelig hundepasser ønsker turvenn6.8 km
Svarer normalt innen en dag
fra
150 kr
/dag